star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Икеа в България
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Икеа в България  (Прочетена 14429 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« -: Юли 07, 2009, 16:03:19 »

Ууу, супер, значи да не бързам. Мислех да си заръчам от Икеа за новата квартира. Имаш ли идея кога отварят магазина тук?
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #1 -: Юли 07, 2009, 16:12:27 »

Чух нещо за ноември, ама не съм сигурна
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #2 -: Юли 07, 2009, 16:14:45 »

Стискайте ми всички палци, заклет фен съм на Икеа.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #3 -: Юли 07, 2009, 20:41:52 »

Стискайте ми всички палци, заклет фен съм на Икеа.

Ме 2
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #4 -: Юли 11, 2009, 09:31:11 »

леле, това къде го чу, сериозно ли е ??? ще умрем от кеф, ако направят магазин. ..Мислехме с камион да ходим до Гърция заради тези мебели  Cheesygrin
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #5 -: Юли 11, 2009, 12:10:57 »

вие сте луди  Razz
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #6 -: Юли 11, 2009, 12:28:06 »

леле, това къде го чу, сериозно ли е ??? ще умрем от кеф, ако направят магазин. ..Мислехме с камион да ходим до Гърция заради тези мебели  Cheesygrin

И ние така... Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #7 -: Юли 11, 2009, 13:37:49 »

абе как луди, за тия пари такива страхотни мебели няма от къде да се купят ... ние както мислим да префасонираме целия апартамент, направо обмисляхме плана с камиона .... Само плакнем очи по каталозите  Cheesygrin

Пупи, извинявай, че ти наспамихме темата така  Kiss
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #8 -: Юли 11, 2009, 16:56:38 »

Е страхотните мебели на Икеа не са на чак толкова страхотни цени. Имат си различни класове мебели, качествените са скъпи. Евтините мебели си отговарят на цената - дизайнът е супер, но качеството изобщо не е на ниво. Имам една ниска масичка, която ползвам втора година, бяла е и започна да се бели вече и разпада, а аз се отнасям грижливо с вещите си. Но пък после си казвам, че от маса за 20 евро не мога да очаквам кой знае колко. Килимът ми от Икеа съкс също, захаби се доста бързо. Като цяло, ако си обзавеждам някой ден апартамента и имам възможност, бих си купила солидни мебели.

Но като дизайн са много приятни, обожавам да се разхождам там и да си харесвам аксесоари за различните стаички. Добре, че живея само в една стая и нямам кола, че не ми се мисли колко пари щях да оставям в Икеа  Razz
Активен

C’est tout!
Lady
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юли 12, 2009, 13:05:53 »

Аз харесвам на Икея аксесоарите. Мебелите  хубавите са си скъпи,а другите са направо потресаващи боклуци.
Предимство са цените и това че има компактни мебели за малки пространства  Smile
Като цяло не бих се обзавела от там.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #10 -: Юли 12, 2009, 13:43:16 »

Е страхотните мебели на Икеа не са на чак толкова страхотни цени. Имат си различни класове мебели, качествените са скъпи. Евтините мебели си отговарят на цената - дизайнът е супер, но качеството изобщо не е на ниво. Имам една ниска масичка, която ползвам втора година, бяла е и започна да се бели вече и разпада, а аз се отнасям грижливо с вещите си. Но пък после си казвам, че от маса за 20 евро не мога да очаквам кой знае колко. Килимът ми от Икеа съкс също, захаби се доста бързо. Като цяло, ако си обзавеждам някой ден апартамента и имам възможност, бих си купила солидни мебели.

Но като дизайн са много приятни, обожавам да се разхождам там и да си харесвам аксесоари за различните стаички. Добре, че живея само в една стая и нямам кола, че не ми се мисли колко пари щях да оставям в Икеа  Razz

Съгласна съм Smileбеше страхотно удоволствие за мен да се разходя в ИКЕА в Дрезден - много неща си харесах. Има мебели и аксесоари за дома - много раздвижени и идейни- на различни цени. Естествено по хубавите и качествени са си сума определено. Виж тук в БГ при нас и боклуците струват доста пари Unsure - но и да дадеш много пари пак не ти гарантира качество Rolling Eyes
Така че чакам с нетърпение и аз да видя каква ще е ИКЕА-та в БГ и дали няма да е прекалено побългарена
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #11 -: Юли 13, 2009, 00:07:20 »

Аз едно време въздишах по икейските неща, сега, когато ми се наложи да обзавеждам свое жилище установих, че са единици нещата, които си заслужават. Мебелите на Икеа са супер за студенти и за хора, които живеят на квартира и трябва набързо и на достъпна цена да се обзаведат.
Плюс това изобщо не е сигурно, че мебелите в българския клон на Икеа, ще са толкова изгодни като в Германия например. Защото гръцката Икеа е по-скъпа от немската...
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12 -: Юли 13, 2009, 12:03:24 »

Мен ако питате най-ценната черта на Икеа е разнообразието на мебели. И! Това, че ако искам диван на 18-та степен нагънат с бледорозова дамаска и зелени възглавнички (примерно, не съм чак толкова изтрещяла), ще ми го направят. Както и вариантите им за проектиране - също ми допадат, при това много. Изборът на материал също.

Просто ми отвързват ръцете, нищо повече, осигуряват ми вариант да имам това, което искам просто, такова, каквото го искам. А тук всички мебели от дърво (за София говоря) са абсолютно еднотипни, едно към едно са навсякъде. Два вида - чамовите и едни от дъбов фурнир, които стоят малко по-прилично, но пък с нищо не се връзват, просто са доста по-ретро от моите разбирания. Никъде не искат да ми направят нещо по поръчка, то не че аз бих искала да изпълня такъв извратен проект за мебел, ама все пак, това им е работата... Няколко майстора ме докараха до рев, защото ми обясняваха много убедено как ПДЧ е слънцето на слънцата и какво съм се захванала с това скапано дърво, дето потъмнявало, огъвало се и трудно се обработвало... Щях да откача просто. Ще си чакам Икеа, не цената е водещият фактор.
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #13 -: Юли 13, 2009, 23:43:03 »

Галке ела при мен душицо,ще направя каквото сърце ти иска  Kiss
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #14 -: Юли 14, 2009, 09:18:23 »

Няколко майстора ме докараха до рев, защото ми обясняваха много убедено как ПДЧ е слънцето на слънцата и какво съм се захванала с това скапано дърво, дето потъмнявало, огъвало се и трудно се обработвало...

И  на мен така ми е идвало на няколко пъти да взема сопата!  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Юли 14, 2009, 12:28:31 »

Мразя ПДЧ, направо полудявам. Винаги правя асоциация с детска градина, с болница - някъде, където е нужно да се ползва най-евтиното, тъй като е държавно. УУУУжаст!!!

Лейди, сайтче, нещо Smile
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #16 -: Юли 15, 2009, 23:50:03 »

www.casastil.com
това е нашия сайт,а в гугъл напиши Калацерка,ние работим с тях тоест те ни правят масива,ела ще ти направя отстъпка  Wink
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 18:55:26 от Mina_21 » Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #17 -: Юли 19, 2009, 15:02:48 »

Сайтът е блокнат, Лейди...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #18 -: Юли 19, 2009, 16:40:24 »

Разгледах сайта и направо се влюбих в обзавежданета за трапезария, и по-специално масите. Но ме интересува, само в Банкя ли имате магазин??? Много, много ще я сънувам тая маса  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #19 -: Юли 20, 2009, 01:32:18 »

Е как успя, душин, на мен не ми го отваря...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #20 -: Юли 20, 2009, 07:52:24 »

Най-вероятно е с ИЕ. Там мерки за безопасност няма Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #21 -: Юли 20, 2009, 09:46:29 »

Ами и с Firefox може да се влезе, но просто трябва да дадеш, че игнорираш опасността... Rolling Eyes
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #22 -: Юли 20, 2009, 12:37:31 »

Не давам аз такива работи. Не че нещо му разбирам де, ама предпочитам да не давам.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #23 -: Юли 20, 2009, 14:44:49 »

С Опера съм. Веднъж отворих, разгледах и повече не успях. Съответно не успях и да покажа на мъжо какво залюбих  Rolling Eyes
Активен

Lady
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юли 26, 2009, 23:57:52 »

стига бе  Shocked защо да не се отваря......сефте чувам Rolling Eyes ще кажа да го погледнат...
иначе Пупи само в Банкя сме. Ти коя маса хареса? При трапезариите-ще ти я пусна на мейл
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: