star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Да се оплачем VII
Страници: [1] 2 3 ... 516   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се оплачем VII  (Прочетена 929566 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« -: Юни 15, 2009, 17:14:51 »

Мисля че дойде време да започнем начисто с новите оплаквания....че старата темичка нещо много се напълни...

Предлагам да забравим всичко от старата и да се втурнем към новата тема  Lol

Айде оплаквайте се....

Аз започвам с това че утре съм на изпит, а не се чувствам достатъчно добре подготвена, а вече главата ми е изпушила от глупости... Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #1 -: Юни 15, 2009, 17:18:54 »

Модераторите май бяха казали, че не пречи ако една тема стане много страници...

Но пък ми хареса това да забравим за старите оплаквания Smile
Активен

kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #2 -: Юни 15, 2009, 17:26:24 »

Ми да се оплача тогава днес пак ще ме задържат в работа (писнало ми е бях се зарекла, че тази година вече няма да го позволя, но съдба). А и окапах се докато пиех вода  Cheesygrin Lol Lol Lol
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #3 -: Юни 15, 2009, 17:28:23 »

Супер изнервена съм. Всичко ме дразни и пак е такъв период, когато "всичко ми е объркано". Мразя така.   Hang
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #4 -: Юни 15, 2009, 17:30:30 »

Лор, не съм разбрала..съжалявам..просто ми изглеждаше много претъпкано вече там от много оплаквния...някак си много ми "тежеше" вече тая темичка...затова така.. Stuart

Секси и аз съм на твойто дередже в момента  Rolling Eyes
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юни 15, 2009, 17:32:16 »

Чудя се на кой да си го изкарам.  Razz
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #6 -: Юни 15, 2009, 17:44:40 »

Чудя се на кой да си го изкарам.  Razz
искаш ли да направим един спаринг.....а може и словесен двубой за да ни мине и на двете..ама айде утре че днес трябва да уча  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #7 -: Юни 15, 2009, 18:32:20 »

Ааа, не. С теб няма да ми е интересно. Трябва да наранявам и натоварвам близките около мен хора, иначе не ми помага. Ей такъв изрод съм аз.  Wink
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #8 -: Юни 15, 2009, 18:40:53 »

Оплаквам се от Бамбина. Изкара ме ненормална, накара ми се и сега ще плача. Ако някой има желание да си комуникира с мен, скайпче. Не мога да се занимавам повече с глупости.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #9 -: Юни 15, 2009, 18:56:45 »

Напрежението ти е в повече нещо Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #10 -: Юни 15, 2009, 19:05:10 »

Уф, а ти какво ходиш само след нея и я хапеш, сакън да не останеш без последна дума. Да ходи да се успокои иначе, ама ти за всеки случай я ръчни пак.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #11 -: Юни 15, 2009, 19:14:15 »

Уф, муф, не я ръчкам, просто излишно напряга. Какво толкова е станало, спокойно всичките, чил, релакс, етц.
Активен
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #12 -: Юни 15, 2009, 19:18:59 »

Установих най-небрежно, че колите с десен волан не са за мен. И че или съм дебела, или краката ми са къси, щото ако стигам педалите на новото slk, то трудно излизам след тва, щото ми е тясно.
... и без да има връзка с горенаписаното - преядох.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #13 -: Юни 15, 2009, 19:44:36 »

Наистина не съм очаквала да се заяждаш толкова на дребно. А пък вече това с "не си наред" и "ненормална история"... Не, няма значение, просто не мисля, че си права.
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #14 -: Юни 16, 2009, 00:12:15 »

Котето ми умря одеве и съм много зле , не мога да спра да рева .Оправях си леглото до сега и си помсилих , че тази нощ няма да спи при мене ,че няма да се гушка .... Не искам да си лягам ;(( леле хора изпадам в няква истерия от рев , много ми е гадно  Sad eyes
Активен

Don’t feed the forum trolls
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #15 -: Юни 16, 2009, 01:55:27 »

Моя звяр пък заапа котката днес!
Кво да се оплача.... няма кондоми!
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #16 -: Юни 16, 2009, 08:31:37 »

Милото животинче...  Sad

Мрън, ядосана съм на майката на моя!  Angry Thumbdown Cursing
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #17 -: Юни 16, 2009, 10:43:20 »

Сметанке, съжалявам за котето  Sad Много е тъжно да загубиш скъпо същество.

И аз в момента плача, но заради смъртта на човек. А дори не ги познавах реално погледнато. И въпреки всичко съм шокирана. Не мога да повярвам как момче на 23 години просто така ще почине, не в някакъв инцидент, ами... просто така изведнъж. Защо се случват такива неща?
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #18 -: Юни 16, 2009, 10:47:52 »

Surprised Ужас!!  Sad
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #19 -: Юни 16, 2009, 11:32:45 »

Леле, Сметано, ужасно е...
И аз бях така като ми почина кучето.
Твоята котка от старост ли?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16531

A believer

« Отговор #20 -: Юни 16, 2009, 12:22:32 »

Леле, ужасно се вбесих...страшно съм изнервена вече на края на сесията, а имам една колежка, с която сме близки, обаче тя просто прекалява. Използва ме да й обяснявам нещата, които не разбира, неща, които аз също, за да разбера, полагам доста усилия. Това не ме дразни толкова, колкото самият подход, че съм длъжна да се занимавам с нея - дори не казва: можеш ли, моля те...нещо просто, от куртоазия. И сега вече направо откачих като ми каза, че точно сега не можело да й помогна, защото била уморена, по-късно съм щяла да й помогна, като ми се обади. Сега съм и на повикване вече. Blink
А съм толкова нервна, че ми иде да взема една пушка (написах пишка първо...добре, че видях Cheesygrin) иии
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #21 -: Юни 16, 2009, 12:35:01 »

Ути, а защо й помагаш толкова често?
Разбирам, че сте в добри отношения, но тя отнема от твоето работно време...
Защо не й кажеш следващия път, че ако има въпроси трябва да се обърне към прекия си ръководител?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #22 -: Юни 16, 2009, 12:40:44 »

Ути, а защо й помагаш толкова често?
Разбирам, че сте в добри отношения, но тя отнема от твоето работно време...
Защо не й кажеш следващия път, че ако има въпроси трябва да се обърне към прекия си ръководител?

Ох, имах предвид колежка в университета Smile
Тя изобщо не иска да учи това, живее на майната си, гледа кози, боядисва си новата къща, а аз, защото уча доста сериозно, се налага после да й обяснявам. Досега не ми е пречило, ама в един момент ми писва. Пак казвам, не самото питане, ами отношението, че съм й длъжна едва ли не...и като се направя на 2,5, ми се цупи, все едно не е тя тази, която иска помощ. Все си мисля, че като искаш някой да ти помогне, не трябва да се държиш все едно ти е длъжен! Гр...адски съм изнервена
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bella
Newbie
*
Публикации: 666

« Отговор #23 -: Юни 16, 2009, 12:45:19 »

Съвет от мен - такива хора се отсвирват веднагически, защото от намеци и човешко отношение не разбират. И вместо да си косиш нервите и всеки път да полудяваш от оношението и разбиранията им - ignore  Wink
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Юни 16, 2009, 12:47:04 »

Ами тъпото е, че сме приятелки...и ни така, ни иначе. Unsure
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 516   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: