star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Въпрос към варненки
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос към варненки  (Прочетена 1438 пъти)
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6351

Усмивка

« -: Септември 24, 2008, 20:33:37 »

Извинявам се, че пускам цяла тема, но не исках въпросът ми да се губи някъде из мненията.

Та... момичета, искам да ми препоръчате хубав козметичен салон във Варна. Общо взето най-много държа на кола маската и процедурите за лице.
Другата ми не знам питанка ли, молба ли какво... случайно някъде по магазините да сте засичали продукти на Mil Mil? Аз гледах в Пикадили, в Гастро (това по ул. Ген. Колев мисля беше, в района на Окръжна, предполагам Биз ще се сети), в аптеки питах, в различни козметични магазини на Чаталджа, един близо до стоматологията (май) и никъде, никъде няма... А аз си държа на тях. Та мисълта ми е ако сте засичали някъде или пък засечете.. да кажете къде  Cheesygrin

Благодаря Tongue
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #1 -: Септември 24, 2008, 21:01:52 »

Сещам се за 2  места, където може да има - в един склад за козметика до гарата, и в дрогериите. Там съм срещала такива марки, дето по козметичните магазини ги няма. Иначе склада ми е наблизо, докато дойдеш мисля, че и там и в една дрогерия наблизо ще успея да проверя дали ги има.
За козметик - с 2 ръце препоръчвам моята, не знам дали няма да ти е далече обаче - и тя е до гарата.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #2 -: Септември 24, 2008, 21:04:28 »

За коя гара става въпрос :Р Ако е автогарата.. качвам се ан 118 и ще го намерим. ЖП гарата нямам идея къде е Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #3 -: Септември 24, 2008, 21:07:22 »

За ЖП гара, тя е на 5 минути от хотела.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #4 -: Септември 24, 2008, 21:08:24 »

Е.. кое му е далечето тогава Cheesygrin
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #5 -: Септември 24, 2008, 22:09:39 »

В Елитис има Mil Mil, в Кауфланд също. Аз от Елитис си купувам балсамчето им за коса Wink
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #6 -: Септември 24, 2008, 22:13:04 »

Елитис нямам идея какво и къде е Cheesygrin
А Кауфланд доколкото помня вече ми е далече... Lol
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #7 -: Септември 24, 2008, 22:14:51 »

Елитис имат, мисля, 2 магазина. Единият е този до гарата, а другият е по-голям, но незнам как да обясня къде се намира...
Активен

veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #8 -: Септември 25, 2008, 09:04:53 »

Елитис имат, мисля, 2 магазина. Единият е този до гарата, а другият е по-голям, но незнам как да обясня къде се намира...
Пикадили - >Практикер->Елитис. Така са подредени. В района на Елпром е това, точно до Практикер.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12030

« Отговор #9 -: Септември 25, 2008, 09:13:09 »

Ох, теб все те забравям, че си от Варна! Кога ще дойдеш на някоя среща да се запознаем? Smile

(аз и преди съм питала, ама пак да питам  Cheesygrin )
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: