star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Споделете!
Страници: 1 ... 804 805 [806] 807 808 ... 816   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделете!  (Прочетена 1771791 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #20125 -: Март 16, 2017, 11:18:30 »

Mини, ти си нечовек, могъща скала, просто не знам как се справяш с всичко това, наистина. Не знам дали "съжалявам за загубатата ти" е най-подходящото, което може да се каже в случая, надявам се просто да си отива вече всичко лошо и тежащо от теб и както и преди ти бях казала - да почнеш да живееш на чисто. Наистина се надявам да не са останали неща, които да ти вгорчават живота повече.

Моята надежда при мен е някак да държим нещата под контрол в тази ситуация, твоята история е на тия крайности - за тоталното пропиване и за комуната и щом и това не помага, наистина е безнадеждно.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #20126 -: Март 17, 2017, 09:27:49 »

Благодаря ти за думите, Бизи.

Аз не аналогизирам изобщо двата случая. При мен наистина беше на крайностите, но тъй като границата е изключително тънка, трябва наистина всички да впрегнете максимално много усилия и твърдост, за да се регулират нещата. Най-вече по някакъв начин, трябва него да го тресне истината, и да осъзнае проблема си, да добие желание да го овладее. Стискам палци, много!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13780

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #20127 -: Април 10, 2017, 19:54:01 »

Големият ден наближава! Стиснете палци в сряда и дано трудът от последните два месеца да е началото на нещо голямо и мечтано  Huh
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4321

« Отговор #20128 -: Април 11, 2017, 10:01:57 »

стискамеее!
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2340

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #20129 -: Април 12, 2017, 09:07:18 »

Clover
И ние стискаме, да споделиш после!
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7758

Heart follower

« Отговор #20130 -: Април 12, 2017, 09:23:42 »

Хайде, Пупи, чакаме те с добри новини  Clover
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #20131 -: Април 16, 2017, 22:19:00 »

Христос Воскресе, съфорумници! Бъдете здрави, бъдете закриляни, бъдете обичани, бъдете смирени, бъдете заобиколени от красота и доброта, мечтайте, пътувайте, лудувайте, обичайте си децата и им купувайте сладолед!
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #20132 -: Юни 10, 2017, 15:32:23 »

Не пиша от много отдавна, защото нямам какво да кажа по темите, които дискутирате, а и не съм сядала на компютър от месеци.

Искам ей така тука да си отбележа какво ми се случва и да мога след години да го прочета и да се усмихна, както ми се е случвало като съм си ровила стари мнения.

Година и половина се борих да започна да работя, минах през помийни ями колкото щеш. През емоционални състояния всякакви- от началото, че това ми се случва, за да ме пробва живота, че това е проверка на мотивацията ми и съдба, защото мога да го понеса, после градирах, че всичките простотии ме каляват и ще стана много добра в професията стига да ми се даде шанс. Дойде времето, в което изпаднах в почти истинска депресия- нямах желание за нищо, смятах, че не мога да се развия, че дори не ставам за нищо и че може би съдбата ми предопределя друг път и че е крайно време да избера друго поприще. Мислех си, че работата на бюро, колкото и да не ми е мечта има своите плюсове- няма стрес, имаш конкретно работно време, време за семейството си и всякакви пораженчески простотии. Изпаднах до там да си мисля, че е време да ида на лекар. Направих хората около мен нещастни.

Интересното е, че вече не се познавам грам. Не съм подозирала, че за толкова време ще улегна така, че ще ми се промени нагласата към нещата. В момента я няма онази искрица, която винаги ме палеше. Станала съм ужасно прагматична. На всичкото отгоре не съм знаела, че някой ден като започна да работя и съм млада и уж неопитна...няма да ми е трудна самата работа, ами отношенията с колегите и бруталните им интриги. Хората са много, много лоши! А аз уж не съм расла в саксия.

Знам, че това ще мине и ще намеря пътя си, знам, че може да съм се променила, но няма да се откажа от това да съм удовлетворена. Но искам някъде да стои написано и след години просто да си спомня какво и колко ми е струвало, да си спомня, че съм имала слаби моменти, че съм искала да се предам и да знам, че е имало защо да продължа.
« Последна редакция: Юни 10, 2017, 15:51:09 от HappyHeart » Активен

Моето име е Любов.
Liliq
Newbie
*
Публикации: 629

« Отговор #20133 -: Юни 10, 2017, 18:14:28 »

Толкова те харесвам, нежна душа си, а носиш много сила и борбеност.
Пожелавам ти пак да намериш искрата, аз искрено вярвам, че ти предстоят велики дела, няма начин искрен и чист в желанията си човек като теб, да не се пребори с всички тъпотии в системата и да не успее.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17490

A believer

« Отговор #20134 -: Юни 10, 2017, 18:45:05 »

И аз като Лилия вярвам, че не е възможно толкова усилия да не бъдат възнаградени! Желая ти го от сърце! :-*
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #20135 -: Юли 01, 2017, 14:59:16 »

Това държи зле прикрити гейове като мен и Лъчко тук Smile

Виж го как говори за хората, когато ги няма да се защитят....  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #20136 -: Юли 06, 2017, 23:56:41 »

Хепи , да си жива и здрава отново да си намериш искрата.Силно се надявам да го направиш.
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #20137 -: Юли 20, 2017, 21:59:07 »

ъм.. ако е вярно.. Честър от Линкин Парк се е обесил.. малко ми е трудно да повярвам, в смисъл мисля, си че е някакъв рекламен трик, днес пуснаха тяхна нова песен.. ама ако е вярно.. открих музиката покрай тях, с мъжо се загаджихме покрай тях.. една от най-любимите ми групи са и ми е леко шашнато от новината.. на 14-ти миналия месец ходихме специално заради тях до Австрия.. да ги гледаме, бяхме си обещали, че ако тръгнат отново на турне отиваме.. и сега тая новина.. не ми с е е случвало да съм разтресена от смърт на непознат човек.. дори и известен, та просто исках да си изкажа това, което ми се върти в главата..
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6347

Усмивка

« Отговор #20138 -: Юли 20, 2017, 23:13:36 »

Тъжно ми стана и на мен...
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #20139 -: Юли 21, 2017, 05:48:39 »

Ох, не знам какво да кажа  Sad Не съм ги слушала много, но пък ми стана тъжно. Кате, разбирам те, в такива случаи просто е късмет, че сте успели да ги видите на живо преди това, колкото и кофти да звучи. Мъка сиб е особено когато става въпрос за млад човек, който е имал много живот пред себе си и е имало ощ много какво да даде. Аз музикантите не ги приемам като непознати хора и наистина си страдам, те просто стават част от живота ти, ако си меломан... миналата година пак на такава възраст си отиде китаристът на една от най-любимите ми групи на всички времена, пак няколко месеца след като ги гледах на живо. Е, бях като болна. Болка си е, макар и някои да го отричат и да се подиграват в такива случаи. Просто чрез музиката си успяват да ти влязат под кожата и е трудно да приемеш, че повече няма да има нова такава.  Unsure
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #20140 -: Юли 21, 2017, 09:06:46 »

на всичкото отгоре съм и в цикъл, та съм и по-емоционална, доста ме шашна :/
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20141 -: Юли 21, 2017, 10:00:52 »

Не знам, ама някой от тия умира ли от старост, баси и живота. Скучно им е явно. Гадна работа.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

kateto
Newbie
*

« Отговор #20142 -: Юли 21, 2017, 10:14:08 »

депресията не е скука....
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9096

« Отговор #20143 -: Юли 21, 2017, 10:48:01 »

депресията не е скука....

Мхм, по-специалните хора си задават много повече въпроси и когато остават без отговор/незадоволителен...се случва и това.
 Изобщо не мога да обвиня, мога да го разбера, само за децата ми е мъчно, пише, че имал 6.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20144 -: Юли 21, 2017, 11:24:43 »

По-специалните хора??? Аре, моля ти се, 90% сигурно са презадоволени наркомани просто и от нямане на нови коври и бело, се бесят. (не за тоя случай конкретно, не го знам тоз специално, ма как па само музикантите и известните са специални)
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #20145 -: Юли 21, 2017, 11:39:14 »

Не са само те, просто и при тях има такива, и понеже са известни, се шуми. А и творците като цяло са доста предразположени към психични проблеми, върви със занаята  Unsure
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #20146 -: Юли 21, 2017, 11:49:27 »

Онзи ден писаха за някакво момче, футболист дето легнал пред влака.. дали и той заради наркотици го е направил?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20147 -: Юли 21, 2017, 11:57:39 »

Е, добре, айде сега глупости. Масова е употребата на наркотици в арт средите, особено такива известни групи, няма база за сравнение изобщо.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #20148 -: Юли 21, 2017, 12:03:38 »

Никой не е казал, че не вземат..по повод "ма как па само музикантите и известните са специални" - ами специални са, защото са докоснали много хора, повлияли са им.. дали ще ти е приятел някой или просто ще е оказал влияние върху мисленето ти.. с тяхната музика съм заспивала и съм се събуждала доста време.. както казах с мъжо се загаджихме покрай тях, когато съм ядосана, тъжна .. пускам си песните им /и не само техните/ и се  успокоявам.. вместо да беснея, викам и т.н се успокоявам с музиката.. ето затова са по-специални /лично за мен/ - защото когато не съм била добре, тяхното творчество ме е успокоявало и радвало.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9096

« Отговор #20149 -: Юли 21, 2017, 12:10:15 »

За мен хората с неоспорим талант са си специални, не виждам какво странно има в това.
Наркотиците са ясни, но не вярвам да е само това, по-скоро дори те са (неуспешен) опит за решение на емоционални терзания, а не обратното. И много хора се самоубиват и без да са прочути, разбира се, но 90% от хората не си задават често въпроси повече от "какво има за вечеря", нормално и да няма голям % самоубийства сред тях.
Активен

Страници: 1 ... 804 805 [806] 807 808 ... 816   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: