star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Споделете!
Страници: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 816   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделете!  (Прочетена 1832462 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8566

« Отговор #9825 -: Април 14, 2011, 08:38:50 »

Пупи, ще се справиш  Cheesygrin Приеми го като бойно кръщене  Cheesygrin Аз колко месеца не съм на работа и снощи пак сънувах някакви одитори и екшъни и в резултат съм будна от 4:30  Cheesygrin На всичкото отгоре се самонавивам за смяна на попрището, ходих на един кариерен форум, една асистентка обяви свободно място в невероятна фирма, и така ми се искаше и аз да се пробвам на теста... Само че с тумбака ме гледат доста критично по тези изяви, пък аз просто от собствени подбуди си ходя и много ме е страх, дали ще ми е останало нещо в главата след 2 години, и без това сега практиката ми е ограничена само в един сектор (и то вече западащ).
Е, аз уж исках да те успокоя, а се отплеснах  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #9826 -: Април 14, 2011, 11:14:45 »

Лъвче, остава, а и го има един невероятен стимул и желание за изява, като смениш попрището вкъщи-работа. Краси дори ме убеждава, че този път доброволно ще искам да се върна след година и нещо, че предния път нали беше по принуда, а сега като съм видяла, че се справям и за детето е добре, ще си го поискам и сама Cheesygrin Ама има време да видим какво ще се случи.

Пупи, успех Smile На мен само държавния ми звучи гадно, за другото - ще се справиш Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13795

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9827 -: Април 14, 2011, 11:32:01 »

Той държавния не е за мен, а за всички, които карат курсове при нас. доста хора са, а това увеличава обема работа. Абе нервно ми е, тя и шефката все ни бучи за глупости и съвсем ми се скофтя. Сега и бременната колежка потвърди, че няма да идва на помощ, че не била добре, та не бойно кръщене, ам не знам какво ще е  Lol
Благодаря за куража, дано оцелеем  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #9828 -: Април 14, 2011, 17:01:42 »

Споделям, че вчера щях да хвърля топа без малко.
Ама оцелях Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8566

« Отговор #9829 -: Април 14, 2011, 17:06:34 »

Споделянката не се брои, освен ако не кажеш причината  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Питър
Newbie
*
Публикации: 64

За приятни неща времето все не стига.

« Отговор #9830 -: Април 14, 2011, 17:53:11 »

Никой да не хвърля топа , тъкмо съм ви намерил - чакат ни безкрайни патила цяло лято ..
няма аз да хвърлям топа от скука я ... ето и причина имам, и то сериозна  ..или забавна , незнам как е правилно
Феичке трябваш ми , ти си част от самата необходимост - пази го тоя топ.
Активен

Ако нямаш любов .. си я закъсал яко! / Св. Павел
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #9831 -: Април 14, 2011, 20:09:37 »

Споделям, че днес се влюбих в едно момче, в едно заведение, хаха. Много беше смешно, как се навеждахме през рамо между масите. Smile И аха да му оставя номера си на салфетката си от капучино.. и си викам - хайде няма, да не си тийнеджърка. Сега ме е яд Lol

Такова нещо рядко ми се случва, но ми пърхаха едни пеперуди, като по филмите, много мило Lol
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #9832 -: Април 15, 2011, 05:36:32 »

Уеуе,Бумби,колко хубавооо. Почвай да го дебнеш сега. Cheesygrin

Споделям,че Лора ми направи деня направо.Баси и хубавия човек,дето е.
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #9833 -: Април 15, 2011, 11:36:20 »

Бамби, за-за-зу Cheesygrin
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #9834 -: Април 15, 2011, 16:10:39 »

Абе явно една дълга връзка връща човек много назад откъм смелост във флиртаджийските неща. Rolling Eyes
Аз имам проблем с моя секси миришещ доктор. Като пълна трътка се държа, като минавам покрай нещо походката ми става смешна и получавам диспнея! Обаче той не е като да не се манифестира, като сме повече колеги идва да ни изпитва, а днес ме попита дали съм виждала мануална екстракция на плацента, аз отговорих, че не съм и той ме хвана през кръста и ме заведе почти между краката на жената, като малко си стисна ръката! Ооооох! Щях да умрааааа!  Love eyes Което обаче, не знам как да го тълкувам защото всички знаете точно АГ-тата колко сближават дистанцията с всички жени. А не мога да преценя дали има някакъв по-специален интерес към мен защото аз съм почти винаги сама в родилна зала. Като ученичка се чувствам, толкова много се смущавам от него!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #9835 -: Април 15, 2011, 19:05:51 »

Бе аз винаги съм била флиртово настроена, ама напоследък пръскам феромони направо Lol Все едно на главата ми пише 'свободна', егати, не може да се скрие човек!
Смущавам се и аз много от един човек, голяма драма ми е, ти диспнея, аз - сърцебиене, мани, като ученички сме наистина Lol
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #9836 -: Април 15, 2011, 20:18:14 »

Дай да го уточним, да не е един и същ с тея еднородни ефекти, дето ги прави.  Lol
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #9837 -: Април 17, 2011, 10:04:16 »

Вчера за пръв път ядох суши - като опитах тези с рибата направо ми идваше да ги върна. Нз дали е било заради психическата ми нагласа или наистина ми бяха отвратителни, но не ми харесаха. После пробвах някакви с пиле, те вече ми се усладиха.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #9838 -: Април 17, 2011, 10:37:02 »

Все едно чувам мъж ми  Lol Бяхме на гости преди няколко седмици, на суши вечеря. Прибра се гладен и с кофти усещане в стомаха, защото не му понесе храната, та ми се наложи в 1 през нощта да му мисля нещо за хапване  Lol
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #9839 -: Април 17, 2011, 11:48:07 »

Аз напоследък съм се побъркала по суши. Много ми харесва с тон или сьомга. Ииии ям с клечки, не знам до колко го правя по правилния начин, но се справям доста добре Cheesygrin. Но за съжаление 8 търкалца не могат да ме заситят и преди това замезвам с една салтка.
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #9840 -: Април 17, 2011, 11:52:00 »

Хах, аз вчера бях мн забавна с тия клечки. Обясняваха ми как трябва да ги държа. Обаче по едно време си изпуснах сушито в соса и няма измъкване оттам. Мъча се, мъча се, минава сервитьорката и пита" "Виличка?". И аз със супер измъчен глас: "Дааа!". Та добре, че ме спаси.
Иначе на мен коремът ми нещо откачи вчера. Нз дали е от сушито, но се наду.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
alin
Newbie
*

« Отговор #9841 -: Април 17, 2011, 11:56:27 »

Може от сушито да се е подул, да. Аз първата хапка я взех с вилица, но си викам абе я да пробвам с клечките и то взе, че се получи, та чак и в соса си топя Cheesygrin
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #9842 -: Април 17, 2011, 11:57:13 »

То си е нужно направо захранване като при бебетата  Lol Първо едно търкалце (много сладко определение), следващия път повечко. Не понася на всеки, но аз пък я обожавам, а моята приятелка ги прави страхотни, наблягаме на сьомгата, хайвера и скаридите и са екстра. Опитвала съм веднъж уасаби, ей няма такава гадория  Razz
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #9843 -: Април 17, 2011, 12:06:19 »

Аз снощи вечерях суши и не знам защо, но сега като се сетя и направо ми се повдига. Може би е заради 4-те уискита, които поркнах след това.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #9844 -: Април 17, 2011, 13:27:28 »

Много хубав ден Smile Честит да е на всички именници празника и животът цветен като името!

Аз станах рано, ходих на църква, взех си венче, а на връщане си купих и цветя. Сега съм си накичила къщата с тях и великденските джиджафки - ароматно ми е, красиво.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #9845 -: Април 17, 2011, 13:40:05 »

Ейц, вчера е било всеобща суши-вечер.  Cheesygrin И ние бяхме на такова. Аз не ям суши с риба, ама хич! Razz С авокадо ,пиле и скариди само.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #9846 -: Април 17, 2011, 15:12:49 »

На мен петък ми беше суши-деня. Оф, обожавам сьомгица, тон, скариди, авокадо, краставица...има едни с филаделфия и авокадо, много са добри. Изобщо съм много сериозен маниак, и на соса и уасабито също. И откакто Бамба ме научи и с клечките, нямам грешка  Cheesygrin
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 17533

A believer

« Отговор #9847 -: Април 17, 2011, 15:13:06 »

Умирам си за суши!!! Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6356

Усмивка

« Отговор #9848 -: Април 17, 2011, 15:32:33 »

хич не ме блазни сушито Cheesygrin дайте ми на мен китайско мазно и сочно Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #9849 -: Април 17, 2011, 17:07:21 »

И аз съм суши чудовище Cheesygrin

Подобно на Кат - с всичките му елементи Cheesygrin

Справям се с клечките, ама май не по най-правилния начин, важното е, че на мен ми е удобно Razz
Активен

Страници: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 816   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: