star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Да се оплачем VII
Страници: 1 ... 513 514 [515] 516   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се оплачем VII  (Прочетена 929287 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #12850 -: Септември 13, 2016, 17:52:27 »

Аз съм свободен всеки ден!  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #12851 -: Септември 13, 2016, 20:28:43 »

Паяче, и аз това, което мога да ти кажа е - сила и се дръж! Наистина в този етап от живота ни ще се сблъскваме и с такива неща и трябва някак да се справяме. Единственият ми съвет е да се опиташ да създадеш максимално хубави спомени сега.
Лори, ти си герой  Clover
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #12852 -: Септември 16, 2016, 10:20:59 »

Баси... дееба и живота шибан...  Sad eyes :( :(

Паяче, сила ти пращам. Ще ти трябва много.  Clover
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #12853 -: Септември 16, 2016, 10:24:02 »

Паяче... чудя се от няколко дни какво да ти напиша, а знам, че няма какво да се напише... Не мога да ти кажа, че знам или дори че си представям как се чувстваш. Знаеш, че тук винаги ще имаш нашата подкрепа, каквото и да става  Clover Кураж и сила!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2672

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #12854 -: Септември 16, 2016, 10:30:59 »

Благодаря ви, момичета. Наистина, олеква ми като зная, че някой ме мисли Kiss
Не искам да ви натоварвам, обаче много имах нужда да споделя.

Мама се държи, на моменти изглежда сякаш си е съвсем ок. Засега забравя по мъничко, записва си неща. Ще поживеем, ще видим. Не зная колко често ще я пращат на ЯМР да гледат дали има развитие, но ще проуча и това.

Лъвче, има лекарства, но в най-добрия случай те просто забавят процеса и спират да действат в един момент. После изписват по-силни и така. Дегенеративно и необратимо е за съжаление. Все се надявам някой нещо по веригата да се е объркал.. знаете как е.
Но да, идва момент в живота, когато ни се налага да се сблъскаме челно с мисълта, че родителите ни всъщност са тленни и много крехки, а не суперхората, които познаваме.
Баба ми обаче е страшна машина. Над 70г и още е здрава (сравнително), дори поработва като има какво. Страшно много разчитам на нея и да ми е жива и здрава, ще се грижи добре за мама  Wub

Прегръщам ви всички, много сте мили! Clover
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12855 -: Септември 25, 2016, 16:49:52 »

На колко години е майка ти? Мозъчната дегенерация е необратима, да, но може да бъде много забавена...
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #12856 -: Декември 11, 2016, 12:07:03 »

Такааа, в рамките на една седмица се запуши канала на блока и започна да бълбука в нашата баня, че сме на първия етаж, наводниха ни съседите от горния етаж за пореден път, счупи ни се ключалката на вратата и току що изхвърчаха искри от котлоните ми и изгоряха. Малко форумна магия, а?
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15624

« Отговор #12857 -: Декември 11, 2016, 12:18:01 »

Ебаси. Съчувствам.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #12858 -: Декември 11, 2016, 12:19:34 »

Егати серията  Sad И аз съчувствам, дано това да е била посоледната несполука за годината  Razz
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #12859 -: Декември 11, 2016, 13:53:54 »

Определено не ви е седмица... гуш!
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #12860 -: Декември 11, 2016, 14:30:14 »

Леле мале... гуш и абра кадабра Smile
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #12861 -: Декември 11, 2016, 23:45:50 »

Мерси, момичета  Kiss а дано излезем от тази серия, че леко ми писнА! Сега се чудя как да варя яйце на детето докато ни сложат нов плот  Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #12862 -: Декември 12, 2016, 09:00:18 »

Хайде и от мен пожелания за по-добра седмица и край на поредицата кофти случки.

Ние пък преди 2 дни дадохме на късо предпазител в централното табло на блока, а изобщо не рабрах как е станало, няма заподозрян уред, голяма мистерия. Няколко часа без сешоар, кафе и отопление  Razz
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #12863 -: Декември 14, 2016, 22:37:25 »

Да не се излагам в готварската тема  Lol Ще се оплача тук. Тази вечер ми се запали хартията за печене  Shocked Като по филмите - отавярм - вътре пламъци.
Нали е предвидена да влиза във фурна тази хартия? Вярно, че може малко по-голяма да е останала и да е излизаала извн тавата, но да се запали ми дойде в повече. Няма поражения, малко почерня от страни сладкиша, обаче аз докато се усетя от къде мирише така...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #12864 -: Декември 14, 2016, 22:38:47 »

Е то ако хартията за ПЕЧЕНЕ не е предвидена за печене, не знам кое!!! Егати простотията, коя марка е да знам да не купувам такава Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #12865 -: Декември 14, 2016, 22:43:38 »

Случвало ми се е да не видя, че опира в реотана, и да се стопи и овъгли, но чак да пламне ми звучи странно  Shocked
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #12866 -: Декември 14, 2016, 23:05:06 »

AluFix, някаква австрийска, пише на немски на кутията, нямам спомен от къде е купувана.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #12867 -: Декември 15, 2016, 15:00:17 »

И на мен ми се случи да опре в реотана и избухна пламък, аз пищя отстрани.  Lol Мъжът още ми се подиграва  Cheesygrin
Моята беше от ДМ купувана, но това мисля че няма значение.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #12868 -: Януари 12, 2017, 17:49:05 »

Както всяка зима, пак имам драма със съседите под нас. От целия блок единствено те се отопляват на дърва, ние сме над тях, и тъй като коминът никога не е чистен (19 години вече), като набухат печката с дърва дърпат някаква клапа и явно се просмуква димът в плочата, и резултатът е, че при нас в хола излизат кълбета дим... И винаги димът си намира път - от контакти, между лайсната на паркета, сега след основния ремонт лятото старателно бяха запушени всички стари пролуки, но димът вече излиза от един шкаф в кухнята! Ужасно е, мирише на изгорели газове, и като отворя шкафа си излиза кълбенце дим. Преди звънях на жената и тя "затваряше клапата", каквото и да означава това, сега обаче нея я няма, а мъжа и изобщо не го трогвам. Вчера вечерта слизах да се разправям, ето днес отново замириса на изгоряло. Не мога да готвя вътре, защото като пусна абсорбатора съвсем засмуква миризмата и излиза на талази, и сега мръзна на малката печка на терасата. Отвратителни хора са, кажете ми на кого да се оплача  Razz Отделно двете им малоумни кучета вият по цяла нощ, явно пак са ги зарязали сами и те откачат и цяла нощ тичат по коридора и стържат с нокти вратите. Същият този съсед преди няколко години запуши олуците над нашата плоча с цимент, за да не се стича водата до олуците на неговата тераса. В резултат на нас ни протекоха спалните и правихме ремонт. Не знам вече как да се разправям с него, писна ми, не го понасям  Razz
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #12869 -: Януари 12, 2017, 18:40:09 »

Извикай пожарната? Кажи идва дим от долния апартамент. Може да се трогне пък, знаеш ли. Вижте дали може да подадете някаква жалба заради дима, домоуправителят ви свестен ли е? Пък ако имате някой познат адвокат, директно може да го заплашите. Знам ли... все пак да правите ремонти заради тях, да се тровите не е малко. Бих си правила труд за по-сериозни мерки.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #12870 -: Юни 15, 2017, 08:10:07 »

Мислех, че съм го надживяла, но отново ми е супер унизително и обидно, че трябва с клизма и "добре, ако трябва и няма кой друг", оставям децата на майка ми за 4 дена, при положение, че от началото на годината не са ги вземали нито за уикенд, нито за ден.
Много скоро ще ми омръзне да се правя на по-зряла и търпелива, при положение, че винаги откликвам на всяка тяхна молба :/
Пиша го, ей тъй барем ми олекне малко.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #12871 -: Юни 15, 2017, 09:54:26 »

Оф, съчувствам...нашите почнаха да я взимат за по няколко часа на уикенд, ама то три часа как да си починеш. Ще ми се цял ден, те уж предлагат с охота, а после е: ооо, ма то не ни се бута количка в парка, за да спи, щото то жега/студ/дъжд итн, и то на човек му се отщява...или майка ми както каза, че щяла да я остави да реве и да я научи да заспива сама. Еми мерси, нали...
« Последна редакция: Юни 15, 2017, 09:56:51 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #12872 -: Юни 15, 2017, 12:31:59 »

Тя и моята свекърва коментира как иска да го гледа, но за половин час ги оставих на площадката, за да отида на лекар и после "ама той не се спира на едно място/ако го оставиш в количката не седи ли на едно място на някоя пейка". Ами не, не седи, не може хем да го гледаш, хем да си почиваш, егаси.
Та.. Биз... някак все си мисля, че с по-големи и разбрани деца е една идея по-лесно. Като говориш те разбира. То вече май ми свикнаха ( Lol ) и ако не бях с прохождащ киселяк, сериозно щях да предложа да ви помогна.
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #12873 -: Юни 15, 2017, 13:29:56 »

С майка скоро се шегувахме, че Нико докато беше кърмаче - 13м всички искаха да ги взимат и с нощувка даже... ама нямаше как, че още се кърмим... Еми вече 3м Нико не е кърмаче, ама свекитата са ги гледали за 1 уикенд и майка миналата седмица за един... На майка й беше бойно кръщение сама с децата у дома и каза, че са изкарали много добре, даже е навита пак да се случи  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #12874 -: Юни 15, 2017, 14:18:26 »

С майка скоро се шегувахме, че Нико докато беше кърмаче - 13м всички искаха да ги взимат и с нощувка даже... ама нямаше как, че още се кърмим...

Ох, да, точно! Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 513 514 [515] 516   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: