star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar За личното пространство и задръжките ?
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За личното пространство и задръжките ?  (Прочетена 36144 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #25 -: Февруари 12, 2009, 19:37:46 »

Аз отдавна не се притеснявам за доста неща като епилация,пишкане /след дълго и упорито следене да ме хване ,най-накрая успя / ,пръцкане /първото,беше доста сконфузно и той ми се смя десет минути на физиономията Smile / и куп гнусотии.Даже драпа и за раждане да присъства,понеже какъв баща би "бил",но аз не знам дали му бих позволила да асистира,понеже има тапия,най-много да ме види как се потя и крещя сквернословия на три езика.Ама то аз не искам да раждам и ще платя на някой да го износи,така че има варианти Smile .

Имам едни приятели,които си правят кола-маска един на друг,анус-манус и всичко.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #26 -: Февруари 12, 2009, 19:40:39 »

Ахаха, да, много добре ви разбирам... Мен ми е забавно вече, но въпреки това съм го предупредила и него да не казва на никого (защото това НЕ е нормално Lol!), а и аз избягвам да споделям (даже след малко може да редактиврам поста Cheesygrin).. Просто като почнахте темата за раждането и за неприятни гледки, ми изникна тази случка.. Та, нямам много задръжки и реших да си разкажа.

Ми, кво да ви кажа.. аз се дърпах и за секс по време на цикъл, а пък като детенце не исках да ме вижда момчето без грим и т.н...Всичко е на един принцип, само измеренията са други.
Просто в един момент психическата бариера пада.
А, Ут, той каза, че му било интересно, просто Razz. Е, не мисля, че ще позволя това да ни стане практика Lol...
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #27 -: Февруари 12, 2009, 19:43:22 »

Абе не, че нещо. Ама едно е да не си гримирана, друго е да ти слага тампони. Тази бариера няма да ми падне, освен ако няма основателна причина да ми го слага той (тампона, мръсници)
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #28 -: Февруари 12, 2009, 19:48:43 »

Май приятелят на Мишел много прилича на моя предишния. Той умираше да ме епилира  Lol или изобщо да знае всичко как е при жените. Е, до тампони не сме стигали, ама ако беше настоявал, сигурно и аз щях да се навия. Странно как не се е сетил  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #29 -: Февруари 12, 2009, 19:55:04 »

Абе какво означава - той как си бил поискал, тя защо му била разрешила.
То и аз съм смела сега като съм си аз, а преди подскачах само да ме чуе да пишкам, ама аз съм повече от щастлива, че нямаме задръжки и най-вече, че не ги свързваме с гнуси неща, пък това, че някой отстрани го свързва точно с това - много важно.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #30 -: Февруари 12, 2009, 20:02:32 »

Не зная, сега след поста на Алето се замислих, че на мен ми е много притеснително да бъда толкова близка с някого... Даже когато съм гледала по филмите как ходят разни мъже и жени заедно да пишкат, съм се замисляла как никога няма да го направя това нещо... Дори като съм ходила на гости на предишните си приятели, винаги пускам водата докато пишкам, за да не се чуе случааайно нещо отвън.

Никога не бях прекарвала толкова време с един човек, както със сегашния ми приятел - винаги си е имало моето вкъщи, моето си легло, моето лично пространство. В момента съм в такъв етап от живота си, че нямам нищо мое. Живея в стая в общежитие, която просто отвсякъде крещи, че е временна. Зная, че не ми остават повече от 2 години в този град, че животът ми се променя с всеки месец.
И изведнъж в него нахлу въпросното момче. Може би фактът, че се познаваме от около 6-7 години, а и това, че нямам някакво ясно обособено лично пространство повлияха на готовността, с която го допуснах толкова близо до себе си. Аз никога не съм се опитвала да руша прегради, да чупя бариери, просто този път не се съпротивлявах, а покрай неговата непринуденост всичко изглеждаше ужасно естествено да се случва точно така.
В един момент неизбежно се случват неща като ти да си миеш зъбите, а той да пикае (или обратното)... И виждаш. че няма нищо чак толкова притеснително и странно. И че после гледаш този човек със същия пламък, с който и до преди това.
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #31 -: Февруари 12, 2009, 20:08:51 »

В един момент неизбежно се случват неща като ти да си миеш зъбите, а той да пикае (или обратното)... И виждаш. че няма нищо чак толкова притеснително и странно. И че после гледаш този човек със същия пламък, с който и до преди това.

Тия моменти са ми много мили, колкото и лудо за звучи Smile
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #32 -: Февруари 12, 2009, 20:33:12 »

В нашето семейство той е пишкащия,аз все още се въздържам.  Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #33 -: Февруари 12, 2009, 21:30:44 »

Аз пък все искам да съм мистериозна и загадъчна,а почти веднага си казвам и майчиното мляко.Ей така ми е драго,да си споделя всичко.
По лъвски. Cheesygrin
Аз в началото съм така - мистериозна и цепя мрака с некви изречения и оня - уа у .... хахаха и накрая и аз си изпявам всичко и смешна работа  Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #34 -: Февруари 12, 2009, 21:36:11 »

Тия моменти са ми много мили, колкото и лудо за звучи Smile

Ама мили са, да, едно е да пишкаш в нечие присъствие, друго е да му бръкнеш отзад, за да му направиш клизма. Много се извинявам за израза, ама това, за което говорите, няма нищо общо с близостта. Има си някои неща, които са лични, и това не говори, че не сте достатъчно близки с партньора.
« Последна редакция: Февруари 12, 2009, 21:40:19 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #35 -: Февруари 12, 2009, 21:48:34 »

Е, айде сега! Ути, забравила си си хапчетата от сушени жаби.
И на мен ми звучи абсурдно да пишкам в присъствието на друг или пък обратното, но за някои това може да е наистина някакво различно усещане за близост. Това, че не работи за мен, не го прави недопустимо. Нали?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #36 -: Февруари 12, 2009, 21:49:10 »

Ъ, ти колко познаваш, дето си слагат тампони един на друг Smile)) Мисля, че се преекспонира, всеки да каже: "а пък ние сме толкова близки, че...няма нищо гадно между нас" и накрая кой е по-по-най - минава се границата.

Както и да е, който както го кефи  Stuart
« Последна редакция: Февруари 12, 2009, 21:50:50 от utopia » Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #37 -: Февруари 12, 2009, 21:54:12 »

Утопия, мога да се обзаложа, че ти самата познаваш такива хора, но те просто не го споделят Smile Така че недей пак с крайните и обобщаващи мнения. Да не се окаже, че като заживеете с половинката ти един ден да ти се изпари сегашния мироглед Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #38 -: Февруари 12, 2009, 21:59:22 »

Аз това с тампоните един на друг не го вдянах... Къде му го слагаш тоя тампон?  Blink

Едит: И с каква цел, де...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #39 -: Февруари 12, 2009, 22:00:21 »

Утопия, мога да се обзаложа, че ти самата познаваш такива хора, но те просто не го споделят Smile Така че недей пак с крайните и обобщаващи мнения. Да не се окаже, че като заживеете с половинката ти един ден да ти се изпари сегашния мироглед Smile

Не ме разбираш, аз съм ЗА като цяло, просто има някои неща, които ми се струват малко прекалени Smile
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #40 -: Февруари 12, 2009, 22:05:16 »

Ох, Утопия, не че има опасност да се засегна нещо, но вече в 4ти пост говориш за тоя прословут тампон.
Примерът е смущаващ и неприятен, зная. Но такъв не го прави естеството на самото поставяне на тампон. Нито мястото, в което се поставя е мръсно и нечисто, нито в тампона има нещо стряскащо - е изключвам мъжете, които се срамуват да купуват превръзки и тампони от магазина.
Ох, задълбава се в една много ограничена посока, което ме дразни. Разказах го единствено с целта да покажа, че мъжете не се ужасяват от разликите между нашите и техните организми.
Може би не сте изследвали с интерес всеки сантиметър от пениса на мъжа, какво толкова странно има в това, че нашият полов орган буди любопитство у другия...
И пак повтарям, думите "гадно" и "гнусно" не ми се струват особено на място.
Активен

C’est tout!
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #41 -: Февруари 12, 2009, 22:07:51 »

О, ама Мишел, как ще пропуснем един от основните моменти в една връзка - изследването на пениса. Обожавам го тоя момент Smile Съвсем откровено казано, който иска ма ди се обижда, но ако една жена не си познава пениса на мъжа, с който прави секс, то нещата придобиват леко трагична форма по моему...

Говоря за дълги връзки, не за one-night-stands или импулсивни изчуквания на това онова.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #42 -: Февруари 12, 2009, 22:08:54 »

Не съм искала да те карам да се чувстваш неудобно Smile
Просто ми се стори странно Smile
Ти самата не мислиш ли, че има някакви граници на споделянето на личното просгтранство?
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #43 -: Февруари 12, 2009, 22:13:04 »

Ти самата не мислиш ли, че има някакви граници на споделянето на личното просгтранство?
Честно казано, не смея да дам отговор на този въпрос. Сигурно има, сигурно трябва да ги начертаем ние.. Просто не зная.
Аз си казах вече, че съм го оставила да навлиза в моето, надявам се да успея да кажа "не" когато ми се стори прекалено.
Активен

C’est tout!
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #44 -: Февруари 12, 2009, 22:24:59 »

Ако ти се стори прекалено изобщо... Граници има, но те са строго индивидуални. И освен това пряко зависят от партньора.

Преди около три години бях отвратена, когато тогавашното ми гадже ми обясни въодушевено как искал да опита вкуса на м. кръв. И сега съм отвратена, ето това ми е гадно и гнусно. Бр! Но когато бейби прояви любопитство по отношение на тампоните, не бях отвратена. Просто ми беше неестествено, но не ми стана гадно, потресаващо и неприятно. Смутих се и не позволих.

Не намирам за нормално да се епилирам пред него, не защото ме е срам или гнус, а защото предпочитам да не участвам в сцена, в която съм си качила крака зад врата и се опитвам да достигна до места, до където в обикновени случаи не си и посмислям, естествено коремчето ми е нагънато на 18 в тая поза, прехапала съм си съсредоточено езика, за да не пискам и внимавам да не се ощипя с епилатора. И не, не бих си отворила "бузките" да го попитам дали има някой изостанал косъм. Просто съм прекалено суетна, а и не виждам нищо интимно, нищо естетично в това. В тампона съм склонна да открия дори еротични моменти, от друга страна.

Ето ти едни други граници, Ути, за сравнение просто.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #45 -: Февруари 12, 2009, 22:26:50 »

Според мен границите се определят спонтанно в двойката. Т.е. някои неща си идват естествено. Може в близостта да се породи силно умиление пред мисълта да изстискаш някоя пъпка на половинката си (и много хора наистина го правят), или да му помогнеш да се обръсне, или да му изрежеш ноктите... и каквото още ви хрумне. Според мен какво е допустимо в една връзка зависи единствено от самата двойка. И най-нормалното нещо за мен е да стигаш толкова далеч, колкото ти се иска, без да си мислиш "Бляк, това по принцип е гадно и хората не биха го приели, тук трябва да сложа граница". Ако пък ти е гадно и неприемливо въпросното нещо, да не се насилваш с мисълта, че щом сте си толкова близки, трябва да правите и такива неща.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #46 -: Февруари 12, 2009, 22:28:36 »

Lol Умирам от кеф да го гледам как се бръсне и съм най-верния съдник, ако нещо някъде е пропуснал. Много ми е хубаво...
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #47 -: Февруари 12, 2009, 22:42:01 »

Може в близостта да се породи силно умиление пред мисълта да изстискаш някоя пъпка на половинката си (и много хора наистина го правят), или да му помогнеш да се обръсне, или да му изрежеш ноктите...

Уф, цял живот съм се погнусявала като съм заварвала баща ми разпльоснат на дивана по корем, а майка ми отгоре му, стискаща пъпките на гърба му... Мятам един критичен поглед и хоп - в другата стая..
Ама когато става дума за твоя мъж, ъгълът, под който разглеждаш ситуацията, се променя с няколко градуса. Не зная, без да съм се замисляла докато съм го галила по гърба и съм срещала трънче, просто съм посягала да го извадя. Не се сетих как се възмущавах на родителите си, мисълта, която протече в съзнанието ми беше по-скоро колко хубаво е, че той ти позволява да го "човъркаш".

Да, Галина, права си за границите. По въпроси като обезкосмяването - нито имам желание да го гледам, нито да бъда аз наблюдавана. Но ме притесняват случки като с тампона - никога не се бях замислила бих ли позволила такова нещо, никога не си бях представяла, че някой би имал подобно желание.
Та, кой знае колко още такива неизследвани области на интимността съществуват и дали съгласието/несъгласието ни ще бъдат в унисон с истинските ни убеждения... Rolling Eyes
Активен

C’est tout!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #48 -: Февруари 12, 2009, 22:43:39 »

Тази тема я следя с огромен интерес.
Моето мнение, че си зависи от хората. Имам приятели, които са заедно повече от 4 год, толкова са консервативни и задръстени!!!, че когато си говорим с девойката за разни интимности, все ми затваря устата, че й е неудобно, че такова нещо няма при тях. А е ставало въпрос за секс на светло, за стимулиране с пръстчета, абе все интимни пикантерии.
Мишел, сори че споменавам тампона ти  Cheesygrin, но и ние сме имали такова изживяване. Е, подобно. Просто ми се "наложи" да си зивадя тампона пред него. Беше ме толкова срам, но той успя да ми втълпи, че няма от какво да се притеснявам, че едва ли не всичко сме си виждали  Lol По време на бременността съм пишкала пред него, аз какво да направя, че той седи с часове в банята, а в 9-я месец бях супер пиклива  Cheesygrin
А от както живеем заедно, няма нещо, което
Гал и аз все го връщма обратно да се доизбръсне. Но това е, защото се бръсне веднъж в месеца  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #49 -: Февруари 12, 2009, 22:44:37 »

Пупи, ако намериш лек за небръсненето, сподели го  Lol
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: