star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Сгодих се!
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сгодих се!  (Прочетена 39543 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« -: Февруари 14, 2009, 20:26:24 »

Дали е за тук....май да  Lol
Честит празник на всички, който каквото му се празнува. Ние нямаше да правим уж нищо, кой знае какво, пък то какво стана  Cheesygrin
Снощи в 12 пуснах смс на милото, да му честитя, да му кажа, че с Мими го обичаме...докато той си играеше на ВОВ в хола. Съответно не дойде при нас и предположих, че не си е чул телефона, обърнах се, гушнах си бебока и заспах. 20 мин по-късно, усещам, че някой се е провесил над мен. Обаче в адска дрямка, трудно можех да разбера какво става. А той милия, ми говореше разни сладки неща, честити ми празника, каза ми, че ме обича и че има специален подарък за мен. Започвам да си мисля...абе той как е избрал бельото ( бяхме се разбрали, че в неделя ще излезем за хубаво бельо, такова исках за празника). Иии опитах се леко да го отсвиря, просто много ми се спеше. А той продължаваше: имам специален подарък за теб. Надигнах се леко от леглото и чак тогава забелязвам,ч е той е забил коляно  Lol Подаде ми кутийката, отвори я и тук вече малко ми се губи. Знам, че пелтечех, помня и че той беше ошашкан, защото изстрелях на бързо: кажи го ДЕ  Lol
Интересното е, че винаги съм си мечтала, да е на такъв хубав празник, макар и той да не признава СВ. Валентин. От друга страна, заради моя постоянен натиск, се бяхме поскарали малко и преди две седмици си казах, че спирам с подмятанията, спорам да го притискам, когато тогава. И май подейства. Иначе той отдавна е взел пръстена, каза, че доста време се е чудел, кога да ми предложи. Сега вече и той има повод да харесва празника.
Има и още за разказване, но цял ден съм като маносана, гади ми се и лежа...
Та да се похваля де, и аз съм вече в клуба на сгодените. Чудим се само за датичка, за сега клоним към 29-и август, ако не тогава, ще е в началото на същия месец.  Wub

Ако знаете, колко време се чудих как да я кръстя темата. Много сложно ми се видя, но все пак "Сгодих се" звучи най-подходящо  Lol
Ще ви споделя и един адски мил момент. Снощи много трудно си приспах момата, беше раздразнителна, кисела и страшно хленчеща. Когато светнахме лампата, за да се порадвам на пръстена, мъника се събуди с най-очарователната усмивка. Започна да си пее с нейното Уууу,аааа, уаау  Lol Просто, снощи, на нашето легло беше всичко - милото, малкото ни бебче и така мечтания пръстен. Няма как да не го призная, щастлива съм, адски много  Smile
Gal, ако съм забременяла, ще отрежа пишката на милото. Не може така от веднъж да лови  Lol Но иначе не знам, предплагам, че хемоглобина ми е нисък...ще разбера другата седмица.
Цък
Цък2
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #1 -: Февруари 14, 2009, 20:36:45 »

Честито, миличка!  Smile

Пръстенът е страхотен  Cheesygrin, но по-важното е, че цялото семейство сте прекрасни сладури!

Много щастие!  Kiss
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #2 -: Февруари 14, 2009, 21:03:28 »

Страхотна новина, Пупи! Честито! Много целувки!
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #3 -: Февруари 14, 2009, 21:46:32 »

ЧеСтИтО!!!
           ВсИчКо НаЙ-пРеКрАсНо Ви ЖеЛаЯ!!!
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #4 -: Февруари 14, 2009, 22:39:23 »

Честито, Пупи  Kiss Kiss Kiss
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #5 -: Февруари 14, 2009, 23:28:30 »

Знаех си!СТРАХОТНО!Честитооооо Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #6 -: Февруари 14, 2009, 23:32:21 »

Честито, Пупови!
Активен

Моето име е Любов.
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #7 -: Февруари 14, 2009, 23:56:43 »

Ееех, Пупсън Wub Честито, мила, прекрасна новина Kiss
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #8 -: Февруари 15, 2009, 00:01:56 »

Честито Пупи  Smile Супер новина, ако имаш нужда от съвети по подготовката, само кажи  Big grin  Kiss
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #9 -: Февруари 15, 2009, 02:20:11 »

Пупи, когато човек иска нещо много силно, то се случва!
Много се радвам за вас! Пожелавам ви прекрасни години, гледайки растящата ви дъщеря и наслаждавайки се на любовта ви, закриляща под дебелата си сянка своите плодове.
Честито и от мен! Kiss
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #10 -: Февруари 15, 2009, 10:40:41 »

Честито сбъдване на дългоочакаваната мечта, Пупи!
Много любов и разбирателство ти желая и красива сватба, щом сте почнали да планирате вече Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #11 -: Февруари 15, 2009, 10:41:39 »

Поздравления, Пупи!!!
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #12 -: Февруари 15, 2009, 10:47:05 »

Още веднъж честито! Много щастлив семеен живот ви пожелавам, заедно с малката принцеса!  Kiss

Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #13 -: Февруари 15, 2009, 10:52:12 »

Честито:} Да те изненадат така , без да го очакват е едно от най-милите неща на света.
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #14 -: Февруари 15, 2009, 12:32:40 »

Пупилич  Kiss Smile
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #15 -: Февруари 15, 2009, 12:38:46 »

Пупи, честито! Нека това е само една малка романтична крачка към най-хубавото, което ви очаква с тати и бебка.
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #16 -: Февруари 15, 2009, 13:29:45 »

Pupi, честито и от мен! Всички знаем колко силно желаеше това. Ти си си го представяка по някакъв начин, дано в действителност да е било още по-вълшебно, красиво и емоционално.

Наслади се на тази твоя сбъдната мечта. И ви пожелавам все така да се обичате и да се правите щастливи един друг!
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #17 -: Февруари 15, 2009, 13:44:40 »

Честито мила.....просто това трябваше да се случи  Kiss Kiss Kiss
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #18 -: Февруари 15, 2009, 14:53:52 »

Честитооооо Пупче  Cheesygrin Мноооого любов ви желая, разбирателство, уважение, сплотеност и всичко което желаете да ви се сбъдне  Kiss Kiss Kiss
п.с. пръстенчето е страхотно!
и предложението е било много сладко  Cheesygrin
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #19 -: Февруари 15, 2009, 16:04:28 »

Пупка, дръж ни в течение за подготовка  Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #20 -: Февруари 15, 2009, 19:26:04 »

Пупи, още веднъж, честито! Пожелавам ви много щастие и много любов! Kiss Kiss Kiss
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #21 -: Февруари 15, 2009, 21:09:12 »

Честито, Пупи! Това май ви беше последната частичка, за да наредите вашия щастлив семеен пъзел. Пожелавам ви да сте много щастливи и много да се обичате един друг!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #22 -: Февруари 15, 2009, 22:43:38 »

Благодаря ви мили мои. За пореден път сте до мен, в такъв важен за мен момент! 
Организацията още не сме я започнали, въпреки че ужасно много ми се иска. Цял ден чета темичките из форума и други такива. Имам вече куп идеи. За начало, чакаме най-добрата ми приятелка да се завърне от круиза, за да й предложи да ни кумува. Решили сме само, че кумовете ни няма да са двойка. Кумът ще е най-добрият приятел намилото, а кумата, съответно от моята страна. ЗА сегатова, като имам повече време и идеи, ще пиша  Smile
Активен

bani
Newbie
*
Публикации: 288

« Отговор #23 -: Февруари 15, 2009, 23:16:14 »

Честито, Пупи! Smile Пожелавам ти да имаш приказна сватба, мн любов и още дечица Smile
Иначе пръстена е супер, мн ми харесва Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #24 -: Февруари 16, 2009, 10:47:49 »

Kiss Kiss Kiss
Пупче, много се радвам за вас
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай