star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Любовен шах
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любовен шах  (Прочетена 957 пъти)
Maggie
Newbie
*
Публикации: 1015

« -: Януари 03, 2009, 20:08:07 »

Помолих преди време една приятелка, която завърши психология, да ми прати игри за създаване на екипен дух. Сред изпратените беше и това - любовен шах: http://img218.imageshack.us/my.php?image=shaxdk0.pngОтдолу пише: "Изиграйте партия любовен шах. Преценете кои двама ще се запознаят първи, кои двама първи ще правят секс, кой ще ходи и с други от четворките. Свързвайте със стрелки, пишете номера и бройки в празните квадратчета." Играта е за 7-ми клас. На мен не ми се вижда безкрайно подходяща за 7-ми клас, ама това е друга тема...

Та, с един приятел я изиграхме по друг начин. Ето част от моя разказ по картинки. Базиран естествено на моя опит.

Аз казвам, че П1 (пич1 = първото момче) би се пробвал с М1 и М4 (мацка1 и мацка4). Не знам в каква последователност (все едно), но с нулева успеваемост. Във всеки случай, ще е безнадеждно влюбен в М1. Тя обаче ще ходи с П2, в който пък е влюбена М2. Ной той я приема само като приятелка и не подозира за чувствата й. Гаджето на М3 и гаджето на М4 определено не са от тази компания... и т.н.

Разбира се, приятелят ми имаше други виждания за развитието на взаимоотношенията им. Cheesygrin

Изобщо, няма еднозначни и предрешени варианти, когато иде дума за любов, връзки, секс. Развихрете въображението си... Smile

« Последна редакция: Януари 03, 2009, 20:11:20 от Maggie » Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: