star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Бял списък на гинеколозите II
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гинеколозите II  (Прочетена 79591 пъти)
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #25 -: Юни 25, 2010, 21:18:15 »

Моля ви,препоръчайте ми гинеколожка във Варна,не е задължително да работи със ЗК,искам просто да си върши работата,ако ще да не ме посреща с милите думи и усмивка и бла бла,та накрая нищо... Искам просто сигурен лекар,от който сте доволни !
Активен
Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #26 -: Юли 10, 2010, 20:25:26 »

Може ли кординатите на д-р Райчева  и д-р Жана Колева, споменавате като добри и малко инфо-приемат на частен кабинет ли само може ли с направление и най-вече найстина ли са добри специялисти. Аз имах кофти среща с една алчна гинеколожка и сега бог знае какво ще излезе.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #27 -: Юли 15, 2010, 15:05:42 »

М, крайно време е да похваля Медицински център 'Пиротска', в София, и по-специално д-р Кузманов - микробиолог. Много е отворен, супер много разбира от всички видове бактерии, гъби, и т.н.. Центъра разполага и с много внимателни гинеколози, та обслужването да е пълен пакет. Отиваш и на място те преглеждат, взимат секрети, гледат ги сами, тъй като разполагат с може би най-добрата микробиологична лаборатория, разултатите стават за 2-3 дни и всичко протича много лесно, без да те разкарват. Всички изследвания ги имаш черно на бяло, с всички подробности, антибиограми и така нататък.

www.pirotska-clinic.com
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 13:24:41 от Bambina » Активен
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #28 -: Юли 15, 2010, 15:12:06 »

Айде и аз да похваля д-р Бейлерян,Майчин дом Варна. Благодарности на Бизар за препоръките,адски съм доволна.Страшно внимателна жена,много мила,отговаря на всички въпроси и обяснява абсолютно всичко,без изключение.Прегледа минава съвсем леко и спокойно Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #29 -: Юли 15, 2010, 15:13:09 »

Ей, чудесно, много се радвам. И аз трябва да я посетя скоро, само да се наканя.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #30 -: Юли 15, 2010, 16:16:07 »

Бейлерян само по коридорите я срещам докато чакам и ми е ужасно симпатична, много готина. Ако не бях толкова влюбена в моята, сигурно щях да съм при нея Smile Нека и нея да си похваля тук - Капка Атанасова. Толкова всеотдайна, просто нямам думи. Много добро впечатление ми направи, че ако не е сигурна в нещо, веднага се консултира с други лекари, работи супер в екип. Много адекватна, обяснява всичко, не претупва и се ангажира емоционално и всякак.
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 16:19:42 от Лора » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юли 15, 2010, 16:32:50 »

Изобщо много са свестни лекарите в Майчин дом. Сигурно не могат да се сравняват с национални софийски величия, но като за Варна, събрани на едно място, Майчин дом, е просто чудесно болнично място. Не знам дали само, защото е частна болница, но не съм оставала нито веднъж с лошо чувство от там. И много ме дразнят некомпетентните вмятания, най-вече за ражданията, колко е рисково да ходиш там.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юли 15, 2010, 16:37:13 »

Не разбирам наистина това всеобщо негативно мнение за Майчин дом - че се раждало само секцио, че не знам си кво. Два пъти лежах там, ходила съм безброй пъти, минала съм може би през 90% от лекарите там и нямам нито едно негативно преживяване. Толкова са мили и отзивчиви всички, вършат си добре работата, направо е удоволствие да ходя там. Целият персонал създава прекрасна, не-болнична атмосфера.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #33 -: Юли 15, 2010, 16:38:29 »

Заради великия случай с Елвира е всичко.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #34 -: Юли 21, 2010, 12:22:07 »

И ние си имаме в града една такава болница, с лоша слава. Която лично не разбрах от къде идва - митове ли, що ли  Rolling Eyes Там раждах, без да се страхувах от измишльотините, които чух, от уж липсващата апаратура и куп други неща. Но щом си се убедил лично, че обслужване, престой, грижи са на ниво, другите да си говорят каквото искат. Живот и здраве, имам ли възможност и второ дете, разбира се, пак там ще раждам. Онова нещо държавното АГ не искам и да го видя  Razz Пак от опит го казвам...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юли 21, 2010, 12:57:58 »

Приятелка ражда в едната държавна болница тук, просто умишлено не й се даваха пари за частната. Като ми описа как се държат по принцип там..трябва да си доста силен психически след раждането, за да изтърпиш подобно отношение. Разбира се, и там има и свестни. Хубавото е, че поне всички са на смени и все някога и злите си тръгват.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 21, 2010, 13:16:54 »

Е, колкото мои познати са раждали в Окръжна примерно, всичките са останали доволни и то без да са плащали и да са се уговаряли предварително с някой.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юли 21, 2010, 13:44:29 »

Не за лекари, за акушерките. Че не просто не ти помагат и не те учат на неща за кърменето, ами и са откровено груби.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #38 -: Юли 21, 2010, 14:04:10 »

Да, между другото в  Майчин дом има една по-възрастна акушерка, която цял живот е работила в Окръжна и много й личи. Даже докато лежах там си говорихме веднъж, че й е доста трудно да възприеме поведението с Майчин дом, където всички ти говорят на "мило" и от време на време й избиват добре тренираните дяволи, но се старае жената - определено е много добра, не бях попадала на сестра, която да ти бие инжекция и да не усетиш абсолютно, ама абсолютно нищо.

Сори за оспамването на темата.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #39 -: Юли 21, 2010, 14:12:59 »

Ами не знам как са нашите светила в родилното отделение, но когато лежах в патологията се нагледах на безумно държание, противно отношение и некадърно слагане на инжекции. Бяха ме посинили, само за 3 дни инжекции, и да искаш да попиташ за лечението - срещаш грубост и мрънкане, все едно ще им вземеш хляба. Не го разбирам това, колкот и да се мъчеха тогава приятели да ме убеждават, че видиш ли станат ли добри и внимателни, щели много да се вживеят във всяка една пациентска болежка или пък че съм лигла. И така да е, пак може да си има някаква мяра, защото все пак имаше 1-2 сестри внимателни и опитващи се да са сякаш по-адекватни. Колкото до кърменето - в часната клиника бяха като настървени да те учат и показват как да закърмиш и как да стимулираш кърмата. Жалко само, че се изписват толкова негативни коментари за нея  Unsure
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #40 -: Юли 21, 2010, 15:04:40 »

Лори, знам за коя говориш. Въпреки това пак е от добрите акушерки, единствено за кърменето имахме противоречия и ако не бъркам точно тя ми би едната от антибиотичните инжекции преди няколко години и само от нея не ме болеше зверски. Обяснимо е все пак защо се държат така и на едното и на другото място, все пак и пациентите на двете болници не са за сравнение в болшинството си.
Активен

Marina N.
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #41 -: Септември 15, 2010, 00:29:45 »

Аз съм много доволна от Д-р Мая Василева от Св. София( бившата Т. Киркова)
Иначе съм раждала в Майчин дом, там всичко беше на ниво, много внимание и грижи положиха за мен и детето ми!
Активен
tan
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #42 -: Ноември 16, 2010, 11:13:04 »

Да ми препоръчате някоя в Сливен. На доста лекари ходих, но не сам много доволна от нито една. Това преглед за 2минути не ми се вижда много надеждно....
Активен
Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #43 -: Януари 26, 2011, 12:34:27 »

Искам да ви попитам в мед. център Пиротска при профилактичен преглед пускат ли някакви изследвания - микробиология, цитонамазка и други и най-вече колко струват, защото видях в сайта им колко са цените за преглед, но не и за отделните изследвания.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #44 -: Януари 26, 2011, 13:40:14 »

Пускат, да, доколкото помня бяха 20 преглед и 40 за микробиология и цитонамазка миналата година. И аз трябва да мина оттам, ама нещо не сме се доразбрали с моя цикъл съвсем тоя месец.
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #45 -: Януари 26, 2011, 13:46:49 »

В сайта цените за преглед са от 40 до 60 лева. То след цикъл беше по-добре да се отиде нали? Някакви отзиви за Колицова и Щерева или там всички са добри специалисти  Smile
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #46 -: Януари 26, 2011, 14:05:23 »

Ако не държиш да е жена, ти препоръчвам Шейтанов/Кузманов.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #47 -: Март 07, 2011, 23:38:43 »

Аз пък предпочитам да е жена.Някакви отзиви за двете дами-гинеколожки от центъра?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #48 -: Март 09, 2011, 20:02:22 »

Микробиологът е само един - Кузманов. Той присъства. Преполагам, че можете да обясните, че се притеснявате. Но секрет взима гинекологът, предполагам, че може да предпочетете жените, но аз нямам никакви впечатления от тях. 
Между другото, жените гинеколози като цяло са доста по-невнимателни от мъжете. Така, че аз съветвам да преосмислите и веднъж само, да пробвате при мъжки екип, след което няма и да си помислите за жена-гинеколог, I promise.
« Последна редакция: Март 09, 2011, 20:04:02 от Bambina » Активен
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #49 -: Март 09, 2011, 20:50:56 »

Между другото, жените гинеколози като цяло са доста по-невнимателни от мъжете. Така, че аз съветвам да преосмислите и веднъж само, да пробвате при мъжки екип, след което няма и да си помислите за жена-гинеколог, I promise.

Най-накрая някой с моето мнение. И аз само по мъже ходя.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: