star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar За личното пространство и задръжките ?
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За личното пространство и задръжките ?  (Прочетена 36166 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« -: Февруари 11, 2009, 19:01:15 »

Хора, само аз ли не се притеснявам да споделям всичко, което ме мъчи, с половинката? И нямам нищо против да ми чете постовете, даже го стимулирам- ще научи повече за женската психика ;)
А тука така се стреснахте от това ми предложение, че се чудя, не ви ли е Той най-близкият човек, или държите на личното си пространство?

Питам от чисто любопитство, защото съм забелязала, че май ние май сме малко по-крайни във връзката си от повечето хора...
« Последна редакция: Февруари 12, 2009, 19:48:34 от Bambina, Причина: Отделяне на нова тема » Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #1 -: Февруари 11, 2009, 19:06:10 »

Ние държим на личното си пространство, тоест не се ровим в имейлите на другия, нито четем кой какво пише по форумите (аз основно този чета, а за него дори не знам). От друга страна, споделяме всичко, нямаме теми табу, но това за мен не означава, че е нужно да ми чете мненията и в интернет.  Smile
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #2 -: Февруари 11, 2009, 19:08:14 »

Ами, според мен, има разлика дали споделяш всичко на половинката или споделяш интимни подробности от личния ви живот на известен брой хора. От хората, с които съм била досега, няма такъв, който би останал очарован от това, че нищя проблеми, които засягат само и единствено нас двамата, на всеослушание, камо ли да му дам линк и да види как някой цъка с език заради държанието му към мен. А пък от хора, дето са тръгнали да разбират какво мислят жените от някой форум, сайт или списание, бягам като дявол от тамян.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #3 -: Февруари 11, 2009, 19:42:16 »

А пък от хора, дето са тръгнали да разбират какво мислят жените от някой форум, сайт или списание, бягам като дявол от тамян.

Странно, аз като попаднах за първи път в Лейдипил и се убих да търся подобно място като това, за да мога да науча нещо повече за мъжете, което няма как да разбереш по друг начин в истинския свят. И просто не виждам как може да сравняваш този форум специално със сайт или списание, ама все едно де.
И съм съгласна с Корнелия по повод споделянето, но всеки си има собствени лимити във връзката си, разбира се.
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #4 -: Февруари 11, 2009, 20:38:23 »

Биз, за споделянето във връзката не виждам някой да е на противоположно мнение. А след като в една връзка всичко се споделя, ми се губи смисъла да пускам линкове към който и да е форум (изобщо не говоря за този), за да разбере мъжът до мен какво мисля.
Активен
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #5 -: Февруари 11, 2009, 22:30:16 »

Едно е да споделяш с половинката, съвсем друго е да го обсъждаш някъде с по-голяма група хора, както е във форума. Особено за такъв деликатен въпрос... Аз ако съм на мястото на приятеля на авторката, бих се почувствала доста зле да видя дисекцията на толкова интимна тема от хора, които въобще не ме познават, да ми дават оценки как и защо поне в момента не мога да се реша на подобна крачка, да дават съвети как по-бързо да ме подлъжат да се реша за бебе. И в крайна сметка ако бебето се появи и накарания да избърза не е готов реално, какво правим...

Не казвам не пиши такава тема, но ако просто му пратиш линка смятам, че ще го нараниш и ще го отдръпнеш от себе си. Въпросът за бебетата си е нещо между двама души, което те обсъждат в реалния живот, а не просто линк към тема, в който и да било форум...
« Последна редакция: Февруари 11, 2009, 22:31:49 от Cookies » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 11, 2009, 23:16:47 »

Е, разликата, Кукис, е в това, че те явно не си говорят точно на тази тема, или ако си говорят, то не се чуват много, та е нормално да не му го поднасяш точно по този начин. Макар, че в подобна позиция, ако ми кипне, че нещо не ме разбират като говоря, нищо не ми пречи да го направя. Пък ако ще да му става приятно, след като се налага да се стига до там аз да търся решение на друго място.
Просто за споделянето се съгласих с Корнелия, че ако всичко си е наред и споделяме всичко, не е проблем и да чете какво пиша където и да е.
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #7 -: Февруари 11, 2009, 23:43:17 »

Това е извън мойта мярка, ако мога така да се изразя... моя чете от време на време тук, даже май аз по-често му чета какво става с вас, но дори и да не четеше просто не смятам, че такова решение може адекватно да се вземе в интернет.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #8 -: Февруари 12, 2009, 11:50:55 »

Хора, мислите мъжете за много чувстивтелни и лесно нараними от глупости.Една жена може да се "нарани" от това, че мъжът седи и разказва за това как е в леглото, примерно. Но един мъж, освен ако не е нещо наистина гадно за него, слабо се впечатлява от това какво обсъждат жените. Те са се примирили отдавна с женската психика  Lol Казвам го на база на моите приятели мъже, сега сигурно има и много лесно раними, ама като цяло не мисля, че точно това ще е проблемът.

Както и да е, не я агитирам,  това е само краен вариант, ако на някой му кипне, както каза Бизар. Иначе само обсъждам по принцип че няма лошо. Вашите мъже не четат ли форума никога? На моя понякога му е интересно и казва "дай да видя какво си се оплаквала от мен в последно време"  Lol

Просто ние сме може би прекалено открити, има и такива двойки, които не им пречи всичко да си знаят един за друг. Това има и минуси, разбира се. Чувала съм, че жената трябвало да се пази загадъчна, да има винаги нещо неясно, което да е интересно и т.н., но аз просто не мога да не си кажа всичко още на мига, в който съм си го помислила  Lol

радвам се, че Бизи ме разбра  Kiss
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #9 -: Февруари 12, 2009, 14:06:57 »

Това със загадъчното са ми го казвали мъже...  В смисъл, че за да задържиш мъжа, той трябва да си мисли, че още има какво да открие у тебе. Сега колко е вярно...  Rolling Eyes
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #10 -: Февруари 12, 2009, 15:25:55 »

Тая работа със загадъчността ми изглежда малко като кокошката, дето, докато я гонел петелът се притеснявала да не би да бяга прекалено бързо... И съм забелязала, че жените, които целево го играят загадъчни, обикновено са кухи лейки.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #11 -: Февруари 12, 2009, 15:40:57 »

Аз пък все искам да съм мистериозна и загадъчна,а почти веднага си казвам и майчиното мляко.Ей така ми е драго,да си споделя всичко.
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #12 -: Февруари 12, 2009, 15:53:35 »

И аз си казвам...
Не си спомням някога да съм си играла на "Ау, колко съм загадъчна"
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #13 -: Февруари 12, 2009, 16:10:08 »

Аз пък и да искам не мога да бъда прекалено открита. При мен това с 'мистериозността' или каквото-там, идва от само себе си. Не мога да пре-споделям. Или да натоварвам. Малко по малко, с доверието стават нещата. Пък и има прекалено много ситуации, които просто изискват проявяването на различни черти от характера. Не виждам как ще ги проявя всички, за малко време. Реално погледнато не мога да кажа, че има човек, който ме познава отлично.  Confused
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #14 -: Февруари 12, 2009, 17:34:59 »

То не става въпрос за това, че трябва на момента да се разкриеш цялата, а просто, че има жени, които дали от градски легенди, дали заради вътрешното си убеждение, не биха си позволили да правят неща от това да се епилират пред него, до това да разказват някакви лични неща, за да не се разкрият сакън пред него. Или да не го допускат до раждането, за да не го бележат завинаги и да го изгубят като сексуален партньор, което за мен са безсмислици, но знам, че има и жени и мъже, които вярват в това.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 12, 2009, 18:35:20 »

То не става въпрос за това, че трябва на момента да се разкриеш цялата, а просто, че има жени, които дали от градски легенди, дали заради вътрешното си убеждение, не биха си позволили да правят неща от това да се епилират пред него, до това да разказват някакви лични неща, за да не се разкрият сакън пред него. Или да не го допускат до раждането, за да не го бележат завинаги и да го изгубят като сексуален партньор, което за мен са безсмислици, но знам, че има и жени и мъже, които вярват в това.

Това за раждането дали има някаква истина? И аз го чух от форума от някои от жените тук, че затова не искат мъжът да е до тях. А аз бих искала като дойде времето моят да е с мен. Дали може наистина толкова да се стресне и да загуби сексуален апетит по=късно? А вие с Краси какво сте решили?

Май много се отклонихме...дали да не отделим темата като "за личното пространство в една двойка"?...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #16 -: Февруари 12, 2009, 18:46:41 »

Ам, ако те погледне отдолу, докато раждаш, нищо чудно да загуби желание Smile)))
Но не мисля, че мъжете, присъстващи на раждането, гледат точно какво се случва.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #17 -: Февруари 12, 2009, 18:47:50 »

Аз на такъв мъж бих се чудила много и дълго... В крайна сметка, ако не е наясно какво се случва с една жена, докато ражда, що за мъж е, по ягодите?!
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #18 -: Февруари 12, 2009, 18:51:50 »

По ягодите, кой мъж е гледал точно за какво става въпрос ? Smile Малко са ентусиастите, които издържат сцените 1:1 по Дискавъри или NG, освен мед. лицата, може би.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #19 -: Февруари 12, 2009, 18:53:21 »

Абе и на мен ми е гадно да ги гледам тия филми.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #20 -: Февруари 12, 2009, 18:55:15 »

Значи ставаме 2..
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #21 -: Февруари 12, 2009, 19:01:04 »

Aз си мислех, че да допускаш мъжа до толкова лични неща като обезкосмяване, гримиране дори и пр. е нещо ужасно. Ще ви споделя една случка, въпреки че мен все още ме смущава... През зимата се прибрах за две седмици, едната от които бях неразположена.. е, досещате се, че тоя сексуален глад с една седмица само не се задоволява, та или под душа, или други решения.. След като бяхме правили секс под душа аз му казах "Айде, слънце, аз ей сега идвам, само да си сложа тампон", при което той ме погледна и каза "А може ли аз да ти го сложа??" Blink Blink Blink Гледах две минути като тресната, казах, че не може, естествено, че това са си лични неща, но той продължи 10-15 минути да настоява, след което се съгласих. По дяволите, той ме познава цялата така или иначе... И какво се случи, оказа се, че нямаше нищо страшно, нямаше нищо странно. Той само беше ужасно щастлив. Ужасно щастлив е и когато не успея да сдържа сълзите си пред него, когато ми е тъжно, когато несъзнателно набера телефона му, за да си кажа какво ме е ядосало или развеселило.. Щастлив е, защото всичко става много естествено и ненасила...
Та, същото е и с раждането.. Винаги съм си мислела, че мъжът няма работа "там", е сега съм убедена тъкмо в обратното!
Активен

C’est tout!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #22 -: Февруари 12, 2009, 19:06:01 »

Аз за раждането не си го представям да седи и да клечи долу и да го чака  LolПо-скоро да стои до мен за кураж. А при нас няма как да стане, защото болницата не дава.

Иначе съм с последния пост на Мишел, и аз се чувствах така преди, дори на моменти съм била пълна кифла и съм повече от щастлива, че има някой до мен, който ме приема, както приема себе си.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 12, 2009, 19:18:43 »

Аз за раждането не си го представям да седи и да клечи долу и да го чака  LolПо-скоро да стои до мен за кураж.

На първото изречение как се смях! Lol Иначе си права.

Мишел, уби ме това с тампона, честно !  Surprised Big grin
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Февруари 12, 2009, 19:31:27 »

Мишел, и мен ме уби! Не само, че той толкова е настоявал (защо, по дяволите), а и, че ти си му разрешила.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: