star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star VIP Brother
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: VIP Brother  (Прочетена 31906 пъти)
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #75 -: Май 11, 2009, 20:33:25 »

Део преди години като участваше/ водеше предавания, беше много лигав, разпуснат, сега е доста по-зрял. Аз го изпуснах снощи..  заспах и...  Smile
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #76 -: Май 11, 2009, 21:33:28 »

единствения човек в къщата към който изпитах някакви симпатии, беше Андрей Слабаков.
Баси и виповете,  баси и чудото... не могат една интересна приказка да кажат...
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #77 -: Май 12, 2009, 04:02:48 »

Гледах няколко клипчета на Бип Брадър заради тази тема и съм потресена от простотията на тези вип-ове. Shocked Няма ли интелигентни известни хора в тая държава, че трябва да показват Азис, Камелия и Софи Маринова по ТВ? Защо се подценява така българският зрител; мисля че много повече хора биха гледали и харесвали предаването ако в къщата живееха хора, които не говорят само за цици, подкупност, секс и битовизми. Един интелигентен разговор не можах да намеря. Ако някой може да ме опровергае ще съм му повече от благодарна. Сложете някой линк, че да не се отчайвам от манталитета на тея хора.  Cry
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #78 -: Май 15, 2009, 21:53:46 »

Амбарче, Ивайла Бакалова е много по-недостойна от Софи Маринова като човек според мен, привсе, че най-вероятно е по-интелигентна от нея.
Не оправдавам никого, но човек е съвкупност от доста качества и не следва да се мери само по едно от тях Wink

Страшно съм щастлива, че спечели Део. Имам шанса да го познавам лично и знам, че е истински и добър човек.
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #79 -: Май 15, 2009, 23:03:11 »

Поне този път не ме хвана яд за някой от победителите в който и да е сезон на ВИП-а. Део си заслужи просто. Мъжкар отвсякъде. Достоен и не като някой пишлемета вътре...  Razz
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #80 -: Септември 24, 2012, 21:48:33 »

Ами не мога повече ...
Искам да споделя, че тотално затъпявам и ГО гледам, аха, ами направо яко си го следя, чак ме е срам.
Така го мразех това шоу, още първото намразих, беше ми тъпо и противно, но тогавашната съквартирантка много държеше, та и аз понякога го гледах.
А сега видях, че влиза Люси Дяковска и съм ей така  Cheesygrin, много я харесвам и ще си го изгледам, май ...

Други луди, скучаещи и смели ... има ли, да си коментираме? Razz Lol
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #81 -: Септември 24, 2012, 21:54:03 »

Аз гледах май само второто издание на Брадъра. И всяка серийка. Ама щото си ми беше като сериал. С оная хубавата Елена, и онзи Мариян, мммм много ми допадаше тоя тип. Приличаше ми на бившия ми приятел. И там любовната история ми беше баш като за мен. И оня Миро дето рева, хахах, още ми е смешно като се сетя. Иначе друг сезон въобще не съм гледала. Такава тъпня и толкова ми е комерсиално и как хората гладуват, а те ми дават някви там, дето се карат за четката за зъби или кой какво прави или не прави. Абе определено ме дразни ...

Тоя Вип само го погледнах заради Памито. Да я видя, аджеба...
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #82 -: Септември 24, 2012, 22:31:27 »

Аз го гледам (когато мога), ама ей така като филмче, т.е. без да се напрягам и "взимам страна", без размишления, без да оправдавам/симпатизирам/несимпатизирам на участници и пр. Интересни са ми като образи, които са вътре, но нищо повече.
Иначе ме усмихва участието на Орлин Smile
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #83 -: Септември 24, 2012, 22:43:59 »

Али, не знам за какво говориш, защото другите не съм гледала, то и телевизия почти не гледам.
Сега мама ме закова да го гледаме, на нея й писна след десетата минута, а аз пък се чудих, защото като чух хората и си мислех, че всичко ми е ясно, пък съвсем ми се промени нагласата. Пък и се чувствам някак по-наясно вече със светския живот, разбрах кой е Багата, какви са тия Златки и т.н.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #84 -: Септември 24, 2012, 22:45:52 »

Ейц,тва пак ли са го пуснали ? Мислех,че Англия е единствената изостанала страна,която още пуска тия тъпащини.

Иначе и аз съм гледала поне първите 3 сезона,ама то от мерак нали нещо ново,ала-бала,май спрях до тризначките...
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #85 -: Септември 24, 2012, 23:38:52 »

Фата, ако има един начин с братовчедка ми да те свържа, че да си го обсъждате... В денят, в който щяха да го стартират бяхме при баба и тя не спря да мрънка да си тръгнат там по-рано за София, че да го хванела. Цялата фамилия бяхме втрещени, но на нея си й беше все тая..

А, ти го гледаш заради Багата, ясно... Razz
Активен

C’est tout!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #86 -: Септември 25, 2012, 10:24:28 »

Е не, много съм зле, честно!

Чета си аз темата, че нали имаше скандали с една ВИП личност, която не знаела столиците на Англия, Сърбия и т.н. и да видя какво сте коментирали.

Стигнах до 2ра страница, четох кои са участниците и чак тогава забелязах, че чета тема от 2009та  Lol

Но имената и на първата, и на сегашната ВИП листа не са ми познати повечето, а като гледах клипче познах само Къци Вапцаров Cheesygrin Май трябва да започна да гледам ТВ...
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #87 -: Септември 25, 2012, 10:32:40 »

А, ти го гледаш заради Багата, ясно... Razz
О, не, този мрачен балканец не ми харесва, поне си мълчи, ама грам чар няма, поне засега. Smile
Нито един мъж не ми харесва, и Орлин също, много е ухилен и ми е един такъв ... абе женчо.
Фънки най ми допада и раздаде цветя на жените, голяма шматка, не очаквах. Cheesygrin

Корни, и аз не знаех половината.
Да ти обясна, тази със столиците е Златка, някаква плеймейтка, а така наричат тези, които са си снимали в Playboy, явно. Виж колко съм веща. Cheesygrin
А за столиците беше много тъпо, защото тя не правеше разлика между град и държава, даже на съседните не знаеше. Но пък момичето няма претенции за интелигентност, на мен ми стана жал, че така се гаврят, а тя е достатъчно ограничена, за да не знае как да реагира. Всъщност начетените хора, като двете журналистки, ми правят далеч по-лошо впечатление с характерите си, изказвания и изобщо. Май затова ми е интересно. Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #88 -: Септември 25, 2012, 10:38:25 »

Тъкмо и аз щях това да напиша,не са я избрали за брейнмейтка все пак,изисквания към нея са били гръд,трътка и т.н.,не полиглот с познания по южноамериканската литература.  Кой е Багата?
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #89 -: Септември 25, 2012, 10:45:57 »

Багата е супер добродушен човечец, макар и да прави впечатление за темерут.

Ние когато сме вкъщи го гледаме, разтоварва ме някак и ми е интересно да видя що за хора са т.нар. ВИП в България.

Относно Златка - много се разду темата, но е нормално, все пак точно с такива издънки се храни това предаване. Ясно е, че това момиче не знае столиците, както и страшно много хора в България, но сега всички цъкат звучно с език и видиш ли "Как можело". Убедена съм, че процентът българи, които няма елементарна обща култура, е огромен, за съжаление. И незнаенето на столиците е най-малкият проблем. Иначе наистина останах с отворена уста когато разбрах, че столицата на Великобритания е Англия, но това е положението.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #90 -: Септември 25, 2012, 11:01:07 »

Аз бях убедена, че е нагласено в началото, защото бяха твърде елементарни държавите.

Обаче за справка питах един познат, който е много умен, но не  много образован...не се сети за Прага и Будапеща и аз се отказах.. май верно много хора не ги знаят.

Аз специално за столици съм доста добре, даже щати на САЩ успявам да изброя над 2/3, обаче имам други пропуски (например, че не следя какво се случва с политиката и икономиката напоследък). Ако ми бяха дали тест "кой кой е" с имена на журналисти и т.н., щях да съм точно като Златка...
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #91 -: Септември 25, 2012, 11:11:02 »

Пошегувах се за Багата, нали е гардеробен.. Аз само неговото влизане в къщата видях преди да сменя канала, но ми стана много хубаво, че е излязло от кома момчето и всичко му е наред.

Абе айде сега, да не знаеш столица на една държава е едно, да посочваш друга държава като нейна столица е съвсем друго! Ама тя Златка още в Бягство към победата на връх Вола казваше връх Мола, така че нищо чак толкова фрапиращо. Иначе аз я харесвах преди каква е натурална шматка. Жалко че я напълниха със силикон.
Активен

C’est tout!
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #92 -: Септември 27, 2012, 00:43:48 »

Але, Багата е спортист, май шампион по самбо, иначе в момента се занимава с ММА, както почти всички от разни бойни спортове, много е нашумяло.

Бе аз не съм толкова критична към общата култура, че като знам моята как куца, особено история и в доста други направления нямам категорични знания. Може и затова да държа повече на природна интелигентност и ум.
А, Вив, далеч не мисля, че това с общата култура е проблем само на лошото образование тук, по-скоро си е световното развитие на нещата, по-малко време за четене, повече паразитна, но интересна за момента информация. Примерно хората на годините на родителите ни, дори и повечето от тези със средно, вярвам, че знаят повече за история и география от висшистите в наши дни, сиреч ние. Smile
А предаването ми затъпя, но нали имам проблем с отлепянето и сигурно ще си го догледам.
Вкараха приятелката на Люси и ми стана адски неприятно и безсмислено, не го знам това момиче и съвсем не ми е ясно защо се е навила точно на такава простотия. Rolling Eyes
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #93 -: Септември 27, 2012, 08:20:44 »

Примерно хората на годините на родителите ни, дори и повечето от тези със средно, вярвам, че знаят повече за история и география от висшистите в наши дни, сиреч ние. Smile

Заставам зад това, колкото и да ми е жал. Говорили сме го много пъти с вуйчо ми и сме намерили ключа от палатката - интернет ни омързеливи и развали. Вече няма защо да помним, винаги го има нета за справка...
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #94 -: Септември 27, 2012, 10:31:11 »

Така е, Фантасмагория, на всичко се дължи. Че образованието в момента не може да стъпи на малкия пръст на образованието, което са получавали родителите ни, е безспорен факт. Отделно поколенията стават все по-мързеливи, анархията в училище става все по-неудържима, изобщо ... положението е трагично. Ние в момента живеем на 20 м. от едно училище и от терасата ни се виждат класните стаи. Нямам думи да опиша какво се случва в тях. Едно време учителката влизаше, всички замлъквахме и започвахме съответния урок. Сега си седят отгоре на чиновете, показват се през прозорците и започват да крещях на минувачите и още и още ...

Кажи за приятелката на Люси - защо е влязла, какъв й е случаят? Иначе Люси ми е много симпатична.
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #95 -: Септември 27, 2012, 10:50:14 »

Ми ние в техникума не замлъквахме точно, но там нещата са различни. Все пак не беше чак като сега, дори и в нашето никак елитно училище. Вчера сестра ми ми разказа, че в унито влезли преди лекция и раздали малки листчета с ценоразпис и контакти за купуване на курсови задачи, изумявам се до каква наглост се стига сега.
И най-лошото е, не толкова, че не знаят столици и царе, а че не се учат да мислят самостоятелно, сякаш се пропуска момента с изграждането на личност, или нещо подобно. Все пак да имаш мнения и позиция, изисква да си прочел нещо, да си мислил над нещо, дори и то да не ти е останало като подредено инфо в главата. Мен ме дразни и учебния материал, учебниците са толкова препълнени с битки и броя на всяка армия, разнищени войни по фронтове и дни, че накрая излизаме без да знаем кога е почнала войната, кой се е бил и кога е подписан мирния договор. Никога няма да забравя, че по география учехме колко кошери и крави има в разните краища на бг, вместо да учим по-сериозни и по-малко променливи неща. Rolling Eyes Препълнено е с излишно инфо, вместо да синтезира основното за цял живот.

Виви, нали Люси е гей, та явно имала някаква приятелка - българка, която живее от малка в Германия. Сега това момиче влезе, като има мисия да заблуждава съквартирантите. Прави се на дългогодишна приятелка на някаква кралска особа, не гледах всичко. Все едно скандалът около нея е избухнал, докато те са били в къщата, даже им пуснаха фалшив репортаж по темата. Още като чух и спрях да го гледам сериозно, супер идиотско е и ме дразни на ужасно много нива.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #96 -: Септември 27, 2012, 10:55:20 »

на Златка майка и била учителка по география ... Едно е да не знаеш някоя столица и да си замълчиш, ама тя изговори много глупости за толкова малко време  Rolling Eyes

ние го гледаме като фон за вечерята и докато приспиваме бебето и си чакаме Господари на ефира Smile почти нищо не знам за хората вътре, Орлин ми е симпатичен, Памела също беше голям пич  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #97 -: Септември 27, 2012, 10:56:43 »

Дай да го видя този фалшив репортаж, има ли го качен някъде, че ми стана интересно. Иначе можеха да измислят нещо по-интересно, това сякаш малко приказно ми идва.
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #98 -: Септември 27, 2012, 11:27:57 »

на Златка майка и била учителка по география ...
От учителка до учителка има разлика, явно. Вчера май, гледах, че я е била с черпака по главата, силна педагогика, ако е учителка наистина. Ти я чуй как говори, дори не самите думи, и става ясно, няма нужда от гавра със столици.

Вив, тук виж: Принца и Софи
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #99 -: Септември 27, 2012, 12:14:05 »

да, бе, може .. просто дочух от някъде за това и беше ясно, че цялата работа с картата е само и само да я изложат  Razz
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: