star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Сънища
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънища  (Прочетена 107663 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #675 -: Април 03, 2012, 09:38:15 »

Lol Чудех се аз защо ме сърбят ушите насън
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12021

« Отговор #676 -: Юни 07, 2012, 08:47:27 »

Форумен сън  Cheesygrin Пупи ми беше дошла на гости и докато се мотахме по улиците, видяхме Паячето да стои на една спирка. Пипахме коремче, много беше готино, веднага разшифровахме кое е глава, кое - дупе  Lol После ходихме на разни шантави места, но в един момент се получи като в рекламата "скъпи, бременна съм" и Паячето вече нямаше коремче, а държеше един бебешок - уникално сладко момченце беше (аз още в началото бях за момче и явно подсъзнанието ми е отказало да приеме обратното  Lol ) и тя не спираше да го гуши, а ние с Пупи само давахме някакви мъдри съвети отстрани  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13767

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #677 -: Юни 07, 2012, 10:04:42 »

Lol Властелинките на бебетата  Lol
Аз сънувах голи охлюви, цветни, зелени, жълти, какви ли не лигави цветове. Отивам да ги гадя  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #678 -: Юни 07, 2012, 13:48:53 »

Не знам как ще гадиш лигавите цветни охлюви, ама аз сънувах секс между извънземни... И също беше цветно и лигаво  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #679 -: Юни 07, 2012, 14:22:00 »

Хахах гадя, изкукала съм нещо  Lol Гадая...
Разгадах аз, положителни герои ще да са в моя живот  Lol
абе имаше нещо, че цветно сънували надарените хора  Lol На други места четох, че пък хората със сериозни психически проблеми събували цветно  Lol Аз към кои ли спадам  Whistling
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #680 -: Юни 07, 2012, 14:39:49 »

Към тези, които се събуват със сигурност  Lol
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2730

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #681 -: Юни 07, 2012, 15:06:21 »

Ee, Лора, много хубав сън Smile Kiss
Особено ми хареса това с разшифроването на дупе и глава, защото аз не мога да се ориентирам Lol
Мен ме е страх и да натисна де, не че лекарката не ме натиска яко с доплера.. От време на време като събера смелост попипвам по-усърдно и се забавлявам, че напипвам някакви нещица. А най-любимо ми е мишана като се завърти и се случи ръката да ми е на корема, усеща се много силно отъркване я на дупе, я на глава. Много мили моментчета.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #682 -: Юни 08, 2012, 11:44:04 »

Аааа Анн, дебнеш ме за грешки  Razz
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #683 -: Юни 08, 2012, 12:04:16 »

Е, без дебнене. Ама много забавно ми стана  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #684 -: Юни 08, 2012, 12:29:21 »

Четах ви тази тема, легнах вчера следобяд да спя, и сънувах. На инат беше, абсолютно съм убеден, даже беше цветно.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #685 -: Юни 13, 2012, 09:40:03 »

Сънувах Наком, не приличаше много на себе си, ама прическата беше същата Cheesygrin Бяхме на нещо като семинар, той беше учител, който беше много строг и всички респектираше, ама на мен ми обясни някакви задачи и се оказа супер пич под прикритие Cheesygrin
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #686 -: Юни 13, 2012, 10:46:57 »

Сънувах Наком, не приличаше много на себе си, ама прическата беше същата Cheesygrin Бяхме на нещо като семинар, той беше учител, който беше много строг и всички респектираше, ама на мен ми обясни някакви задачи и се оказа супер пич под прикритие Cheesygrin

Сънувала си правилните сънища.Продължавай все така Smile
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8544

« Отговор #687 -: Юни 25, 2012, 21:49:59 »

Сънувах, че с Мариета работим във фирмата на Алето.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
aleto
Newbie
*
Публикации: 7118

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #688 -: Юни 25, 2012, 21:58:16 »

Сънувах, че с Мариета работим във фирмата на Алето.

Lol

Е не!!!

Lol

Аз сънувах,че си приготвям снимки за профила ми онлайн. Самозатворих се в една каравана с тежки завеси и обмислях от кой ъгъл съм най-апетитна и как ще си избирам клиентите.  Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol

Не мога...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #689 -: Юни 25, 2012, 22:32:28 »

Абе мислих си - какво толкова, работили сме при Алето, ама после пък се сетих какво работи Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #690 -: Юни 26, 2012, 00:59:36 »

Еее,пък вий,не стига,че няколко приятелки ми викат мадам,сега и вас да плаша Smile
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #691 -: Юни 26, 2012, 10:09:55 »

Пък аз викам мадам на всички, особено на живо ! Cheesygrin

Сънувам само кошмари, така беше и в тийн годините, не ми липсваше. Сънувам, че погребвам близки и правя секс с далечни роднини, поне  не в един сън, и пак много смущаващо.
Тази нощ спах сама вкъщи за пръв път от години, така се сдухах, че домъкнах най-големия кухненски нож, никой не бих мушнала, но се успокоих, заспах в два чак и в 5 ме събуди бурята, толкова светкавици, беше много красиво, прозорците подляха, попивах ги около час, после пуших и гледах как светка и сега съм направо труп.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
aleto
Newbie
*

« Отговор #692 -: Юли 09, 2012, 14:34:13 »

Сънувах,че забременявам,раждам -котенце..хем уж беше бебе,ама хем и като се охрани и беше черно лъскаво котенце. Намери си някаква пържола на пода и я изяде,а аз примирах от ужас да не му стане нещо. Имаше и някаква негова бащинска фигура наоколо,но не беше кой знае какъв фактор. После и мафията ни нападна,Тони Старк (Айрон Мен) ни се заяждаше,дойде ми мензиса и си сложих тампон -ОБ от тия старовремските и го наврях спокойно,а в реалния живот много трудно слагам тампони. Даже си реших,че е от раждането,ама цент не помня как съм раждала. Имаше хора,висящи от бънджита,високи сгради. Срещу нас някакво училище ми се върти,май бяхме в Пазарджик.

Даа...сега станах и бързам да напиша,че почти нищо няма да остане скоро.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #693 -: Юли 20, 2012, 16:03:08 »

искам да се оплача тия дни какъв кошмар сънувах...

Някаква бомба гръмна, имаше после земетресение, евакуирахме се всички, а аз бях само с приятеля ми, нямаше ги другите. Тръгнах да търся роднините и намерих приятелката на баща ми, която ми каза че той е умрял....аз направо бях  Sad eyes Sad eyes Sad eyes

Проверих го в съновника още на следващия ден, видях че е на хубаво, ама просто като се сетя какво преживях и ми става ужасно гадно....и хоп на следващия ден избухна автобуса в Бургас...направо получих някакво дежа вю че тия новини вече съм ги изживяла и съм ги чула преди това....
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #694 -: Април 11, 2013, 10:26:49 »

Супер странен сън. Чак ми беше супер реален, като повечето сънища. То аз цяла нощ бях в някакви филми, но почвам от интересната част. Вървя си аз и се кефя, и нали явно и в съня си съм бременна, защото си навеждам главата и виждам, точно над линията на бикините ми, как под повърхността на кожата ми се очертава главата на бебето. И аз съответно изпадам в някаква дива радостна истерия.... Lol По едно време гледам някакъв крак, после пак главичката, ама много ясно се виждаше личицето... Сигурно сега като го разказвам звучи зловещо чак... Cheesygrin, ама аз в съня си много му се радвах и се чудих как това е възможно.
« Последна редакция: Април 11, 2013, 10:28:21 от alivera » Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #695 -: Юни 08, 2013, 10:20:51 »

Избих рибата тая нощ!
Ходихме със Сашо и Никола на гости на Корнелия и половинка, ама стигнахне късно, защото Корни готвеше?!!! и останахме да спим у тях ?!! в спалня с Корнелия, Сашо и бебето, защото мъжа й и кучето спяха в другата стая. Направо съм пълен туш.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #696 -: Юни 08, 2013, 10:34:32 »

Аз съм още по в туш, защото изобщо не видях, че темата е Сънища Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9082

« Отговор #697 -: Юни 08, 2013, 23:02:24 »

ахаха съвсем случайно отворих да видя на Гал бисера  Lol Така е, аз съм една перфектна домакиня-готвачка, само дето гоня мъжа си да спи в другата стая да не ми хърка на главата, пък и да да обърна внимание на гостите... Wink

Само не знам защо съм ви светила, а не съм отишла при мъжа и кучето, нещо на оргия отива май  Cheesygrin

Поне готини ли бяхме, а кухнята хареса ли ти  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #698 -: Юни 09, 2013, 11:00:53 »

Не, не, нищо оргично нямаше, ни на йота. И да, много готино си изкарахме  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9082

« Отговор #699 -: Юни 12, 2013, 09:57:40 »

Доживях и аз да пиша в тази тема с много ясен и откачен форумен сън  Cheesygrin

Аз и Ути (и май мъж ми, не знам кой беше третият) пътувахме с кола към Русия и се отбихме в Украйна малко след границата да видим апартамента на Катрин и мъжа й. Там решихме да спим, за да си починем, но Кат я нямаше и мъж й ни покани и показа всичко. Помня нпкакви етажерки, кухня и че давах съвети за подредбата  Lol После си легнахме май всички в едно легло (нямаше други), Кат се прибра и се разсърди  на мъжа си, че ни е поканил. Спориха и в крайна сметка тя се съгласи да останем, но ако тя спи по средата между всички. Гушнахме се дружно и заспахме  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: