star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Бял списък на гинеколозите II
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бял списък на гинеколозите II  (Прочетена 79609 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« -: Юни 03, 2009, 19:53:39 »

Положителни впечатления, препоръки и контакти на добрите гинеколози, които сме посетили и посещаваме. 

Тема номер II, докато /ако/ възстановим старата. Извинявам се за неудобството.

Активен
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #1 -: Юни 03, 2009, 20:39:03 »

Я да се разпиша. Доволна съм в последно време от новия си гинеколог-казва се Георги Георгиев и работи в поликлиниката на Майчин Дом. Има желанието да ме изслушва, за момента ми предписа адекватно лечение на доста сериозно възпаление и други проблеми с яйчниците.. Основен минус е неговата акушерка, която само се чуди как да те изгони без много да се обясняваш. И най-хубавото е, че освен всичко друго работят с направление.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #2 -: Юни 03, 2009, 21:29:20 »

И аз да препоръчам-доктор Деси Маркова от ВМИ Пловдив, мисля, че работи и в Торакс. И доктор Крумов, който напусна и има кабинет, ама не знам повече координати.
Активен
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #3 -: Юни 03, 2009, 22:22:02 »

Д-р Паскалева, работи във ВМИ - Пловдив има и частен. Страшно мила и добра.  Smile
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #4 -: Юни 03, 2009, 23:56:24 »

аз пък нещо не съм чувала хубави работи за нея, иначе е мила, да. Ама не знам де, не са ми лични впечатленията.
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #5 -: Юни 04, 2009, 08:57:09 »

Доста са мнение, че е добра и като човек и като лекар и просто знае какво прави. Smile
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #6 -: Юни 04, 2009, 11:06:34 »

Препоръчвам с две ръце д-р Ася Шишкова и д-р Рудницки. При Шишкова ходя от 5-6 години, тя ме наблюдава докато бременеех, тя ми прави заедно с Рудницки секциото. Невероятни са и като лекари, и като хора! Свършиха страхотна работа  - Русе
« Последна редакция: Юни 05, 2009, 04:27:23 от bizzare » Активен

bani
Newbie
*
Публикации: 288

« Отговор #7 -: Юни 04, 2009, 13:59:09 »

Д-р Пламен Миков, има частен кабинет на Самуил 111. Той ми следи по време на бременността. - София
« Последна редакция: Юни 05, 2009, 04:27:42 от bizzare » Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #8 -: Юни 04, 2009, 16:13:16 »

Момичета, посочвайте и градовете, защото все пак по-новите потребители не знаят кой къде живее Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #9 -: Юни 04, 2009, 16:36:50 »

д-р Ангелов - Велико Търново
От няколко години съм при него, доволна съм. Препоръча ми го приятелка със сериозни проблеми с цикъла, той доста й помогна и вече е с нормален цикъл!
Активен

SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #10 -: Юни 22, 2009, 13:42:53 »

Някой може ли да ми каже как мога да видя  Бял списък на гинеколозите 1   и дали изобщо може ?
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #11 -: Юни 22, 2009, 16:10:14 »

http://chick-chat.org/index.php/topic,1810.3200.html Някаква грешка е станала. Там е коментирано, където дадох линка.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #12 -: Юни 24, 2009, 03:42:00 »

и на мен ми трябва предната тема...или главно добър гинеколог, който да работи със здравната каса за София  Rolling Eyes
Активен

DJO_ELAN
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #13 -: Август 06, 2009, 23:45:28 »

След като вече изредих всички в черния списък е време да кажа и нещо хубаво за някой  Smile Доктор Аби Макуси е чудесен  Big grin Той попринцип работи в София , но направи кабинет и в Ботевград , за което ще сме му благодарни винаги  Cheesygrin
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #14 -: Ноември 19, 2009, 00:29:38 »

ще се пробвам пак да попитам за добър гинеколог в София който да работи със здравната каса... Дано някой се сети за такъв... Unsure
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #15 -: Ноември 19, 2009, 09:49:57 »

Аз много пъти съм препоръчвала моята гинеколожка във форума. Ако те интересува повече мога да ти пратя координати на лични, но там можеш да отидеш и баз час.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #16 -: Ноември 19, 2009, 11:56:59 »

прати ми координатите й моля те....а това е хубаво че може и без час  Lol
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #17 -: Февруари 23, 2010, 22:41:08 »

Хора,препоръчайте ми гинеколожка в София,може и на частно.Имам ви доверие,рових се в нета и не знам на кого да вярвам.Трябва ми за профилактичен и цитонамазка,защото съм доста предразположена към образуване на ранички.Трябва си ми специалист,много ще съм ви благодарна!
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #18 -: Февруари 23, 2010, 22:52:20 »

Аз (пък и още няколко човека) препочъчвам д-р Райчева Smile
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #19 -: Февруари 23, 2010, 23:49:44 »

Мин,къде се намира тя?Ако можеш дай ми нейни координати!
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #20 -: Март 02, 2010, 20:33:49 »

аз имам час за четвъртък при д-р Жанна Колева. Препоръча ми я колежката, а изчетох много хубави неща за нея в нет-а (нещо, което не се случва често за лекари). Ще споделя после как е минало.
Активен

moonlight
Newbie
*
Публикации: 121

Колкото повече,толкова повече!

« Отговор #21 -: Март 10, 2010, 23:54:56 »

Хора,препоръчайте ми гинеколожка в София,може и на частно.Имам ви доверие,рових се в нета и не знам на кого да вярвам.Трябва ми за профилактичен и цитонамазка,защото съм доста предразположена към образуване на ранички.Трябва си ми специалист,много ще съм ви благодарна!
Доцент Дянкова,има частен кабинет близо до скай сити иначе работи в онкологията,ако те интересува ще ти дамкоординатите й
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #22 -: Март 11, 2010, 18:15:05 »

д-р Жанна Колева - препоръчвам с две ръце и крака .... Очарована съм от вниманието, нежния преглед  Lol и всичко ... май си намерих гинеколог най-накрая  Cheesygrin
Активен

des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #23 -: Март 13, 2010, 09:49:19 »

Д-р Цветков II МБАЛ на бул. "Христо Ботев" 120. Също много съм доволна ,добре преглежда обстойно,обяснява много хубаво.  Big grin
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
nadinka
Newbie
*
Публикации: 89

« Отговор #24 -: Май 11, 2010, 13:18:42 »

много съм доволна от доктор С.Христова от МЦ "Венера' в хасково
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #25 -: Юни 25, 2010, 21:18:15 »

Моля ви,препоръчайте ми гинеколожка във Варна,не е задължително да работи със ЗК,искам просто да си върши работата,ако ще да не ме посреща с милите думи и усмивка и бла бла,та накрая нищо... Искам просто сигурен лекар,от който сте доволни !
Активен
Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #26 -: Юли 10, 2010, 20:25:26 »

Може ли кординатите на д-р Райчева  и д-р Жана Колева, споменавате като добри и малко инфо-приемат на частен кабинет ли само може ли с направление и най-вече найстина ли са добри специялисти. Аз имах кофти среща с една алчна гинеколожка и сега бог знае какво ще излезе.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #27 -: Юли 15, 2010, 15:05:42 »

М, крайно време е да похваля Медицински център 'Пиротска', в София, и по-специално д-р Кузманов - микробиолог. Много е отворен, супер много разбира от всички видове бактерии, гъби, и т.н.. Центъра разполага и с много внимателни гинеколози, та обслужването да е пълен пакет. Отиваш и на място те преглеждат, взимат секрети, гледат ги сами, тъй като разполагат с може би най-добрата микробиологична лаборатория, разултатите стават за 2-3 дни и всичко протича много лесно, без да те разкарват. Всички изследвания ги имаш черно на бяло, с всички подробности, антибиограми и така нататък.

www.pirotska-clinic.com
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 13:24:41 от Bambina » Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #28 -: Юли 15, 2010, 15:12:06 »

Айде и аз да похваля д-р Бейлерян,Майчин дом Варна. Благодарности на Бизар за препоръките,адски съм доволна.Страшно внимателна жена,много мила,отговаря на всички въпроси и обяснява абсолютно всичко,без изключение.Прегледа минава съвсем леко и спокойно Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #29 -: Юли 15, 2010, 15:13:09 »

Ей, чудесно, много се радвам. И аз трябва да я посетя скоро, само да се наканя.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #30 -: Юли 15, 2010, 16:16:07 »

Бейлерян само по коридорите я срещам докато чакам и ми е ужасно симпатична, много готина. Ако не бях толкова влюбена в моята, сигурно щях да съм при нея Smile Нека и нея да си похваля тук - Капка Атанасова. Толкова всеотдайна, просто нямам думи. Много добро впечатление ми направи, че ако не е сигурна в нещо, веднага се консултира с други лекари, работи супер в екип. Много адекватна, обяснява всичко, не претупва и се ангажира емоционално и всякак.
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 16:19:42 от Лора » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юли 15, 2010, 16:32:50 »

Изобщо много са свестни лекарите в Майчин дом. Сигурно не могат да се сравняват с национални софийски величия, но като за Варна, събрани на едно място, Майчин дом, е просто чудесно болнично място. Не знам дали само, защото е частна болница, но не съм оставала нито веднъж с лошо чувство от там. И много ме дразнят некомпетентните вмятания, най-вече за ражданията, колко е рисково да ходиш там.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юли 15, 2010, 16:37:13 »

Не разбирам наистина това всеобщо негативно мнение за Майчин дом - че се раждало само секцио, че не знам си кво. Два пъти лежах там, ходила съм безброй пъти, минала съм може би през 90% от лекарите там и нямам нито едно негативно преживяване. Толкова са мили и отзивчиви всички, вършат си добре работата, направо е удоволствие да ходя там. Целият персонал създава прекрасна, не-болнична атмосфера.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #33 -: Юли 15, 2010, 16:38:29 »

Заради великия случай с Елвира е всичко.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 21, 2010, 12:22:07 »

И ние си имаме в града една такава болница, с лоша слава. Която лично не разбрах от къде идва - митове ли, що ли  Rolling Eyes Там раждах, без да се страхувах от измишльотините, които чух, от уж липсващата апаратура и куп други неща. Но щом си се убедил лично, че обслужване, престой, грижи са на ниво, другите да си говорят каквото искат. Живот и здраве, имам ли възможност и второ дете, разбира се, пак там ще раждам. Онова нещо държавното АГ не искам и да го видя  Razz Пак от опит го казвам...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юли 21, 2010, 12:57:58 »

Приятелка ражда в едната държавна болница тук, просто умишлено не й се даваха пари за частната. Като ми описа как се държат по принцип там..трябва да си доста силен психически след раждането, за да изтърпиш подобно отношение. Разбира се, и там има и свестни. Хубавото е, че поне всички са на смени и все някога и злите си тръгват.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 21, 2010, 13:16:54 »

Е, колкото мои познати са раждали в Окръжна примерно, всичките са останали доволни и то без да са плащали и да са се уговаряли предварително с някой.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юли 21, 2010, 13:44:29 »

Не за лекари, за акушерките. Че не просто не ти помагат и не те учат на неща за кърменето, ами и са откровено груби.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #38 -: Юли 21, 2010, 14:04:10 »

Да, между другото в  Майчин дом има една по-възрастна акушерка, която цял живот е работила в Окръжна и много й личи. Даже докато лежах там си говорихме веднъж, че й е доста трудно да възприеме поведението с Майчин дом, където всички ти говорят на "мило" и от време на време й избиват добре тренираните дяволи, но се старае жената - определено е много добра, не бях попадала на сестра, която да ти бие инжекция и да не усетиш абсолютно, ама абсолютно нищо.

Сори за оспамването на темата.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #39 -: Юли 21, 2010, 14:12:59 »

Ами не знам как са нашите светила в родилното отделение, но когато лежах в патологията се нагледах на безумно държание, противно отношение и некадърно слагане на инжекции. Бяха ме посинили, само за 3 дни инжекции, и да искаш да попиташ за лечението - срещаш грубост и мрънкане, все едно ще им вземеш хляба. Не го разбирам това, колкот и да се мъчеха тогава приятели да ме убеждават, че видиш ли станат ли добри и внимателни, щели много да се вживеят във всяка една пациентска болежка или пък че съм лигла. И така да е, пак може да си има някаква мяра, защото все пак имаше 1-2 сестри внимателни и опитващи се да са сякаш по-адекватни. Колкото до кърменето - в часната клиника бяха като настървени да те учат и показват как да закърмиш и как да стимулираш кърмата. Жалко само, че се изписват толкова негативни коментари за нея  Unsure
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #40 -: Юли 21, 2010, 15:04:40 »

Лори, знам за коя говориш. Въпреки това пак е от добрите акушерки, единствено за кърменето имахме противоречия и ако не бъркам точно тя ми би едната от антибиотичните инжекции преди няколко години и само от нея не ме болеше зверски. Обяснимо е все пак защо се държат така и на едното и на другото място, все пак и пациентите на двете болници не са за сравнение в болшинството си.
Активен

Marina N.
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #41 -: Септември 15, 2010, 00:29:45 »

Аз съм много доволна от Д-р Мая Василева от Св. София( бившата Т. Киркова)
Иначе съм раждала в Майчин дом, там всичко беше на ниво, много внимание и грижи положиха за мен и детето ми!
Активен
tan
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #42 -: Ноември 16, 2010, 11:13:04 »

Да ми препоръчате някоя в Сливен. На доста лекари ходих, но не сам много доволна от нито една. Това преглед за 2минути не ми се вижда много надеждно....
Активен
Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #43 -: Януари 26, 2011, 12:34:27 »

Искам да ви попитам в мед. център Пиротска при профилактичен преглед пускат ли някакви изследвания - микробиология, цитонамазка и други и най-вече колко струват, защото видях в сайта им колко са цените за преглед, но не и за отделните изследвания.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #44 -: Януари 26, 2011, 13:40:14 »

Пускат, да, доколкото помня бяха 20 преглед и 40 за микробиология и цитонамазка миналата година. И аз трябва да мина оттам, ама нещо не сме се доразбрали с моя цикъл съвсем тоя месец.
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #45 -: Януари 26, 2011, 13:46:49 »

В сайта цените за преглед са от 40 до 60 лева. То след цикъл беше по-добре да се отиде нали? Някакви отзиви за Колицова и Щерева или там всички са добри специалисти  Smile
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #46 -: Януари 26, 2011, 14:05:23 »

Ако не държиш да е жена, ти препоръчвам Шейтанов/Кузманов.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #47 -: Март 07, 2011, 23:38:43 »

Аз пък предпочитам да е жена.Някакви отзиви за двете дами-гинеколожки от центъра?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #48 -: Март 09, 2011, 20:02:22 »

Микробиологът е само един - Кузманов. Той присъства. Преполагам, че можете да обясните, че се притеснявате. Но секрет взима гинекологът, предполагам, че може да предпочетете жените, но аз нямам никакви впечатления от тях. 
Между другото, жените гинеколози като цяло са доста по-невнимателни от мъжете. Така, че аз съветвам да преосмислите и веднъж само, да пробвате при мъжки екип, след което няма и да си помислите за жена-гинеколог, I promise.
« Последна редакция: Март 09, 2011, 20:04:02 от Bambina » Активен
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #49 -: Март 09, 2011, 20:50:56 »

Между другото, жените гинеколози като цяло са доста по-невнимателни от мъжете. Така, че аз съветвам да преосмислите и веднъж само, да пробвате при мъжки екип, след което няма и да си помислите за жена-гинеколог, I promise.

Най-накрая някой с моето мнение. И аз само по мъже ходя.
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #50 -: Март 09, 2011, 20:59:37 »

И аз мисля,че мъжете са много по-внимателни.Имам чувството,че безкрайно добре виждат неудобството и неразположението,което изпитваме с едни гъби например или какъвто и да е то проблем.До като жената,понеже го е усетила все някога точно това чувство и сякаш по-леко го приема..
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #51 -: Март 09, 2011, 23:47:04 »

Мъжете, както сме си говорили и с други съфорумки, сякаш имат по-голямо уважение към тая институция, наречена Вагина. Smile  Много са внимателни. И най-интересното е, че знаят колко интимно е това, което правиш и подхождат ужасно научно към целия процес. Отпускат някак. Жените как ровят, братче, понеже знаят точно колко може да понесе една жена - и давай, няма проблеми, нали се знаем.

Не е общовалидно, била съм и при много внимателни гинеколожки, но с ръка на сърце си казвам, че мъжете са по-добри, като специалисти дори. Да не говорим, че самите им ръце, пръсти са по-заоблени, не са така кокалести, студени като женските, а и сме свикнали на този допир, ако щете.
« Последна редакция: Март 09, 2011, 23:49:00 от Bambina » Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #52 -: Март 10, 2011, 08:20:57 »

И аз ходя основно при мъже, повече ме радват Smile)) И на мен ми се струва, че са по-внимателни, поне моят опит говори за това Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #53 -: Март 10, 2011, 09:06:40 »

Аз само веднъж съм била при мъж и не, че беше груб, ама беше темерут, сигурно се дължеше и на това, че е стар професор. От моята съм си много доволна, но ме накарахте да се замисля, че по престоите ми в Майчин дом, младите АГ са наистина много внимателни и подхождат едно такова като с уважение. Но аз по-скоро го приемам като един вид притеснение от тяхна страна, че са мъже и някак на джентълменско ниво, отколкото да ме е карало да се замислям, че като цяло са по-добри специалисти.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #54 -: Март 10, 2011, 09:24:21 »

Още един глас за мъжете гинеколози Smile
Активен

сълчоглед
Newbie
*
Публикации: 44

« Отговор #55 -: Март 18, 2011, 12:00:59 »

Здравейте момичета!
Ще включа и моята гениколожка д-р Капка Атанасова, Майчин дом Варна. Много съм доволна от нейната работа. Имах раничка на шийката на матката, която 3-ма лекари преди ней не видяха. Благодарение на нея, съм добре.
Активен

"Силата на жените идва от това, че психологията не може да ги обясни." Оскар Уайлд
Letme
Newbie
*
Публикации: 14

« Отговор #56 -: Април 16, 2011, 19:39:53 »

Искам да препоръчам ЕДИНСТВЕНАТА ГИНЕКОЛОЖКА КОЯТО УСПЯ ДА МЕ ИЗЛЕКУВА ОТ ГАДНИТЕ ГЪБИЧКИ. КАЗВА СЕ ДР. ЮЛИЯ БЕЙЛЕРЯН и работи в Варна. В Майчин дом. След две лекарки , които се опитаха да ме излекуват в период от около две години ,тя ми предписа лечение което ми помогна и ме излекува от кандидозата, а боледувах доста време (5 години може би).
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #57 -: Май 04, 2011, 18:06:15 »

д-р Кремен Цветков,ин витро клиника Олимед,Варна. Голям пич е,много съм доволна.Внимателен,обяснява за всичко и се съобразява с теб изцяло,след като те е изслушал до край.. въобще супер ! Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #58 -: Май 04, 2011, 18:21:58 »

От чисто любопитство - вече за трети лекар във Варна казваш колко е добър и колко си доволна, а защо ги сменяш?
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #59 -: Май 05, 2011, 19:59:19 »

Така се получи,че конкретно лекарката,която преди това похвалих нещо започна да не ме удовлетворява,след 3-4 посещения при нея.Не ме е разочаровала до толкова,че да я отбележа в черния списък и да има сериозна и конкретна причина да я сменя.Търся си по-добра преценка и когато виждам,че нещо не се прави по правилния начин,си търся друго.За сега си намерих мястото,може би.Ще видим и тук колко ще се задържа.Всички сме имали лекари за известно време,от които сме доволни,а после нещата се променят.Нали... някак си,надали някой е ходил винаги винаги само и единствено при един лекар.Не виждам нищо лошо в това да си търся този,който ми обръща най-голямо внимание и съм доволна от начина на работа.Считам,че и тримата,които съм похвалила са добри по своему,зависи за какво ходиш при тях.Но не съм имала потресаваща случка или разговор с тях,за да ги включа в протиположната тема.Точно за това и тримата си остават тук SmileАко погледнем назад в темата,надали някой има изтрито мнение за похвален гинеколог... а има доста от форумните членове,които имат по няколко такива,както и аз Smile Не виждам нищо странно в това....
Активен
сълчоглед
Newbie
*

« Отговор #60 -: Август 25, 2011, 14:36:53 »

Здравейте момичета!

Искам да си сменя гениколога. В момента ходя при д-р Капка Атанасова, наистина добра е, обаче ми излиза адски скъпо  Unsure Пък и чакам доста, за да ме приеме.
Моля, препоръчайте ми някой от Варна, но да работи по Здравната каса. Честно, не ми се дават по 100 лв на посещение.
Активен

"Силата на жените идва от това, че психологията не може да ги обясни." Оскар Уайлд
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #61 -: Август 25, 2011, 15:03:19 »

Кремен Цветков, м.ц. Олимед. Многократно изпитан. Приема по з.к. в сряда и петък (или вторник и петък, изключих в момента). 600-027  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
сълчоглед
Newbie
*

« Отговор #62 -: Август 25, 2011, 15:04:37 »

Кремен Цветков, м.ц. Олимед. Многократно изпитан. Приема по з.к. в сряда и петък (или вторник и петък, изключих в момента). 600-027  Smile

Благодаря ти!  Wink
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #63 -: Август 25, 2011, 18:51:29 »

Прегледът без направление в Олимед станал 50лв. А последно беше 25лв. Изумих се. И отидох при д-р Капка Атанасова. Вярно чаках 15 мин за прегледа, но пък не е болка за умиране.

Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #64 -: Август 25, 2011, 19:06:18 »

Хм, на мен ми взеха 15 преди 2 седмици без направление. Писаха ми на бележката "консултация", а реално и вагинален ехограф ползваха даже.  Rolling Eyes
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #65 -: Август 25, 2011, 19:43:49 »

Еми... явно зависи от пациента. Защото и в сайта цените са променени.
Аз казвам какво ми съобщиха по телефона "да предупредя само, че прегледът е 50лв". А аз не съм искала нищо допълнително - просто да седна и да се разкрача.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #66 -: Август 25, 2011, 19:54:38 »

Тия пак полудяха с цените. Като знам, че като ми дойде и цито трябва да правя , лошо ми става.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #67 -: Август 25, 2011, 20:17:15 »

Мен юни месец покрай сесия и глупости не ми остана време да сменям личен лекар, но декември определено ще го изместя във Варна. Че и гинеколог, и офталмолог за един месец ми дойдоха множко.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #68 -: Август 25, 2011, 20:51:13 »

Защо като ти дойде, Бизар? На мен днес ми правиха (хаха, при Капка Атанасова, явно е оборотна). И ми откриха раничка, пфу. Трябва да видя горенето колко ще ми излезе.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #69 -: Август 25, 2011, 20:56:48 »

На мен преди сумА време ми излезе 30лв (без направленията му) в Олимед. Но пак казвам - беше преди доста време.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #70 -: Август 25, 2011, 22:07:15 »

Ами не знам, и предния път така беше. Когато я питам на контролния един месец след раждането за цито, и ми казва след първата менструация. Нормално да е имаш раничка. На прегледа след първото раждането ми нямаше нищо, а като отидох след цикъла и имах вече.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #71 -: Август 25, 2011, 22:28:06 »

Да, и аз на предния преглед нямах нищо. А какво ти я правиха? Аз питах за намазване с лекарство, но тя каза, че с горене няма шанс да се появи отново, докато с лекарство не е сигурно. И какво представлява манипулацията? Кофти ли е?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #72 -: Август 26, 2011, 01:25:21 »

Няколко пъти съм имала раничка, никога не са ми я горили и винаги си е минавала безпроблемно с мазане и с разни глобули май.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #73 -: Август 26, 2011, 09:20:42 »

Лора, включвам се и аз, понеже и аз сега се боря с раничка. Действително намазването с лекарство не е гаранция, че раничката няма да се появи отново. Лазерът е по-ефикасният метод, но не се препоръчва при нераждали жени (тук, според мен, трябва да се включи и раждали, но с намерение за още). Доколкото разбрах, лазерът прави средата по-нееластична, което увеличава възможността за разкъсвания при естествено раждане (може и да не се изказвам правилно, препредавам с мои думи). Мен ме лекува с мазане на някакво лекарство. Този понеделник ми беше първото намазване, след като се върна от море ще отида за второ. По нейните думи, моята раничка е повърхностна и ще мине от две намазвания.
Активен

Vakyria
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #74 -: Август 26, 2011, 10:13:36 »

Ще се включа и аз по темата с раничката, въпреки че е офтопик - аз също имам от около година. Лекарят ми каза, че при положение, че цитонамазката ми е добра (II група) и не съм раждала, горене е напълно противопоказно. Но цитонамазка да си правя на всеки шест месеца.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #75 -: Август 26, 2011, 10:27:20 »

Аз пък имам раничка от 2-3 години с непроменен размер, мъничка и гинекологът ми все казва, че няма нужда да се третира толкова малка (а и цитото ми е 1а)
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Vivi
Newbie
*

« Отговор #76 -: Август 26, 2011, 10:54:05 »

И моята PAP група е 1 - ва, раничката е повърхностна, но гинеколожката реши, че трябва да се излекува, за да не рискуваме да стане по-голяма.
Активен

сълчоглед
Newbie
*

« Отговор #77 -: Август 26, 2011, 10:57:27 »

................. И ми откриха раничка, пфу. Трябва да видя горенето колко ще ми излезе.
Когато д-р К. Атанасова ми прави обгарянето на раничка на шийката ми взе около 150 лева без лекарствата, като се включва по 30 лева на посещение, лекарството за обгаряне, проба за изследване и цитонамазска. Допълнително ми изписа едни лекарства, които струваха около 60-70 лева - свещички за вагинално прилагане, хапчета калций и още едни, които не помня. След като приключих с домашното лечение отново отидох на контролен преглед - 30 лв, отново цитоназска и тъкан за проба - 100 лв.
Може д-р Атанасова да е перфектен специалист, но ми идва твърде скъпо, пък и защо си плащам ЗО тогава  Big grin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #78 -: Август 26, 2011, 11:30:26 »

Уха!  Blink Сега гледам в ценоразписа им, че изгарянето е 50-60 лв. За свещичките и на мен ми каза. Аз цитонамазката си я направих, за преглед ми взима 25 лв., даже вчера видях, че ми е свалила още 5 лв. За преглед, цито, биопсия и ехограф ми взе 75 лв.

Какво е това лекарство за обгаряне?
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #79 -: Август 26, 2011, 11:41:39 »

Еми тук ще го напиша, тъй като то е само с рецепта, пък и само гинеколог може да го сложи. SOLCOGYN, вагинален разтвор ми изписа на мен.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #80 -: Август 26, 2011, 12:26:07 »

Добре де, някаква по-особена ли ти е раничката, цитото ли ти е по-висока група? Защо чак и биопсия са ти правили и искат да я да я горят?
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #81 -: Август 26, 2011, 12:53:16 »

Цитото вчера си го правих, когато ми я откриха. Сравнително малка е, но кърви. А за биопсията знам, че по принцип се прави преди да се предприеме каквото и да било.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #82 -: Август 26, 2011, 13:00:23 »

Аз знам, че биопсия се взима ако е от PAP III нагоре.
Активен

сълчоглед
Newbie
*

« Отговор #83 -: Август 26, 2011, 13:40:13 »

Какво е това лекарство за обгаряне?

Честно казано не помня, беше миналата година. Каза ми, че трябва да си заплатя препарата за обгаряне, който стига за 2 пъти, т.е. ми направи 2 туширания. Дали беше лекарство или друг препарат, не помня.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #84 -: Август 26, 2011, 13:47:39 »

Същият е. 30 лв. струва и стига за 2 намазвания.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #85 -: Август 26, 2011, 14:01:33 »

Не знам, аз май съм имала май 3 пъти раничка, при 2ма различни лекари ми се е падало и нищо допълнително не са ме карали да купувам, дори не помня дали и трите пъти са ме мазали, за 2 съм сигурна и си беше с нещо от кабинета.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #86 -: Август 26, 2011, 14:18:48 »

Последно това горене (с ток/лазер) ли беше или мазане с лекарство?
Активен

сълчоглед
Newbie
*

« Отговор #87 -: Август 26, 2011, 16:32:07 »

Маза раничката, след което с ток обгаря, защото кървяла  Rolling Eyes
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #88 -: Януари 31, 2013, 10:20:12 »

Много съм разочарована от досегашната си гинеколожка, моля за препоръки. Трябва ми добра гинеколожка, при която да си правя профилактичните прегледи. Дали ще има частен кабинет или ще работи в клиника, няма значение. Нямам време да се редя при личната за направления, така че ще си плащам на частно.
Активен

Ena``
Newbie
*
Публикации: 89

« Отговор #89 -: Януари 31, 2013, 11:02:07 »

http://nachkochalmanov.ginekolog.bg/

Аз последно бях при него. Направи ми добро впечатление. Кабинетът му е в Шейново.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: