star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Споделете!
Страници: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 816   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделете!  (Прочетена 1797604 пъти)
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #4700 -: Септември 17, 2009, 09:39:07 »

А нали сега има някакви правилници за облеклото в училище, които са приели? Даже моя приятел го карали да подписва в УНСС правилник да не се носят къси гащи, поли, етц.. В другите университети карат ли ви нещо подобно да подписвате?
За училищата мярката ми се струва супер, но за университет чак - леко прекалено.

В УНСС наистина вече има такъв правилник от тази година до колкото знам. Аз съм в СУ и такова нещо нямаме.
А колкото до училищата - пак си е относително. В някои сигурно има, но има и такива, в които няма или не се следи правилника. В моето старо училище от тази година забраняват късите гащи, поли и разголените блузи. Точно на 15 септември са ги задължили да се подписват.

Това предаване дори не съм го и чула. По коя се излъчва?
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6351

Усмивка

« Отговор #4701 -: Септември 17, 2009, 15:05:39 »

Предлагам отделна тема да направите да го обсъждате предаването...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #4702 -: Септември 17, 2009, 23:13:28 »

Преместена е в Музика, филми и развлечения.
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #4703 -: Септември 18, 2009, 09:35:55 »

Уна, докато остареем, ще натрупаме ракиени чашки за пет кръчми, да те питам тогава какво ще ги правиш.

Ще стана алкохоличка, за да мога да пия от всички едновременно
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13791

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #4704 -: Септември 19, 2009, 10:30:48 »

Отбор юнаци, с калпаци  Lol И аз да не остана назад  Razz
Вчера просто така съм се смяла, така се забавлявах с тия маймуни.  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12030

« Отговор #4705 -: Септември 19, 2009, 11:02:51 »

Хихи, Пупи, да го поздравиш твоя мъж от нас!  Kiss
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6351

Усмивка

« Отговор #4706 -: Септември 20, 2009, 20:14:02 »

Днес имаме празник. Доволно се наядохме на сладко и в момента съм пред пръсване. Видях се с много роднини и приятели и изкарахме много хубав ден.
Глупавото е, че по новините на БТВ объркаха името на Байряма... но както и да е Smile

Виртуална почерпка

Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7759

Heart follower

« Отговор #4707 -: Септември 20, 2009, 20:21:49 »

Честит празник, Смайли!  Give flowers
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #4708 -: Септември 24, 2009, 13:22:20 »

Пък Галина не спира да пътува Razz
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #4709 -: Септември 24, 2009, 14:39:25 »

И аз те обичам Smile
Активен

una hada
Newbie
*

« Отговор #4710 -: Септември 24, 2009, 15:02:53 »

Wub Wub Галко, галко, искам и аз
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #4711 -: Септември 24, 2009, 23:40:19 »

Здравейте сладури Cheesygrin бързам да пиша преди да сте ме забравили, много ми липсвате ей! Ама не мога да се докопам до компютър за повече от 2-3 минутки. Само минавам набързо да кажа, че сме добре, пътуването мина ок, децата почти не плакаха Cheesygrin а полетът беше над 9 часа Rolling Eyes след това прекачване и още час и половина Razz сега сме на гости при семейството на мъжът ми и ще останем тук до втори после пак се качваме на самолета и потегляме на юг. Много поздрави и прегръдки от мен и от бебоците Smile
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #4712 -: Септември 25, 2009, 08:36:01 »

Ей пътешественици такива! (и Galina, и Eli)  Cheesygrin

Ели, няма как да те забравим, чакаме те да се установиш. Smile Приятно гости и после лек път. А като си вече наместена удобно ще разказваш подробно.  Stuart
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7759

Heart follower

« Отговор #4713 -: Септември 25, 2009, 21:26:45 »

Еххх... Аз скоро имам годишнина и съм в любовна еуфория. Трябва да избирам подарък, но засега още обмислям. Май ще е нещо символично, все пак годишнината е много интимен празник, не е като Коледа или рожден ден... затова и подаръкът трябва да е по-скоро символичен, поне според мен. Ще видим какво ще измисля. Имам само 10 дни, мисля го отдавна, ама май няма да е зле да започна и да действам. А освен това, ако не мине котка път, ще си направим малка екскурзийка покрай годишнината за 2-3 дни някъде само двамата, имаме вече идея къде... ама да видим. Много ми е влюбено, мнооогоооо  Wub
Активен

inka
Newbie
*
Публикации: 127

« Отговор #4714 -: Септември 26, 2009, 13:16:32 »

А нали сега има някакви правилници за облеклото в училище, които са приели? Даже моя приятел го карали да подписва в УНСС правилник да не се носят къси гащи, поли, етц.. В другите университети карат ли ви нещо подобно да подписвате?
За училищата мярката ми се струва супер, но за университет чак - леко прекалено.

В УНСС наистина вече има такъв правилник от тази година до колкото знам. Аз съм в СУ и такова нещо нямаме.

Нямаме, но имаме крещяща нужда, особено късната есен, когато на девойките още им се носят сандали и ги съчетават с чорап, както и на пролет, когато бързат да извадят късите поли с дантелки, а изкуствените ботуши още не са ги махнали  Cheesygrin
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #4715 -: Септември 26, 2009, 13:22:06 »

Много интересно звучене ще да има този правилник: "Забранява се на учащите да носят чорапи със сандали. Абсолютно забранени са изкуствените ботуши през пролетта , във времето преди сесия."  Cheesygrin

Нямаме, но имаме крещяща нужда, особено късната есен, когато на девойките още им се носят сандали и ги съчетават с чорап, както и на пролет, когато бързат да извадят късите поли с дантелки, а изкуствените ботуши още не са ги махнали  Cheesygrin

Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #4716 -: Септември 26, 2009, 14:21:53 »

Правилника в УНСС е само за къси и 3/4 панталони.Нищо не пишеше за поли и деколтета.
Активен
inka
Newbie
*

« Отговор #4717 -: Септември 26, 2009, 15:50:15 »

По принцип не смятам, че тези неща изобщо е редно да ги пише някъде. Щом съществува такъв правилник, значи неуважителното облекло е норма в българските ВУЗ-ове. Разбира се, че не може да ходиш с къси поли, какво остава за панталони, както и мъж по потник и джапанки в университет- от такива гледки ми се плаче просто....
Активен
kika
Newbie
*
Публикации: 533

« Отговор #4718 -: Септември 26, 2009, 18:11:46 »

Потресена съм как може да има такива изроди. В момента по отечествен фронт дават затворници до живот и тоя какви ги разправя и как го казва все едно той вина няма не е истина просто.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #4719 -: Септември 26, 2009, 18:28:20 »

Ох, ужасно е, Кика.. аз ще повърна скоро Crazy А за Карбовски думи нямам, той не е по-малък изрод, коментарите му са точно като за 18:30...
Активен

C’est tout!
inka
Newbie
*

« Отговор #4720 -: Септември 26, 2009, 18:45:31 »

Винаги съм харесвала Карбовски- един от малкото стойностни журналисти изобщо...предаването днес е  доказателство- не може да гледаме само чалга и цигании- трябва да видим и нещо истинско от време на време, макар и ужасяващо. Поне наистина е "риалити"  Smile
Активен
kika
Newbie
*

« Отговор #4721 -: Септември 26, 2009, 19:07:40 »

Карбовски и аз го харесвам. Просто се възмущавам какво съзнание може да има човек аз муха не смея да убия, а ги гоня, а немога да си представя това да направя на човек и да живея с него.
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #4722 -: Септември 26, 2009, 20:09:18 »

Инка, много добро хрумване е да ги дават тия истински неща в 6 следобед, та да ги гледат всички онези с промити от чалга и риалити мозъци без каквато и да е способност да разсъждават и утре, както описания от тоя ненормалник Карбовски индивид, да си пийнат ракийка с туршийка след семеен скандал и да си го изкарат върху първия срещнат и беззащитен човек.
Какво показва Карбовски? Че по затворите има изроди? Аз, лично, съм съвсем наясно с тоя факт, спокойна съм, че не са навън.. та, отново на въпроса - какво ви каза Карбовски с предаването си днес? Че един нискоинтелигентен човек, неспособен дори да се изрази както всички ние очакваме, е извършил зверство.. Какво ни засяга нас точно това.. И за пробуждане на гражданското общество не може да става дума - както се разбра някакъв овчар си е изпълнил дълга и е съобщил за детето..
Онова, което ни накара да гледаме предаването беше отново сензацията. Същата онази сензация, която пръскат и реалити шоутата, и чалга клиповете.
А Карбовски.. по дяволите, само изрод може да прави филми за изроди. Харесвах го когато пишеше в Егоист, и то в началото, след това тотално се изчерпа.
Активен

C’est tout!
kika
Newbie
*

« Отговор #4723 -: Септември 26, 2009, 21:03:56 »

Аз пък мисля, че Карбовски показва истината за света, в който живеем. Наистина прави го по доста суров начин, но това е истината. Представя нещата и от двете гледни точки, което е добре така може да се разбере какво точно е съзнанието на един убиец, изнасилвач и т.н. Днешното предаване например показа как един човек може да блудства с 6 годишно дете и след това да го удуши без да съжалява за стореното, но в същото време да му е болно, че неговата дъщеря не иска да го вижда и се отрича от него. В никакъв случай не оправдавам изроди като него.
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 21:05:41 от kika » Активен
inka
Newbie
*

« Отговор #4724 -: Септември 26, 2009, 21:09:34 »

Не знам, може и да имаш право, но лично на мен ми харесва всяко негово предаване, всяко изказване във и извън ефира на "Отечествен фронт". Просто ми допада това, че е реален, на моменти груб, но винаги казва истини. Колко хора могат да се похвалят с това? Когато дава интервю, не говори за новия си аблум, новите си цици, не разказва с кого е спал снощи, нито използва клиширани фрази и глупави обещания- казва реални, простички и обикновени неща.
Със сигурност има и нещо извратено в него, но това го прави по-скандален, освен това е открил точната ниша в българската журналистика и я запълва идеално...

Ох, както и да е, отплеснах се  Cheesygrin Иначе за днешното предаване- човекът беше едновременно средностатистически пияница и педофил-убиец. Потресе ме това, че говореше само за собствените си мъки и чувства, направи опит да смекчи вината си като се оправда, че бил пиян и афектиран, не пропусна да се похвали, че е имал над 300 "незаконни" жени Cheesygrin Изобщо един доста прост и неемоционален човек, който дори не се срамува, какво остава да изпитва съжаление... Unsure
Активен
Страници: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 816   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: