star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Оргаметрил
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Оргаметрил  (Прочетена 12025 пъти)
Lunati4ka
Newbie
*
Публикации: 6

« -: Август 14, 2008, 23:36:52 »

Здравейте, пак имам нужда от помощ. Пих досега оргаметрил и 1 ден след като го спрях ми дойде. Само дето ми тече много слабо и е много тъмно Rolling Eyes миналия месец имах случка и пих ескапел. Говорих с гинеколога ми и той ми предписа оргаметрила да си забавя цикъла. Сега излезна в отпуска и не мога да отида. Утре ще си правя тест ма аз предишния нещо или го чаках повече или аз нз кво и накрая като го погледнах имаше слаба черта.беше си фалшива тревога ма вече ме е страх да правя  Confused
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 6592

« Отговор #1 -: Август 15, 2008, 08:09:49 »

и аз го пих този месец заради почивката, наложи се да го пия 6 дни, за да не ми дойде ... дойде ми 2 дни след като го спрях и за мое учудване минава доста леко, слабо и по-тъмно (както и ти казваш). Преди не съм пила оргаметрил, за да сравня действието му, но няколко пъти съм вземала постинор (ескапеле) и проблеми с цикъла след това не съм имала. Според мен излишно се шашкаш.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Август 27, 2008, 11:44:49 »

Не си бременна, ако това питаш.
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

private dancer

« Отговор #3 -: Август 27, 2008, 15:03:52 »

Шматката братовчедка ми си го беше отлагала с Примолут Нор и такова ПМС караше,докато го пиеше-беше се подула като плондер и имаше вълни като в климакс...аз затова не посягам към такива неща-ПМС-то(още повече удължено) ме плаши повече от самия цикъл...
Активен
Lunati4ka
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #4 -: Август 27, 2008, 22:20:23 »

Ами аз даже съм доволна,защото както споменах цикълът ми беше за пръв път кратък и безболезнен,но не смятам да го ползвам пак скоро,особено и с ескапела си взех доцата хормони.Иначе си го отложих с 2 седмици и се чувствах чудесно,но не трябва да се взима без консултация от лекар,в крайна сметка всеки организъм е строго индивидуален и се влияе по различен начин (както случая с ПМС)Това го казвам за тези,които просто ще прочетат темата и ще решат,че няма нищо лошо да си отлагат цикъла когато и колкото си поискат,защото не е така!
Активен
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #5 -: Август 28, 2008, 19:44:53 »

А вреди ли по някакъв начин пиенето на "Рутаскорб ин" по време на цикъл?
Съдържа вит.Ц и от него цикълът е по-слаб и по-кратък. По принцип четох, че дори е полезно, но ако някой е чувал нещо по въпроса?
Активен
abc_test
Newbie
*
Публикации: 199

« Отговор #6 -: Септември 03, 2008, 12:03:07 »

И аз пих предния месец Оргаметрил. Изписаха ми го за да ми предизвикат цикъла, тъй като доста закъсняваше. Пих го 5 дена по 3 пъти на ден. Още на втория ден от приема ми тръгна доста слабо. След консултация с лекаря продължих да си го пия до петия ден. Два дни след като спрях хапчетата ми стана много обилно.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: