star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Слънчеви очила
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчеви очила  (Прочетена 1890 пъти)
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« -: Август 22, 2008, 09:13:08 »

Да ви питам от чисто професионална гледна точка какво ви е мнението за очилата марка Avanglion - качество, защита и така нататък? Защото преди години имах такива очила и бяха супер евтини, а в момента под 60 лв няма на тази марка. Е, те хубави ли са, че струват толкова, аз си мислех, че са с качество на сергийни очила, или бъркам Confused
Някой има ли такива очилца. Питам защото искам сега да си взема цайси, но полароидки в момента интересни не видях, пък тази марка я видях и ми стана интересно, а в магазина репликата на продавачката "ооо те са със 100% защита" не ми вдъхва 100% доверие.
Дайте съветче Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #1 -: Август 22, 2008, 10:00:01 »

Да ви питам и още нещо - къде точно на Патриарха има оптика на Полароид?
Май днес отивам на пазар за очила.
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #2 -: Август 22, 2008, 10:35:07 »

Моите са Аванглион-няма как да знам ква им е защитата...иначе вече съм с тях трета година и започнаха да се белят рамките Rolling Eyes Много трудно си харесвам очила,обаче май ще трябва да си взимам нови,защото тези сдават багажа.И аз много съм се чудила със що за статус са тази марка...Амбицирала съм се да отдея няква по-сериозна сума за следващите си очила,ама да видим гога ще успея..
Активен
Tess
Newbie
*
Публикации: 1382

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #3 -: Август 22, 2008, 11:51:52 »

http://www.avanglion-ua.com/catdetail.aspx?type=search&find=5 Само това успях да намеря, незнам дали съм ти била полезна...
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #4 -: Август 22, 2008, 17:07:19 »

Ами взех си в крайна сметка Polaroid Cheesygrin и съм много доволна.
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #5 -: Август 26, 2008, 12:29:49 »

Покажи ги  Cheesygrin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: