star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Да се оплачем VI
Страници: [1] 2 3 ... 144   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се оплачем VI  (Прочетена 231892 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« -: Октомври 04, 2008, 18:52:31 »

Здравейте приятели!

Мисля че предната тема стана прекалено дълга и е време за нова....

И ето започвам аз: искам да се оплача че пак започна да ми се обажда плексита и много боли....търся си свестен и евтин масажист за да го послещавам редовно... Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #1 -: Октомври 04, 2008, 22:59:36 »

Все едно някой раззбра, че е станала прекалено дълга, все тая Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #2 -: Октомври 04, 2008, 23:41:16 »

Боли мее, омръзна ми :(
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #3 -: Октомври 04, 2008, 23:47:03 »

Ути, нямате ли вкъщи или наблизо аптека, за да си купиш мечо грозде? Ако можеш си направи такъв чай, веднага ще ти успокои болките. Сега от тях се изнервяш допълнително и надали ще стане по-добре Unsure
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #4 -: Октомври 04, 2008, 23:48:53 »

Е много е късно тепърва да си правя чай. Пих един спазмалгон, просто както болката я нямаше, пак се появи, омръзна ми вече :(
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #5 -: Октомври 05, 2008, 01:01:15 »

Все едно някой раззбра, че е станала прекалено дълга, все тая Rolling Eyes
аз няма как да я заключа старата тема, но наистина забравих да пусна пост там...моя грешка за която се извинявам.... Rolling Eyes

моля не бъдете скептични...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Октомври 05, 2008, 01:08:16 »

Мисълта ми, че е все едно на коя страница подред пишеш, след като просто си отваряш последните непрочетени мнения.

А иначе за оплакванията и болките - поне можете обезболяващи да пиете  Sad
Аз лично забравих от няколко дена какво е това да стоиш и нищо да не те боли, а да се храниш нормално, съвсем Мисля, че съвсем разбирам тези с изваден мъдрец как се чувстват.
Активен

Ния
Newbie
*

« Отговор #7 -: Октомври 05, 2008, 01:14:21 »

Биз, няма ли подобрение на венците? Unsure Дано просто е необходимо повече време, докато се поуспокоят с тея билки и лекарства.

Ути, аз рядко си правех чая баш по упътването. Мисля че според него чаят трябваше да престои известен брой часове, преди да се пие. Та аз май никога не съм изчаквала, а направо си го пиех и пак имаше ефект.
« Последна редакция: Октомври 05, 2008, 01:17:30 от Ния » Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #8 -: Октомври 05, 2008, 01:15:11 »

Мисълта ми, че е все едно на коя страница подред пишеш, след като просто си отваряш последните непрочетени мнения.
да бе да...и аз така правя....но на всички останали теми като минат 100-тната страница се отваря нова...затова следвам традицията...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #9 -: Октомври 05, 2008, 01:17:34 »

Ами има подобрение вече, усеща се...по вид и не са толкова подути. Просто болката е постоянна, почти не мога да дъвча все още, най-лошото е, че за да се оправят трябва да ги четкам много много, а е ебаси ужаса :(
Активен

Ния
Newbie
*

« Отговор #10 -: Октомври 05, 2008, 01:21:39 »

Unsure Стискам палци по-скоро да се оправиш. Само бъди постоянна с лекарствата/билките и си изкарай лечението до край, дори и да се чувстваш по-добре след няколко дни. Лека от мен  Clover
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #11 -: Октомври 05, 2008, 08:24:39 »

Пак не успях да спя, пак станах рано  Razz
Активен

molly
Newbie
*
Публикации: 903

« Отговор #12 -: Октомври 05, 2008, 08:37:47 »

Аз съм така от няколко дена, сигурно защото съм болна Cry.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #13 -: Октомври 05, 2008, 08:39:08 »

Аз знам от какво е, ама така ще е още няколко месеца...че после още доста по толкова  Lol Няма как.
Ти оздравявай по-бързо  Kiss
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #14 -: Октомври 05, 2008, 10:15:03 »

И мен пак ме боли и пак ми беше зле и вече съм решила, живот и здраве, да си търся добър нефролог. То не може така - изследванията добри - а когато му скимне си се появяват болежките. Ако някой може да ми препоръча добър, такъв лекар...
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #15 -: Октомври 05, 2008, 11:10:57 »

Питай Секси!
Активен

Моето име е Любов.
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #16 -: Октомври 05, 2008, 11:14:27 »

Аз пак сънувах кошмар, и тоя път беше брутално гаден. Сънувах, че по новините казват, че идва края на света и някакви гадости почват да се случват и всички измираме. После се събуждам (уж) и цялото нещо се повтаря, пак всички измират по друг начин този път. И на третото събуждане вече имаше някакви зли същества, които ние не виждахме и които ни преследваха с ножове и ни стреляха и намалявахме прогресивно. Под "ние" не знам кого разбирам, май всички хора наоколо. После най-накрая се оказа, че сме били включени без наше знание в нещо като реалити шоу, та това било някакъв експеримент и бля бля, всичко било нагласено и никой внъщност не е умрял, а само сме били приспивани... И прочие глупости. И последното, което си спомням, беше как пиехме уиски с режисьора.  Confused Ако такова нещо ми се случи, ще го пребия, няма да пия уиски с него.  Razz
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #17 -: Октомври 05, 2008, 11:32:44 »

Аз пък вчера станах в 5 сутринта, за да закарам мъжът ми до летището. Мразя да карам на дълги разстояния по тъмно и особено, когато вали из ведро, че и с бебе на задната седалка Razz и то по магистралата, заобиколена от идиоти, които хвърчат с двеста, въпреки, че не се вижда НИЩО. А горкият ми мъж отива на командировка за 2 седмици, адски депресирано и самотно се чувствам. Къщата е толкова празна без него, все едно не съм си вкъщи, а някъде на гости. И не спира да вали, даже не мога да разходя детето Sad
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #18 -: Октомври 05, 2008, 14:35:11 »

Sad Sad Sad Излязох в 18ч. вчера и се прибрах днес в 12 на обяд... времето премина през какви ли не състояния - жега, мраз, светкавици, гръмотевици...
След като след едно уиски и две големи водки прецених, че нищо ми няма, прекалих със шотчетата (и то с черен афтършок Crazy, че червеният йм беше свършил), вкарах се пак в няколко сапунки със сюжет, за който и от БуенаВиста биха ми завидели..
Към 5 сутринта заявих на мама, че ще спя у най-добрия си приятел и тя ми затвори Huh
Имах най-искрените намерения в 8 да си бъда у нас, но изведнъж беше станало обяд иии... УФ! Наште сега само ми се цупят (моята иначе уникално готина майка си има един принцип, който много държи да спазвам - независимо колко е късно/рано, да си заспивам в моето си легло... било я предпазвало от много неприятности навремето Stuart).

И ме боли ужасно главата.

И се влюбвам в човек, когото познавам от 10 години Weird Thumbdown.

Активен

C’est tout!
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #19 -: Октомври 05, 2008, 14:50:19 »

В най-добрия приятел ? Излиза, че майка ти е била права с принципа Lol
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #20 -: Октомври 05, 2008, 14:52:27 »

В най-добрия приятел ? Излиза, че майка ти е била права с принципа Lol
Ми даа Sad eyes И сега тя ми се цупи и даже не мога да й помрънкам за въпросните емоции дето се зараждат.. Ама отивам да тормозя една приятелка след малко, че аз ако не си го кажа на някой, започвам много на сериозно да приемам нещата и лека полека да стават истина Stuart А в случая това не е хич желателно... Unsure
Активен

C’est tout!
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #21 -: Октомври 05, 2008, 18:48:25 »

Той в България ли живее?
Активен

Моето име е Любов.
michelle
Newbie
*

« Отговор #22 -: Октомври 05, 2008, 19:48:23 »

Той в България ли живее?
Да, тук си е. Още две седмици все ще изтрая без да се влюбвам Cheesygrin, след това си заминавам. То има един куп неща да се кажат, но темата за споделяне е друга...
Активен

C’est tout!
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #23 -: Октомври 05, 2008, 21:56:37 »

Аз нещо съвсем се обърках. А ти къде заминаваш?

Иначе какво да ти кажа-ако наистина си тръгнала да се влюбваш, няма да го забравиш толкова лесно. Ако е просто тръпка, ще ти мине като не го виждаш известно време.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #24 -: Октомври 05, 2008, 21:59:07 »

Бизарскииии, и мен ме хвана ужасът с венците!!!!!  Sad Те от няколко седмици са ми слаби, изтръпват ми и ме болят от време на време, но днес се подуха ужасно, червени са и постоянно ме дразнят - нали знаеш - както когато си разраниш небцето с твърда храна например - много гадно усещане! И изобщо не мога да хапна, само на кисело мляко съм днес :(
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 144   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: