star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Бял списък на гинеколозите II
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гинеколозите II  (Прочетена 79590 пъти)
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #50 -: Март 09, 2011, 20:59:37 »

И аз мисля,че мъжете са много по-внимателни.Имам чувството,че безкрайно добре виждат неудобството и неразположението,което изпитваме с едни гъби например или какъвто и да е то проблем.До като жената,понеже го е усетила все някога точно това чувство и сякаш по-леко го приема..
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #51 -: Март 09, 2011, 23:47:04 »

Мъжете, както сме си говорили и с други съфорумки, сякаш имат по-голямо уважение към тая институция, наречена Вагина. Smile  Много са внимателни. И най-интересното е, че знаят колко интимно е това, което правиш и подхождат ужасно научно към целия процес. Отпускат някак. Жените как ровят, братче, понеже знаят точно колко може да понесе една жена - и давай, няма проблеми, нали се знаем.

Не е общовалидно, била съм и при много внимателни гинеколожки, но с ръка на сърце си казвам, че мъжете са по-добри, като специалисти дори. Да не говорим, че самите им ръце, пръсти са по-заоблени, не са така кокалести, студени като женските, а и сме свикнали на този допир, ако щете.
« Последна редакция: Март 09, 2011, 23:49:00 от Bambina » Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #52 -: Март 10, 2011, 08:20:57 »

И аз ходя основно при мъже, повече ме радват Smile)) И на мен ми се струва, че са по-внимателни, поне моят опит говори за това Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #53 -: Март 10, 2011, 09:06:40 »

Аз само веднъж съм била при мъж и не, че беше груб, ама беше темерут, сигурно се дължеше и на това, че е стар професор. От моята съм си много доволна, но ме накарахте да се замисля, че по престоите ми в Майчин дом, младите АГ са наистина много внимателни и подхождат едно такова като с уважение. Но аз по-скоро го приемам като един вид притеснение от тяхна страна, че са мъже и някак на джентълменско ниво, отколкото да ме е карало да се замислям, че като цяло са по-добри специалисти.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #54 -: Март 10, 2011, 09:24:21 »

Още един глас за мъжете гинеколози Smile
Активен

сълчоглед
Newbie
*
Публикации: 44

« Отговор #55 -: Март 18, 2011, 12:00:59 »

Здравейте момичета!
Ще включа и моята гениколожка д-р Капка Атанасова, Майчин дом Варна. Много съм доволна от нейната работа. Имах раничка на шийката на матката, която 3-ма лекари преди ней не видяха. Благодарение на нея, съм добре.
Активен

"Силата на жените идва от това, че психологията не може да ги обясни." Оскар Уайлд
Letme
Newbie
*
Публикации: 14

« Отговор #56 -: Април 16, 2011, 19:39:53 »

Искам да препоръчам ЕДИНСТВЕНАТА ГИНЕКОЛОЖКА КОЯТО УСПЯ ДА МЕ ИЗЛЕКУВА ОТ ГАДНИТЕ ГЪБИЧКИ. КАЗВА СЕ ДР. ЮЛИЯ БЕЙЛЕРЯН и работи в Варна. В Майчин дом. След две лекарки , които се опитаха да ме излекуват в период от около две години ,тя ми предписа лечение което ми помогна и ме излекува от кандидозата, а боледувах доста време (5 години може би).
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #57 -: Май 04, 2011, 18:06:15 »

д-р Кремен Цветков,ин витро клиника Олимед,Варна. Голям пич е,много съм доволна.Внимателен,обяснява за всичко и се съобразява с теб изцяло,след като те е изслушал до край.. въобще супер ! Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #58 -: Май 04, 2011, 18:21:58 »

От чисто любопитство - вече за трети лекар във Варна казваш колко е добър и колко си доволна, а защо ги сменяш?
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #59 -: Май 05, 2011, 19:59:19 »

Така се получи,че конкретно лекарката,която преди това похвалих нещо започна да не ме удовлетворява,след 3-4 посещения при нея.Не ме е разочаровала до толкова,че да я отбележа в черния списък и да има сериозна и конкретна причина да я сменя.Търся си по-добра преценка и когато виждам,че нещо не се прави по правилния начин,си търся друго.За сега си намерих мястото,може би.Ще видим и тук колко ще се задържа.Всички сме имали лекари за известно време,от които сме доволни,а после нещата се променят.Нали... някак си,надали някой е ходил винаги винаги само и единствено при един лекар.Не виждам нищо лошо в това да си търся този,който ми обръща най-голямо внимание и съм доволна от начина на работа.Считам,че и тримата,които съм похвалила са добри по своему,зависи за какво ходиш при тях.Но не съм имала потресаваща случка или разговор с тях,за да ги включа в протиположната тема.Точно за това и тримата си остават тук SmileАко погледнем назад в темата,надали някой има изтрито мнение за похвален гинеколог... а има доста от форумните членове,които имат по няколко такива,както и аз Smile Не виждам нищо странно в това....
Активен
сълчоглед
Newbie
*

« Отговор #60 -: Август 25, 2011, 14:36:53 »

Здравейте момичета!

Искам да си сменя гениколога. В момента ходя при д-р Капка Атанасова, наистина добра е, обаче ми излиза адски скъпо  Unsure Пък и чакам доста, за да ме приеме.
Моля, препоръчайте ми някой от Варна, но да работи по Здравната каса. Честно, не ми се дават по 100 лв на посещение.
Активен

"Силата на жените идва от това, че психологията не може да ги обясни." Оскар Уайлд
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #61 -: Август 25, 2011, 15:03:19 »

Кремен Цветков, м.ц. Олимед. Многократно изпитан. Приема по з.к. в сряда и петък (или вторник и петък, изключих в момента). 600-027  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
сълчоглед
Newbie
*

« Отговор #62 -: Август 25, 2011, 15:04:37 »

Кремен Цветков, м.ц. Олимед. Многократно изпитан. Приема по з.к. в сряда и петък (или вторник и петък, изключих в момента). 600-027  Smile

Благодаря ти!  Wink
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #63 -: Август 25, 2011, 18:51:29 »

Прегледът без направление в Олимед станал 50лв. А последно беше 25лв. Изумих се. И отидох при д-р Капка Атанасова. Вярно чаках 15 мин за прегледа, но пък не е болка за умиране.

Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #64 -: Август 25, 2011, 19:06:18 »

Хм, на мен ми взеха 15 преди 2 седмици без направление. Писаха ми на бележката "консултация", а реално и вагинален ехограф ползваха даже.  Rolling Eyes
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #65 -: Август 25, 2011, 19:43:49 »

Еми... явно зависи от пациента. Защото и в сайта цените са променени.
Аз казвам какво ми съобщиха по телефона "да предупредя само, че прегледът е 50лв". А аз не съм искала нищо допълнително - просто да седна и да се разкрача.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #66 -: Август 25, 2011, 19:54:38 »

Тия пак полудяха с цените. Като знам, че като ми дойде и цито трябва да правя , лошо ми става.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #67 -: Август 25, 2011, 20:17:15 »

Мен юни месец покрай сесия и глупости не ми остана време да сменям личен лекар, но декември определено ще го изместя във Варна. Че и гинеколог, и офталмолог за един месец ми дойдоха множко.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #68 -: Август 25, 2011, 20:51:13 »

Защо като ти дойде, Бизар? На мен днес ми правиха (хаха, при Капка Атанасова, явно е оборотна). И ми откриха раничка, пфу. Трябва да видя горенето колко ще ми излезе.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #69 -: Август 25, 2011, 20:56:48 »

На мен преди сумА време ми излезе 30лв (без направленията му) в Олимед. Но пак казвам - беше преди доста време.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #70 -: Август 25, 2011, 22:07:15 »

Ами не знам, и предния път така беше. Когато я питам на контролния един месец след раждането за цито, и ми казва след първата менструация. Нормално да е имаш раничка. На прегледа след първото раждането ми нямаше нищо, а като отидох след цикъла и имах вече.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #71 -: Август 25, 2011, 22:28:06 »

Да, и аз на предния преглед нямах нищо. А какво ти я правиха? Аз питах за намазване с лекарство, но тя каза, че с горене няма шанс да се появи отново, докато с лекарство не е сигурно. И какво представлява манипулацията? Кофти ли е?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #72 -: Август 26, 2011, 01:25:21 »

Няколко пъти съм имала раничка, никога не са ми я горили и винаги си е минавала безпроблемно с мазане и с разни глобули май.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #73 -: Август 26, 2011, 09:20:42 »

Лора, включвам се и аз, понеже и аз сега се боря с раничка. Действително намазването с лекарство не е гаранция, че раничката няма да се появи отново. Лазерът е по-ефикасният метод, но не се препоръчва при нераждали жени (тук, според мен, трябва да се включи и раждали, но с намерение за още). Доколкото разбрах, лазерът прави средата по-нееластична, което увеличава възможността за разкъсвания при естествено раждане (може и да не се изказвам правилно, препредавам с мои думи). Мен ме лекува с мазане на някакво лекарство. Този понеделник ми беше първото намазване, след като се върна от море ще отида за второ. По нейните думи, моята раничка е повърхностна и ще мине от две намазвания.
Активен

Vakyria
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #74 -: Август 26, 2011, 10:13:36 »

Ще се включа и аз по темата с раничката, въпреки че е офтопик - аз също имам от около година. Лекарят ми каза, че при положение, че цитонамазката ми е добра (II група) и не съм раждала, горене е напълно противопоказно. Но цитонамазка да си правя на всеки шест месеца.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: