star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Сънища
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънища  (Прочетена 89263 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« -: Ноември 06, 2008, 16:35:00 »

Съжалявам, но толкова съм потресена и възмутена от нещата, които сънувам, че ми е нужна цяла отделна тема!  Mad Писна ми всяка сутрин да се събуждам и да се чудя какво по дяволите не ми е наред, че сънувам подобни простотии. Баси извратеното въображение дето го имам!

Ето снощи сънят ми включваше огромно бяло кенгуру с хентайски очи, сексшоп и близнаци  Unsure

Вие сънувате ли толкова изумени неща или да ходя на лекар. В началото и мъжът ми се забавляваше с разказите ми, но вече сериозно се притеснява...

И имате ли повтарящи се сънища, като този моят дето морето залива града?

И мислите ли, че те имат нещо общо с реалния живот и са свързани по някакъв начин с емоциите ни? Щото, извинете, ама аз бяло кенгуру въобще не съм срещала... Razz

« Последна редакция: Ноември 06, 2008, 16:40:47 от Лора » Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1 -: Ноември 06, 2008, 16:39:07 »

Lol Lol Lol
Извинявай, но пръво ще се насмея, имам ужасно бързо въображение. Lol Lol Lol Lol

Сега сериозно - ПО-ЧИВ-КА! Дай си малко почивка на мозъка.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #2 -: Ноември 06, 2008, 16:42:22 »

Тц тц, как се подигра с нещастието ми  Unsure

Каква почивка, аз от малка ги сънувам такива (не това с сексшопа де  Lol )
Тъпото е, че всичко помня е после цял ден се изумявам.
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #3 -: Ноември 06, 2008, 16:43:53 »

Лори, и аз сънувам такиви идиотщини...
Преди време баба ми ме гонеше с голям кухненски нож да ме убива,
а аз дърпах синята й коса и я ритах в ребрата...
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #4 -: Ноември 06, 2008, 16:44:35 »

Нощес сънувах как жълтите павета са заляти с вода до колене за пореден път и му обяснявам на Бойко Борисов да си подаде оставката, той пък взе, че ме послуша. После в няква стаичка убиха някого със снайпер и на дружинката вътре ни хрумна ужасно хитрия план да се държим сякъш убития е още жив, дори звъняхме от неговия джиесем, за да се зачуди убиеца свършил ли си е работата или не и да се върне на местопрестъплението да провери и така да разберем кой е. После бях на плаж в Лос Анджелис  Confused, ама обстановката беше нещо средно между супер лукс и каменната ера, стоях на една маса с едни българи, които криеха нещо в раницата..
Мисля (надявам се), че сънищата нямат нищо общо с реалния живот и не отразяват някво мое състояние, иначе кой и да е психиатър, на който споделя бълнуваниците ми трябва да се гръмне.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #5 -: Ноември 06, 2008, 16:44:35 »

Ох, същата съм ,някой път не разбирам абе от къде идват такива щуротии. Чак се дразня вече. Иначе това за морето съм го сънувала милион пъти Smile.
П.С. Оле FroZen, това твойто си е направо филм бе  Razz. Егати, аз нямам чак такива сънища.
« Последна редакция: Ноември 06, 2008, 16:46:09 от veselo_momi4e » Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #6 -: Ноември 06, 2008, 16:46:01 »

Що народ съм се мъчил да убивам на сън, пък те не умират. То бе беше стрелба, то не беше бой, то не беше чудо.  Lol

А на следващата форумна среща Лора ще разказва за сънищата си.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #7 -: Ноември 06, 2008, 16:46:14 »

И аз сънувам подобни щуротии.Някои сънища са на подъзнателно ниво и могат да бъдат тълкувани.Други са просто неща подобни на нещо , което ти се случило и направило силно впечатление и мозъка сам си подрежда и "перефразира" информацията ...
Това за морето предполагам , че е защото си морско чедо , а се говори в последно време за глобалното затопляне и как целия свет ще потъне под вода  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin бе не знам .
Аз като малка често сънувах как от големия гардероб пада един юрган и ме смачква.Имах някъв страх от тоя шкаф и оттежкия юрган  Lol После започнах да сънувах нинджи ..... и да ти кажа ... имало е защо  Razz
Често сънувам и разни хора , които не съм срещала отдавна .На другия ден ги срещам.Също и някой път съня ми подсказва какво ще се случи през деня или съвсем скоро ,дори ми се е случвало да взимам решения повлияни заради някой сън .
Бе вярвам аз в тия работи със сънищата. Razz  Cheesygrin
Активен

Don’t feed the forum trolls
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #8 -: Ноември 06, 2008, 17:36:10 »

Аз сънувах, че колежката се опитва да убие колегата и пробва по 1000 начина, ама той много издръжлив се оказа Smile)))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #9 -: Ноември 06, 2008, 17:41:59 »

Аз сънувам всякакви простотии... Катастрофи, убиства, експлозии... Направо все едно съм във филми...
Последния път направо се стреснах като се събудих...
Много се надявам да няма нищо общо между сънища и реалност...
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #10 -: Ноември 06, 2008, 17:43:06 »

Аз пък по моите сънища мисля, че са свързани с реалния ми живот. На периоди съм - ту сънувам много, ту нищо. Но винаги сънищата ми носят някакъв отпечатък от нещата, които ми се случват. Дори когато са супер безсмислени. Например имах поредица от сънища, които можеха спокойно да премерят сили с холивудски екшъни и да са дваж по-интересни и интригуващи. Реално не съм спасявала света от бомби и не съм участвала в гонитби с коли и не съм летяла през огнени тунели, но по онова време яко се бях вживяла в един филм. Другото е, че сънувам познати и приятели и винаги сънищата ми изразяват чувствата ми към тях.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #11 -: Ноември 06, 2008, 18:21:49 »

Секс, раждане, бебета и стряскане. Това са ми сънищата. И като се замисля, последователността е невероятна  Lol Но напоследък буквално се сепвам като се будя. Все едно падам от някъде  Rolling Eyes
 Иначе често са едни несвързани и трудни за обяснение. Преди редовно се зачитах в тълкуванията, ама в повечето случаи все лошо значеха и се отказах.
Онзи ден сънувах, че ям кисело зелце, дано скоро ме огрее, че го мисля вече трети ден  Lol
А по повод странните ти сънища Лори, си мисля, че просто си с богато въображение. Въпреки, че съм чувала, че при такива динамични сънища, организма не си почивал пълноценно  Rolling Eyes
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #12 -: Ноември 06, 2008, 18:41:59 »

А асансьор ,който е външен, отива на няколко километра във висините, открит е (без кабинка) и на всичкото отгоре е позициониран пред НДК , сънувала ли си? Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #13 -: Ноември 06, 2008, 19:47:35 »

Оооо, откачени сънища и аз имам много. Сънувала съм се като мъж, сънувала съм се като друг човек... Снощи сънувах, че отивам да си взема автограф от една рок група, а те се оказват терористи и ме задържат за заложница, а после ставам любовница на китариста.  Lol Lol Lol Трябва да намаля метъла малко, май...  Unsure Иначе големи абсурди могат да се сънуват.  Smile Според мен сънищата са някаква каша от неща, които съзнателно или несъзнателно са ти се набили в мозъка и се съчетават по абсурдни начини. Но не е задължително де...  Smile Това с бялото кенгуру не знам и аз откъде се е взело.  Lol Но и на мен ми се е случвало да сънувам такива абсурдни образи.  Rolling Eyes
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #14 -: Ноември 06, 2008, 20:08:25 »

сънувам потресаващо извратени неща, че чак не ми се мисли за тях .... последно сънувах разни неща с bizzare, че беше и бременна  Unsure (в съня също имам предвид) ... отвратена съм от себе си направо  Razz Razz Razz
Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #15 -: Ноември 06, 2008, 20:18:50 »

Внимавайте какво сънувате, че нали сънищата отразяват скритите ни (и от нас самите) желания  Razz Lol
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #16 -: Ноември 06, 2008, 20:42:45 »

Хаха   Cheesygrin Е вярно, че преди бях постнала снимка на въпросния китарист като пример за готин мъж, ама чак пък толкова.  Lol Сега си спомням, че като бях с бившия веднъж сънувах, че правя секс със сегашния...  Unsure абе може и да има нещо пророческо в някои сънища.  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #17 -: Ноември 06, 2008, 21:28:38 »

сънувам потресаващо извратени неща, че чак не ми се мисли за тях .... последно сънувах разни неща с bizzare, че беше и бременна  Unsure (в съня също имам предвид) ... отвратена съм от себе си направо  Razz Razz Razz

Lol Lol Мръсницоо
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #18 -: Ноември 06, 2008, 21:36:02 »

Абе хора, аз съм сънувала, че правя секс с майка ми. А сега ми кажете дали не съм болен мозък?

Бях много изненадана от този факт (че мога да сънувам подобно нещо). Но тогава бях бременна, сигурно има връзка с лудите хормони.
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #19 -: Ноември 06, 2008, 21:57:53 »

Русалке, печелиш моите 10 точки за най-... хм... щур , така да го наречем, сън!  Huh Weird MrGreen

Сега се замислих, че напоследък хич нищо не сънувам, не знам на какво се дължи това. Smile

Иначе ако сънувам почти винаги е свързано с реалния ми живот. Един вид сънят ми е отражение на емоциите, вълненията, страховете, чувствата ми, съмненията ми и всичко, което се случва в главата и душата ми.

Често ми се е случвало и да сънувам как ще протекат предстоящи събития, за които се вълнувам ( контролните като по-малка, балът, изпитите и т.н.). Е, естествено не ги познавам никога. Smile Най- често ми се е случвало да сънувам как изкарвам 2-ки, как нищо не знам, как се спъвам, как падам и такива неща. Smile

Също така много пъти съм сънувала неща, които искам да изживея - от най-малката случка (например супер романтична целувка с някого) до някаква по-голяма моя мечта (скок с парашут, с бънджи и т.н.). Често пъти съм сънувала как както си плувам и изведнъж политвам и точно тогава сънят ми приключва. Но точно това усещане (летенето) е било най-истинско от всички останали и като се събудя имам чувството, че направо съм летяла. А пък ми се е случвало и да се чудя дали дадено нещо съм го сънувала или е станало наистина.  Rolling Eyes
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #20 -: Ноември 06, 2008, 22:00:01 »

Хаха, много весело - тука уча за един изпит и тази тема определено ме развесели.. Аз последната седмица сънувам всяка вечер въпросния изпит, само вчера разнообразих с един кошмар - двама мъже влезнаха през терасата (преди да заспя я оставих открехната за през нощта) и си правеха най-различни неща с мен Cry..
Та, определено моите сънища винаги са породени от преживяванията ми в реалността...

В интерес на истината само веднъж съм сънувала как правя секс, ама така истински и прочуствено, даже питах сестра ми дали съм викала насън, но тя нищо не беше чула. И това се случи след като цели 2 месеца не бях правила секс, а обектът на моите желания го чаках да си дойде след 2 дни. Бяха едни много тежки дни... Razz
Активен

C’est tout!
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #21 -: Ноември 06, 2008, 22:22:49 »

Аз също понякога съмувам ужасни неща, нелогични и просташки. И се опитвам да ги забравя колкото може по-рано, защото разни сцени само ме затормозяват като ми се привиждат през деня. Иначе от малка имам периодични ужасяващи и реалистични кошмари- или гигантски пожар обхваща града и аз в сремежа си да умра щастлива събирам разни тревички и ги стискам, или огромни вълни заливат всичко, започват да ме дърпат към морето, аз се дърпам обратно, те пак ме завличат, давя се, потъвам, ама направо ритам насън и се държа за възглавницата. Всеки път е по-реалистично и по-ужасно, събуждам се с главоболие и страх.
Също така, винаги когато припадна сериозно, изпадам в дълбок сън и сънувам. Но никога не запомням какво точно ми се е явило. А ми е интересно, дали е просто сън или.. бяла светлина.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #22 -: Ноември 06, 2008, 22:38:37 »

Най-невероятно странният ми сън беше по време на секциото, когато поисках да ме приспят за шиенето. Сънувах, че една спирала ме повлича бавно надолу и навътре, в концентрични кръгове, започвам да се разпилявам на малки частици и вече не съм едно цяло, а съм милиарди атоми пръснати, въртящи се в тази спирала (нещо както са звездите във вселената). Нямах тяло, а бях само мисъл, пръсната в пространството. Толкова дълго продължи да ме върти бавно тази спирала и разсъждавах над различни причудливи неща. А мен все едно вече ме нямаше. Изведнъж спиралата започна да се върти на обратно, и ме заиздига навън и нагоре, после започна все по-бързо да се върти и в един миг видях лампите на тавана на операционната, в следващия чух музиката, която бяха пуснали за операцията и на вълни ту се събуждах, ту пак изпадах в някакъв унес. Отделно говорех много глупости и се чувах и не можех да се спра Smile Ама медикаментите какво ли не правят.

Сега се зачудих дали докато съм спяла съм говорела нещата, над които разсъждавах докато бях пръсната на частички. Ако е така... уеуеее, срам Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #23 -: Ноември 06, 2008, 23:05:06 »

А по повод странните ти сънища Лори, си мисля, че просто си с богато въображение. Въпреки, че съм чувала, че при такива динамични сънища, организма не си почивал пълноценно  Rolling Eyes

Абсолютно е така, гарантирам. Дори когато спя по 7-8 часа на нощ, сутринта съм направо разпиляна, все едно влак ме е газил! Мъжът ми казва, че буйствам страшно много, а понякога крещя и се бия  Unsure Отделно сънувам по много сънища на нощ и всеки е толкова интензивен, че в края му се събуждам и така си накъсвам съня.

Абе хора, аз съм сънувала, че правя секс с майка ми. А сега ми кажете дали не съм болен мозък?

А аз като сънувах, че с брат ми сме бременни? И двамата... С огромните кореми и всичко...

Иначе сексуални сънища нямам особено често, но всеки път завършват оргазмиращо  Cheesygrin
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #24 -: Ноември 06, 2008, 23:16:15 »

Аз се чувствам супер малоценен на фона на всичко това.Битката ми с чакали пред детската ми градина, и престоя ми в семейство което ме бе осиновило и оргията със доведените ми сестри, както и процесията от индийски слонове на пазара в Бургас просто бледнеят пред писаното по-горе.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: