star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Коледни сладки!
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни сладки!  (Прочетена 3409 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« -: Декември 22, 2008, 12:49:54 »

Пускам тази тема понеже съвсем се обърках четейки на 100 места за глазури, боички и рецепти Smile

Искам да помоля да споделите рецептите си. Как направихте глазирата. Какви са боичките и всичко около сладките.

В нас има някакви сладки, които не съм правила аз с канела, но вкуса на глазурата ги прави много гадни на вкус. Искам в сряда да направя сладки и да ги нарисувам и затова се допитвам до вас!

Мерси много!!!!
Активен

Моето име е Любов.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #1 -: Декември 22, 2008, 14:05:17 »

Ее, по-добре в коледната тема, то сега, ако ти се струва разкъсано, така съвсем ще стане с още една, плюс това вече сме пуснали сума ти рецепти, а не искам да ги местя, защото там е и комбинирано с украсата на дома и т.н.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #2 -: Декември 22, 2008, 18:55:40 »

Стори ми се по-лесно не само за мен, а и за всички други всеки да си постне рецептичката тук от това да се чете отново 15 страници тема, но добре.
Активен

Моето име е Любов.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #3 -: Декември 22, 2008, 22:12:40 »

Еми по-лесно е утре като имам време да кача рецептите в готварската тема. Те и без това са 3 на брой, а и както виждаш тук нищо не е отговорил, докато другата се чете и преглежда редовно точно от хората с курабийките и никой няма да откаже рецепта.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: