star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Бани има прекрасна беба - Александра
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бани има прекрасна беба - Александра  (Прочетена 26968 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #100 -: Август 31, 2009, 14:27:42 »

Картинка е щерка ти, Бани Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #101 -: Август 31, 2009, 15:18:17 »

Абе много бубено,това бебе,бе!!! А ей тая  : http://www.facebook.com/album.php?aid=101468&id=505063615&l=6c998ad567#/photo.php?pid=2439553&id=505063615&l=6c998ad567 ,направо кърти честно!!!

Бани,много хубави очи имаш,направо си чудна,аз съвсем друга си те представях.
Активен
bani
Newbie
*
Публикации: 288

« Отговор #102 -: Август 31, 2009, 15:54:02 »

Интересно ми е, ако имаш време да споделиш как си ме представяше Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #103 -: Август 31, 2009, 16:02:15 »

Ами как да ти обясня,накак по-дребна,по-костелива,то както и да го обясня,ще излезне негативно,а не е. В никакъв случай не си представях такова лъчезарно и топло момиченце.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #104 -: Август 31, 2009, 16:08:55 »

Але, уникален начин имаш да направиш комплимент, не мога да не ти го призная и да не се възхитя Lol
Активен

bani
Newbie
*

« Отговор #105 -: Август 31, 2009, 16:09:30 »

хехе, радвам се, че си се обръкала тогава и жалко, че съм ти създала такова впечатление;)
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #106 -: Август 31, 2009, 16:19:53 »

Але, уникален начин имаш да направиш комплимент, не мога да не ти го призная и да не се възхитя Lol

Тихо ти.

хехе, радвам се, че си се обръкала тогава и жалко, че съм ти създала такова впечатление;)

Знаех си аз,че ще прозвучи гадно,ама на.Не мога да говоря на български явно.Но в никакъв случай не съм имала негативно мнение за външния ти вид.Напротив. Сега ще се обяснявам като на пазара,значи,къде се обадих и аз.

Представях си те някаква много мъничка и съвсем дребничка,с мини-ръчички и краченца.Като порцеланова кукла,а не като слънчева кукла. Дано го обясних.

Галина,ако се обадиш,ще те изкажа.
Активен
bani
Newbie
*

« Отговор #107 -: Август 31, 2009, 16:23:33 »

не съм се обидила Smile споко, няма нужда да се обясняваш и все пак мерси за написаното Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15258

« Отговор #108 -: Август 31, 2009, 17:50:40 »

Леле, колко е сладка тая малката! Честно казано като и каза размерите си мислех, че е като едно 9 кгмово наборче на синът ми - мнооого тантуреста, ама тя е просто като голямо бебе, толкова е съразмерна и никак шишкава. Наистина е кукличка, да ти е жива и здрава.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #109 -: Август 31, 2009, 17:59:22 »

Бани, много ти е красива бебата. Направо завидях за кърмаческите гърди  Wink

П.П. Пу-пу!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13815

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #110 -: Август 31, 2009, 19:08:56 »

Голяма е сладурана малката. Пу-пу!  Kiss
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2747

« Отговор #111 -: Август 31, 2009, 20:33:21 »

Снимката на плажа, където гледа жално ми е любима!  Stuart Lol

Много е сладка и постоянно прави някакви физиономийки!  Stuart Stuart Stuart
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
bani
Newbie
*

« Отговор #112 -: Август 31, 2009, 21:49:31 »

Благодаря, момичета, винаги ми става едно мило и гордо като ми я хвалят  Kiss
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #113 -: Септември 10, 2009, 15:20:28 »

Бани,честита рожбичка! С няколко месеца закъснение,но ме хвана липсата внезапно! Да ви е живо и здраво детенце,много да ви радва и да ви расте щастлива и умна девойка!

Давай снимки и аз да видя бебата!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #114 -: Октомври 06, 2009, 21:48:17 »

Много е сладка бебата Cheesygrin
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #115 -: Октомври 07, 2009, 10:45:07 »

пак не можах да си отворя снимките....не е честно. страдам!  Cry
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #116 -: Декември 13, 2009, 19:40:21 »

Страхотна е бебка, много е сладка Cheesygrin
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13815

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #117 -: Януари 11, 2010, 09:58:43 »

Хайде драсни някой ред, как сте, растете, хубавеете, пък какво е пухкаво това момиченце. Ама разкажи ни как минават дните ви  Kiss Cheesygrin
Активен

bani
Newbie
*

« Отговор #118 -: Януари 11, 2010, 13:10:37 »

Така да се разпиша и аз Smile
Алекс има 2 зъба, горния и венец е адски подут и вече се показва и  3то зъбче, но според мен скоро ще се покажат поне още 3, на мн места и е подуто. Надявам се като се покажат да се поуспокои малко, че е страшно. В отчетната тема на Ели бяхте писали за нощните хранения и ставания. Алекс до преди да се почнат зъбите беше бебе за чудо и приказ заспива към 22ч и се буди в 10ч, но от зъбоникненето се бъди в 3-4ч и после в 7ч и към 10ч и после почват занимавки до обедното пюре.
Не знам наистина какво ще правя с тези будения, аз не мога да се наспя като труп съм по цял ден не съм особено активна(в домакинството ;) за разходки и забавления намирам сили Smile
За храненето - основно е на кърма, като за обяд яде зленч. или месно пюре, а следобяд плодово. И дори тези хранения не са и заместени след тях иска да яде. АКо обаче сме навън може да заспи и без кърмене. Наистина не знам как ще стане въвеждането и на други хранения. Отворена съм за идеи всякакви Smile Пробвах с попара, но не иска, затваря си устата и няма отваряне. Мн е конкретна в желанията си, ако не нещо не иска просто не го яде и обратното, ако нещо и харесва си настоява. Яде предимно купени пюрета, защото не иска моите и за мен така е идеално/не толкова от фин. гледна точка, но това е др. тема/ Вчера и давам "пиле, картофи и моркови" не и хареса и твърдо ми отказа, реших, че не е гладна и я оставих малко, но почна да мрънка и и стоплих др пюре "заешко с картофи и копър"отваряше устичка ояре преди да съм напълнила лъжичката.
Иначе пълзи, изправя се сама и от няколко дни се опитваме да ходим, че вече не ми остана кръст да я нося. Не че това ще намали носенето, но все пак. Като кг не сме я мерили от около 3 седмици тогава беше 9800г/72см., но от тогава ми се вижда по тежка. не е мн по приказките, казва само "баба" и то ако е на кеф. Подава ръчичка за здрасти, крие се като и каза "ский се бръзо".
Снимки съм качила във ФБ.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #119 -: Януари 11, 2010, 16:57:18 »

Ами Бани някои деца са просто по-претенциозни откъм храна. На моята дружка детето е същото, единственото, което мога да те посъветвам е да не я тормозиш, защото с времето ще прояде, но пък споменът, че храненето е време за мъчения, ще стане. Щом яде някакъв вид месо със зеленчуци, давай и него до откат, не и трябва чак такова разнообразие, щом е проблемна с храненето, по-добре да яде един и същи вид месо и зеленчуци, но да ги яде с охота и спокойно. Проблемът при купешките пюрета е, че както си писала - може да свикне с прекалено фината консистенция. За попарата - някои деца не я обичат, моят син пък само нея иска за закуска. Просто и угаждай, за да се храни добре и спокойно, важно е, за да изградиш добра основа и навици на хранене, а не само да се мъчите. С времето ще прояде и други неща, а за кърменето няма за къде да бързаш. Имаш време до годинка да посвикнете, никой не е казал, че по книга за 10 дена заместваш ядене и от там нататък  безпроблемно. Дариян уж е добре захранен, но и той понякога ми отказва ядене и аз по преценка или го храня, или го кърмя. Друго - оставяй достатъчно време между храненетата - 4 часа, ако е успяла да изяде поне 100-120 гр твърда храна, иначе е твърдо вероятно да не е достаъчно гладна и да се назландисва. Ако е яла малко, пробвай да не я кърмиш, колкото е изяла, толкова и така постепенно я вкарай в някакъв режим по часове с равни паузи и сравнително равни количества храна. По-добре да яде по 50-70 гр, но редовно - на 3 часа, отколкото да се надумка с повече и после няколко часа да не яде изобщо.
И още нещо - само плодово ли даваш за следобед, защото то не е достатъчно засищащо по принцип и тогава не е лошо да си досуква.

Така или иначе се води по нея, не я насилвай и по-скоро се вкарай в нейния ритъм, отколкото нея в твоя. Това за часовете за хранене да ти е по-скоро като ориентир кога може да е гладна.

Ужасно е това захранване след нещо толкова лесно като кърменето Smile
Активен

bani
Newbie
*

« Отговор #120 -: Януари 12, 2010, 00:39:00 »

Биз, аз хич не я насилвам,давам и това, което обича като пюрета и количеството, което иска. Просто от време на време и предлагам някое ново пюре да видя дали няма да и хареса, ако да повтаряме, ако не изчаквам да мине известно време и пак и го предлагам. На пример в началото на захранването хич не харесваше моркови и тиквички, а сега страшно мн ги обича. А относно количествата до скоро изяждаш по едно малко бурканче от 125гр зел., но вече яде и по 190гр. сученето след пюрето е някакво мин. количество за около 5мин и заспива. Следобед давам само плодово, защото то нали е за между храненията,но ако сме вкъщи след него понякога се размрънква да я кърмя, а ако сме навън както беше днес на пример не иска и си заспива. Днес яде зел. в 13ч30 и цокна малко и после чак в 18ч и дадох половин плодово, а в 20ч я кърмих. За радост или съжаление дъщеря ми е  нощна птица, в това вече нямам съмнение, напоследък заспива в 0ч и утре съм решила да я будя по-рано и ще гледам през деня да я поизморя да видим дали довечера ще заспи по-рано, че не е човешко това.
Айде стига с моито глупости Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #121 -: Януари 12, 2010, 10:56:49 »

Ами тя си хапва добре, какво те притеснява? 190 гр. е супер просто. Иначе Дариян също редовно пропускаше кърменето навън, защото като порасна му беше прекалено интересно и не искаше да суче на открито. Затова въведох следобедното хранене - носих каша навън, ако се очертаваше да се приберем късно. Сега му взимам банан вече. Но по-често яде към 13-14 и ако не сме прекалено уморени от разходка, му правя закуска към 17.00 ч. Но напоследък по-скоро яде навън обяд, прибираме се към 16.00, кърмя го да поспим и починем и му давам да яде по-късно към 18.00-19.00, за да го засити преди вечерното кърмене. Ама тия режими постоянно се менят в зависимост какъв ни е графикът за разходка, който пък съответно се влияе от времето. Сега като проходи сигурно ще измисля нов режим, в който повече да играем навън и да не го оставям да спи в количката, а в къщи.
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: