star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star MondoZoo или просто "Най-красивият зоопарк"!
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: MondoZoo или просто "Най-красивият зоопарк"!  (Прочетена 14080 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #25 -: Юни 26, 2009, 16:11:06 »

Пак се хваля, че днес ми се роди/излюпи токачка и получих първия си медал - бронз за новородени.  Cheesygrin
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #26 -: Юни 26, 2009, 16:49:23 »

Забавлявам се само като ви чета, какво ли ще е като започна да играя.  Lol
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #27 -: Юни 26, 2009, 16:52:23 »

Много е сладка и зарибяваща играта, а и не изисква много време. Т.е. идеална е за разтоварване през сесията, като ти пламне главата от учене, обаче няма опасност да се заиграеш и да забравиш да спреш.  Cheesygrin
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #28 -: Юни 26, 2009, 21:39:27 »

Аз вече нямам задължения за тази година.  Cheesygrin
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #29 -: Юни 27, 2009, 00:03:02 »

Катрин, за какви сделки говориш...за Черния пазар ли? Всеки си има стратегия на игра, може да продаваш на черния пазар, може и да не продаваш...от това ти зависи репутацията пред Уаф и пред Черния пазар....после има и мисии за репутация, така че внимателно трябва да планираш това къде да си развиваш репутацията... Wink Верно е че черния пазар дава повече пари за да ти купи новородените, но пък репутацията ти пред Уаф пада, ако те хванат да търгуваш на черния пазар  Wink
Колкото до служителите винаг наемай най-скъпите, предполага се че са по-добре обучени и ще са по-ефективни  Wink
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #30 -: Юни 27, 2009, 09:27:11 »

Дам, вече взимам само най-скъпите.  Smile Иначе говорех за едно малко червено човече от посетителите, което ми се появи на картата и като натиснах на него, ми предложи съмнителната сделка.  Unsure Аз отказах, понеже не знам за какво точно ще ми ползва кравите.  Razz
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #31 -: Юни 27, 2009, 20:47:14 »

това за тия червени човечета го четох във форума...аз все още такова не съм получила...но сделките са много добри и друг път ако имаш по добре го използвай...ама то ти взима от животните които са ти в зоопарка, а не тепърва сега да ги купуваш  Wink
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #32 -: Юли 08, 2009, 19:06:08 »

Почвам да си мисля, че никога няма да го мина това 11то ниво.  Razz
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #33 -: Юли 17, 2009, 21:38:34 »

споко ще го минеш...малко търпение  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #34 -: Август 08, 2009, 19:25:35 »

Минах гоооо  Clap А сега се чудя... за да си покача репутацията пред WAF само с дарения ли става? Примерно ако дарявам по 10 000 на ден ще успея ли да си я вдигна достатъчно, че да ми позволят да си купувам по-екзотични животни? Щото аз се насметох и приех една мисия с някакви животни, а се оказа, че не мога да си ги купя... и ако не успея да спазя срока, ще има ли някакви последствия?  Unsure
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: