star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Спалня...
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалня...  (Прочетена 21695 пъти)
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #25 -: Август 26, 2008, 09:23:33 »

По повод на китайските елементи вчера в Бриколаж видях полюлей /мисля, че тези така се казват/ кръгъл, посредата с дупка като хартиен и нарисувани на него китайски знаци. В интрес на истината не беше лош, но това от чисто любителска гледна точка. Имаше бели и кафеникави, но те бяха без знаци май.
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #26 -: Август 26, 2008, 13:31:07 »

долния е 240/260,наш`та спалня е 180/200 и си стават перфектно.Мин колко е ваш`та,нямам спомен да е по-голяма  Confused
От къде поръчваш ти чаршафи?
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #27 -: Септември 14, 2008, 13:44:18 »

Аз чаршафите ни ги поръчвам в магазин за спално бельо и ми ги шият... Това след едни 7 /СЕДЕМ!/ месеца, в които ме успях да намеря читав чаршаф за матрак с ластик по края... Най-доволна съм, че мога да си избера плат персонално.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #28 -: Септември 20, 2008, 21:17:44 »

Какво разбираш под читав? Ние си имаме няколко на Tarrington House (май беше марка на Метро, то и от там си ги купуваме). Памучни, тънички са, но така или иначе ги сваляме и перем честичко Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #29 -: Септември 21, 2008, 12:49:37 »

Какво разбираш под читав? Ние си имаме няколко на Tarrington House (май беше марка на Метро, то и от там си ги купуваме). Памучни, тънички са, но така или иначе ги сваляме и перем честичко Smile

Big grin "читав" в моя речник значи такъв, дето да ми хареса по плат и десен и да ми пасва на матрака Smile
Двата ми последни комплекта за светло зелено-жълто-бели. Единият представлява нещо като градина - от долния край до към средата никнат страхотни.. май бяха гладиоли, не съм сигурна. Няма такава красота. Бебчо като спи и ми прилича на пчеличка на полянка. Не че е много пчелоподобен, обаче е разкошна гледка. Другият е на квадрати, има само контур на цветя.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #30 -: Септември 21, 2008, 15:12:36 »

Т.е. ти спиш директно върху тях, а не ги ползваш просто да си загърнеш матрака и да ти пазят дамаската му и отгоре вече да си слагаш тези, на които спиш?
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #31 -: Септември 21, 2008, 16:12:58 »

Директно върху тях спим. Всякакъв друг вид чаршафи ги правим на топка за отрицателно време.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Септември 21, 2008, 16:16:53 »

Значи определено тия дето ги имаме, изобщо няма да ти харесат. Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #33 -: Септември 22, 2008, 01:34:20 »

Ей, язък, тъкмо планувах да ти идвам на гости с преспиване  Wink
Защо да не ми харесат, аз имам сравнително широки вкусови диапазони... Е, ако са общити със синьо-розови пайети няма да съм ентусиазирана, определено. Но е важно на вас да ви харесват в крайна сметка  Smile
Активен

abc_test
Newbie
*
Публикации: 199

« Отговор #34 -: Ноември 21, 2008, 15:20:46 »

Я да попитам някой може ли да сподели мнение за ортопедичните матраци? Имали някаква по съществена разлика в положителна насока от обикновенните? Коя фирма производител бихте препоръчали? На мен лично ми препоръчаха едни италиански, но аз естествено забравих как се казваше фирмата производител, за да проверя по-подробно в нета  Rolling Eyes
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #35 -: Ноември 21, 2008, 17:02:51 »

Ще ти проверя, само да се прибера. Ние сме с ортопедичен двойнодишащ със забравих още какви странни неща в него, подарък ни е. Блаженство.
Активен

dessi
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #36 -: Февруари 06, 2009, 02:31:05 »

Аз чаршафите ни ги поръчвам в магазин за спално бельо и ми ги шият... Това след едни 7 /СЕДЕМ!/ месеца, в които ме успях да намеря читав чаршаф за матрак с ластик по края... Най-доволна съм, че мога да си избера плат персонално.
Би ли ми казала къде ти шият чаршафите. Нещо не мога да намеря. Мерси!
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #37 -: Февруари 06, 2009, 06:28:54 »

Моите специално ги шият в Силистра, но може би ще ти дойде далечко...
Активен

dessi
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #38 -: Февруари 06, 2009, 09:54:45 »

Май да  Sad. Жалко, трябва да продължа да търся. Мерси все пак! Smile
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #39 -: Февруари 06, 2009, 10:13:26 »

Бенетон имат чаршафи с ластик,много са удобни и имат богат избор на цветове.

А относно матраците се делят на няколко групи,не на ортопедични и не,това е под категория
Има латексов,дунапрен, пенолатексови мемо пяни както и различни видове пружинни.
От там има различна твърдост,която дава ортопедичността. В най-общия случай всичко и реклама  Wink
Мога да ти помогна с повече инфо ако ми кажеш горе-долу какви пари си склонна да дадеш за матрак,за да очертаеш ценова рамка. Виж ако искаш сайта ни има повече инфо www.casastil.com
Активен

abc_test
Newbie
*

« Отговор #40 -: Февруари 06, 2009, 10:40:26 »

В най-общия случай всичко и реклама  Wink
Мога да ти помогна с повече инфо ако ми кажеш горе-долу какви пари си склонна да дадеш за матрак,за да очертаеш ценова рамка.
Точно, защото нещата опират до реклама се интересувам от мнния на хора, които употребяват въпросните матраци.
Цената на матрака не е проблем, за мен е по-важно качеството. За момента съм се спряла на двулицев матрак от пенолатекс, тъй като чух добри отзиви за него.
Ако имаш повече информация за матраците и за фирмите производители ще се радвам да я споделиш с мен.
Активен
Lady
Newbie
*

« Отговор #41 -: Февруари 06, 2009, 13:11:33 »

Пенолатексовите матраци задължително трябва да дишат,тоест трябва да са върху подматрачна рамка (които пак са сто вида) добри са като вариант,фирмата диструбутор почти няма значиние,завода е един в Бяла.
ти в Сф ли си ?
Активен

abc_test
Newbie
*

« Отговор #42 -: Февруари 06, 2009, 13:33:56 »

Не съм от София. От Русе съм и Бяла ми е сравнително на близо. Наскоро разгледах сайта на въпросната фирма. Един приятел си е поръчал матрак от там преди година и е много доволен.
А ти какъв ползваш и би ли ми препоръчала някакъв друг вариант за матрак? Имаш ли повече информация за подматрачните рамки?
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: