star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Клуб "Официално били шута"
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб "Официално били шута"  (Прочетена 14727 пъти)
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« -: Октомври 22, 2008, 01:15:11 »

така между другото да попитам, дали ще е много неприлично да пуснем една темичка-клуб Разведени Cheesygrin
« Последна редакция: Октомври 25, 2008, 13:23:24 от Mina_21 » Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Октомври 22, 2008, 08:27:06 »

Честно, като видях, че ти си писала в темата за сгодените, очаквах някаква невероятна новина от теб  Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #2 -: Октомври 22, 2008, 10:05:55 »

М, да. Няма ли някой вече да се похвали?
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #3 -: Октомври 22, 2008, 18:31:00 »

дарлинг-разведе ли се????????????
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Октомври 23, 2008, 13:15:57 »

така между другото да попитам, дали ще е много неприлично да пуснем една темичка-клуб Разведени Cheesygrin

Честитоооооооооооо ! Kiss
Активен
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #5 -: Октомври 23, 2008, 14:36:07 »

Честитоооооооооооо ! Kiss

И аз честито! Cheesygrin
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #6 -: Октомври 24, 2008, 18:37:05 »

цъ Cheesygrin никой не ме пуска, пък и не ми се занимава вече, за жалост на адвокатите в Пловдив:-D Lol Lol Lol
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #7 -: Октомври 24, 2008, 22:21:57 »

цъ Cheesygrin никой не ме пуска, пък и не ми се занимава вече, за жалост на адвокатите в Пловдив:-D Lol Lol Lol
Е хубу де като не става клуб "Разведени", нека да е клуб "Официално били шута"
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #8 -: Октомври 24, 2008, 22:39:22 »

Е хубу де като не става клуб "Разведени", нека да е клуб "Официално били шута"
готино Lol Kiss
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #9 -: Ноември 13, 2008, 17:59:44 »

Лошата , ти четеш ли си личните - трябваш ми много , ПОМОщ!!!!!
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #10 -: Януари 02, 2009, 21:18:11 »

Лошата , ти четеш ли си личните - трябваш ми много , ПОМОщ!!!!!
сега чак го прочетох, сори. вече не ти трябвам, но имам телефон. аз мога да ти кажа къде са най-добрите във всяка област Kiss
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #11 -: Юли 01, 2011, 23:21:17 »

Май не е имало официален развод във форума.

Писна ми да сера оплаквания в " Да се оплачем",защото си е ясно (поне за мен) накъде вървят нещата.

Минавам през кошмар,драги дами,официален и неофициален,така,че ще имам нужда от малко или много подкрепа,укор и поклащане с глава.

Като отговор за неизречени и изречени въпроси е този пост.

И като от Лична драма да се подпиша :

от едно Разбито Сърце.
              Контакт в офиса.

Cheesygrin

Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #12 -: Юли 01, 2011, 23:46:33 »

Але  Shocked ... бъди силна!!!  Clover Clover
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #13 -: Юли 01, 2011, 23:55:04 »

Але, само ти си знаеш през какво минаваш и каква раздяла преживяваш. Ние доколкото можем, ще те подкрепим и ще стиснем палци, за да намериш верния път.  Kiss
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #14 -: Юли 02, 2011, 08:10:27 »

Але, едва ли ще получиш укор от нас..
пиши колкото искаш оплаквания - ние сме тук за да ти дадем кураж.. и упора..  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #15 -: Юли 02, 2011, 09:43:14 »

Тайно се надявам да е просто голяма криза, и да успеете да излезете от нея.
Имаш положителна енергия от мен, дано успееш без много драми да се стабилизираш. Unsure
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #16 -: Юли 02, 2011, 12:21:35 »

Пффф, много тъпо ми стана, чак ми се дорева...Защо трябвва да се случват тези неща :( Дано не съм разбрала правилно...Не мога да повярвам, мислех, че имате забавна и щастлива връзка с много секс...Явно нещата  не са такива, каквито изглеждат. Ти си страхотен, силен човек и съм сигурна, че ще минеш през това и ще бъдеш отново щастлива, когато всичко свърши. Много подкрепа и прегръдки имаш от мен. Ако и когато ти се говори, ние сме насреща.  Kiss  Clover Clover Clover

Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #17 -: Юли 02, 2011, 15:00:21 »

Алето, ти не ме знаеш, но аз съм ти от верните фенове, смятам, че си разкошна, земна, много интелигентна мадама със страхотно чувство за хумор.  Smile Каквото и да ти се случва, то ще те доведе до нещо по-голямо и хубаво, нужно ни е да вярваме в това, за да се борим и вървим напред. Много разводи и тежки раздели съм наблюдавала, страданието е голямо, но тези хора сякаш винаги стават по-силни и мъдри след това. Когато срещнат втората половинка в живота си са с нея за цял живот и са много щастливи.
Дано всичко мине леко, остави се да се разпаднеш, да си изстрадаш всичко, за да се събереш в още по-голям човек след това. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #18 -: Юли 02, 2011, 19:50:33 »

Ух, аз незнам точно какво се случва, че не чета много, но съм в потрес от прочетеното.
Стана ми много мъчно :(.

Але горе главата и стискам палци,всичко да се нареди по най добрия начин за теб.
Ти си много силна, така че знам че ще се справиш.  Clover
Черпя те една водка с лед  Very drunk пък аз ще ти правя компания с една ракия  Cheesygrin.
« Последна редакция: Юли 02, 2011, 19:53:32 от kotanka » Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #19 -: Юли 03, 2011, 05:43:16 »

Благодаря много и искрено,мили дами. Ситуацията ми в момента налага да търся помощ отвсякъде,а мога също така и да ви уверя,че наистина мили думи и топли постове като вашите са ми нужни.

Не е само криза,всъщност да,криза си е,но връщане назад за мен няма. Говорих цяла седмица с адвокати,но мисля,че наистина взех твърдо решение преди няколко дена и сякаш ми олекна малко,омръзна ми това положение на безтегловност. Причините не ми се изреждат в момента,прекалено горчиво е,а и макар да съм споделила в късен час с някои от вас по скайп,самата истина е по-голяма от мен и от вас,и от всичко.

Бих казала,че от това по-лошо няма накъде,но има,та затова не бих си извикала двоен лош късмет.

Доколко съм силна не зная,последните две седмици бяха буквален ад за мен,изгори ме вътрешно и външно,движех се с празен поглед,с горчилка насъбрана,с абсолютна песимистична представа за бъдещето.

Сега,слава Богу,начертан имам план,дори няколко,което ме утешава и ми дава сила за всеки следващ ден.

Силна,силна,като топен кашкавал бях тия последните седмици/месеци,пронизано ми е сърцето дотолкова,че физическа болка усещам непрестанно,но гледам напред и призовавам псевдо-положителните си мисли непрестанно.

За добро е.

Още не съм на философската страна на нещата,все още съм гневна,ама много гневна,ярост и сълзи на едно място.

Скоро сигурно ще сме и на един континент,кога не зная,не съм преодоляла вакуума си от безсилие.

Но все пак Благодаря с главно "Б",оценявам всичките ви пожелания и се надявам,че поне малко от това,което мислите за мен е вярно.

Целувки.
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #20 -: Юли 03, 2011, 09:52:48 »

Аленце, само предполагам през какво минаваш и колко ти е тежко. Но съм била на това разочаровано, огорчено и безпътно място. Дано има и там кой да е до теб и да те преведе през уязвимите моменти или поне да ти е рамо. Каквито и да са причините за това решение, не се отчайвай - животът има своите начини понякога да ни дава хубави неща, след като ни е показал тежките.
Пожелавам ти да излезеш скоро от ситуацията, да простиш - и на него, и на себе си.
Пращам всичките си хубави мисли към теб!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #21 -: Юли 03, 2011, 12:44:34 »

Яле Kiss Много виртуален междуконтинентален гуш. Няма да ти казвам, че си силна, нито какво ще стане за в бъдеще, сабя ще покаже. Една банална, но простичка истина - времето лекува!

п.п.
Как стои въпроса с оставането в щатите? Дано не е нахално, не ми е това идеята, просто откакто каза, че има нещо аз само за това си мисля.. Леле, ужас, колко съм станала практична и цинична, не отдадох толкова голямо значение на една любов в криза, ама виж как се притесних за твоето бъдеще Cheesygrin Има ли вариант да останеш там?
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #22 -: Юли 03, 2011, 20:19:02 »

А трябва ли да е притеснително за нейното бъдеще да се върне в България?
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #23 -: Юли 03, 2011, 20:56:11 »

Определено е, лол... Аз лично бих го приела като крачка назад. Ако някой ден успея да замина там където искам и да започна да градя нещо, мисля да си идвам в България за да си видя семейството, приятелите и да си харча парите Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #24 -: Юли 03, 2011, 21:48:13 »

На мен ми е жал за хора, чиито мечти се заключват в едното "да съм другаде". (с това не визирам никого, най-малко Алето, просто тръгнах да философствам) Всеки може да замине, това не е манна небесна само по себе си, и там хората ядат, и другите две неща, които се римуват с това и са жизнено важни за съществуването  Smile Връщане в България, където може да се работи нещо много по-квалифицирано от това, което работят 90% от българите в чужбина, за мен е крачка по-скоро напред. Освен ако не измервате щастието и успеха само и единствено в зелено.
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: