star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Къде да 'апнем (не дървото)?!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде да 'апнем (не дървото)?!  (Прочетена 40957 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #25 -: Ноември 13, 2008, 12:46:39 »

И към поста на Фейка добавям - Спагети къмпани, Капанина, Проя, Нино (нов ,уникално вкусна храна, вина, идеален)

Ха! От тези не се сещам май нито един. Колко хубаво - ще изпробвам нови места Cheesygrin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #26 -: Ноември 13, 2008, 13:15:05 »

Препоръчвам Smile (а на моя вкус трудно се угажда Cheesygrin )
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #27 -: Ноември 13, 2008, 13:53:57 »

Хихи, аз си мислех , че Вила Росиче е слабо популярна и само ние си я знаем  Cheesygrin

Искам да похваля едно място ,което посетихме във вторник, когато имахме годишнина-Pastorant
Храната е хубава, обстановката е толкова уютна, че не ти се тръгва Smile Единствения минус е , че е малко скъпичко,но пък си заслужава.Ядох най-вкусните спагети евър! Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #28 -: Ноември 13, 2008, 15:49:54 »

Хихи, аз си мислех , че Вила Росиче е слабо популярна и само ние си я знаем  Cheesygrin

А, да, бе - ние директно падащите от Юпитер не ги знаем тия кестенови торти Lol

На рождения ми ден там ще ви черпавам - подгответе се! Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #29 -: Ноември 13, 2008, 15:57:35 »

А той междрувпрочем е скоро. И за да не съм съвсем спамеща, щото ми се иска да си направим тая тема нещо като "вкусен каталог", ще спомена другото ми любимо завдение:
L'incontro Allegro- италианска кухня, всичко е зверски вкусно.
« Последна редакция: Ноември 13, 2008, 15:59:55 от Mina_21 » Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #30 -: Ноември 13, 2008, 15:58:59 »

Записвам си аз, записвам Cheesygrin
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #31 -: Ноември 13, 2008, 17:30:24 »

Мини,дай инфо за Теа-та,защото аз не мога да му обясня местоположението.

И ще ви замоля да давате адреси све пак,поне ориентировъчно,мисля,че това беше целта на темата.

Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #32 -: Ноември 13, 2008, 17:35:21 »

Теа-та е на Жoлио Кюри, където се пресича с Чехов. Пада се в дясно по посока Интерпред.
Ориентир за по лакомите - от сладкарница Неделя при кино Изток тръгвате по улицата нагоре и след около 400-500 метра се намира сладкарница Теа. От същата страна на улицата се намира откъдето е Неделя. Сервитьорите са облечени като далматинци. Това в бонус към тортите.

Ветрило в Борово. Готвят ужасно вскусно и всеки път като съм сядала там съм се опрасвала прилично, не че това е много за хвалба де. Намира се на улица Солун, на 50 метра от магазин Ена. А Солун е последната пресечка на бул.Гоце Делчев преди бул. България. Има един съществен недостатък, и то е, че вечер (независимо дали е делничен ден) шанса да си намерите места без предвариетелна резервация клони към нула.
« Последна редакция: Ноември 13, 2008, 17:47:11 от FroZen » Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Mina
Newbie
*

« Отговор #33 -: Ноември 13, 2008, 17:39:58 »

И са убави.Тя Фрото хубаво го е обяснила.

А и правят най-невероятните сандвичи в Теа... аз съм фен от откриването още ,когато никой почти не го знаеше (fuck-fuck,както казва една форумистка  Cheesygrin)
Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #34 -: Ноември 13, 2008, 17:53:38 »

На Теата до скоро не й знаех името , известно ми бе , като кафето с хубавите бармани .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Mina
Newbie
*

« Отговор #35 -: Ноември 13, 2008, 18:03:03 »

Да , "Ветрило" е адски вкусно заведение  Big grin

Сега да похваля едно друго ,където готвят адски вкусно и адски евтино.Намира се в Студения град, казва се винарна "Кепито".Намира се в блоковете на Химическия, точно зад Джим Бийм .Хората са ни приятели, много усмихнати и приятни. Smile Правт страхотно плодово винце
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #36 -: Ноември 13, 2008, 18:38:21 »

трябва и една тема за ужасните заведения Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #37 -: Ноември 13, 2008, 21:40:58 »

И тогава ще ви откажа да ми идвате на гости. Тук е пълно с такива  Sad
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #38 -: Ноември 13, 2008, 22:14:52 »

И ще ви замоля да давате адреси све пак,поне ориентировъчно,мисля,че това беше целта на темата.

Еййй, че незлюбезна Razz

Аре с адресите:

Cosa Nostra (италиански) - "Светослав Тертер" 26 А
Кумбаре (рибен) - "Съборна 14"
вила Росиче (сладкарница) - "Неофит Рилски 26"
Хамачи (риба/суши/японски) - Лозенец, "Орфей 3"
Sasa (риба/суши/японски) - Лозенец, последен етаж х-л Хемус
Сушито в Кемпински - Лозенец, х-л Кемпински Lol

Абе аз май само у кварталО си ям Lol Добре, че вече живея в друг квартал, че да се поразходя по заведенията, а не просто да притичам по чехли Lol Ади, ти в Саса и по пижам можеш да отскочиш Lol Lol Lol
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #39 -: Ноември 13, 2008, 22:51:52 »

Сега да похваля едно друго ,където готвят адски вкусно и адски евтино.Намира се в Студения град, казва се винарна "Кепито".Намира се в блоковете на Химическия, точно зад Джим Бийм .Хората са ни приятели, много усмихнати и приятни. Smile Правт страхотно плодово винце
Ъ ? Blink Кой номер блок?
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #40 -: Ноември 13, 2008, 22:52:37 »

Ъ ? Blink Кой номер блок?

Хич не знам.Тоя дето все още го ремонтират.Точно на гърба на БГТерм
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #41 -: Ноември 14, 2008, 18:24:59 »

Ахм, 20ти значи. Ще го пробваме. Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #42 -: Ноември 14, 2008, 21:17:32 »

абе хора пускайте по един линк за тея заведения...ако не поне адресче...  Stupid

п.с. айде някой да предложи хубав рибен ресторант около Студентски или в Лозенец...
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #43 -: Ноември 15, 2008, 19:34:59 »

Еййй, че незлюбезна Razz

Аре с адресите:

Sasa (риба/суши/японски) - Лозенец, последен етаж х-л Хемус
Сушито в Кемпински - Лозенец, х-л Кемпински Lol

Абе аз май само у кварталО си ям Lol Добре, че вече живея в друг квартал, че да се поразходя по заведенията, а не просто да притичам по чехли Lol Ади, ти в Саса и по пижам можеш да отскочиш Lol Lol Lol

често ли ходиш ?
Не мога да повярвам , че не сме се засичали ?!  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #44 -: Ноември 15, 2008, 21:54:49 »

Е са ако се окаже и че се познавате ... Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #45 -: Ноември 18, 2008, 10:05:52 »

В събота бях във Феите много прилично заведение. Като обстановка не е нещо страхотно, но с тези къщички с по една масичка за частно парти си е супер. А цените са им направо смешни, а яденето е вкусно доста.
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #46 -: Ноември 18, 2008, 10:12:47 »

В събота бях във Феите много прилично заведение. Като обстановка не е нещо страхотно, но с тези къщички с по една масичка за частно парти си е супер. А цените са им направо смешни, а яденето е вкусно доста.
Много любимо и бая партита е имало по тия къщички Smile
макар че преди бяха по малко и не бе така претрупано
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #47 -: Ноември 18, 2008, 13:19:16 »

Е са ако се окаже и че се познавате ... Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin

Че ние се познаваме. И сме си най-добрите приятелки Wink

Тинкърбел, в последно време нямам минутка да ходя където и да било Unsure Освен това май по-често съм се отбивала в Хамачито, ако трябва да сравня процентно. В Саса преди няколко седмици вечеряхме с една приятелка Smile Обаче не беше ти Smile
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #48 -: Ноември 18, 2008, 15:25:04 »

Знаех си аз Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #49 -: Ноември 18, 2008, 18:06:41 »

Там беше моминското парти на една приятелка преди 2 седмици. И си забравих орисническия комплект бельо в една от къщичките,мамка му!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: