star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Сънища
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънища  (Прочетена 89218 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #700 -: Юни 12, 2013, 10:09:01 »

Ххахахаха, ще ме убиеш Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #701 -: Юни 28, 2013, 15:13:18 »

Снощи имах един много приятен сън -размотавах се с един огромен корем,та чаках момче.пък тръгнах да раждам близнаци,момиче и момче  Wub и на следващия ден отивам на работа,барабар с децата  Lol
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #702 -: Юли 02, 2013, 12:01:21 »

Пак аз.. Снощи пак бях забременяла,май пак беше от същият тип,с когото в момента се срещам. Обаче този път ми беше много трудно да кажа на нашите,то не беше ред,сополи,пък те хората много спокойно го приеха. Прибрах се в България и след като родих момиченце отидохме в Турция на почивка. Там пък с Паяка се срещнахме и видиш ли моята девойка на има-няма месец беше колкото Ади голяма и приличаше адски много на нея. Та наш Паяк,започна да ме предубеждава да не се набивам на очи,че в Турция ти взимали детето,ако не сте омъжени с бащата и мен започнаха някакви ниджи да ме преследват..
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #703 -: Юли 02, 2013, 12:04:25 »

Хахаха, направо ме разби с тоя сън  Lol Аз пък сънувах Лора, ама не помня точно как  Confused
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #704 -: Юли 02, 2013, 12:09:12 »

Аз не знам дали ви разказах след като видяхме Феята в парка сънувах супер абсурден сън - бяхме в парка с колелата, ужасна буря, решихме да правим секс между дърветата, щото няма хора...и пристига Феята да се запознаем Lol Lol Lol и беше леееко неловко  Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #705 -: Юли 02, 2013, 13:18:57 »

Утии  Lol
Аз снощи сънувах, че живея в Барселона, и там се сдуших с Алето.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2672

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #706 -: Юли 03, 2013, 12:59:26 »

Хаха, пийс, поласкана съм  Lol
 Kiss
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #707 -: Септември 05, 2013, 10:35:10 »

преди малко сънувах починалият ми дядо, но в съня ми той беше жив. Дойде на гости в къщи да види бебето. Но аз знаех че той вече е починал, но въпреки това използвах момента да го видя жив и исках да си поговорим, не нещо специално просто ей така, "как си" туй онуй. В момента в който го поканих и той влезе в стаята и уж щеше да сяда, но се сгромоляса от високо и падна в ръцете ми и малко след това почина. Много смотано се чувствах след това като се събудих :(
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #708 -: Януари 24, 2014, 07:58:45 »

Сънувах Мина Smile Последно се чухме есента, не съм я виждала доста от преди това, нито форум, нито фейс, присещамм се, че я няма и до там.
И сънувах, че съм й на гости и се чудя защо не сме се виждали толкова време, отиваме в другата стая и виждаме прекрасно много синеоко създание, няколко месечно, русо, на име Никола Smile Беше много истинско Smile
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #709 -: Януари 24, 2014, 08:39:02 »

Аз сънувах Корни  Cheesygrin беше ми на гости, изглеждахме много близки семейни приятели, бяха и с бебе и с куче  Wub , а аз им бях сготвила мъфини и обяснявах на кучето, че го обичам  Tongue Това май ми е първия форумен сън  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #710 -: Януари 24, 2014, 09:51:49 »

Аз сънувах Корни  Cheesygrin беше ми на гости, изглеждахме много близки семейни приятели, бяха и с бебе и с куче  Wub , а аз им бях сготвила мъфини и обяснявах на кучето, че го обичам  Tongue Това май ми е първия форумен сън  Smile

хаха, Форевърче, още като видях, че си писала в сънища и ме осени прозрение, че е за мен  Cheesygrin

Значи кучето обичаш, а бебето не, така ли  Sneaky Да не беше много грозно?  Lol

Мерси за мъфините, много бяха вкусни, чакам още  Razz
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #711 -: Януари 24, 2014, 12:48:00 »

Моето похотливо съзнание пък ме кара да сънувам тройки с чужди мъже... Rolling Eyes
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #712 -: Януари 25, 2014, 00:21:06 »

Пък в моите сънища се въртят сексуални актове с други мъже,а приятелят ми няма нищо против..  Confused

И Гарфи сънувах как натиска каки Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #713 -: Януари 25, 2014, 12:54:52 »

Е да те набие ли искаш Lol И аз сънувам такива простотии нон-стоп, ще кажеш, че не правя достатъчно секс, пък не е вярно. Странна работа. Confused Lol
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #714 -: Януари 25, 2014, 13:01:15 »

Цитат

хаха, Форевърче, още като видях, че си писала в сънища и ме осени прозрение, че е за мен  Cheesygrin

Значи кучето обичаш, а бебето не, така ли  Sneaky Да не беше много грозно?  Lol

Мерси за мъфините, много бяха вкусни, чакам още  Razz

Ахаха, много емоционално някак ми подейства твойта новина  Smile (Не че не се радвам за другите.. ) но просто явно си ми форумната любов, поне по веднъж на ден си мисля за теб и се усмихвам  Kiss Бебето не го видях, бяхме го оставили в спалнята да спинка, а ние нагъвахме мъфинки и се усещаше полъх на лек, летен ветрец  Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #715 -: Януари 25, 2014, 14:09:05 »

Е да те набие ли искаш Lol И аз сънувам такива простотии нон-стоп, ще кажеш, че не правя достатъчно секс, пък не е вярно. Странна работа. Confused Lol

Той в съня ми ме подстрекава да охождам други мъже..нещо не сме у ред.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #716 -: Януари 25, 2014, 14:14:02 »

Аааахаххаха, е тва е безумно верно. Скарай му се! Lol Аз винаги му се сърдя като ми изневерява в съня ми Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #717 -: Март 14, 2014, 15:08:49 »

Сънувам,че отивам с приятелят ми в Русе.Имахме среща с Пупи,обаче огромна горила беше избягала от зоопарка и отидохме да се скрием в една детска градина. По-късно през деня отидохме на плаж,Бог знае защо в главата ми имаше плаж там. Срещнахме се с Корни и се забавлявахме с истории как всеки от нас е преживял този страшен ден. По някое време се обади Наком да пита какво правим.
Събудих се и се запитах какво не ми е наред.  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #718 -: Март 14, 2014, 17:07:24 »

Сънувам,че отивам с приятелят ми в Русе.Имахме среща с Пупи,обаче огромна горила беше избягала от зоопарка и отидохме да се скрием в една детска градина. По-късно през деня отидохме на плаж,Бог знае защо в главата ми имаше плаж там. Срещнахме се с Корни и се забавлявахме с истории как всеки от нас е преживял този страшен ден. По някое време се обади Наком да пита какво правим.
Събудих се и се запитах какво не ми е наред.  Lol

Много весело, най-ми хареса последното изречение  Lol Споко, всички сме така, кой не е имал форумни сънища  Cheesygrin
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #719 -: Март 14, 2014, 18:03:09 »

Поласкан съм.Сънуват ме в нема такива кошмари
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #720 -: Януари 06, 2015, 12:38:08 »

Значи да не развалям темата на Ути - сънувах,че сме на пазар за булченски рокли и тя беше силно незаинтересована от моят избор и само казваше "Да,да,айде,айде"  Lol Прибрах се аз с една принцеска рокля ЧЕРВЕНА и една чувалоподобна,с ръкави и червени сърца отпред и отзад. И нашите казват "С червената циганска рокля няма да ходиш,другата ще облечеш,хубава е" и аз избягах от вкъщи да си търся нова рокля,в 5 следобяд,а на другия ден ми беше сватбата.. трябва да спра да чета сватбения раздел  Razz Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #721 -: Януари 06, 2015, 13:43:08 »

Хахаххаха, сладурка Lol явно наистина е заразно Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13217

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #722 -: Януари 06, 2015, 13:45:04 »

Укротете се малко, че някои вече сме женени и втори път няма да ни огрее  Lol
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #723 -: Януари 08, 2015, 09:28:10 »

Еее, има преподписване Cheesygrin
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #724 -: Юни 19, 2016, 12:06:26 »

Сънувах, че се прибирам в България, за да си прибера децата  Blink Та децата ми бяха, тези на Сияна, ама видиш ли аз съм ги родила, тя самo ги е гледала, докатo аз реша да си ги прибера  Lol
Активен

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: