star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Сгодих се!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сгодих се!  (Прочетена 39344 пъти)
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #25 -: Февруари 16, 2009, 14:37:56 »

Честито Пупи Smile
Много се радвам и пръстена е много красив Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #26 -: Февруари 16, 2009, 14:39:42 »

А датата коя решихте да е?
Активен

AnGeL
Newbie
*
Публикации: 264

« Отговор #27 -: Февруари 16, 2009, 15:55:31 »

Честито и от мен Пупи!
Много ви се радвам,пожелавам ви да се обичате още повече Kiss
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #28 -: Февруари 17, 2009, 09:32:37 »

Честит годеж, Пупи Smile - и 1 много вълнуваща и незабравима подготовка на сватбата ви желая Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #29 -: Февруари 17, 2009, 13:42:16 »

Пупче, разказвай, започнахте ли вече да обсъждате сватбата?
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #30 -: Февруари 17, 2009, 13:49:45 »

Ма то било много страшно  Lol Да се чуди човек от къде да я залови  Shocked
Нищо, точно нищо не сме свършили, аз се ровя, трупам идейки. Вече виждам мечтаната покана, даже мисля да се заема аз с тях, да си ги правя сама. Дата още не сме измислили, обещах му да проуча значението да числата, от къде го измисли това, не знам, но било важно за него  Lol
Ще ви държа в течение, ако има нещо, с което сме готови, макар и да има страаашно много време  Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #31 -: Февруари 17, 2009, 15:18:20 »

Мила, още с отварянето на форума ми изкочи това "Сгодих се!" в сватбения раздел и веднага се втурнах натам, без грам съмнение, че става въпрос за вашето прекрасно семейство! Толкова мило ми стана, не мога да го опиша! Пожелавам ви да прекарате незабравими, вълнуващи и влюбени мигове в най-хубавата според мен част от това събитие - подготовката! Няма нищо по-разтапящо да си мечтаете и планирате за красивите моменти, когато вървите към олтара и се вричате един на друг. Самият ден минава като миг, но гарантирам, че емоцията продължава поне година (по последни сведения, по-нататък ще актуализирам  Lol ) - изживейте си го пълноценно.
Целувам те много!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #32 -: Февруари 18, 2009, 16:58:44 »

Честито и от мен Smile Много се радвам, особено, като се сетя как ти си го представяше точно на 14ти и някой ти се беше скарал да нямаш нагласа да е точно на даден празник. А в крайна сметка се случи ;)

Дръж ни в течение какво планирате ;)
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #33 -: Февруари 20, 2009, 12:11:44 »

Пупси,честито,миличка!

На 14-ти февруари на няколко пъти се сетих за теб,нали беше казала,че скришничко си чакаш нещицето на пръста... Та и аз така,чаках с теб. Smile

Бъдете щастливи!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #34 -: Февруари 20, 2009, 12:53:55 »

ААААААААААА! Аз чак сега виждам какво се е случило всъщност!
Айде чакаме сватбата!! Cheesygrin
Пожелавам ви да се разбирате, да се обичате и  след 20 години да се кефите един на друг,точно толкова колкото и сега  Kiss
Активен

Блондинка
Newbie
*
Публикации: 191

« Отговор #35 -: Февруари 20, 2009, 14:49:57 »

Това е темичката, която ме усмихна днес  Smile
Честито! Желая ви много здраве, късмет и любов  Smile
Много е хубав пръстена  Smile
Активен

Женското предположение е много по-точно от мъжката убеденост. Ръдиард Киплинг
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #36 -: Февруари 20, 2009, 22:08:26 »

Пупенце, честито честито честито  Kiss Kiss Kiss

Пръстенът е много нежен, сигурна съм, че ти отива много  Smile
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #37 -: Февруари 23, 2009, 23:51:55 »

Браво! Честито и от мен! Много щастие ви желая! Kiss
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #38 -: Април 14, 2009, 10:41:27 »

Пупи, какво става с приготовленията? Споделяй. Smile
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #39 -: Април 14, 2009, 10:42:04 »

Да бе, и аз я забравих тая тема...
Пупсче, разказвай веднага
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #40 -: Април 14, 2009, 11:34:53 »

Ами малко се позакучиха нещата...а и ме беше обзела една апатия, не ми се женеше  Lol Някак тромава ми се струва цялата тая лудница и организация, но се надявам, че след сватбата, като прочета това, ще си бия главата някъде и ще си се чудя на нежеланието  Rolling Eyes
И така, освен, че имам обувки  Lol, друго свършен няма. Вчера ходих до обредния дом, да запазя датата. Оказа се, че трябва да ходим в друга община, защото селото, където искахме да е венчавката, не се води към нашата община. После, селото е с кметски наместник, а не кмет, те нямат право да венчаят...изобщо супер прецакана се чувствах. Окончателно решихме, да си се женим в обредния дом в града и после цялата тумба да се вдигне до селото.
Когато бях във Варна, си накупувах невероятна хартия, направих си шаблони за подаръчетата за гости, покани и тейбъл картички, но все още не са в окончателния вариант. Ходих и до булчинския център. Ще могат да ми направят роклята, така както аз я виждам, но се разбрахме да действаме края на май месец. Та това е в бщи линии. Сега съм и в сесия и само чакам да свърши, че да започна от някъде с организацията. Дано ми дойде музата, че все нямам желание, все с друго се захващам  Rolling Eyes
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #41 -: Април 16, 2009, 22:30:43 »

А датичката е? Cheesygrin
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #42 -: Април 17, 2009, 12:16:25 »

1.08  Cheesygrin
Вчера най-накрая запазих датата и часа в гражданското.  Smile До сега не бях попадала на толкова любезни хора, чак кеф да ти направи да се жениш  Lol Та ритуала ще е в 11, а часа на самототържество все още го обмисляме.
Активен

Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #43 -: Април 20, 2009, 22:15:39 »

Еееххх, колко сладкооо Smile Многоо щастие ви желаяяя:kiss: Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #44 -: Април 21, 2009, 19:47:37 »

Пупси, щом вече имате датичка, желая ви разкъсана облачност - да не изгорите от жега, но и да не ви вали по пътя.  Cheesygrin

Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юни 02, 2009, 19:21:17 »

Такааам...
 Най-накрая свършихме нещо важно. Исках да започнем от някъде, преди да започна да пиша.
Днес поръчах роклята. Божествена е, изцяло както аз я виждам, с лек нежен плат, червено коланче и малко дантела. Жестока е просто, но няма да слагам снимки, за да има елемент на изненада. Взеха ми мерките, избирахме дантела, пробвах рокли....И излязох ухилена и подскачаща. Адски щастлива се чувствах  Lol
 Утре отиваме да поръчаме халките, ще мина и да си взема хартия за поканите и подаръчетата. И ако не си харесам такава като варненската, ще поръчвам на Лори  Cheesygrin Имам ясни идеи за покани, подаръчета, кусметчета, украса за нашата маса, прическа, час за прическа и грим. Гостите са натъкмени, в събота ще идем да се уточним за менютата ииии така както си мислех, че нищо не сме свършили, така се чувствам хипер доволна, че сами си го правим и не ни се месят и помагат  Cheesygrin
Това е за сега Devil
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #46 -: Юни 02, 2009, 20:42:16 »

Браво, Пупи! Много се радвам за вас! Голям напредък, ама то времето летииии и без това. Smile))   Kiss
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #47 -: Юни 03, 2009, 10:02:44 »

Пупче, скоро се чудех как върви подготовката...
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 10:14:02 от una hada » Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #48 -: Юни 03, 2009, 10:10:18 »

Оф, аз сега искам да видя роклятаааа Cursing
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #49 -: Юни 03, 2009, 12:12:50 »

И аз умирам от нетърпение, но искам да си я видя после на снимките в целия й блясък  Wub
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: