star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Бременността ви:-)
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бременността ви:-)  (Прочетена 25548 пъти)
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #25 -: Ноември 05, 2006, 02:03:29 »

Еее, браво, мамите на форума се увеличават  Big grin
Алекс, честито! И да бъдете все така щастливо семейство ;)
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #26 -: Ноември 05, 2006, 19:56:53 »

Честито Алекс  Clap
Когато прочетох поста ти направо се.. Sad eyes
Желая ти една лека и безпроблемна бременност после раждане  Smile
Да ви е живо и здраво бебчето Wink
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #27 -: Ноември 06, 2006, 13:18:31 »

Ние пък с Лошиела знаехме  Razz   Big grin

Разбрали сме се да и мерим корема всеки път,като се видим Smile.Забранили сме и да дебелее,ама Алексия-за да ти стане умно детето да ядеш шоколад ;)(не че иначе няма да стане,ама е хубаво)!!!По-добре от кафе Smile)  Kiss
Активен
Tess
Newbie
*
Публикации: 1382

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #28 -: Ноември 06, 2006, 15:04:20 »

Честито Бебенце, Алекс. Това е толкова прекрасно чувтсво, бебчето ще бъде щастливо, в това съм сигурна при толкова влюбени родители..... Заченато с толкова любов, ще има прекрасен живот Smile Мога да ви пожелая само здраве на всички. Smile И все така да се обичате! Stuart
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2747

« Отговор #29 -: Ноември 06, 2006, 20:29:11 »

Честита бременност алекс! Smile))  
Цитат на: "Tess"
Това е толкова прекрасно чувтсво, бебчето ще бъде щастливо, в това съм сигурна при толкова влюбени родители..... Заченато с толкова любов, ще има прекрасен живот Smile
и аз съм абсолютно съгласна с това! Толкова ви се радвам... Само как говориш за съпруга си, за детето си... Толкова много любов блика от постовете ти,че няма да пропусна да прочета нито един  Tongue! Пожелавам ви да сте живи и здрави, за да може за щастието и любовта ви да няма никакви пречки!  Kiss  Clover  Wink and kiss
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #30 -: Ноември 07, 2006, 16:25:19 »

много сте ми сладки! целувки на всички от НАС и блгагодаря за пожеланията.
в петък сме на консултация и този път ще снимам бебко.
ако сте любители на графиката, ще ви пусна снимки.

вече установих, че бебко си има свои любим начин за гледане на телевизия, различен от моя. обича да съм полулегнала на дясната си страна. ако стоя/лежа различно ме опъва, искайки да ми каже 'еее, мамо, не така!'.  Lol
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #31 -: Ноември 07, 2006, 17:00:26 »

Eee aлекс имах някакво предчувствие за теб, че ще ставаш мама  Rolling Eyes  Kiss  
Бъдете здрави и се обичайте !  Kiss
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #32 -: Ноември 09, 2006, 14:19:40 »

'еее, мамо, не така!'.
Мамо Алекс, рядко има толкова ентусиазирани хора като теб Kiss
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #33 -: Ноември 09, 2006, 16:00:55 »

днес моят съпруг празнува рожден ден!
понеже нямаше търпение, си получи моят подарък по-рано.
тази сутрин имаше най-страхотната изненада, която някой е получавал за р.д.
неговото неродено дете му подари подарък за празника - книжка 'ще ставам баща' със следното мило послание:
мили тате, честит празник!
пожелавам ти най-вече здраве, защото когато си болен и ние с мама се поболяваме с теб, също така много успехи в бизнеса, защото ние с мама обичаме да се гордеем с теб, но най-вече мнохо хубави моменти, които да прекарваме заедно, защото ние с мама обожаваме да ни гушиш. целувам те през корема на мама.

няма да ви кажа каква еуфория предизвика този подарък у мъжа ми. днес е успял да разкаже на половината свят каква ценност е получил. аз пък разказвам на вас.

да ми е жив и здрав съпруга и бебока, дето ме накара да му помогна с избора и надписването на книжката.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #34 -: Ноември 09, 2006, 16:47:11 »

Smile Отново трогателно...
Бъдете живи и здарив.
Специални благопожелания на съпруга ти по повод празника му!
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #35 -: Ноември 09, 2006, 18:05:26 »

Хихииии, Алекс си признааа. Целувам те и те гушкам , мамо Алекс!!!
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #36 -: Ноември 13, 2006, 15:17:37 »

Е Алекс, честито и от мен, мила !!!
Желая ти лека бременност. Сигурна съм, че това бебче ще бъде обгрижвано със същата обич, с която обгрижваш татко му. Те са едни щастливци!  Clap

Аз..както винаги последна научих, от твоите постове както бизар спомена точно онази реплика дето няма да споделиш с нас "новина" си помислих именно, че си бременна, но не коментирах, защото не влизаше в работата ми Smile и ето че се оказа истина. Много се радвам.
Дай Боже, повече бебета във форума ни  Tongue
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #37 -: Ноември 13, 2006, 15:43:04 »

Енти, дай Боже повече бебета във форума, но да са предварително планирани Smile Аз лично съм си изпълнила дълга към родината и неискам бебета Smile На Алекс бебето с удоволствие ще го подрусам като се роди Smile
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8614

« Отговор #38 -: Януари 27, 2007, 10:20:38 »

В "Огледала" темата днес е за красивата мама. Дано да гледате- много е сладко предаването Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Enti
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 27, 2007, 12:45:36 »

Мда, тая Деси Зидарова е страаашна мацка, слага ни в малкия си джоб - 2 деца и изглежда като манекенка. Такива жени определно ме зареждат много и ми вдъхват кураж и стимул..
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #40 -: Януари 27, 2007, 12:48:53 »

Оо, на тази Деси и аз й се пулих много като казах ,че имала 2 деца  Blink  Много добре изглежда !!
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #41 -: Януари 27, 2007, 12:51:14 »

Пффф, кукувица пълна. Дайте да пием водорасли денонощно ебаси! Razz

А Валентино, ти къде се покри? Blink
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #42 -: Януари 27, 2007, 14:46:09 »

[quote="Enti]2 деца и изглежда като манекенка. Такива жени определно ме зареждат много и ми вдъхват кураж и стимул..[/quote]

Ентиелита, не че искам да те обезкуражавам, но...това е въпрос на структура...И че Деси Зидарова има две деца и изглежда перфектно не означава автоматично, че и ние след две деца ще сме така. Wink

Моля спестете ми философиите - това е ЛИЧНО МНЕНИЕ!
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #43 -: Януари 28, 2007, 17:47:53 »

Фей, остани пък бездетна да не би да ти се повреди фигурата...
Това твоето не е лично мнение, ами непроверено такова. И не става въпрос за философии. Обяви ни за перманентни цоцолани, щото ще си имаме или пък си имаме деца. Ем, не си права. Помисли и ти малко  Wink
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #44 -: Януари 28, 2007, 17:50:41 »

Аз пък много се харесвам като цоцолана Blink И мъжлето ме харесва много...
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #45 -: Януари 28, 2007, 18:53:51 »

И моето твърди, че съм по-сочна и женствена  Wink
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17614

A believer

« Отговор #46 -: Януари 28, 2007, 19:06:51 »

Цитат на: "Mina_21"
Аз пък много се харесвам като цоцолана Blink И мъжлето ме харесва много...

Мини, прати ми снимчици, моляя  Rolling Eyes
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Enti
Newbie
*

« Отговор #47 -: Януари 28, 2007, 19:18:43 »

Анн: ти май не я разбра Феюшата, аз поне разтълкувах, че всичко е въпрос на организъм, а не че да не раждаме, за да не дебелеем  Unsure

Фей: обаче душицо..вината, че лапам като крава си е лично моя :( и че не се движа също и т.н. и т.н. т.е. че бременността ми е идеалното оправдание да заприличам на слон - ГРЕШКА. Голяма грешка. На мен специално Слави ми прави забелешка и не за друго, а защото много добре знае в каква депресия ще изпадна, когато кантара посочи 75. Защото аз от месец отказвам категорично да ми се купуват дрехи и не искам да излизам никъде, а още съм в 3-ти! Какво остава след време..така че вината си е само наша..
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #48 -: Януари 28, 2007, 19:24:39 »

Вале, айде отговори ми на ЛС-то, де...

Утопия, влез си в Кю-то да ти пратя снимки Smile
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #49 -: Януари 28, 2007, 20:02:16 »

Минита,и аз не съм те виждала дирижаблена  Big grin Ако ти се занимава,ще ми пратиш ли снимки на мейла?Гледат ми се мами  Kiss .Уф,искам да се позаседя във форума,ама проклетата сесия не ми дава мира.

Вале,аз не съм бременна( нали не съм?!  Shocked ) и пак съм се окръглила и не искам да пазарувам парцали...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: