star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Въпросчета
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросчета  (Прочетена 111696 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #675 -: Октомври 23, 2013, 14:23:19 »

Аз ползвам само дневен крем за лице, сменям ги, любимият ми е на Uriage един много лек, в синя опаковка.

И си мия два пъти на ден лицето (и врат трябва, ама забравям) с нещо измиващо от същата серия (обикновено гледам да е купено от аптека, френските май са си  най-добри).

По принцип всички кремове и лосиони пише, че са за лице, врат и деколте. Ама за тази цел човек трябва ад се мие и маже винаги гол, а аз обикновено го правя в последния момента, облечена за работа.

За бръчки не мисля още, поне за това нямам комплекси, не съм си намирала кой знае какви бръчки честно казано.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #676 -: Октомври 23, 2013, 14:25:09 »

Аз си взех на Биодерма гел и хидратиращ рекм крем за комбинирана кожа. Вечер мия с гела и слагам крем, а сутрин само минавам с мицеларна вода + крем. Даже точно днес взех някаква нова мицеларна вода аз комбинирана кожа от същата серия, преди бях с една червена, дето ако не се лъжа Феята ми препоръча.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #677 -: Октомври 23, 2013, 14:28:51 »

След 25 години е добре да се започне някаква лека козметика. Не след дъжд качулка, след като вече бръчките са се появили... Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #678 -: Октомври 23, 2013, 14:35:40 »

Аз още не съм след 25 Razz Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #679 -: Октомври 23, 2013, 15:58:48 »

25, абсолют. И не че ще имаш бръчки, а именно, за да нямяш Smile
То пак ще имаш, де, но това не значи да не поддържаш положението.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #680 -: Октомври 23, 2013, 17:01:47 »

Аз още не съм след 25 Razz Lol

не лъжи, остават ти броени месеци до 26 и отиваш към 27 вече :Д дърто, дърто...

Аз не слагам крем с някаква цел, просто сутрин се чувствам гадно, ако не сложа-  все едно да изляза с неизмити зъби. Навик ми е от 18 годишна може би, само леки кремчета, не за бръчки.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #681 -: Октомври 24, 2013, 10:00:48 »

Даже точно днес взех някаква нова мицеларна вода аз комбинирана кожа от същата серия, преди бях с една червена, дето ако не се лъжа Феята ми препоръча.
Тая червената мицеларна я ползвам поне от 8 години вече, много я харесвам.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #682 -: Октомври 24, 2013, 11:27:13 »

Ми аз взех зелена за проблемна кожа/комбинирана, че и без това ползвам същата серия, да видим тя как ще се отрази.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #683 -: Октомври 24, 2013, 11:30:53 »

Аз съм с много чувствителна кожа и не знам как ще ми се отрази зелената примерно, въпреки че ми е комбинирана кожата....но може пък на теб да ти допадне, сподели после мнение моля те.
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #684 -: Ноември 02, 2013, 00:17:36 »

За шията да кажа, задължително да се почиства вечер заедно с лицето Smile и след това да се слага крем.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #685 -: Януари 12, 2014, 02:25:14 »

Имате ли наблюдения върху епилаторите на Ремингтон? От сешоар и преса на марката съм доволна,чудя се дали да не пробвам как са се справили с епилаторите..  Rolling Eyes
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #686 -: Януари 12, 2014, 10:57:24 »

Мисля, че единодушно всички ще ти препоръчат Браун. Не е лошо и да си следваш марката, от която си доволна, но пък за някои неща има някои твърдо наложили се, аз не бих рискувала Smile И следващата е Филипс за епилаторите специално.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #687 -: Януари 12, 2014, 12:58:54 »

От Браун съм останала силно разочарована,преди съм ползвала Филипс,бях доволна. И ти си права,че на сигурно да се залага е най-хубаво.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #688 -: Януари 12, 2014, 17:54:27 »

И аз преди няколко месеца си взех нов. Преди бях с Филипс, сега съм с браун. Брауна е по-добър, но е брутален за по-чувствителни зони с тези пинсети. А Филипса ми беше ОК почти навсякъде с пластините. За други марки нямам наблюдения, залагам повече на познатото...
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #689 -: Май 24, 2014, 10:11:02 »

Пиша без много надежда някой да има моя проблем, но все пак кой знае. Оня ден излязох за пръв път с къс ръкав поради жегата и успях от една разходка в 17 ч. леко да изгоря. Та това ми напомни, че трябва да си купувам пак слънцезащитен лосион, и то много спешно. Трябва ми много висок фактор (да речем 50). Досега всички кремове, които съм пробвала, поне с този фактор, оставят едно гадно лепкаво чувство по ръцете, което не може да се отмие, но по-лошото е, че ми се подуват ръцете от него.  Lol Което е пълен абсурд. Не знам дали има лосиони, които не правят такъв проблем, ако няма сигурно трябва да започна да се мажа с ръкавици.  Lol Има ли някой такъв проблем? Пробвала съм доста лосиони - и хубави, и медицински, и по-евтини, и все същото. На първо четене се сещам за Дейлонг (от аптека), Нивеа, Балеа... една и съща гадост. Ръцете ми стават на понички.  Razz Ма мойте ръце се подуват от много работи по принцип, не е някакво изключение. Все пак ми се ще да го избегна, защото като знам, че цял ден ще ме сърбят ръцете, почвам да се скатавам и да пропускам да се мажа, а е много важно да си пазя кожата.  Unsure Не ми се смейте много, знам, че проблемът е доста специфичен  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #690 -: Май 24, 2014, 10:18:33 »

Хм, такъв проблем не съм имала, ама пробвай с нещо по-висок клас от аптека.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #691 -: Май 24, 2014, 10:39:08 »

Ми тоя Дейлонг ми беше предписан от лекар и струваше доста пари, не помня вече колко, ама пак същата работа. Явно правя алергична реакция към някоя съставка, ма не ми се дълбае да търся каква. Странното е, че е само на ръцете  Lol Не е нещо фатално, просто исках да видя дали някой се сблъсква с тоя проблем и дали знае някой лосион с по-лека текстура и ли де да знам.  Unsure
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #692 -: Май 24, 2014, 11:37:43 »

Нямам такъв проблем, но лосионите на Piz Buin са хубави и качествени. Ако ти се дават 40 лв, може да пробваш този вариант  Smile.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #693 -: Май 24, 2014, 11:38:26 »

Правиш някаква алергия, да. Мъжа ми и брат ми и двамата са много светли и ползват 50+ фактор по моретата. Това, което най-добре им понася е Avene. Аз също го харесвам и ми е добре с него при все слънчевата ми алергия, така че, ако ти се пробва, препоръчвам, но не мога да гарантирам, че и от него няма да ти стане същото.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #694 -: Май 24, 2014, 11:42:52 »

Avene, Bioderma, ама няма гаранция...
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #695 -: Май 24, 2014, 11:50:23 »

Мерси, момичета, ще обикалям и ще разгледам, пък дано да улуча правилния. Важното е, че имам няколко имена, ще гледам да страня от мейнстрийм козметиката, записвам си имената и ще го измисля.  Cheesygrin Мислех си дали проблемът не е в тези, които са водоустойчиви, защото те са правени да не се отмиват с вода и може би някоя съставка ми прави проблема. А на мен реално не ми трябва водоустойчив, защото не го ползвам за плаж, а за ежедневна употреба, разходки в града, в планината....
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #696 -: Май 24, 2014, 12:14:27 »

Pizz buin имат серияза алергични хора и са вълшебни!
Активен

Моето име е Любов.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #697 -: Май 30, 2014, 15:03:15 »

Потвърждавам за Пиз Бюн!

Имам кифленски въпрос - на дърти години почнах да ползвам стилизанти и си купих преса, тъй като един бивш колега с лекота ми беше направил страхотни леки къдрици с неговата. Взех си същата, изгледах внимателно хиляди клипчета и не ми се получава и това е.
Та, моля да ми препоръчате нещо добро, дето да пази косата, преди да съм я унищожила в жалките си опити Cheesygrin

Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #698 -: Май 30, 2014, 16:30:30 »

аз не мога да помогна, ама да си дам мнението за къдриците - и аз се мъчих доста време, докато не схванах, че поне см оята преса трябва съвсем леко да се прекарва през косата - т.е да не опъваш с нея, а само да я използваш като стилизатор.. навиваш косата и с леко притворена преса издърпваш..Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #699 -: Май 30, 2014, 16:53:39 »

Тенк ю, ще пробвам и така, че се чувствам много некадърна вече Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: