star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar От къде да си поръчаме храна
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От къде да си поръчаме храна  (Прочетена 1318 пъти)
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« -: Декември 17, 2008, 22:04:08 »

Тъйто.
Столовете с евтина и вкусна манджа за съжаление останаха само спомен, та тук може да си споделим инфо за места от които може да си поръчаш кльопачка в работата.
Като изключим вездесъщото Ам-Ам и отфратното KFC.

Пък и, като се замисля, може и да си споделим кой какво е пробвал, тъй щото има някой гозби които са много вкусни, на добра цена и с приличен грамаж.
А има и такива които са си жива набутвация Smile

http://pizza-lachoni.com/index.php?act=menu - доставят безплатно в Младост, Студентски Град и околия.
Специално от там харесвам Чесново Пиле Ел Мариачи - вкусно е, нахранва и не е супер скъпо. С хубава свежа салатка е един от най-редовните ми избори за офис вечеря/обяд
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #1 -: Декември 17, 2008, 22:32:39 »

Хмммм това не трябваше да го научавам  Lol
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2732

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #2 -: Декември 18, 2008, 08:59:30 »

Аз пък обикновено си поръчвам от тук - пица Анкона.
Поръчвала съм от оризчетата по китайски, панетата и пица Маргарита. Един единствен път май ориза беше от предишен ден, но явно си има и "шанс" от време на време. Иначе съм доволна, доскоро цените бяха приемливи, но не съм поръчвала от 2 месеца, така че не съм ъпдейтвала информацията. Smile
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: