star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar За личното пространство и задръжките ?
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За личното пространство и задръжките ?  (Прочетена 36142 пъти)
sX3mator
Newbie
*
Публикации: 485

« Отговор #350 -: Март 08, 2010, 14:05:25 »

Едно е когато ти дойде отвътре да го зарежеш.. друго е плана да ти е да видиш колко гнусотии ше издържи момичето. Или не?  Wink
Активен

Бъди какъвто искаш..а не какъвто трябва!

------------
C'mon Dino, do the dance!!

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #351 -: Март 08, 2010, 14:15:11 »

Сигурно си прав, аз самата не мога да планирам нищо за тези моменти. Съвсем други неща са ми в главата.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #352 -: Март 08, 2010, 14:20:06 »

Абе кажете от коя тема дойде препратката към тая, че ми стана интересно  Cheesygrin
Иначе аз стм си още на старото мнение (вече живеем заедно и е нормално), интересно дали и другите са Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #353 -: Май 10, 2013, 14:49:47 »

Корни, 4 години след началото на темата, те предизвиквам да разкажеш дали вече акате заедно с мъжа ти? Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #354 -: Май 10, 2013, 15:00:39 »

Корни, 4 години след началото на темата, те предизвиквам да разкажеш дали вече акате заедно с мъжа ти? Lol Lol Lol

ахаха ако не е Утопия да ми донесе петъчно настроение, няма кой  Lol

Откъде се сети за това, аз си четох първия пост, ама не видях нищо за акане, пък наистина имам такъв пример (с други хора) и може и да съм споменала някъде  Cheesygrin

Сега сериозен отговор ли очакваш или да почнем темата за близостта отначало? По въпроса ти- няма как, не сме си взели още двойна тоалетна  Lol Но нито една врата не ни се заключва и се е случвало той да не знае, че съм в банята и да отвори и да ме види седнала, както и обратното.

Ами вие докъде сте с акането и прилежащите  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #355 -: Май 10, 2013, 15:17:23 »

Ми точно както очаквах - за по-дребни неща се отпуснах, но някои си останаха лични, не се надпърдяваме, не акаме заедно и не си сменям превръзката пред него Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #356 -: Май 10, 2013, 15:38:24 »

Е това не знам дали някой го прави..Случвало се е да се изпуснем с пръцкане де и се бъзикаме (той мен особено), другите неща обаче не. Поне малко романтика да запазим за тия мъже, ако ни виждат постоянно акото и мръсните превръзки, едва ли ще им е много приятно...Което не значи, че не може да се случи и ще се гръмнем, де, но да не насилваме нещата излишно.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #357 -: Май 10, 2013, 15:45:52 »

Оф, Корни Cheesygrin Добре, че моят мъж не пише почти вече, мисля, че би те направил на нищо за тоя ти пост. Всички сме различни, слава Богу, има мъже, на които тия неща не им влияят на романтиката.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #358 -: Май 10, 2013, 15:48:02 »

Вероятно има, разбира се, аз даже не мисля, че влияят толкова на романтиката, колкото просто смятам някои неща за елементарно възпитание - като например да не се оригвам и да не си пърдя на спокойствие, без значение колко точно сме близки Smile Няма да умра от ужас ако се случи, просто смятам, че не е нужно да се прави.

Много е куул, че мога да дам същото мнение 4 години по-късно и да се смея на всички, които ми размахваха пръст, че "ще видя". Ха! Lol Lol Lol
« Последна редакция: Май 10, 2013, 15:51:16 от utopia » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #359 -: Май 10, 2013, 15:50:18 »

Е, за неща свързани с възпитанието съм съгласна, даже и децата са се научили да правят забележки.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #360 -: Май 10, 2013, 16:24:02 »

Оф, Корни Cheesygrin Добре, че моят мъж не пише почти вече, мисля, че би те направил на нищо за тоя ти пост. Всички сме различни, слава Богу, има мъже, на които тия неща не им влияят на романтиката.

Е как точно ще ме направи на нищо, като каже, че най-приятното му занимание е да ти гледа акото и превръзките ли  Lol Не говорим, че нещо ще му стане и ще примре от ужас, и моят е виждал, не се впечатлява, ама това не значи, че с кеф му навирам такива неща в носа...Съгласна съм с Ут, че при възможност да се спазват елементарни граници не е лошо. Не говоря, ако сме болни, с малки деца или по други причини се налага.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #361 -: Май 10, 2013, 16:26:56 »

Аз вече не мисля, че нещо би ме притеснило в него, какви неща съм виждала, ахахахах
В интерес на истината за някои неща наистина ми се промени мнението, но това си беше очаквано.

Бтв, аз не акам. За вас не знам Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #362 -: Май 10, 2013, 16:27:41 »

Аз не си спомням някой да е казвал тези неща да се правят по желание, а точно, че се случва и може да не припадаме от ужас. Общо взето уж едно и също имаме предвид, просто на някои не ни се разваля романтиката, това исках да кажа.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #363 -: Май 10, 2013, 16:30:22 »

А не, вие ми говорихте как докато си акам, той може да влезе в банята да се бръсне примерно. Това никога няма да стане, акането си е лично, заключвам се и край.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #364 -: Май 10, 2013, 16:34:01 »

Бизи, не се хващай за думата "романтика", просто ако може да държим тия неща настрани ми е по-добре, ако не може ясно. Иначе моят мъж да го похваля е станал много романтичен последната година и нещо, сменили са го някъде по пътя  Lol Та явно не му се отразяват битовизмите,напротив.
Бтв, аз мразя оригване, плюене, храчене и шумно секнене, това верно е възпитание. И на приятели правя забележка като се изплюят на улицата (интелигенти хора, егати), не че ме отразяват, но си изказвам възмущението винаги  Cheesygrin Добре, че мойто е възпитано доста деликатно в тези отношения, не се впечатлява от чужди простащини, но той самият не си позволява много.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #365 -: Май 10, 2013, 16:40:45 »

Моят уж също е възпитан, никога не съм го чувала да издава смущаващи звуци пред други хора, за сметка на това го прави пред мен да ме дразни, което ме влудява. Но, както казах - вече сме трима срещу него Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #366 -: Май 10, 2013, 16:42:03 »

Хахха, и ние сме така. Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #367 -: Май 31, 2013, 15:00:36 »

На мен за всякакви "мъжки" работи, тип чесане тук и там ми е солиден аргументът: Тео ще те види  Razz
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #368 -: Юни 03, 2013, 18:20:36 »

Абе мили дами, имайте предвид, че част тези "мъжки" нещица не са точно въпрос на лично желание ;)
Разбира се, не говорим за това да се изрежеш яката, така че да затрептят завесите, и постоянно да си драпаш скъпоценностите, ама и най-перфектния джентълмен от мечтите ви рано или късно ще изпита необходимост да пръдне или да си издуха носа.
И надали ще има възможност да тичка до другата стая всеки път, когато това се случи Tongue
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #369 -: Юни 03, 2013, 18:30:49 »

Е, много ясно, че се случва, не сме машини, хора сме, ама да ми го прави нарочно - не, мерси.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #370 -: Юни 03, 2013, 19:10:31 »

Само пред мен ли никога не е пърдял мъж? Все пак съм живяла с баща, брат, мъж - никой никога не си е позволявал такова нещо. Има си места, предназначени за подобни необходимости, не е толкова трудно да отиде и да си ги свърши там. Аз също нямам спомен да ми се е случвало извън тоалетната.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #371 -: Юни 03, 2013, 20:42:20 »

И моят до скоро не беше, ама...нещо се е отпуснал и много му се карам. Много ми е селско. А на мен се  случвало май веднъж или два пъти случайно.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #372 -: Юни 03, 2013, 21:31:26 »

И на мен ми се е случвало без да се усетя, айде сега, не сме ангели небесни и само рози около нас.

При мъжете обаче май е по-контролирано, повечето знаят кога и се оттеглят в банята или по-настрани, ако сме навън. Има и такива, които "с гордост" го правят, но са малко, то си е простотия, това няма кой да го отрече.
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: