star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Бременността ви:-)
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бременността ви:-)  (Прочетена 26314 пъти)
Mi6enceto
Newbie
*
Публикации: 111

« -: Ноември 01, 2006, 09:22:28 »

Здравейте,бъдещи мами,супер сладички са темите ви,много им се кефя Smile.Аз обожавам бебочетата .Пожелавам на всички ви лека бременност и здрави бебенца.Сигурно е неописуемо чувството да усещаш как бебчо расте върте в теб,как ритка....много се размечтах нещо.  
Много бих искала да ви попитам нещо от чисто любопитство Kiss ,и то е бременността ви беше ли планирана и как съобщихте на бъдещите татковци голямата новина? Tongue (Дано никоя бъдеша мама не се почувства засегната по някакъв начин от темата ми).Цункам ви всички и много ви се кефя,че ще имате бебенца Kiss  Kiss  Kiss .
Активен

url=http://line.world-of-love.ru][/url]
Обичкайте се
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #1 -: Ноември 02, 2006, 20:05:32 »

Благодарско за милите думи Smile
Моето бебче не беше планувано... Въпреки че аз бях сигурна, че ще забременея в рамките на година точно от този мъж (на третия месец се случи).
А за реакцията... Той не беше готов за бебе. Изобщо не беше сигурен в себе си и реакцията му беше искрен шок. В общи линии не знаеше нито какво да каже, нито как да реагира. Първите два месеца преминаха в адаптация към мисълта, че ще ставаме родители. Междувременно аз вече бях в четвъртия месец.
Бяха тягостни месеци, ако трябва да съм честна.
Нейсе, в един момент получи просветление свише и се превърна в най-милия баща на планетата... чак подозрително внезапно  Lol Мъжка му работа. Във всеки случай сега се надпреварваме по нетърпеливост да чакаме Бебчо. Хванало ни е любопитството как ще изглежда (книжките говорят за сини, жълти, червени оттенъци и неправилна форма на главата...).
Та така... Забавно е да бременееш в наши дни (с малко повечко късмет скоро това състояние ще премине Smile.

Поздрави!
Активен

Mi6enceto
Newbie
*

« Отговор #2 -: Ноември 02, 2006, 20:28:08 »

Ани,много ти благодаря,че се включи,вече съвсем се бях отчаяла и мислех,че никои няма да пише по темата ми.
Може би,ще си останеш единствената,която е писала  по темата ми Sad eyes .Но какво да се прави,явно не им е интересна темата на другите мамита Rolling Eyes .
Активен

Обичкайте се
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #3 -: Ноември 02, 2006, 20:29:32 »

Е,то има май само още една бъдеща мама и една,на която и отдавна преминало точно това чувство...

Повечето сме само с карантии в коремите Razz
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #4 -: Ноември 03, 2006, 09:09:31 »

понеже си много сладка и имаш страхотен сладък бебок на снимката, ще ти споделя нещо, което беше тайна и само малцина хора от форума го знаят.
бременна съм в 4 месец. май съм в 18-та или 19-та седмици, незнам точно.
чувствам се страхотно - жива, щастлива, сексуална, дори мъжа ми казва, че съм се разхубавила. незнам  
 Unsure коремчето ми е много малко, качила съм общо 2 кг., от които половината са на бюста ми. принудих се да си купя нови сутиени, които ще се окажат най-скъпоструващото ми краткосрочно вложение.

относно забременяването. след като изчето куп литература по темата как е най-добре да се забременее лятото, но най-вече защото исках детето ми да е овен /като мен/ или телец, си изчислих овулацията в началото на юли, казах на мъжа ми 'давай' и......
първият ни опит беше страхотен. вечер с три оргазма, каквато съм нямала допреди. като свършихме, си вдигнах таза и краката на свещ, както се препоръчва и стоях така, докато ми спре учестеното възбудено сърцебиене.
после ужа щяхме да работим за бебе, ама повторихме чак след седмица със свършване вътре, а след това реших, че вече няма смисъл и си карахме по старому.
в интерес на истината мъжът ми ме разпозна. той усети промяната в мен и ми купи два теста. аз не исках да повярвам и си обяснявах увеличеният си бюст с ПМС.
когато се появиха 2-те чертички, аз онемях, а мъжът ми крещеше от радост, не можеше място да си намери и се чудеше мен ли да прегръща или да си сипе уиски.
аз реагирах странно, викам си 'ама как така ще имам дете, аз още съм дете'. поне всичко за сватбата беше уговорено вече.
отидохме на лекар заедно. когато лекарката ми каза, че наистина в мен има зародиш и ми показа малката сладка черна точка на екрана, се просълзих. мъж  ми направо не можеше да си събере усмивката на лицето. на слизане ме носи три етажа по стълбите на ръце.
сега всеки ден се чуваме и все ме пита 'как си, мамичко?' или 'как са моите най-сладки пилета?'. грижи се много за мен, повече от колкото имам нужда. страхотен е!!!

в личен план искам да кажа, че нямах никакви оплаквания. търча като кон из колуарите на съда всеки божи ден. обикалям по главната, по магазините, пия кафе с видни форумистки и така.
промените са само в бюста ми, който е огромен за скромните ми към момента 52 кила и в косата ми, която непрестанно капе.
иначе всичко друго си е по-старому, а...с изключение на секса - такъв нагон ме е обхванал, че не се търпя. мъж ми в началото го беше страх да ме прегърне в леглото, да не удари нещо бебко, а камо ли секс да прави, но вече претръпна и му е много интересно.

най-приятните мигове са, когато ходим на консултации и гледам как малкото марсиянче е пораснало. как си пипа носа, как се швъка, как тупти сърчицето му. няма по-красив звук от това да чуеш сърдечните тонове на детето в теб самата.
вече почнах да го усещам, особено вечер, когато се обръщам рязко от едната страна на другата. но не ми пречи.
забелязвала съм, че когато работя сериозно или съм на курс по английски стои мирно и внимава с мен. дано ми е умничко и любознателно.

много съм щастлива! усещам всеки ден как животът ми се променя и осмисля. как ставам по-дисциплинирана, по-разумна. все говоря как ще е догодина април. а таткото....той е по-щастлив от мен. моли се за щерка и може и да успее, незнам......
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 17634

A believer

« Отговор #5 -: Ноември 03, 2006, 09:22:49 »

Алекс, това е страхотно, направо се просълзих като ти четях поста...

Пожелавам ти живо и здраво бебче и да сте страшно щастливи с мъжа ти, от поста ти лъха просто толкова любов и толкова щастие. Дано на всички някой ден им се случи нещо такова. Радвам се, че има толкова щастливи хора...Просто се трогнах страшно много...наистина...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #6 -: Ноември 03, 2006, 09:28:36 »

Цитат на: "aleks"
понеже си много сладка и имаш страхотен сладък бебок на снимката, ще ти споделя нещо, което беше тайна и само малцина хора от форума го знаят.
бременна съм в 4 месец. май съм в 18-та или 19-та седмици, незнам точно.
чувствам се страхотно - жива, щастлива, сексуална, дори мъжа ми казва, че съм се разхубавила. незнам  
 Unsure коремчето ми е много малко, качила съм общо 2 кг., от които половината са на бюста ми. принудих се да си купя нови сутиени, които ще се окажат най-скъпоструващото ми краткосрочно вложение.

относно забременяването. след като изчето куп литература по темата как е най-добре да се забременее лятото, но най-вече защото исках детето ми да е овен /като мен/ или телец, си изчислих овулацията в началото на юли, казах на мъжа ми 'давай' и......
първият ни опит беше страхотен. вечер с три оргазма, каквато съм нямала допреди. като свършихме, си вдигнах таза и краката на свещ, както се препоръчва и стоях така, докато ми спре учестеното възбудено сърцебиене.
после ужа щяхме да работим за бебе, ама повторихме чак след седмица със свършване вътре, а след това реших, че вече няма смисъл и си карахме по старому.
в интерес на истината мъжът ми ме разпозна. той усети промяната в мен и ми купи два теста. аз не исках да повярвам и си обяснявах увеличеният си бюст с ПМС.
когато се появиха 2-те чертички, аз онемях, а мъжът ми крещеше от радост, не можеше място да си намери и се чудеше мен ли да прегръща или да си сипе уиски.
аз реагирах странно, викам си 'ама как така ще имам дете, аз още съм дете'. поне всичко за сватбата беше уговорено вече.
отидохме на лекар заедно. когато лекарката ми каза, че наистина в мен има зародиш и ми показа малката сладка черна точка на екрана, се просълзих. мъж  ми направо не можеше да си събере усмивката на лицето. на слизане ме носи три етажа по стълбите на ръце.
сега всеки ден се чуваме и все ме пита 'как си, мамичко?' или 'как са моите най-сладки пилета?'. грижи се много за мен, повече от колкото имам нужда. страхотен е!!!

в личен план искам да кажа, че нямах никакви оплаквания. търча като кон из колуарите на съда всеки божи ден. обикалям по главната, по магазините, пия кафе с видни форумистки и така.
промените са само в бюста ми, който е огромен за скромните ми към момента 52 кила и в косата ми, която непрестанно капе.
иначе всичко друго си е по-старому, а...с изключение на секса - такъв нагон ме е обхванал, че не се търпя. мъж ми в началото го беше страх да ме прегърне в леглото, да не удари нещо бебко, а камо ли секс да прави, но вече претръпна и му е много интересно.

най-приятните мигове са, когато ходим на консултации и гледам как малкото марсиянче е пораснало. как си пипа носа, как се швъка, как тупти сърчицето му. няма по-красив звук от това да чуеш сърдечните тонове на детето в теб самата.
вече почнах да го усещам, особено вечер, когато се обръщам рязко от едната страна на другата. но не ми пречи.
забелязвала съм, че когато работя сериозно или съм на курс по английски стои мирно и внимава с мен. дано ми е умничко и любознателно.

много съм щастлива! усещам всеки ден как животът ми се променя и осмисля. как ставам по-дисциплинирана, по-разумна. все говоря как ще е догодина април. а таткото....той е по-щастлив от мен. моли се за щерка и може и да успее, незнам......

Скоро не бях чувала по-красиво нещо...
Все едно слушам Мина 21 като ми каза, че е забременяла...
Алекс пожелавам ти ти и съпругът ти заедно с малкото същество да сте живи и здрави, много щастливи, много късметливи...
Мисля, че имаш разкошно семейство...
Благородно ти завиждам...
Постът ти ме трогна...
Активен

Mi6enceto
Newbie
*

« Отговор #7 -: Ноември 03, 2006, 09:41:36 »

Мила,Алекс,много се зарадвах на това,което прочетох,нямам думи да ти опиша колко мило ми стана Smile  Tongue ,и колко се вълнувам като чета постовете ви,в които споделяте неща за бременността ви.
Това е толкова специален,велик,неописуем и незнам как още да го нарека този момент... Give flowers  Kiss  Smile  Lips .
Незнам какво още да кажа... Smile ,успех,милички.
Алекс,благодаря ти,че сподели нещо,толкова лично и интимно Give flowers .
Активен

Обичкайте се
lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #8 -: Ноември 03, 2006, 09:42:27 »

Цитат на: "aleks"
няма по-красив звук от това да чуеш сърдечните тонове на детето в теб самата.

Звучи просто прекрасно.... Нека всичко мине по вода и бъдете все така щастливи  Give flowers
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #9 -: Ноември 03, 2006, 09:54:12 »

Честито алекс.
Пожелавам ти лека бременнност  Clover
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15258

« Отговор #10 -: Ноември 03, 2006, 10:26:15 »

Алекс, още когато в онази злополучна тема намекна за "още нещо, което искаш да споделиш, но явно няма да е сега", точно се надявах да си бременна  Clover  Clover  Clover  Clover (това е вместо букет, че нма в иконките), но ти пожелавам точно късметлийски щастлив букет, всичко най-хубаво и лека и много приятна бременност. Наслаждавай се, защото съм сигурна, че 9 месеца минават много бързо.
В интерес на истината завиждам на всички ви , бременни. За деца не съм готова определено, просто ако може ей така да изкарам една бременност да видя как е, че звучи много хубаво Cheesygrin
Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #11 -: Ноември 03, 2006, 10:39:26 »

благодаря на всички ви.
бизар, четирилистни детелини са по-хубави от всякакъв друг букет. мерси сърдечно.  Kiss

искам да кажа, че аз не съм типичната бременна жена. всички ми казват 'глези се, докато можеш, сега е момента'. но аз не съм такава. не ми се гади, повръщала съм всичко на всичко 4 пъти за 4 месеца. нямам никакви изменения негативни. единственото е, че ям неща на периоди. миналиятмесец беше супен месец. готвих супа през вечер. изядох супа колкото за цял батальон. мъж ми, миличкия, прокисна от толкова супа.   Cry сга съм на бобени храни.
ям си нормално, каквото и преди. само кафе с мъка пия, а трябва, заради ниското ми кръвно. правя си естпресо сутрин в офиса, плацикам се с него цял ден и вече на тръгване го изливам половината.

в началните месеци на бременността най-хубавото е усещането. от това, че в теб се е зародил и се развива нов живот. отговорността е голяма. преди не мислех толкова за себе си, но сега се грижа много, за да му е удобно на бебко в мен.
говоря му, защото то вече може да чува. мъж ми не спира да ми целува корема вечер и да го убеждава как ще го обича повече от мен. двамата с него все спорим кой ще го глези повече. той е толкова обсебен от бъдещия си наследник. в събота и неделя сутрин ме кара да му чета на глас от книгата 'аз съм бременна' какви промени настават с бебко в тази гестационна седмица.
имаме си снимка от вагиналния ехограф, на която бебко е само 0,9 см дълъго но мъж ми я разнася навсякъде.
вече може би е към 12-13 см, макар че не сме го замервали скоро точно - то е швъкливо много и не седи мирно, докато го разглеждаме с ехограф.
сигурно по-нататък ще става по-трудно като нарасне шкембето, ще видим......  Big grin
Активен
black_eye
Newbie
*
Публикации: 161

« Отговор #12 -: Ноември 03, 2006, 10:47:07 »

Ой, сладките ми те! Толкова се развълнувах, докато четох поста на алекс! Желая ти прекрасна бременност!  Give flowers
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #13 -: Ноември 03, 2006, 11:14:50 »

честито Алекс   Give flowers  Balloon
Много се радвам за теб  Smile  Моя приятелка роди септември месец на 17 септември имаше рожден ден и вечерта когато трябваше да е празненството и изтекоха водите и хоп в болница .На 18 роди момченце  Smile  А гостите празнуваха в тях 2 повода - нейния рожден ден и раждането на дететнцето й Smile
Майката е толкова различна от преди това , погледа й грее , личи си че е щастлива , че има всичко за , което е мечтала (те с приятеля й , вече съпруг от 3 години го правха без предпазни средства , но не се получаваше , така преди тя да забременее , точно се бяха разделили поради тази прична , приятеля й й каза че иска деца вече , а че тя не може да му роди , което пък е било много гадно ) . Така на следващия ден след раздялата тя решава да отиде да си направи изследвания дали може да има деца , а преди това не е искала да ги прави , защото я е било страх да не кажат че не може да има деца , искала да й остане надеждата .
Когато лекарката я погледнала на видеозон и измерила по висока температура от нормалната и казала да си вземе термометър и да се замерва в къщи.Но не й казала нищо че има верочтност да е бременна , защото и самата тя не била сигурна.Да не й дава напразна надежда.
Е приятелката ми си взела 3 теста - и хоп - положителни.Обадила се на приятеля си и му казала че ще става татко .Той не повярвал .Веданага отишъл и купил още 2 теста - положителни  Wub
Така всички проблеми между тях се оправиха и вече са щастливо омъжени с бебенце на 2 месеца Smile
Като ми даде да го гушна и аз се почуваствах щастлива , но истински може да го разбере само една майка Smile
Да сме живи и здраве след време и ние , а не само карантии , а Але  Lol (от къде го измисли тва  Lol )
Активен

Don’t feed the forum trolls
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #14 -: Ноември 03, 2006, 12:44:44 »

Аз си мислих,че има нещо,когато четох съветите на Алекс към Мина...

Но пък си мислех,че ще ни е зарадвала вече..

Пожелавам ти бебето да прилича на теб като характер,като емоции,като интелект,като живот,като щастие..но все пак със своя собствена индувидуалност Razz

Абе полчето знаеш ли му/й? Clap

Накара ме да се усмихна искрено..отдавна не ми се беше случвало.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #15 -: Ноември 03, 2006, 13:40:04 »

Еййй,Алекс,честито,миличка! Много се радвам и ужасно много емоции породи в мен! Желая ти лека и прекрасна бременност,една голяяяяяяма и здрава рожба,което да ви буди нощем със съпругът ти,за да се сещате по-често,че имате най-прекрасното нещо на света!

Много,много,много,много силно те прегръщам!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #16 -: Ноември 03, 2006, 13:58:00 »

Алекс, преди около 5-6 дни се сетих една вечер за теб. И тогава си помислих дали ще имате бебче? Ей така съвсем неочаквано се сетих.
Много се радвам за теб и мъжа ти. Пожелавам ти лека бременност до края. Да ти е живо и здраво сладкишчето. ИИии всичко най, най, най, най хубаво в живота Smile  Clover  Wub  Clap  Lips  Give flowers
Активен
Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #17 -: Ноември 03, 2006, 14:50:23 »

уррррррррррррррррраааааааааааааааааааааааааааааа още една мама  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin Aleks, нека бременността ти протича по същия прекрасен начин за напред и да завърши с едно здраво и красиво бебе  Kiss
Anna T., дано скоро прегърнеш своето прекрасно същество, стискам палци за леко и безпроблемно раждане...
Мина липсва напоследък и се надявам това да е свързано с хубави и приятни поводи, дано скоро пише как расте и нейния бебешон да се порадваме на новините  Kiss  Мами, бъдете здрави, спокойни и усмихнати - стискам палци всичко да върви добре
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #18 -: Ноември 03, 2006, 16:12:58 »

Алекс, усетих те още преди много време! Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
Не знам как съм успяла, но е факт, че имах усещане, че ще ставаш мама!
А когато видях снимките от сватбата - бях убедена, още преди намека, че имаш и други неща за споделяне! Просто струи от теб! Kiss  Kiss  Kiss
Много се радвам за вас! Kiss  Kiss  Kiss
Пожелавам ви много красиви моменти на нежност и любов. Kiss
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #19 -: Ноември 03, 2006, 18:39:41 »

Честито,мила алекс! Kiss  Clover Да сте живи и здрави!Много бебоченцаа във форума:kiss:  Kiss  Kiss
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7090

« Отговор #20 -: Ноември 04, 2006, 08:46:15 »

честито Алекс, много се радвам за вас  Big grin Пожелавам ти лека бременност и едно здраво и добро бебче  Kiss
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #21 -: Ноември 04, 2006, 09:32:54 »

Cheesygrin Радвам се за всичкии мамииии Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
Лека бременност ви желая  Smile
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
blonde
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #22 -: Ноември 04, 2006, 12:51:01 »

Алекс,това е страхотна новина!  Clover  Clover  Clover
Няма смисъл да пиша пожелания,защото съм сигурна,че бебчо ще бъде много обичан  Big grin

Ето и нещо за него от мен :

Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #23 -: Ноември 04, 2006, 14:25:41 »

Мила мамичке Алекс !! Wub  Kiss Така се зарадвах, докато четях поста ти, толкова мило ми стана !:)  Kiss
Активен
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #24 -: Ноември 04, 2006, 23:06:02 »

Алекс, честито и ти желая лека бременност  Clover
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: