star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Въпросчета
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросчета  (Прочетена 111694 пъти)
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #700 -: Май 30, 2014, 16:59:39 »

аз дърпах ли дърпах, все права излизаше:) накрая вече ме заболя ръката и направих една със съвсем леко притворена преса и се получи:) голям зор беше Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #701 -: Май 30, 2014, 19:13:59 »

Ау, Кате, ще те черпя!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #702 -: Юни 04, 2014, 00:48:28 »

Може ли някой да ми каже има ли какви да направя, за да не ми цапа всичко косата след като я боядисам. Боядисам с хубава боя на Лореал и дори след 2-3 измивания все още капе цвят, докато е мокра.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #703 -: Юни 04, 2014, 15:45:54 »

Много странно, свекърва ми се оплаква от същотото.
Никога не ми се е разкапвала. Поне докато се боядисвах с нея де, може сега нещо да са я скапали.
Смени боята.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #704 -: Юни 04, 2014, 15:58:30 »

Зависи от цвета. Ако си червена, май нищо не можеш да направиш. Майка ми е червена откак се помня и тече боя на всяко къпане. Скоро още една червенокоса приятелка ми се оплакваше от същото и това е без значение каква е боята. Ако си друг цвят, наистина смени боята.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #705 -: Юни 04, 2014, 16:47:31 »

Хм на мен винаги първия път като си мия косата след боя остават следи по кърпата.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #706 -: Юни 04, 2014, 17:54:54 »

Червена съм,да. Аз цял живот си живея в илюзията,че е нормално,докато една приятелка с друг цвят не ми сподели,че всъщност не е. Дейм.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #707 -: Юни 04, 2014, 18:30:44 »

За червените е нормално. Даже ми се е случвало да ме навали и да съсипя дрехи, неприятно е.
Едно време поливахме с оцет след боядисване, но за мен това няма ефект, или поне е минимален.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
juliet
Newbie
*

« Отговор #708 -: Юни 04, 2014, 18:44:17 »

Ути, друго е. След червенокоса в банята все едно с клали човек  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #709 -: Юни 04, 2014, 19:10:58 »

Ути, друго е. След червенокоса в банята все едно с клали човек  Lol

Ххахаха, иди обяснявай после  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

una hada
Newbie
*

« Отговор #710 -: Юни 04, 2014, 21:37:16 »

Моята също е червеникава, използвам phyto и не съм имала проблеми
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #711 -: Юни 04, 2014, 22:06:35 »

Моята също е червеникава, използвам phyto и не съм имала проблеми

За първи път ги чувам и след питанка при Гугъл ги намерих само онлайн за 18Евро опаковката.
Преориентирала съм се към тъмно-кафяво червено,ама пак капе цвят,дори като се поизпотя по врата..
Мислех да изпробвам боя от натурални съставки,но фризьорката ми каза,че няма да има ефект на моята боядисвана коса.
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #712 -: Юни 04, 2014, 22:12:09 »

Купувам я от аптека Медеа, 22 лева мисля че беше... Със сигурност не е 36 лева Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #713 -: Юни 04, 2014, 22:31:20 »

Значи ще търся повечко,но аз съм в Германия,та си нямам аптека Медея. Cheesygrin Мерси,що бъдат погледнати отблизо.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #714 -: Септември 07, 2014, 10:52:47 »

Мацки, препоръчайте нещо ефикасно против запушени пори/черни точки, освен козметик, той си е едно на ръка.  Razz Мия се с някакъв почистващ гел, отделно си взех тоник с розово и арганово масло, който в основата си си е малко подобрена розова вода, понеже знам, че някога ми помагаше.... ама не мога да видя кой знае какъв резултат. Порите ми са постоянно запушени, та чак стават и релефни, съответно все съм пред огледалото да ги "отпушвам". Но постоянно изникват нови. И това откакто спрях ОК, докато ги пиех, кожата ми беше много хубава, като ги спрях, се върнах на положението от преди да ги почна  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #715 -: Септември 07, 2014, 11:04:11 »

Ами аз бях супер зле след спиране на ОК, точно за черни точки не знам, ама мицеларната вода (е, вероятно и изминалото време) при мен прави чудеса, кожата ми се изчисти доста, изглежда здрава и нямам пъпки вече. Може да пробваш да си почистваш лицето с нея.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #716 -: Септември 09, 2014, 15:36:37 »

Аз си разреших кожните сходни проблеми с дерматолог. Всъщност масата дерматолози са против стискането от козметички и го намират за влошаващо положението.
Разбрах, че е адски индивидуално и това, че нещо е подходящо за моите пори не значи, че ще помогне на твоите и затова няма да ти давам препоръки. Просто иди и се посъветвай с добър дерматолог. Аз пообиколих докато си намеря лека и за 3 седмици крокодилският ми гръб стана перфектен, а с лицето се допреборвам, но е наистина много добре!

Като се скрие слънцето ще си направя и един лек химичен пилинг и тогава очаквам да блесна направо Cheesygrin
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #717 -: Септември 09, 2014, 17:29:36 »

Хепи, това според мен е валидно ако с години имаш трайни сериозни проблеми с пъпките, а тя просто спря скоро ОК. Чак пък за малко черни точки дерматолог...да не говорим, че 99% са егати шарлатаните.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #718 -: Септември 10, 2014, 08:32:37 »

И аз искам да питам разбърква ли ви се цикъла по това време на годината, щото моят нещо е откачил, предният път ме изненада доста по-рано, сега май пак ще е така...и се изнервям.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #719 -: Септември 10, 2014, 09:40:37 »

На мен ми закъсня с близо седмица, през което време успях да си направя няколко теста, за да съм сигурна, че не е от това и съответно успя да ми скъса нервите, така че и аз съм от разбърканите този месец, а никак не е типично за мен.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #720 -: Септември 10, 2014, 09:48:57 »

Ми на мен ми идва принципно на 27 дни...предния път на 24, викам си айде веднъж се случва, ама днес ми е 18ти ден и вече ме скъсват гърдите от болки и се опасявам, че тоя път още по-рано ще е. Което вече е непоносимо егати. А и се тревожа. Но пък от друга страна и косата ми взе да пада много последните 2 седмици, явно нещо сезонът оказва влияние, не знам.
Активен

Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #721 -: Септември 10, 2014, 11:31:39 »

Аз си разреших кожните сходни проблеми с дерматолог. Всъщност масата дерматолози са против стискането от козметички и го намират за влошаващо положението.
Разбрах, че е адски индивидуално и това, че нещо е подходящо за моите пори не значи, че ще помогне на твоите и затова няма да ти давам препоръки. Просто иди и се посъветвай с добър дерматолог. Аз пообиколих докато си намеря лека и за 3 седмици крокодилският ми гръб стана перфектен, а с лицето се допреборвам, но е наистина много добре!

Като се скрие слънцето ще си направя и един лек химичен пилинг и тогава очаквам да блесна направо Cheesygrin

Би ли споделила кой е този добър дерматолог. Обиколила съм какви ли не величия всеки изписва по една торба козметика да се ползва за поне 1 година пък да видим. Последно ми изписах антибиотик за 3 месеца(величавата Кадурина го изписа), но отказах да го взимам(коментара беше ми пий си го пък ще видим). Направих си и изследвания на хормоните, но не хормонален проблема при мен.
Вече не знам при кой да отида мазала съм какво ли не, пилинг  съм правила всичко има временен ефект .
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #722 -: Септември 10, 2014, 11:34:58 »

Шуши, една позната имаше голям проблем с акнето и е много доволна от тази лекарка, ето ти направо линк към блога ѝ, мога да гарантирам за момичето, че не лъже, наистина изглежда много по-добре след лечението:

дерматолог

То и аз имах преди сериозно пъпки, по лицето, по раменете, по гърба, особено след спирането на ОК, но с годините се оправих почти напълно. Е случва се чат-пат някоя пъпка, но нищо сериозно...тази година за пръв път даже без страх носих отворени потници и изобщо...няма такава радост...търпение му е майката (ако няма някакъв сериозен проблем, разбира се)

Хепи, я раздуй за химичния пилинг, че макар и почти без пъпки, имам доста белези по лицето, раменете и гърба...Unsure пък май има и лазерен пилинг също...
« Последна редакция: Септември 10, 2014, 11:43:18 от utopia » Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #723 -: Март 05, 2015, 17:44:23 »

Имам един дебилен въпрос. Къде в София има магазин предлагащ Арт деко?

Искам да си купя лека и приятена пудра и приемам и други предложения. Склонна съм да дам и малко повече, но не като за Диор.

ПС Така некомпетентна съм, понеже през последните години все намазвам от майка ми.
Активен

Моето име е Любов.
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: