star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Клуб "Официално били шута"
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Официално били шута"  (Прочетена 14631 пъти)
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #25 -: Юли 03, 2011, 21:54:49 »

Много се радвам, че още вярваш в тези неща, благодаря, аз вече не Smile И в случая изобщо не говоря за зелено, червено и т.н. валути. Дори самите хора са в пъти по-различни и изобщо не могат да се сравняват с 80% от сънародниците  Wink Не по цял свят разбира се.
И бтв знаеш ли колко бързо се изпарява щастието, или поне спираш да мислиш за него, като няма пари Smile Така, че да, може да не са най-важни парите, но са много важни. Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #26 -: Юли 04, 2011, 01:14:45 »

Ами за притеснение не. По-скоро визирах цялата хамалогия по това да спира с един начин на живот, за да започне друг, па макар и на родното място и ала бала.
Въпрос на лично разбиране е вече, аз едно време нашите като рекоха хайде, троп, да заминаваме някъде - категорично отказах. Не искам да емигрирам, вярвам в промяната, вярвам, че ние сме тези, от които тя начева (не че не е имала 20 години, но да речем, сега е узряла/назряла за нас) и не смятам да търся "лекия" път. Макар че колко ли е леко да изградиш нов, напълно откъснат от всичко познато, живот и да се бориш дори и на по-.. икономически подредено и подплатено финансово място.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #27 -: Юли 04, 2011, 11:06:14 »

Але, сега видях големия ти пост и още повече искам да ти кажа, че те мислим много. И щом е неизбежно, стискаме палци да мине бързо и леко , доколкото може. Пък съм сигурна, че след като се отърсиш от шока, ще намериш бързо нов път и ще си бъдеш същата щура и щастлива дивачка, която обичаме и която чакаме  Kiss
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #28 -: Юли 04, 2011, 11:24:09 »

Няколко пъти ми се искаше да напиша нещо...Малко ми е неудобно, и аз като Фата, пиша отскоро, но пък чета повече. Кураж ти желая, ти си прекрасен човек, като теб една на милион. Наистина, не го пиша просто така, то си личи от всяко твое мнение. И колкото и да е банално - всяко зло за добро. Убедила съм се.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #29 -: Юли 16, 2011, 11:28:30 »

Тъкмо си мислех за теб и колко ще е готино някой ден да разказваш на внуците си, от децата, които не искаш да имаш, как на младини си била женена за чуждоземец и си живяла през океана Smile.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #30 -: Юли 18, 2011, 10:29:50 »

Май не е имало официален развод във форума.
имало е Wink
развода е гадно нещо, особенно ако се развеждаш като Бай Ганьо.....................Smile
както и да е, болката от една раздяла винаги минава с времето - даже после ще се чудиш на акъла си, що си се тормозила толкова.... Smile
най - силната болка на света е да те нарани дете, моли се това един ден да не ти се случва  - няма минаване Smile Напоследък се срещам с мои приятелки с които сме си отгледали децата, всичките си крият подутите от рев очи под тъмни очила. Почти не се среща семейство в което едно от децата да не е "убиец на родители"......ама това е друга тема, която ще направя след петнадесет години в този "розов" форум Lol Lol Lol
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #31 -: Юли 18, 2011, 13:59:20 »

леле Лоши, това е много гадно и тъжно... че нали за това се борим, да възпитаме децата си и някой ден да не ни подуват очите от рев или пък да ни нараняват  Unsure дано успеем да се справим, че това е най-трудното нещо в отглеждането на дете- възпитанието...

Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #32 -: Юли 18, 2011, 15:13:39 »

леле Лоши, това е много гадно и тъжно... че нали за това се борим, да възпитаме децата си и някой ден да не ни подуват очите от рев или пък да ни нараняват  Unsure дано успеем да се справим, че това е най-трудното нещо в отглеждането на дете- възпитанието...

това е трагедията, защото моите познати всичките са доста образовани хора и са стабилни семейства....снощи с мъжо това си говорихме, как няма в едно семейство да цари хармония. На една играе комар, на другата пуши трева, на третата краде и всичките бягат от училище - това са децата на прехода. Колкото в по-елитни училища учат, толкова са по-лоши. Е, не всички родители си го признават - "какво ще кажат комшиите"имаш ли две деца, задължително едното, не е много в час. И знаеш ли какво става с теб? не си доспала! уморена си! мислиш че с нищо не си го заслужила - ама на кой му пука!  чакаш да отмине пубертета и се молиш да не дойде по-страшно!. През това време се оглеждаш в огледалото и  Shocked съпилала сисе от антидепресанти и цигари а мъжат на живота ти ще гледа тъпо в една точка, ще пие ракия и ще яде салата , щото нито шамарите, нито приказките помага Smile
спокойно, дотогава имате още много щастливи години Kiss, пък и може на някой да му се размине Cheesygrin
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #33 -: Юли 18, 2011, 15:42:07 »

ох...  Unsure не знам какво да коментирам просто, верно ми е далеч от главата, но това не ми пречи да ми се свие корема като се сетя... за това ще гледам да не мисля много много за далечното бъдеще...

Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 18, 2011, 17:23:37 »

Мда, тогава проклятието на родителите, което всички сме чували "Един ден и ти ще имаш деца", просто се сбъдва.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #35 -: Юли 19, 2011, 14:43:11 »

Биз,много си мила,наистина ли си мислиш за мен?

Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 19, 2011, 16:13:51 »

А не, само съм си нагласила римайндър "Алето", да й пиша в темата след седмица Cheesygrin
*гуш*
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #37 -: Юли 19, 2011, 20:54:06 »

не е "убиец на родители"......ама това е друга тема

съвсем друга е темата за "убиец на деца" (ако мога да използвам същия израз) ...
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #38 -: Август 16, 2011, 15:48:41 »

Але, да ти кажа и аз се сещам за теб и то даже всеки ден. Времето си минава и се надявам и с него лошите ти преживявания. Страхотен човек си и знам, че всичко ще се оправи.  Clover
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: