star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar За личното пространство и задръжките ?
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За личното пространство и задръжките ?  (Прочетена 62210 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #300 -: Февруари 19, 2009, 14:12:20 »

Ама аз предлагам и нея да я замъкнем в Бг. И като минем покрай ссиганската махала на Вълкострел, да я оставим там
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #301 -: Февруари 19, 2009, 14:13:43 »

О, харесва ми идеята ти...
Ама и на нея може да й хареса.
Може да си пада по хора с тъмен, не установен произход
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #302 -: Февруари 19, 2009, 14:15:39 »

Ми в сигнаската махала, значи ще й добре, бе
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #303 -: Февруари 19, 2009, 14:16:19 »

И накрая и се изсирВаме на главата,за да се научи да уважава личното пространство.

Кажете ми какви хватки знаете,да се разпределим.

Тцъ,няма да и плащаме билета,я.
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #304 -: Февруари 19, 2009, 14:17:25 »

е, няма де, ще я наврем в багажното...
Аз мога да й направя задушаващо тръшване и суплес
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #305 -: Февруари 19, 2009, 14:17:46 »

Какъв билет, знаеш ли какво ми представлява куфар'чето' ? Афганистан мога да побера в него Lol
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #306 -: Февруари 19, 2009, 14:19:51 »

Аз мога жабешко цамбуркане и Педигрипал.

Бамб,нали знаеш,че тя...е малко по-голяма от щата Айдахо.Как си ги избира такива мощнички,завалията,представям си,като му се гекна отгоре...хахах парен влак ме гази,мамо,парен влак.
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #307 -: Февруари 19, 2009, 14:28:04 »

Ще умре от любовно задушаване
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #308 -: Февруари 19, 2009, 15:32:13 »

Але, дай да видим снимка на момата...
Ако трябва да събираме армия, след като е толкова голяма
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #309 -: Февруари 19, 2009, 16:01:41 »

Кажи как да ти ги пратя,защото не искам да ги изтипосам тук,не е много коректно,въпреки,че няма да има по-голямо удоволствие от мен да и се подиграваме.Но все пак...
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8616

« Отговор #310 -: Февруари 20, 2009, 19:55:22 »

Разсмяхте ме от сърце.  Lol Обичам ви. И най-много Аля.

Искам да създам подтема в темата. Как бихте приели факта да работите в една фирма с половинката си?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #311 -: Февруари 20, 2009, 20:02:28 »

Доста добър екип сме, особено ако става въпрос за нещо сериозно. Той е силен в едни неща, аз в противоположните обикновено, та що се отнася до резултат винаги се получава нещо добро. Аз съм бачкала с него, но за кратко. Имахме двуседмичен ангажимент и смятам, че  се справихме доста добре за новаци в областта.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« Отговор #312 -: Февруари 20, 2009, 20:06:33 »

Ууу, на нас ни е болна тема това. В предната ми фирма постъпихме и двамата на работа и една година работихме заедно. Тъпо ми беше, много... Той страшно силно разграничава личните от професионалните отношения и на мен това ми тежеше. То и с проектите ни после беше така де - страхотен екип сме, заедно постигаме невероятни резултати, обаче адски много се драчим. Аз мразя някой да ме поучава и да ми обяснява, той също. Лудница сме. А ни предстои да работим цял живот заедно Smile

Но предполагам, че това си е до професия де.... Защото ако просто работихме в един офис, не по едни и същи проекти, щеше да е много яко. Въобще не ни тежеше това, че сме заедно на лекции, заедно на работа и после заедно в къщи. Дори е по-комфортно някак. Пък и по-добре си разбирахме проблемите и оплакванията, свързани с работата Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1760

« Отговор #313 -: Февруари 20, 2009, 20:28:46 »

С приятеля ми учехме в един клас и тогав нямахме особени проблеми. Действахме си екстра като екип  Cheesygrin пък какво учене заедно падаше не е истина  Lol Последвалите различни университети обаче поне за мен подействаха много добре. Докато бяхме преди постоянно заедно бях тотално зависима от него, а след това някак си станах по-самостоятелна. Сега работим коренно различни неща в различни фирми и ни е екстра. Аз лично не си представям да работим заедно. Първо защото и двамата сме леееко работохолици и сто процента ще си изнасяме служебните проблеми вкъщи. Второ - имаме съвсем различни стереотипи на работа и ми се струва, че няма да сме особено ползотворни заедно. Общо взето май за момента мнението ми е, че не ми се иска да работим заедно.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17630

A believer

« Отговор #314 -: Февруари 20, 2009, 21:59:53 »

При нас е точно така, както и при Лора Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7797

Heart follower

« Отговор #315 -: Февруари 20, 2009, 22:28:11 »

Хм, странно къде ми е изчезнало мнението, което изказах. Сигурно ми е спрял нета докато съм го поствала, иначе не виждам защо биха го изтрили, след като беше по темата. Както и да е. Нека повторя - разбираме се чудесно и работим в екип, когато става въпрос за изкуство. И двамата сме артистични души.  Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #316 -: Февруари 20, 2009, 22:35:18 »

За момента не съм си и помисляла да работим на едно място, т.е. една фирма. Според мен той много по-силно ще разграничи личните от професионалните отношения за разлика от мен и това в дадена степен ще ме измъчва. А на неговия фон, аз съм мъник и факта да съм в сянката му ме ужасява  Unsure 
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17630

A believer

« Отговор #317 -: Февруари 20, 2009, 22:43:00 »

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1751722305  Rolling Eyes
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #318 -: Февруари 21, 2009, 00:19:44 »

Между другото по повод мнението на Хриси искам да кажа, че е много важно и двамата да са с равностойни качества, ако ще работят заедно. При нас тогава в старата фирма се случи така, че проявихме различни, но равностойни качества и шефовете не подценяваха нито един от нас, а гледаха да използват точно комбинацията от двама ни. Уважаваха ни много и еднакво. И това беше странно за мен, тъй като винаги съм се смятала за по-некадърната от двамата, докато един ден шефката ни направи такъв анализ, че зяпнах. Така беше и в университета - никога не сме си били конкуренция в проектите, защото проявявахме много различни стилове и качества, но ни оценяваха еднакво. Което е много здравословно за самочувствието Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #319 -: Февруари 21, 2009, 01:03:29 »

Ние работихме заедно за около три месеца,но при нас беше по-скоро за забавление,а не силен творчески екип и т.н.Мисля,че бяхме тандем горе-долу добър,като изключим милионите намигвания,скрити усмивки,моите подскоци до сервиза и до снабдяването за бързо сплитане на езици.Не мисля,че ни би било проблем,но ако се стигне до момент за работа,която той наистина обича,ще ме строи в две редици.Още помня като му досаждах веднъж,а инсталираше разни неща и ми се развика пред клиентите,че съм си навирала "Циците в супер важната дънна платка",което трябваше и да ми преведе веднъж.От друга страна,когато ми е помагал,аз съм побеснявала,все едно не мога да се справя,а той все от любов към ближния.Определено трябва да сме равностойни или пък на различни позиции.
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #320 -: Февруари 22, 2009, 14:51:01 »

Ние пък учим заедно,демек-заедно сме във всяка почивка и в 1-2 лекции дневно,дори някои упражнения са ни заедно,прибираме се заедно,понякога,когато не сме много заети да учим,след лекции ходим насам-натам,случва се да прекарваме средно по 2 нощи заедно на седмица,уикенда също излизаме,отделно,че се чуваме по 100 пъти дневно....и моето лигленце пак мрънка,че не сме се виждали достатъчно и не съм му обръщала достатъчно внимание Lol

Колкото до работата заедно-предпочитам да не.Имаме интереси в различни области,ама както и да го погледнем,в момента аз продължавам да съм по-напред в матряла,защото той до преди година не си даваше много-много зор и му липсват някои работи,макар че наваксва с бясна скорост и вярвам,че скоро ще го гледам съвсем като равен Lol Lol Lol Освен тва иска да става АГ,а аз там по някои въпроси съм по-веща,щото освен всичко все пак съм жена.Та не ме притеснява толкова равнопоставеността,колкото нуждата да имам и мои си соц. кръгове,пък и малко ме пресища такъв тип неразделност....
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #321 -: Февруари 22, 2009, 15:40:30 »

Кате, и ние бяхме 6 години постоянно заедно в университета, но това в никакъв случай не заместваше пълноценното общуване и пак сме имали случаи, в които след цял ден лекции, да се приберем заедно и да си кажем "откога не сме се виждали!" Smile
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #322 -: Февруари 22, 2009, 16:16:40 »

Права си,обаче какво ли им е на другите хора,които не са на нашето удобно положение...Пък и не само аз имам вина за ситуацията,а пък то ми мрънка...Аз просто май съм свикнала да съм единак-изолант и някак не усещам да ми тежи толкова това,че не сме имали време за "пълноценно общуване" в някакви моменти...
Активен
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #323 -: Февруари 22, 2009, 16:24:08 »

И ние сме в един курс, и една група. Обаче не мисля, че толкова ни се отразява, по-скоро го надъхвам за изпити Lol
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8616

« Отговор #324 -: Февруари 22, 2009, 19:37:34 »

Попитах ви, тъй като тези дни приятелят ми получи 2 предложения за нова работа. Едното от моята шефка. От където и да го погледнеш, в нашата фирма е 1000 пъти по-добра оферта, и той въобще и не се замисли. В началото ще е само на 4 часа в офиса, той отделно си работи и вкъщи нещо подобно, но все пак ни се сливат все повече териториите. Което мен не ме притеснява, дори ми е хубаво, че ще си ходим заедно на работа, ще обядваме заедно, или че ще си имам шофьор като ми се наложи да се изстрелям за нещо към университета. Но според приятелките ми това това е прекалено, щели сме да си омръзнем, за какво ще си говорим като сме толкова време заедно и пр. Което ми се вижда глупаво.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: