star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star VIP Brother
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: VIP Brother  (Прочетена 31905 пъти)
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #100 -: Октомври 08, 2012, 12:40:38 »

По моята си тема - тия випове много млящат, отвращават ме  ...
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #101 -: Октомври 25, 2012, 21:50:30 »

ох, ама тоя Орлин много хубав, брееее ...  Cheesygrin Wub направо не мога да му се нагледам  Demon
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #102 -: Октомври 25, 2012, 22:03:06 »

Я някой да раздуе ако има нещо интересно, че да не се чувствам социопат в уни след великата 10 дневна сесия  Lol
Активен

Моето име е Любов.
Lila
Newbie
*

« Отговор #103 -: Октомври 25, 2012, 22:18:15 »

нищо интересно, все същите бг реалности и образи,
ама тази вечер в опитите си `големия брат` да бъде оригинален и интересен такава глупост сътвори  Surprised
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #104 -: Октомври 25, 2012, 22:20:51 »

ох, ама тоя Орлин много хубав, брееее ...  Cheesygrin Wub направо не мога да му се нагледам  Demon

хаххаха, моят най-добър приятел страшно много прилича на него, ако искаш ще те запозная Smile набор ти е даже  Tongue
Активен

Lila
Newbie
*

« Отговор #105 -: Октомври 25, 2012, 22:22:06 »

хм, верно ли? и чак сега ми го казваш  w00t
искам, искам, искам  Cheesygrin
Активен
Lila
Newbie
*

« Отговор #106 -: Ноември 14, 2012, 21:09:48 »

гледате ли?  Cheesygrin
аз пак с моето - ама много готин този Орлин  Cheesygrin
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #107 -: Ноември 17, 2012, 22:59:52 »

ха, Къцамун го изгониха, не мога да повярвам .. вече съм спокойна, отивам да спя  Lol
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #108 -: Ноември 18, 2012, 00:45:55 »

Абе аз не гледам Вип Брадър, ама гледах Къцко в ютуб да танцува и пее Гангнам Стайл! Е, не мога да му отрека, че се справи по-добре от мен (а аз репетирам всяка сутрин на път към банята, вътре в нея и докато си правя закуска Lol).. Чак му завидех Razz
Активен

C’est tout!
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #109 -: Ноември 18, 2012, 00:59:25 »

Абе и аз го търсих като те прочетох,щото си мислех,че ще е нещо забавно...
Повдигнала съм си едната устна в неприязън. Т'ва "кура мой" ли пее? А това Стефка Костадинова ли е отстрани? И защо стъпва в червеи и акота?

Ти пък как не можеш да ги направиш тия движения,супер елементарни са. Шейм,фройлайн,шейм!
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #110 -: Ноември 18, 2012, 01:02:47 »

Не бе, аз съм си принтирала текста и той ме затруднява.. А Къци много свободно си плямпа глупостите, аз се сдухвам като объркам дума.. Винаги съм завиждала на освободени хора.
Активен

C’est tout!
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #111 -: Ноември 18, 2012, 19:23:48 »

ха, Къцамун го изгониха, не мога да повярвам .. вече съм спокойна, отивам да спя  Lol
Точно, май и за мен свърши тогава, но ме е яд, че спечели Орлин, все едно дадоха бонус за Коледа само на най-заспалия участник. Много исках да е Фънки.

Много време ми изяждаше да го гледам, пък нали нямам самоконтрол, облекчено ми е, че се свърши като цяло. Smile
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #112 -: Ноември 18, 2012, 19:37:45 »

С какво ви впечатли толкоз Фънки? Според мен се държа супер инфантилно, не може на 50 години да се държиш като напушил се тийн през цялото време.
Аз бях за Люси, не само заради това, че имам поглед над това, което прави в Германия, но ми е ясно, че в България не е особено популярна и шансът да спечели беше малък.
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #113 -: Ноември 18, 2012, 20:03:04 »

Първо, че е добряк, харесвам такива хора. Второ, че не се взима твърде сериозно, което му помага да ръси страшни бисери и най-важното да има жестока самоирония към себе си, много ми хареса. Заливала съм се от смях на художественото му съчетание и изобщо с него. А и е адски освободен, пет пари не дава как изглежда или кой за какъв го мисли, много готин човек, като изключвам, че си беше написал простотии по ръцете на финала. А и е един от малкото съквартиранти, които всички други съквартиранти обичаха и скочиха като излезе на финала, то бива стадни реакции, но явно си го е заслужил с нещо, на мен това не ми влияе особено, но прави впечатление. Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #114 -: Ноември 18, 2012, 20:26:25 »

Оф,Орлин ли е спечелил,той като цяло ми е оставил впечатление,че е като целофан. Такъв бляскав отвън,пък си е просто една хартийкоподобно. Много ми е скучен,язък му за излъчването и красивите зъби,грам характер няма.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #115 -: Ноември 18, 2012, 22:35:49 »

Тъй, аз не гледах ВБ, ама ей сега последните дни пуснах докато чистя за фон две предавания "На Кафе" и всичко ми стана ясно Lol
Орлин след това предаване съвсем ме разочарова. А аз много го обожествявах до миналата година. На него му дай предавания като онова с танците, да не говори, само да се показва. Господ му е дал талант след талант, дал му е омайна красота и накрая е забравил да му даде оригиналност... Но е добър човек, поне. И явно разбира от жени, обожавам приятелката му. Също, ако бях изп. директор на Дисни, бих го взела да играе Принца във всички приказки. Само не разбирам защо трябва да печели Вип Брадър.. Верно все едно коледни субсидии за скучните са раздавали.

Аз Фънки го харесвам от отдавна. Кефи ме и мен това, че не му пука от никой и нищо, просто е готин и казва винаги точните неща.

Люси ми създава страхотно настроение и също много я харесвам, но не мисля, че трябваше да печели БГ Вип Брадър, тя в България никаква творческа дейност не развива. И също ме издразни това, че влезе с никому неизвестната си приятелка. Нещо не й го разбрах точно този ход.

Абе така като се замисля.. никой не го виждам достоен да печели. Някой в нужда, може би Lol Като тризначките, че те милите други доходи явно нямат. Аз Патрашкова по някакъв извратен начин харесвам, ама и тя не бива да печели.

А Багата кога са го изгонили - преди или след Златка.. Искам да ви призная нещо Lol Аз си мислех, че Багата е нисък, към 1,60, а той се оказа двуметров мъж, почнах да се чувствам непросветена. Не разбрах, постоянно ли е стоял със слънчеви очила в къщата и винаги ли така е мълчал? Че на разни избрани кадри той с такова усилие си отваряше устата, за да измрънка две думи, че определено за гирите в салона по-малко енергия изхабяваше.

Активен

C’est tout!
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #116 -: Ноември 19, 2012, 21:37:28 »

вкараха половината народ от ББ3 .. някакви хора, на които дори физиономиите не си спомням ...
Активен

Lila
Newbie
*

« Отговор #117 -: Ноември 19, 2012, 21:59:33 »

аз мисля този път да си го спестя това ..
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #118 -: Ноември 19, 2012, 22:07:03 »

Е това вече ще е епична простотия. Оттатък го гледаха и само чувах през затворената врата някакви откъслечни работи, та направо се шокирах. Успели са да съберат твърде много простотия под един покрив, то това ще е някакъв пълен ужас. Не знам просто кой и защо би го гледал това. Айде тия випаджиите как и да е, ама това...  Rolling Eyes
Активен

Lila
Newbie
*

« Отговор #119 -: Декември 07, 2012, 20:15:39 »

ооо, неее, направих грешката да пусна биг брадър  Lol
е, няма такова шоу
гледам и не вярвам на ушите си, заливайки се от смях  Lol
трите близнета къртят мивки направо  Lol
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #120 -: Декември 17, 2012, 14:24:29 »

Брей брей брей, кой виждат очите ми Smile.
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #121 -: Декември 17, 2012, 15:02:18 »

Брей брей брей, кой виждат очите ми Smile.

Lol Lol Lol тя е по-редовна от теб даже  Lol Lol Lol
Активен

Lila
Newbie
*

« Отговор #122 -: Декември 18, 2012, 19:44:32 »

Lol нали?!  Cheesygrin
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: