star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Music Idol 3
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Music Idol 3  (Прочетена 43011 пъти)
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« -: Март 02, 2009, 20:49:24 »

Или Кен лииии 3  Cheesygrin
Първиии впечатления ?!
Аз ще падна от смях на спора Васи / Мара  Cheesygrin
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #1 -: Март 02, 2009, 20:54:06 »

Мара като евтина надуваема кукла, толкова пластмасово напращяла. Мен нейното фръцкане най-ме радва.
Иначе като стил айдъла си е като миналогодишния.  Smile
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #2 -: Март 02, 2009, 21:04:39 »

Мара като евтина надуваема кукла, толкова пластмасово напращяла.

А тя па Васи не е същото в рус вариант Lol

Я раздуйте спора, че го изпуснах заради Страх? Confused

Иначе Айдъл-а става...Има таланти, има й хора с проблеми, които продуцентите ползват, за да правят шоу, респективно рейтинг, респективно пари...Все пак не е луд, който яде баницата...
Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #3 -: Март 02, 2009, 21:12:12 »

Все пак не е луд, който яде баницата...
Абе ако нещо ме откаже да гледам айдъла ще е точно тази зрелищност и "шоу", което се опитват да вкарват "продуцентите".  Unsure В повече ми идват тези насилствените напъни за интересност, пример онези двама, на които дадоха картбланш за следващото ниво на кастинга. Това за мен си е пълна гавра с тези хора, както го имаше това и в миналия сезон. Но аз пък се чудя и друго - те, пък и тези, които очеизвадно нямат певчески способности, тогава за какво въобще се явяват на кастинга (тъй като явно ми липсва това желание за 3-те минути слава от всеки, затова сигурно не разбирам  Rolling Eyes
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #4 -: Март 02, 2009, 21:14:41 »

Терминът "фрикове" е много добър  Cheesygrin
На мен ужасно ми харесва цялата истерия покрай айдъла. Искрено се забавлявам. А.. И за сетен път ми се потвърди теорията, че съгражданите ми са мафия. Лери, ти случайно да познаваш мацето, че ти е по-близичко по набор? Направо ми изпълни душичката как я хвалиха  Wub
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #5 -: Март 02, 2009, 21:15:28 »

Не че нещо ама... Cheesygrin Отново талантливо момиче от Силистра Cheesygrin
Ан, запознавала съм се с момичето. Беше гадже на един приятел по едно време. Сладурана е, пили сме кафе заедно Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #6 -: Март 02, 2009, 23:02:51 »

Доста се забавлявах днес, но момиченцето, онова, което нямаше годинките, направо ме смая  Cheesygrin
Пък Соня Васи ми е изключително пошла и проста!  Razz
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #7 -: Март 02, 2009, 23:08:04 »

Мен Мара ми е по-отвратителничка
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #8 -: Март 02, 2009, 23:42:08 »

Смайли, момичето, на което съм абсолютен фен от миналия път - Монислава - ще се явява ли сега?
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #9 -: Март 02, 2009, 23:46:53 »

Аз със сигурност ще го гледам, страхотно ми допада. Винаги съм се хилила с чалгите в журито, а на Фънки и Дони съм им отявлен фен, въпреки че Дони е отвратителен човек...
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #10 -: Март 03, 2009, 09:21:23 »

Ами дадоха кадри от предния Мюзик айдъл, в който тя казва, че пак ще се яви... Но не знам. Предполагам ако ще я дават това ще е в кастингите от София
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #11 -: Март 03, 2009, 10:31:55 »

Мда. Монислава пееше с Нафталин, нали не се бъркам?
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #12 -: Март 03, 2009, 10:42:40 »

Не се бъркаш Smile
Активен

bani
Newbie
*
Публикации: 288

« Отговор #13 -: Март 03, 2009, 12:05:30 »

И мен ме дразнят и Мара-отварачката и Васа, но най-много ме дразни Фънки, защото се мисли и аз не знам за какво, но за да си позволява да прави такива забележки на другите за облеклото той трябваше да е идеале, което не е случая. Ужасен,!!! Дони също адски е изпростял.
Въобще защо не избраха някакво по-добро жури, ами тези .....
Както и да е, за участниците мога да кажа, че определено има хора, които не им е там мястото и  така и не разбрах, защо им позволиха да продължат, освен да се гаврят с хорицата....
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Март 03, 2009, 12:55:21 »

най-много ме дразни Фънки, защото се мисли и аз не знам за какво, но за да си позволява да прави такива забележки на другите за облеклото той трябваше да е идеале, което не е случая.

Ей, винаги съм се чудила какво точно трябва да означава това. Да ЗНАЕШ как трябва да изглежда един "мюзик идол" не означава, че трябва да се обличаш/държиш/изглеждаш като такъв. Трябва ли всички PR-а, имидж-мейкъри, дори гримьори, фризьори, стилисти и прочие, да изглеждат перфектно, за да са достатъчно компетентни и имащи право да дават съвети?
И предния път бях фен на Фънки, радвам се, че пак са го избрали. Яд ме е, че нашето жури са толкова мекушави, дори той конкретно, защото в другите държави на нищо ги правят въпросните айдъли.
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #15 -: Март 03, 2009, 13:34:09 »

Тази мъничката русичката беше много сладка направо докато пееше останах с отворена уста  Olele
Само не разбрах за какво бяха тези кавги между Мара и Васи
-Имаш три цвята на косата си !
-Ми то така е модерно !
 Lol Lol Lol
И нещо не разбрах защо Соня Васи си показва гърдите чух само нещо "ако някой ...."
 Big grin
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #16 -: Март 03, 2009, 14:45:28 »

Някакъв се опита да пее Sweet Child of Mine. И Соня се изцепи "Ако някой я изпее тая песен, ще се съблека". Съответно зевзеците Иван и Андрей вкараха нашата червена шапчица да я изпее. Личното ми предположение е, че дори е репетирала отвън  Wink
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #17 -: Март 03, 2009, 15:43:43 »

100 % е репетирала няма как бяха и дали и текст .. това го гледах сега ми става ясно за какео точно е ставало на въпрос  Big grin
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #18 -: Март 03, 2009, 19:03:26 »

Иначе Айдъл-а става...Има таланти, има й хора с проблеми, които продуцентите ползват, за да правят шоу, респективно рейтинг, респективно пари...Все пак не е луд, който яде баницата...

Аз гледам щатския и тези неща там са преекспонирани до безобразие. Вкарват много лични драми за да съчувстват зрителите и да гласуват. Обаче като цяло двата нямат място за сравнение. Rolling Eyes

Мара ми е отвратна. Забелязахте ли кой най-много се радваше, че Соня Васи ще се съблича. Именно Мара Razz
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #19 -: Март 03, 2009, 22:52:40 »

Тая Мара ме убива, просто човек с такива пропорции не съм виждала-голяма тиква с ултратесни раменца, които как ги носят тея цици, идея си нямам. И има ужасно къси ръце, доста време се чудех какво точно й е най-кривото, но една утрин гледах ударна доза Марини клипове по планетата и установих този й основен физически недъг  Lol
Иначе ме кефи Дони, сякаш той ми е единствения, който не преиграва и не чупи някви пози и стойки...а иначе тея началните извращения изобщо не мисля да ги гледам, защото май на този етап борбата е кой ще влезе във В-бокса, а не кой ще се докопа до софийския кастинг...като че ли първия айдъл беше най-нормален и съответно интересен в това отношение, поне се разискваха и се обясняваха някакви неща на по-нормалните участници, имаше и възрастово ограничение, сега се е юрнало куцо, кьораво и сакато....
Активен
Nina
Newbie
*

« Отговор #20 -: Март 03, 2009, 23:16:39 »

(към Мария) - ти си любимата ми певица (пауза и размазваща усмивка от страна на Мария) ... на четвърто място след Галена, Преслава и (там коя беше не помня)  (просто загинах на изражението й Lol
Активен
bani
Newbie
*
Публикации: 288

« Отговор #21 -: Март 03, 2009, 23:19:34 »

Трябва ли всички PR-а, имидж-мейкъри, дори гримьори, фризьори, стилисти и прочие, да изглеждат перфектно, за да са достатъчно компетентни и имащи право да дават съвети?
Според мен да.
Освен това какво означава коментара му " Ти с тия ботушки всеки ден ли ходиш", еми може и всеки ден да ходи момичето, ако няма други. В крайна сметка говорим за МУЗИКАЛЕН идол, на този етап те трябва да оценят само музикалните има качества, а след кастинга в самото предаване за тях ще се погрижат и имидж мейкари и останала част от екипа, за да ги направят да изглеждат и като ИДОЛИ.
Поне това е мое мнение. Аз не съм гледала чуждите формати на предаването, но честно казано, не мога да се съглася, че като се държиш с хората като с утрепки това е единствения начин да си изкажеш мнението за пеенето им. Никой от тях не каза нещо, което да звучи професионално. Изказванията им обикновенно са на такова ниво, че и някой от улицата да хванат пак същото ще слушаме...
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #22 -: Март 03, 2009, 23:22:05 »

(към Мария) - ти си любимата ми певица (пауза и размазваща усмивка от страна на Мария) ... на четвърто място след Галена, Преслава и (там коя беше не помня)  (просто загинах на изражението й Lol

ЕЕЕ ти не си чула целия бисер иначе съвсем щеше да се размажеш. На четвъто място след Галена, Преслава И ДРУГИТЕ  Lol Lol Lol
Активен

Nina
Newbie
*

« Отговор #23 -: Март 03, 2009, 23:26:21 »

Lol о не, горкото Марийче, как ще го преживее незнам   Lol
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #24 -: Март 03, 2009, 23:27:13 »

Lol Lol Lol
Днес марата попрекали с изцепките си. Ти си 18 годишно момиче, трябва еди-как-си да се обличаш .Абе я  Razz Оня ден излезли от полето, сякаш цял живот са се обличали с Гуси Mad Пускат един куп олигофрени, точно фрийкове, а някой, който се нуждае от побутване и стимул го отрязват.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: