star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Въпросчета
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросчета  (Прочетена 111781 пъти)
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #25 -: Ноември 24, 2008, 17:40:03 »

О, най-сетне да кажа, че сърбежа изчезна и то благодарение на един много добър лосион Dermalogica, точно 2 пъти се намазах и всичко приключи.
А и не съм се била видяла много обстойно, днес ме светнаха и за червен обрив по шията, което автоматично набеждава парфюма за положението. Бан му слагам  Nuke
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #26 -: Ноември 24, 2008, 17:49:36 »

Кажи кой е да знаеме да не си го купуваме. мен от един менте Кензо ме сърбеше така.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #27 -: Ноември 24, 2008, 17:54:40 »

Аа не, не бих направила такава рекламация на толкова добър бранд. Това, че на моята свръхчувствителна кожа не й понася (а може би се е получила и реакция с лосиона ми за тяло/ или нещо друго), не означава, че е боклук и че на някой друг няма да му е перфектен.
Ако и при сестра ми се получи същото нещо или чуя подобни негативи от други места, ще го спомена. ( което пак не е гаранция, че е лош)
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #28 -: Ноември 24, 2008, 18:10:12 »

Оф,таз пък! Първа писта в Черния списък,а сега нямало да прави рекламация!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #29 -: Ноември 24, 2008, 23:31:05 »

Aз ?! Blink Я да сложим очилцата и да четем по-внимателно, дарлинг Kiss
« Последна редакция: Ноември 24, 2008, 23:34:25 от Bambina » Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #30 -: Ноември 26, 2008, 17:54:10 »

В интерес на истината не съм чела черния списък,но тъй като активно сновеш из темите в този раздел,по дифолт трябваше да си и там.  Cheesygrin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Ноември 27, 2008, 19:44:04 »

Неподготвена се изказваш, асперж, неподготвена Cheesygrin
Активен
des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #32 -: Ноември 30, 2008, 16:23:38 »

Имате ли идея,как да свикна косата си да стои назад.и да е леко повдигната в корените.Бретона ми стана доста дълъг и искам да пробвам да си го правя назад.Иначе пътя ми е на една страна,като всяка седмица си сменям страната.Но съм забелязала,че ми стои добре ,когато косата ми е леко назад.Ама без да ползвам разни козметики и т.н.,защото скалпа ми е мн чувствителен.
Мерси
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #33 -: Ноември 30, 2008, 20:43:03 »

Диадема някаква?
Не си представям как ще си обясниш на косъма по каква посока да расте, честно...
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #34 -: Ноември 30, 2008, 20:49:24 »

Ми то няма начин да го инструктираш тоя косъм накъде да расте. Иначе нямаше фризьорите да се борят с обратния растеж на косата и останалите проблеми.
Аз форма на моята коса придавам със сешоар и дебела кръгла четка. Ама като преспя една вечер и тя си застава по местата, определени й от майката природа...
Активен

C’est tout!
des_inkata
Newbie
*
Публикации: 644

« Отговор #35 -: Ноември 30, 2008, 23:07:42 »

Ми то няма начин да го инструктираш тоя косъм накъде да расте. Иначе нямаше фризьорите да се борят с обратния растеж на косата и останалите проблеми.
Аз форма на моята коса придавам със сешоар и дебела кръгла четка. Ама като преспя една вечер и тя си застава по местата, определени й от майката природа...
Да и аз съм така.Но на моята приятелка,колежката и от университата си прави косата така.И стояла винаги,чиста,леко повдигната в корена ,блестяща и сресана така назад.И всички,които не и знаят името и казвали "момичето с хубавата коса"  Big grin И имала някаква тайна за това как да и е такава косата,но не казвала.И аз се опитвам да я разгадая  Lol
Активен

В гърдите ми има сърце,
което не може да се контролира.
В сънят си,виждам твоето лице,
което в мен се взира.
и  ме кара да не забравя,
че това не е края,
а началото на един нов живот във рая,
за който аз отдавна мечтая.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #36 -: Декември 01, 2008, 09:33:42 »

Аз си обръщам косата или със сешоара и четката или с лента за коса...но така се посмачква. А още по-смачкана и обърната е, ако съм седяла цял ден вързана на опашка  Lol Без стилизиращи средства не виждам как ще стане.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #37 -: Декември 03, 2008, 20:48:27 »

Хм, фиби разни. Или лак в корените, докато й дадеш посока и сушене надолу с главата за обем.
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #38 -: Януари 06, 2009, 21:12:46 »

днеска ми хвалиха много някаква козметика лумине . Някой позлвал ли е и какви са отзивите ?
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
michelle
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 06, 2009, 21:21:34 »

днеска ми хвалиха много някаква козметика лумине . Някой позлвал ли е и какви са отзивите ?
Lumene? Питам, щото така и не знам как се произнася на български...
Активен

C’est tout!
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #40 -: Януари 06, 2009, 21:33:17 »

Lumene? Питам, щото така и не знам как се произнася на български...
и аз не знам, просто спелувах на бг Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
michelle
Newbie
*

« Отговор #41 -: Януари 06, 2009, 21:52:59 »

Ама за същото ли иде реч?? Аз съм им ползвала основно декоративна козметика - фдт, основа, сенки, гланцове и съм много доволна.
Скоро се зачудих дали да не си взема хидратиращ крем техен, но имам още от един на Ла Рош Позе, от който съм доволна, та май ще ми е при следващото връщане в България пробата на кремчето.
Ама съм чувала добри отзиви за всичко тяхно, а фдт-ът, който използвах (mix it up) е един от най-хубавите, които съм си мазала.
Активен

C’est tout!
Blow
Newbie
*

« Отговор #42 -: Януари 06, 2009, 23:13:21 »

Някой да е запознат с козметиката DermaSol? Днес набързо хванах едно пакетче с маска за лице,което съдържа какао. Обаче мирише много силно и ме е страх да си го намажа.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 07, 2009, 00:19:37 »

И мен би ме било.. особено с тия алергии дето ги имам.

А Lumene е сравнително хубава козметика.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #44 -: Януари 07, 2009, 00:23:56 »

Най-добрата е според мен, 90% от продуктите ми са Лумене, опитвам се да приучавам и половинката.

От гимназията насам съм влюбена в Лумене, особено в цветната им козметика (въпреки че предимно ползвам бялата). Майка ми също я свикнах на Лумене, а тя се изрива от 95% кремове, в това число и "Здраве"... Много мога да говоря за възхищението си Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 07, 2009, 00:28:04 »

Бе най-добрата трудно може да е, но за цената си качеството е повече от идеално, плюс това са съобразени с чувствителна кожа, което е оргомен плюс.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #46 -: Януари 07, 2009, 00:43:33 »

На тоя етап наистина е най-добрата, която съм ползвала. Ама моето е извратено, имай наум. От Ланком например се изприщвам и приличам на някой, който много си е злоупотребявал с устните, при това не твърде хигиенично.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #47 -: Януари 07, 2009, 00:45:16 »

Зависи от какво на Ланком, те имат повече серии за по-зряла кожа, та в тоя ред на мисли са си по-мазнички.
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #48 -: Януари 07, 2009, 04:50:39 »

Абе честно казано това с хубава и нехубава козметика не го разбирам. Правя тестове с майка ми от доста време - само аз и купувам козметика без тя да знае цената. Пращала съм и кремове за $120, както и за $20 и тя не вижда никаква съществена разлика. Не, че почнах да и купувам евтини (все още таим надежда за невероятните подмладителни качества на високата цена), но честно казано имам чувството, че ако ти завържат очите и ти намажат половината лице с ланком, а другата с лумене, няма да можеш да познаеш кое какво е.
Иначе аз ползвам младата серия на Ланком за комбинирана кожа и съм много доволна от ексфолииращия тоник (Клиник имат същия със същите качества на половин цена). Кремчето не е нищо особено, от супермаркет съм си купувала по-приятни. На Лумене съм ползвала Pampering Drops за суха кожа и останах доволна.
« Последна редакция: Януари 07, 2009, 04:52:20 от amber4e » Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #49 -: Януари 07, 2009, 08:20:27 »

Бамби, за течно червило говоря.
Амбър, аз наистина няма да усетя. Просто като си махна крема после половината милице ще е червено вероятно Smile Много забавна гледка ще съм.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: