star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Бременността ви:-)
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бременността ви:-)  (Прочетена 26313 пъти)
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #50 -: Януари 28, 2007, 20:03:54 »

Енти, аз пък почти всеки месец си купувах по някоя дрешка. Ей така, за повдигане на самочувствието.  Stuart
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #51 -: Януари 28, 2007, 20:18:53 »

Оу..ами то като не ми седи добре какво самочувствие :( Аз чакам поне да ми проличи та да имам оправдание сред хората по улицата  Lol  Кой месец проличава ?
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #52 -: Януари 28, 2007, 20:27:40 »

Ще ти пратя Катенце Kiss
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #53 -: Януари 29, 2007, 12:34:22 »

Различно е. На мен чак към шестия-седмия ми щръкна окончателно футболната топка на корема. Преди това изглеждах просто напълняла... и с огроомни бомби  Wink
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #54 -: Януари 29, 2007, 13:33:02 »

Моля и на мен снимки, ако може Smile
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #55 -: Януари 29, 2007, 13:33:34 »

на мен ми пролича чак в началото на петия. дотогава изглеждах като преяла или препила с течности.
аз имам три ниови панталона, купени специално за състоянието ми. всичко друго ми е стари дрехи. взех си и дънки от тали вейл и пуловер. и това е.
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #56 -: Януари 29, 2007, 14:37:45 »

и аз гледах 'огледала' /както всяка събота/.
направо ми е кеф като ги гледам тия мами, ама ми е пределно ясно, че не са влезнали във форма с безсъние и умора покрай грижите за бебето.
помните ли ирен онтева каква беше станала, а 40 дни след като роди рекламира бельо на едно ревю и всички ахнаха. целутрон, липосукция и мезотерапия му е майката на това. кой каквото може да си позволи. аз за себе си съм избрала третото. оставила съм си на хладилника снимки от лятото и смятам да влезна във съшата форма по бански за това лято.
дай боже.....!
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #57 -: Януари 29, 2007, 15:08:27 »

aleks какво ти правят на мезотерапията? Аз съм ходила на целутрон преди да забременея и ефекта беше супер.

Лоши, имаш снимки Smile
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #58 -: Януари 29, 2007, 15:55:35 »

Минита,мерси много сега и аз ти пращам Smile
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #59 -: Януари 29, 2007, 16:19:45 »

Цитат на: "Enti"
Анн: ти май не я разбра Феюшата, аз поне разтълкувах, че всичко е въпрос на организъм, а не че да не раждаме, за да не дебелеем  Unsure

Фей: обаче душицо..вината, че лапам като крава си е лично моя :( и че не се движа също и т.н. и т.н. т.е. че бременността ми е идеалното оправдание да заприличам на слон - ГРЕШКА. Голяма грешка. На мен специално Слави ми прави забелешка и не за друго, а защото много добре знае в каква депресия ще изпадна, когато кантара посочи 75. Защото аз от месец отказвам категорично да ми се купуват дрехи и не искам да излизам никъде, а още съм в 3-ти! Какво остава след време..така че вината си е само наша..

Какво мога да кажа освен - един човек с трезво и обективно мислене...

Анн ...прекалено си импулсивна съм забелязала. Охлаждай си малко емоциите преди да пишеш такива крайни нелепици, като в случая...
Никой не ти говори да не раждаш и да си останеш цял живот манекен на красотата или че ако родиш задължително минаваш в графа Баба Яга. Идеята беше, че е това каква ще си послебремеността е СТРОГО ИНДИВИДУАЛНО. И това, че Зидарова и Онтева ходят след 2 дни да представят бельо не значи, че същото ще се случи и с нас.  Wink Може би с Алекс, защото съм й виждала снимки и структурата (и явно режимът на организма) й е такава. Но това не значи, че ако Мини (примерно!!) не рекламира бельо след 2 месеца значи е слон, който никога няма да се оправи...

Ентиелка, и Добри така ми прави същите доброжелателни напомняния. Wink За мен това е искрен мъж. Също като с приятелките, които ще ти кажат, ако нещо ти стои кофти, а не понеже са ти "приятелки" дори да виждат, че не ти е добре ще измяукат "Ауууууу, сууууууууперррр ти седи"...
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #60 -: Януари 29, 2007, 16:25:57 »

Означава,означава... Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #61 -: Януари 29, 2007, 16:28:43 »

Мини,имаш поща Smile
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #62 -: Януари 29, 2007, 16:39:29 »

Fei4ke, незнам аз кой е импулсивен, ама два пъти чета твои мнения в тоя раздел и двата пъти са за нещо в тая следродилна насока... (ти сигурно и за други работи пишеш ама на мене пък все това ми се набива в очите) ... какво беше миналия път? Че след второто дете оставаш половин човек...  Shocked

А сега не че искаш Енти да я обезукоражаваш, ама... можело да не изглежда като Деси Здравкова... (като я знам колко държи на фитнеса).. ти направо не че обезокуражи, ами и аз незнам... бива ли така да стресирваш бъдещите майки? Те, горките и без това незнаят какво ги чака след това, щото на всичките им е за първи път, пък ти ся говориш на кой кво можело да не му се оправи. Енти се оплаква, че си хапва, а ти съвсем я довърши.

Аз съм напълно убедена, че след бременността всички ще изглеждате много по-добре от всякога, защото майчинството разкрасява. Щастието разхубавява, хубавите моменти в живота ни ни карат да се усмихваме и да бъдем лъчезарни. а по-красиви от щастливите и усмихнати хора няма, повярвайте ми! Всички ще ви гледат по улиците и ще си казват: Ех, какви красиви млади майки и какв сладки бебенца Smile

Всичките сте ми едни слабички, хубави, поддържани, не виждам защо да не си останете такива? Няма да разждате кит, я!

Малко фитнес и за месец-два ще сте готови, сигурна съм!!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #63 -: Януари 29, 2007, 16:52:41 »

Цитат на: "Mina_21"
Означава,означава... Cheesygrin

Kiss

Ели, каквото имах да казвам, съм го казала.
Имам неприятният навик да говоря истината, не да галя ухото с това, което отсрещната страна знам, че иска да чуе.
Който го оценява, оценява, който не - здраве...Различни хора, различни мнения. Не очаквам да съм разбрана от всички.

Lol Ако АЗ стресирам бъдещи майки...Тежко им. Предвид какво им предстои..............

Цитат на: "Eli"
Аз съм напълно убедена, че след бременността всички ще изглеждате много по-добре от всякога, защото майчинството разкрасява. Щастието разхубавява, хубавите моменти в живота ни ни карат да се усмихваме и да бъдем лъчезарни. а по-красиви от щастливите и усмихнати хора няма, повярвайте ми!

Много романтично. Аз съм по реализма. Ако искаш да бъдем доброто и лошото ченге? Wink  Lol
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #64 -: Януари 29, 2007, 16:54:20 »

Ели,а ти какво се скатаваш,няма ли да си имаш бебе  Tongue

Днес ми е ден да задавам малоумни въпроси,след като на изпита по соц.медицина ми се падна въпрос "болничен стационар" и доцента ме пита-"Какво още се прави в болницата?".Малко прозвуча като "Кажи как вика кучето/патето/котето" Cheesygrin  Stuart
Активен
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #65 -: Януари 29, 2007, 17:05:39 »

кате: и ти какво му каза "ами яде се, ходи се до тоалетна, приказва се"  Lol
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #66 -: Януари 29, 2007, 17:29:47 »

А да уточня!! Не е романтично, а е напълно на 100 % реалистично и не го казвам, защото някой иска да го чуе, а защото съм го виждала и наистина го мисля!!! Сега само не ме изкарвай, че говоря работи дето не мисля!! За мене по-красиви от лъчезарните хора няма.
А в това да казваш каквото мислиш лошо няма, само имах предвид, че всичко го разбраха и не е нужно да го напомняш в този деликатен момент. Или поне не така открито във форума, щото ще вземе някоя бременелка да влезе и кой знае какво ще си помисли особено като го прочете това за половината човек.

Ех, Кате... ще видим...  Stuart
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #67 -: Януари 29, 2007, 17:39:41 »

Ели  Thumbup
Нервирам й се на изказванията на Феята, ама... като дойде и тя до момента с бебето ще се забавлявам безобразно.
Те тогава се надявам някой да се сети да я попита какви са й мислите и страховете.
Импулсивна ще съм, разбира се. Защото "нелепици" е да обясняваш личното си мнение за бъдещето (и фигурата) на другите.

Гласувам "за" да мислим, преди да пишем  Wink
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #68 -: Януари 29, 2007, 18:18:05 »

Цитат на: "Eli"
За мене по-красиви от лъчезарните хора няма.
А в това да казваш каквото мислиш лошо няма, само имах предвид, че всичко го разбраха и не е нужно да го напомняш в този деликатен момент. Или поне не така открито във форума, щото ще вземе някоя бременелка да влезе и кой знае какво ще си помисли особено като го прочете това за половината човек.

За мен също по-красиви от лъчезарните хора няма, Ели, нито от майките с бебчета...НО. Тук става дума за друго. Нито за лъчезарността им, нито за лукинга им на пръв поглед. Става дума за нормални физически изменения и процеси, които настъпват при всяка бременна жена по време на и след бременността й. И резултатите от тях са индивидуални за всяка. И всяка се вълнува каква ще бъде, но не мисля, че не е приела, че промени неминуемо ще има!
Ето ти пример – виждаш майка с количка с прекрасно бебче и ти се ухилваш до ушите, сърцето ти пее, но майката макар и лъчезарна е с торбички под очите, защото на бебето му растат зъби и не е спала цяла нощ, за да го успокоява. Така че призовавам да не гледаме и коментираме само върха на айзберга, ако претендираме за обективност...

Що се отнася до изказването за "половин човек" за пореден път се вадят думи от контекста в този Форум. Не разбрахте колко неуместно, грозно и дребнаво е това!

Цитат на: "Anna T."
Защото "нелепици" е да обясняваш личното си мнение за бъдещето (и фигурата) на другите.

И кое му е нелепото човек да си каже мнението във Форум, който е предназначен именно за ТОВА?! Shocked
Аз не говоря конкретно за фигурата на Енти, или фигурата на Мини, или тази на Алекс, само ги давам за пример, тъй като са бременни. Мисля, че са възрастни хора и ще го преживеят. Казвам само, че принципно организмите са различни и не за всички бременни е общовалидно да станат манекенки два месеца след бременността. Изобщо не казвам - Енти/Мини/Алекс, ти ще си от тези, при които няма да се получи! Напротив желая им и съм убедена, че бързо ще влязат във форма и ще се възстановят. И то неусетно, защото ще имат вече по-важни грижи от суетата.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #69 -: Януари 29, 2007, 18:41:57 »

Цитат
Що се отнася до изказването за "половин човек" за пореден път се вадят думи от контекста в този Форум. Не разбрахте колко неуместно, грозно и дребнаво е това!

Хах, как го каза, все едно ти не го правиш Big grin
Айде ,за да съм по-ясна - всеки го е правил малко или много..
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #70 -: Януари 29, 2007, 18:51:05 »

След малко ще раздам правосъдие. Моля да преустановите вече.Разбра се кой дебел, кой слаб и кой ще представя бельо!
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #71 -: Януари 29, 2007, 18:53:41 »

Минита, тука всички са мацки бе, ще мине без бой  Cheesygrin  Kiss
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #72 -: Януари 29, 2007, 19:56:20 »

Аз пък умирам от нетърпение да стана дундава,с голям корем и паласки. Да папкам сладки неща и жилирани бонбони докато избирам дрешки на бебинката.

Обожавам огромните кореми,дори искам коремите на всички мами да са такива. Дори понякога си мечтая и представям как разхождам детето си в количката като едновременно сипвам млека,води,оправям одеялца,вдигам изпуснати играчки,почиствам биби,дундуркам го,нося бебешка чанта с кърпи и всякакви пособия. Wub  Wub
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #73 -: Януари 29, 2007, 20:00:44 »

Цитат на: "Bambina"
Цитат

Хах, как го каза, все едно ти не го правиш Big grin
Айде ,за да съм по-ясна - всеки го е правил малко или много..

Сигурно и аз го правя, но поне се старая да се ограничавам да е от поста над моя или поне от такъв в същата тема. Не ангажирам мисълта си с това да помня паметните изказвания на всички, за да им ги натяквам злорадо в удобен момент. Смятам и сама улавяш разликата, Бамби.

Цитат на: "Mina_21"
След малко ще раздам правосъдие. Моля да преустановите вече.Разбра се кой дебел, кой слаб и кой ще представя бельо!

Мини, ти май наистина се обиди, така че - извинявай.
Ще гледам да огранича присъствието си в раздела. Има резон в тази идея.
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #74 -: Януари 29, 2007, 22:17:25 »

Стига ма! Аз се обръщам към всички, защото бебшкия раздел е най-неподходящото място за караници и обиди  Razz Тук е само за памперси , бонбони и ританки.И загорели за секс бъдещи и настоящи мами Big grin
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: