star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star MondoZoo или просто "Най-красивият зоопарк"!
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: MondoZoo или просто "Най-красивият зоопарк"!  (Прочетена 14081 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« -: Юни 12, 2009, 13:47:05 »

Ето една невероятна игра....поне на мен ми харесва страшно много. Идеята е да си направиш зоопарк, да си купуваш животни, да се развиваш, да минаваш най-разнообразни нива, да участваш в търгове и куп други интересни неща. Играта не е само занимавка, а е и много обучителна и интересна!

Тук пускам моя банер ако някой му е интересно да ми разгледа зоопарка като цъкне на него, а от там може и да се регистрирате:

Който реши да се занимава с тая игра мога да му помогна с доста материали, съвети и насоки!

Реших да пусна темичка за МондоЗоо-то...защото много мои познати и приятели я играят тази игра и в много други форуми се разисква...и предполагам че и на вас ще ви е интересно  Tongue

п.с. пуснах темата в този раздел защото е за игри...ако на модераторите не им допадне (неправилно място или дублиране), да я преместят, благодаря за което.

Приятна игра на всички!
Активен

Sunny
Newbie
*
Публикации: 27

« Отговор #1 -: Юни 12, 2009, 15:50:48 »

И аз играя тази игра от доста време. Наистина е много забавна и завладяваща с нептрекъстатия стремеж към достигане на определено ниво или изпълнение на мисия, а и тези красиви картинки Big grin. Според мои познати има недостатък че животните не се движат и че не вижда как посетителите разглеждат зоопарка, но на мен ми е много забавно и колкото и смешно да звучи - едно от първите неща които правя сутрин е да надникна в зоопарка. Погледнах и твоя зоопарк и наистина е страхотен аз съм доста далеч от твоео ниво за съжаление. Успех и по нататък в играта. Thumbup
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #2 -: Юни 12, 2009, 16:52:05 »

да наистина е завладяващо и аз като теб с нетърпение чакам рефреша да мине и да погледна какво става в зоопарка, а ако не го дочакам...то сутрин първата ми работа е да вляза там ....много ми е интересно  Wink

Пусни линк с твоя зоопарк да го разгледам....а за моето ниво.....сега дълго време ще си поседя на него и ще имаш възможност да ме догониш.... Lol
Активен

Sunny
Newbie
*

« Отговор #3 -: Юни 12, 2009, 17:05:49 »

http://www.raspberry.mondozoo.com/
 Big grin
Активен
Sunny
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юни 12, 2009, 17:08:51 »

Тази игра я определям като много положителна и зареждаща помня как се радвах първия път когато имах новородено. В офиса ми си умряха от смях на детската ми реакция, но успях да зарибя още 2ма 3ма и сега правим благородно съревнование.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #5 -: Юни 12, 2009, 17:19:44 »

ооо гледам че си н гадното 17 ниво....без да те обнадеждавам само ще ти кажа че аз седях на него около 2 месеца  Rolling Eyes  Но знам че ако сега се върна назад ще го мина по бързо...

Сега да ти кажа...може спокойно да си напълниш кокошарника в минифермата със животни от всичките видове по 5 двойки понеже клетката ти е второ ниво....и другоп гледам си сложила сърцата на клетка в джунглата...не ги слагай на определена клетка, а ги слагай на озеленителя...той върши повече работа за новородените...отделно може да си построиш и информационно гише, за да имаш повече посетители, за да може да си купуваш повече животинки...и от там да имаш повече новородени...но определено ти трябват повече животни...

Айде успех! Ако има нещо питай  Wink
Активен

Sunny
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юни 12, 2009, 22:43:52 »

Страхотна си. Много ти благодаря за ценните съвети, ще следвам препоръките ти. Kiss и ако има нещо ще питам а също и във форума на играта има какво полезни съвети но трябва да се отсеят. Благодаря ти още веднъж.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #7 -: Юни 14, 2009, 13:44:01 »

няма нужда да ми благодариш...просто винаги може да питаш ако има нещо  Wink

А за форума там има страшно много полезна информация която е добре да се прочете  Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #8 -: Юни 14, 2009, 18:58:05 »

В играта ми изписва че има някой от форума който се е регнал да играе мондозоо-то от моя линк. Супер! Ако има някакви въпроси или проблеми да се обажда, ще помагаме  Stuart
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #9 -: Юни 14, 2009, 18:59:39 »

Това ще да съм аз  Cheesygrin Засега още разглеждам с любопитство, минах първите 6 нива. Пък по-нататък ще видим как ще е. Ако нещо изникне, ще питам.  Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #10 -: Юни 14, 2009, 19:03:28 »

Супер! Поздравления. Ще се радвам да помогна ако има нещо.

Приятна игра!

п.с. и един съвет: изпълнявай само това което ти се изисква от мисиите за да не останеш без пари накрая  Stuart
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #11 -: Юни 14, 2009, 19:08:12 »

Мерси, ще го имам предвид  Smile

Аз се пуснах на най-лесничкото ниво, че да се науча.  Cheesygrin Дано не се издъня.  Razz
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #12 -: Юни 14, 2009, 19:15:19 »

дори и да направиш някой гаф винаги може да рестартираш зоопарка от начало, лошото е ако го правиш вече в напреднал стадий...че после всичко наново трябва да минаваш  Rolling Eyes
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #13 -: Юни 14, 2009, 19:27:52 »

Сега ми е любопитно едно нещо. Понеже разликата в надниците на служителите, като ги гледам на борсата, е доста голяма. Предплагам, че като назначиш най-скъпия, после ще върши по-добре работа... или логиката е друга?  Confused
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #14 -: Юни 14, 2009, 19:35:41 »

такава е горе долу логиката, но пак може да попаднеш на някой примерно с надник 15 дето да има по-добри статистики от някой с надник 22....или нещо подобно....гледай винаги да наемаш най скъпия персонал, най-добрата храна...а от време на време пускай одити за да видиш как се развиваш и дали ти е добър персонала...

п.с. във форума има една тема където са обяснени всички нива и това какво трябва да правиш горе долу за да ги минеш....насоките са много полезни  Stuart
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #15 -: Юни 14, 2009, 20:26:40 »

Тази игричка ми изглежда интересна! Ще се регна и аз, пък да видим. После ще казвам.  Wink
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #16 -: Юни 14, 2009, 22:36:33 »

наистина е интересна....аз съм се зарибила бая  Lol
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юни 23, 2009, 20:47:29 »

Регистрирах се, ама нищо не разбирам къде, какво, защо се прави. Моля за пояснение.  Rolling Eyes
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #18 -: Юни 24, 2009, 01:13:40 »

Лейди има тема във форума на играта където може да прочетеш много лесни указания и разяснения за това как се играе и каква е целта...ако искаш ги погледни, а после ако имаш въпроси питай и ще отговарям...

Само едно казвам и на теб, гледай да изпълняваш само това което ти се изисква от мисията, нищо излишно не купувай и не строй, за да не останеш без пари. на всичко ще му дойде времето  Stuart
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #19 -: Юни 24, 2009, 09:08:37 »

Аааа, е за форум не знаех. Мерси!  Smile
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #20 -: Юни 24, 2009, 09:49:40 »

Имам си малко теленце.  Cheesygrin
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юни 24, 2009, 09:54:43 »

Lol Lol Lol
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #22 -: Юни 24, 2009, 16:03:25 »

Браво Катрин...скоро и други животинки ще ти се раждат...

Ей момичета сложете си линковете тук в темата за да ви ги гледаме зоо-тата...  Wink
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #23 -: Юни 25, 2009, 22:15:29 »

Аууу, днеска някакъв съмнителен авантюрист искаше да ми купи кравите и телето с някаква неясна цел и ми предложи много пари.  Unsure Аз му отказах, щото... обичам си телето, как да го дам, и то на такъв, дето може да го убие.  Razz Джъст, какви са тия съмнителни сделки? Ти като по-старша какво мислиш за тях?  Smile

Иначе ето линк към моя зоопарк: http://Sparrow87.mondozoo.com Малко съм назад, ама аз рестартирах играта, че много се закучиха нещата, изпоразболяха ми се животните, всичките ми служители бяха под всякаква критика и ми писна да назначавам по 5 на ден и всичките да са зле.  Razz
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юни 25, 2009, 22:25:41 »

Интересно изглежда, според това, което описвате, но все още нямам достатъчно време. Като се захвана, ще пиша! ;)
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #25 -: Юни 26, 2009, 16:11:06 »

Пак се хваля, че днес ми се роди/излюпи токачка и получих първия си медал - бронз за новородени.  Cheesygrin
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #26 -: Юни 26, 2009, 16:49:23 »

Забавлявам се само като ви чета, какво ли ще е като започна да играя.  Lol
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #27 -: Юни 26, 2009, 16:52:23 »

Много е сладка и зарибяваща играта, а и не изисква много време. Т.е. идеална е за разтоварване през сесията, като ти пламне главата от учене, обаче няма опасност да се заиграеш и да забравиш да спреш.  Cheesygrin
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #28 -: Юни 26, 2009, 21:39:27 »

Аз вече нямам задължения за тази година.  Cheesygrin
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #29 -: Юни 27, 2009, 00:03:02 »

Катрин, за какви сделки говориш...за Черния пазар ли? Всеки си има стратегия на игра, може да продаваш на черния пазар, може и да не продаваш...от това ти зависи репутацията пред Уаф и пред Черния пазар....после има и мисии за репутация, така че внимателно трябва да планираш това къде да си развиваш репутацията... Wink Верно е че черния пазар дава повече пари за да ти купи новородените, но пък репутацията ти пред Уаф пада, ако те хванат да търгуваш на черния пазар  Wink
Колкото до служителите винаг наемай най-скъпите, предполага се че са по-добре обучени и ще са по-ефективни  Wink
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #30 -: Юни 27, 2009, 09:27:11 »

Дам, вече взимам само най-скъпите.  Smile Иначе говорех за едно малко червено човече от посетителите, което ми се появи на картата и като натиснах на него, ми предложи съмнителната сделка.  Unsure Аз отказах, понеже не знам за какво точно ще ми ползва кравите.  Razz
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #31 -: Юни 27, 2009, 20:47:14 »

това за тия червени човечета го четох във форума...аз все още такова не съм получила...но сделките са много добри и друг път ако имаш по добре го използвай...ама то ти взима от животните които са ти в зоопарка, а не тепърва сега да ги купуваш  Wink
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #32 -: Юли 08, 2009, 19:06:08 »

Почвам да си мисля, че никога няма да го мина това 11то ниво.  Razz
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #33 -: Юли 17, 2009, 21:38:34 »

споко ще го минеш...малко търпение  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #34 -: Август 08, 2009, 19:25:35 »

Минах гоооо  Clap А сега се чудя... за да си покача репутацията пред WAF само с дарения ли става? Примерно ако дарявам по 10 000 на ден ще успея ли да си я вдигна достатъчно, че да ми позволят да си купувам по-екзотични животни? Щото аз се насметох и приех една мисия с някакви животни, а се оказа, че не мога да си ги купя... и ако не успея да спазя срока, ще има ли някакви последствия?  Unsure
Активен

Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: