star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Да се оплачем VII
Страници: 1 ... 516 517 [518]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се оплачем VII  (Прочетена 1199000 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17548

A believer

« Отговор #12925 -: Януари 04, 2019, 16:39:35 »

Ами тооо тоя процес отдавна започна, някои се размрънкахме, че вече се пише само за бебета  Cheesygrin После и ние почнахме да пишем само за бебета, после почти всички спряха да пишат И за бебета... и така  Unsure Айде, отивам в новогодишната тема.  Cheesygrin

ТОЧНО Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8585

« Отговор #12926 -: Януари 04, 2019, 20:40:28 »

Лъчо, другата е твърде голям кокошарник дори и за теб  Lol На Майко мила групата.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #12927 -: Януари 05, 2019, 01:24:30 »

Майко Мила има ли нещо общо с форума?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13800

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #12928 -: Януари 05, 2019, 12:06:07 »

Единственото общо е, че пишат съфорумци, които отдавна спряха тук да пишат.

Обяснението на Кат за умирането на форума и аз съм си го мислила. Но не виждам как и какво би се променило като останахме и без това десетина човека.
Понякога ми иде да крясна “за голяма работа ли се мислите, като не пишете вече във форума”, ама няма да го правя  Lol Ще си агонизира форумчета ни.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9136

« Отговор #12929 -: Януари 07, 2019, 11:24:28 »

Аз ежедневно си проверявам по навик, да знаете  Cheesygrin И се зарадвах, че има нови писания...

За мен основнията проблем остава, че тук се чете публично от Х брой хора, някой ден и децата ни могат да четат, родителите ни, половинките, приятели...не ми е ок така за твърде лични неща и пиша само за детски скучни проблеми.

Ако имахме 'таен' раздел, до който имат достъп САМО въпросните 10-15 души, които пишем и се познаваме, може би щеше да е различно поне от моя гледна точка... ама нещо тази идея не се получи навремето (бях предлагала на Хриси).

А и не знам де, с времето и зрелостта все по-малко имам нужда от споделяне с голям брой хора, стигат ми 2-3 приятели. Но пък писмено си е друго и ми липсва наистина форумът в по-стария си вид, а и на мненията на много хора тук държа, но няма да седна да им пиша извън форума.

А за фейс групи съм съгласна- не е същото, не е форумът...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7789

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12930 -: Януари 17, 2019, 18:22:05 »

Аз си чета, даже понякога и пиша. Просто нямам времето, което имах някога. Допускам масово сме така...
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4334

« Отговор #12931 -: Януари 17, 2019, 18:42:14 »

и аз проверявам всеки ден..ама вече има неща, които не ми се иска да ги чете всеки..та затова и не пиша много.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6359

Усмивка

« Отговор #12932 -: Януари 17, 2019, 20:36:26 »

и аз проверявам всеки ден..ама вече има неща, които не ми се иска да ги чете всеки..та затова и не пиша много.

same
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2736

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #12933 -: Януари 17, 2019, 21:00:52 »

Включвам се само като черна станция да отбележа, че фб групите, дето не ги харесвате заради платформата, са си чудесни за неща, които всяка би споделила с останалите съфорумци, но не желае да става публично достояние. С една затворена и тайна група даже е далеч по-затворен кръг от форума Razz ако не ви харесва вече съществуващата, може да направим/те умален вариант с отбрани хора и да си пишем/те там.  Cheesygrin
едит: иначе форумът от години ми е на букмарк, проверявам ежедневно, мързи ме да пиша. Подвизавам се във фб и инстаграм повече и са ми по-удобни, честно казано.
« Последна редакция: Януари 17, 2019, 21:02:29 от paiachka » Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Liliq
Newbie
*
Публикации: 645

« Отговор #12934 -: Януари 17, 2019, 21:51:08 »

Аз честно казано, имам задръжки да пиша тук лични неща, защото освен редовно пишещите, има и куп непознати хора, които четат. Даже са ми се обаждали по телефона приятелки, нямащи нищо общо с форума, че са ми чели постовете за децата, за раждането и т.н Lol Сигурно е тъпо да се притеснявам, то все пак е публичен форум и е ясно, ама не мога да се пречупя. Ама аз и във фб не съм хич активна, само чета, та явно не съм по писането, задръжки тъпи някакви.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7773

Heart follower

« Отговор #12935 -: Януари 17, 2019, 22:00:10 »

Много си обичам форума. Ще ми се да се бях въздържала да споделям всяка мисловна диария като млада и зелена  Lol Че и дори до доста скоро. Мислила съм си го, защо така не ми се получава някак, уж имам дар слово, а всъщност едно го мисля, то съвсем друго излиза. Пискливо, истетично, инфантилно... всякакво, каквото не съм имала предвид. В тоя ред на мисли осъзнавам защо на толкова хора тук им беше трудно да ме харесат, то тва истерично мрънкало, което е представено тука, и аз не бих го харесала. Като сме тръгнали с откровенията...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8585

« Отговор #12936 -: Януари 17, 2019, 22:28:12 »

Включвам се само като черна станция да отбележа, че фб групите, дето не ги харесвате заради платформата, са си чудесни за неща, които всяка би споделила с останалите съфорумци, но не желае да става публично достояние. С една затворена и тайна група даже е далеч по-затворен кръг от форума Razz ако не ви харесва вече съществуващата, може да направим/те умален вариант с отбрани хора и да си пишем/те там.  Cheesygrin
едит: иначе форумът от години ми е на букмарк, проверявам ежедневно, мързи ме да пиша. Подвизавам се във фб и инстаграм повече и са ми по-удобни, честно казано.
Ми направи, ама да не забравиш да ме добавиш  Lol Всъщност то има група на форума, ама там никой не пише.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*
Публикации: 17548

A believer

« Отговор #12937 -: Януари 17, 2019, 22:44:19 »

Е то там половината не съм ги чувала даже, все съм тръгнала да споделям. Да си направим вип група Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9136

« Отговор #12938 -: Януари 18, 2019, 08:47:46 »

Айде, всички са 'за' нещо по/отбрано... Аз пак ще предложа ако има вариант просто един раздел от форума да се "скрие" за всички,освен модератори например, а модератори да сме редовните 10-15 души...Но не знам дали ще стане бързо и дали Хриси наминава изобщо. Но държа да отбележа, че е общо желание вече, не някаква моя параноя  Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2736

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #12939 -: Януари 18, 2019, 11:25:37 »

Аз даже съм за, да се отключи за регистрации, обаче както Хриси вече няма време и желание да се занимава с поддръжката, не вярвам да има други особено желаещи. А за да не стане помиярник (извинете ме за френския) ще си иска поддръжка.
Цялостното ми усещане е, че времето на неспецифичните форуми лека полека замира...
А дори да се заключи, мисля си, че пак няма да се пише.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Страници: 1 ... 516 517 [518]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: