star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Клуб "Официално били шута"
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Официално били шута"  (Прочетена 14633 пъти)
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« -: Октомври 22, 2008, 01:15:11 »

така между другото да попитам, дали ще е много неприлично да пуснем една темичка-клуб Разведени Cheesygrin
« Последна редакция: Октомври 25, 2008, 13:23:24 от Mina_21 » Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Октомври 22, 2008, 08:27:06 »

Честно, като видях, че ти си писала в темата за сгодените, очаквах някаква невероятна новина от теб  Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #2 -: Октомври 22, 2008, 10:05:55 »

М, да. Няма ли някой вече да се похвали?
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #3 -: Октомври 22, 2008, 18:31:00 »

дарлинг-разведе ли се????????????
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Октомври 23, 2008, 13:15:57 »

така между другото да попитам, дали ще е много неприлично да пуснем една темичка-клуб Разведени Cheesygrin

Честитоооооооооооо ! Kiss
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #5 -: Октомври 23, 2008, 14:36:07 »

Честитоооооооооооо ! Kiss

И аз честито! Cheesygrin
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #6 -: Октомври 24, 2008, 18:37:05 »

цъ Cheesygrin никой не ме пуска, пък и не ми се занимава вече, за жалост на адвокатите в Пловдив:-D Lol Lol Lol
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #7 -: Октомври 24, 2008, 22:21:57 »

цъ Cheesygrin никой не ме пуска, пък и не ми се занимава вече, за жалост на адвокатите в Пловдив:-D Lol Lol Lol
Е хубу де като не става клуб "Разведени", нека да е клуб "Официално били шута"
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #8 -: Октомври 24, 2008, 22:39:22 »

Е хубу де като не става клуб "Разведени", нека да е клуб "Официално били шута"
готино Lol Kiss
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #9 -: Ноември 13, 2008, 17:59:44 »

Лошата , ти четеш ли си личните - трябваш ми много , ПОМОщ!!!!!
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 02, 2009, 21:18:11 »

Лошата , ти четеш ли си личните - трябваш ми много , ПОМОщ!!!!!
сега чак го прочетох, сори. вече не ти трябвам, но имам телефон. аз мога да ти кажа къде са най-добрите във всяка област Kiss
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7112

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #11 -: Юли 01, 2011, 23:21:17 »

Май не е имало официален развод във форума.

Писна ми да сера оплаквания в " Да се оплачем",защото си е ясно (поне за мен) накъде вървят нещата.

Минавам през кошмар,драги дами,официален и неофициален,така,че ще имам нужда от малко или много подкрепа,укор и поклащане с глава.

Като отговор за неизречени и изречени въпроси е този пост.

И като от Лична драма да се подпиша :

от едно Разбито Сърце.
              Контакт в офиса.

Cheesygrin

Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #12 -: Юли 01, 2011, 23:46:33 »

Але  Shocked ... бъди силна!!!  Clover Clover
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #13 -: Юли 01, 2011, 23:55:04 »

Але, само ти си знаеш през какво минаваш и каква раздяла преживяваш. Ние доколкото можем, ще те подкрепим и ще стиснем палци, за да намериш верния път.  Kiss
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #14 -: Юли 02, 2011, 08:10:27 »

Але, едва ли ще получиш укор от нас..
пиши колкото искаш оплаквания - ние сме тук за да ти дадем кураж.. и упора..  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #15 -: Юли 02, 2011, 09:43:14 »

Тайно се надявам да е просто голяма криза, и да успеете да излезете от нея.
Имаш положителна енергия от мен, дано успееш без много драми да се стабилизираш. Unsure
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #16 -: Юли 02, 2011, 12:21:35 »

Пффф, много тъпо ми стана, чак ми се дорева...Защо трябвва да се случват тези неща :( Дано не съм разбрала правилно...Не мога да повярвам, мислех, че имате забавна и щастлива връзка с много секс...Явно нещата  не са такива, каквито изглеждат. Ти си страхотен, силен човек и съм сигурна, че ще минеш през това и ще бъдеш отново щастлива, когато всичко свърши. Много подкрепа и прегръдки имаш от мен. Ако и когато ти се говори, ние сме насреща.  Kiss  Clover Clover Clover

Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #17 -: Юли 02, 2011, 15:00:21 »

Алето, ти не ме знаеш, но аз съм ти от верните фенове, смятам, че си разкошна, земна, много интелигентна мадама със страхотно чувство за хумор.  Smile Каквото и да ти се случва, то ще те доведе до нещо по-голямо и хубаво, нужно ни е да вярваме в това, за да се борим и вървим напред. Много разводи и тежки раздели съм наблюдавала, страданието е голямо, но тези хора сякаш винаги стават по-силни и мъдри след това. Когато срещнат втората половинка в живота си са с нея за цял живот и са много щастливи.
Дано всичко мине леко, остави се да се разпаднеш, да си изстрадаш всичко, за да се събереш в още по-голям човек след това. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #18 -: Юли 02, 2011, 19:50:33 »

Ух, аз незнам точно какво се случва, че не чета много, но съм в потрес от прочетеното.
Стана ми много мъчно :(.

Але горе главата и стискам палци,всичко да се нареди по най добрия начин за теб.
Ти си много силна, така че знам че ще се справиш.  Clover
Черпя те една водка с лед  Very drunk пък аз ще ти правя компания с една ракия  Cheesygrin.
« Последна редакция: Юли 02, 2011, 19:53:32 от kotanka » Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #19 -: Юли 03, 2011, 05:43:16 »

Благодаря много и искрено,мили дами. Ситуацията ми в момента налага да търся помощ отвсякъде,а мога също така и да ви уверя,че наистина мили думи и топли постове като вашите са ми нужни.

Не е само криза,всъщност да,криза си е,но връщане назад за мен няма. Говорих цяла седмица с адвокати,но мисля,че наистина взех твърдо решение преди няколко дена и сякаш ми олекна малко,омръзна ми това положение на безтегловност. Причините не ми се изреждат в момента,прекалено горчиво е,а и макар да съм споделила в късен час с някои от вас по скайп,самата истина е по-голяма от мен и от вас,и от всичко.

Бих казала,че от това по-лошо няма накъде,но има,та затова не бих си извикала двоен лош късмет.

Доколко съм силна не зная,последните две седмици бяха буквален ад за мен,изгори ме вътрешно и външно,движех се с празен поглед,с горчилка насъбрана,с абсолютна песимистична представа за бъдещето.

Сега,слава Богу,начертан имам план,дори няколко,което ме утешава и ми дава сила за всеки следващ ден.

Силна,силна,като топен кашкавал бях тия последните седмици/месеци,пронизано ми е сърцето дотолкова,че физическа болка усещам непрестанно,но гледам напред и призовавам псевдо-положителните си мисли непрестанно.

За добро е.

Още не съм на философската страна на нещата,все още съм гневна,ама много гневна,ярост и сълзи на едно място.

Скоро сигурно ще сме и на един континент,кога не зная,не съм преодоляла вакуума си от безсилие.

Но все пак Благодаря с главно "Б",оценявам всичките ви пожелания и се надявам,че поне малко от това,което мислите за мен е вярно.

Целувки.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #20 -: Юли 03, 2011, 09:52:48 »

Аленце, само предполагам през какво минаваш и колко ти е тежко. Но съм била на това разочаровано, огорчено и безпътно място. Дано има и там кой да е до теб и да те преведе през уязвимите моменти или поне да ти е рамо. Каквито и да са причините за това решение, не се отчайвай - животът има своите начини понякога да ни дава хубави неща, след като ни е показал тежките.
Пожелавам ти да излезеш скоро от ситуацията, да простиш - и на него, и на себе си.
Пращам всичките си хубави мисли към теб!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #21 -: Юли 03, 2011, 12:44:34 »

Яле Kiss Много виртуален междуконтинентален гуш. Няма да ти казвам, че си силна, нито какво ще стане за в бъдеще, сабя ще покаже. Една банална, но простичка истина - времето лекува!

п.п.
Как стои въпроса с оставането в щатите? Дано не е нахално, не ми е това идеята, просто откакто каза, че има нещо аз само за това си мисля.. Леле, ужас, колко съм станала практична и цинична, не отдадох толкова голямо значение на една любов в криза, ама виж как се притесних за твоето бъдеще Cheesygrin Има ли вариант да останеш там?
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #22 -: Юли 03, 2011, 20:19:02 »

А трябва ли да е притеснително за нейното бъдеще да се върне в България?
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #23 -: Юли 03, 2011, 20:56:11 »

Определено е, лол... Аз лично бих го приела като крачка назад. Ако някой ден успея да замина там където искам и да започна да градя нещо, мисля да си идвам в България за да си видя семейството, приятелите и да си харча парите Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юли 03, 2011, 21:48:13 »

На мен ми е жал за хора, чиито мечти се заключват в едното "да съм другаде". (с това не визирам никого, най-малко Алето, просто тръгнах да философствам) Всеки може да замине, това не е манна небесна само по себе си, и там хората ядат, и другите две неща, които се римуват с това и са жизнено важни за съществуването  Smile Връщане в България, където може да се работи нещо много по-квалифицирано от това, което работят 90% от българите в чужбина, за мен е крачка по-скоро напред. Освен ако не измервате щастието и успеха само и единствено в зелено.
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #25 -: Юли 03, 2011, 21:54:49 »

Много се радвам, че още вярваш в тези неща, благодаря, аз вече не Smile И в случая изобщо не говоря за зелено, червено и т.н. валути. Дори самите хора са в пъти по-различни и изобщо не могат да се сравняват с 80% от сънародниците  Wink Не по цял свят разбира се.
И бтв знаеш ли колко бързо се изпарява щастието, или поне спираш да мислиш за него, като няма пари Smile Така, че да, може да не са най-важни парите, но са много важни. Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #26 -: Юли 04, 2011, 01:14:45 »

Ами за притеснение не. По-скоро визирах цялата хамалогия по това да спира с един начин на живот, за да започне друг, па макар и на родното място и ала бала.
Въпрос на лично разбиране е вече, аз едно време нашите като рекоха хайде, троп, да заминаваме някъде - категорично отказах. Не искам да емигрирам, вярвам в промяната, вярвам, че ние сме тези, от които тя начева (не че не е имала 20 години, но да речем, сега е узряла/назряла за нас) и не смятам да търся "лекия" път. Макар че колко ли е леко да изградиш нов, напълно откъснат от всичко познато, живот и да се бориш дори и на по-.. икономически подредено и подплатено финансово място.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #27 -: Юли 04, 2011, 11:06:14 »

Але, сега видях големия ти пост и още повече искам да ти кажа, че те мислим много. И щом е неизбежно, стискаме палци да мине бързо и леко , доколкото може. Пък съм сигурна, че след като се отърсиш от шока, ще намериш бързо нов път и ще си бъдеш същата щура и щастлива дивачка, която обичаме и която чакаме  Kiss
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #28 -: Юли 04, 2011, 11:24:09 »

Няколко пъти ми се искаше да напиша нещо...Малко ми е неудобно, и аз като Фата, пиша отскоро, но пък чета повече. Кураж ти желая, ти си прекрасен човек, като теб една на милион. Наистина, не го пиша просто така, то си личи от всяко твое мнение. И колкото и да е банално - всяко зло за добро. Убедила съм се.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #29 -: Юли 16, 2011, 11:28:30 »

Тъкмо си мислех за теб и колко ще е готино някой ден да разказваш на внуците си, от децата, които не искаш да имаш, как на младини си била женена за чуждоземец и си живяла през океана Smile.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #30 -: Юли 18, 2011, 10:29:50 »

Май не е имало официален развод във форума.
имало е Wink
развода е гадно нещо, особенно ако се развеждаш като Бай Ганьо.....................Smile
както и да е, болката от една раздяла винаги минава с времето - даже после ще се чудиш на акъла си, що си се тормозила толкова.... Smile
най - силната болка на света е да те нарани дете, моли се това един ден да не ти се случва  - няма минаване Smile Напоследък се срещам с мои приятелки с които сме си отгледали децата, всичките си крият подутите от рев очи под тъмни очила. Почти не се среща семейство в което едно от децата да не е "убиец на родители"......ама това е друга тема, която ще направя след петнадесет години в този "розов" форум Lol Lol Lol
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #31 -: Юли 18, 2011, 13:59:20 »

леле Лоши, това е много гадно и тъжно... че нали за това се борим, да възпитаме децата си и някой ден да не ни подуват очите от рев или пък да ни нараняват  Unsure дано успеем да се справим, че това е най-трудното нещо в отглеждането на дете- възпитанието...

Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #32 -: Юли 18, 2011, 15:13:39 »

леле Лоши, това е много гадно и тъжно... че нали за това се борим, да възпитаме децата си и някой ден да не ни подуват очите от рев или пък да ни нараняват  Unsure дано успеем да се справим, че това е най-трудното нещо в отглеждането на дете- възпитанието...

това е трагедията, защото моите познати всичките са доста образовани хора и са стабилни семейства....снощи с мъжо това си говорихме, как няма в едно семейство да цари хармония. На една играе комар, на другата пуши трева, на третата краде и всичките бягат от училище - това са децата на прехода. Колкото в по-елитни училища учат, толкова са по-лоши. Е, не всички родители си го признават - "какво ще кажат комшиите"имаш ли две деца, задължително едното, не е много в час. И знаеш ли какво става с теб? не си доспала! уморена си! мислиш че с нищо не си го заслужила - ама на кой му пука!  чакаш да отмине пубертета и се молиш да не дойде по-страшно!. През това време се оглеждаш в огледалото и  Shocked съпилала сисе от антидепресанти и цигари а мъжат на живота ти ще гледа тъпо в една точка, ще пие ракия и ще яде салата , щото нито шамарите, нито приказките помага Smile
спокойно, дотогава имате още много щастливи години Kiss, пък и може на някой да му се размине Cheesygrin
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #33 -: Юли 18, 2011, 15:42:07 »

ох...  Unsure не знам какво да коментирам просто, верно ми е далеч от главата, но това не ми пречи да ми се свие корема като се сетя... за това ще гледам да не мисля много много за далечното бъдеще...

Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 18, 2011, 17:23:37 »

Мда, тогава проклятието на родителите, което всички сме чували "Един ден и ти ще имаш деца", просто се сбъдва.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юли 19, 2011, 14:43:11 »

Биз,много си мила,наистина ли си мислиш за мен?

Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 19, 2011, 16:13:51 »

А не, само съм си нагласила римайндър "Алето", да й пиша в темата след седмица Cheesygrin
*гуш*
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #37 -: Юли 19, 2011, 20:54:06 »

не е "убиец на родители"......ама това е друга тема

съвсем друга е темата за "убиец на деца" (ако мога да използвам същия израз) ...
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #38 -: Август 16, 2011, 15:48:41 »

Але, да ти кажа и аз се сещам за теб и то даже всеки ден. Времето си минава и се надявам и с него лошите ти преживявания. Страхотен човек си и знам, че всичко ще се оправи.  Clover
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: