star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Дайте съвет как да изчистя на аспиратора решетките
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дайте съвет как да изчистя на аспиратора решетките  (Прочетена 8858 пъти)
mavina
Newbie
*
Публикации: 88

срамежливка

« -: Юли 28, 2008, 13:21:10 »

Моля ви,дайте ми съвет как да изчистя решетките на аспиратора.На упътването пише само със веро и гореща вода,но мазното остава. UnsureВие как си почиствате аспираторите? Confused
Активен

mavina
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13213

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Юли 28, 2008, 13:50:41 »

Има много хуави обезмаслители. На Медикс обезмаслителя е страхотен. Когато се нанесохме, апартамента беше в плачебно състояние. Имах чувството, че някой нарочно е мазал с олио и огранена мазнина. Имаше такива зловещи петна, направо си изглеждаше невъзможно за изчистване. Честно казано грабнах първо препарата на Медикс, така че и други видове би трябвало да има. Едва ли пречи да се ползва и за аспоратор  Smile
Активен

mavina
Newbie
*

срамежливка

« Отговор #2 -: Юли 28, 2008, 14:45:29 »

Благодаря за съвета. Big grinАз точно такъв препарат имам в къщи.Напръсках решетките.Сега ще изчакам и ще ги изплакна.Ще кажа какво е станало.А през колко време се мият.Аз готвя много.Всеки ден по 2 или 3 пъти.
Активен

mavina
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #3 -: Юли 28, 2008, 14:54:43 »

Олеее, мила, колко човека храниш ти, че по 2-3 пъти готвиш  Blink
Активен

mavina
Newbie
*

срамежливка

« Отговор #4 -: Юли 28, 2008, 15:12:23 »

Ами да ти кажа в къщи сме аз ,мъжа ми и бебо.Бебо е вече на една годинка ,ама му готвя отделно.Правя му овесени ядки,някаква манджа и супа.И като наготвя и на нас става една Razz
Активен

mavina
mavina
Newbie
*

срамежливка

« Отговор #5 -: Юли 28, 2008, 16:25:48 »

Изчистих решетките на аспиратора. ThumbupСтанаха като нови. WinkЩе взема да ги чистя по-често. Rolling EyesЧе да не се мъча другия път така.
Активен

mavina
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #6 -: Юли 31, 2008, 08:48:13 »

Има и един обезмаслител Meglio и той също би трябвало да става за целта. Аз от него съм доволна, най-вече майка ми.
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #7 -: Юли 31, 2008, 10:39:19 »

Хаха, абе прочетох ти оплакването за готвенето  Cheesygrin Аз готвя по 1 тава и я слагам в хладилника. Стига за 2 дни.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #8 -: Юли 31, 2008, 15:35:48 »

Аз също препоръчвам Meglio.Само напръскваш , оставяш го малко да поседи и всичко пада Smile
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #9 -: Юли 31, 2008, 22:43:17 »

В смотаната Белгия НИЩО няма, един готин препарат не мога да си купя Sad Търсих и въпросния Meglio, щото жулих оня ден като луда, ама имам чувството, че кожата по ръцете ми ще падне по-бързо от мазнините по аспиратора и фурната... Cry Cry Cry

П.С. Писна ми от тая държава, вече нямам търпение да ми приключи изгнанието и да се махам оттук Unsure
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #10 -: Юли 31, 2008, 22:57:12 »

Eli, защо така си я намразила Белгията   Sad Недей с тая нагласа, че няма да ти стане по-приятен престоя там, горе главицата  Kiss Потърси специален магазин за препарати, все пак принципите по магазините се различават и ако в България в един добър супермаркет, можеш да намериш и всякакви препарати, то тук всеки магазин си има негова марка, която в повечето случаи е на ниво "добро" и тн. Демек, потърси нещо по-скъпо, не се доверявай на масовите продукти по супермаркетите (нямам предства как е в САЩ). Аз съм фен на циф. В Германия такова чудо няма. И то по простата причина, че търговското име на препарата тук е Viss. Ако ти хвалят тук някой продукт, можеш да потърсиш в нета как изглежда и да търсиш подобно, но с друго име. Може да се окаже, че е правилния продукт  Rolling Eyes
Активен
Eli
Newbie
*

« Отговор #11 -: Август 01, 2008, 00:10:50 »

Ох, Ния, с риск да обърна темата на "да се оплачем" ще ти кажа защо я мразя вече Белгията, просто това е много малка държава, в която няма нищо, освен дъжд. Топъл дъжд през лятото и студен дъжд през зимата-тва е! Пазарът е адски ограничен и всичко с изкл. на някои шоколадови изделия е много скъпо, особено с курса долар-евро, в левове нищо не обръщам, че ще стане още по-зле положението Unsure и ми писна всичко вечно да е затворено. В целия град има един единствен мол и той не работи събота и неделя Razz Може би част от проблема е, че се разглезих в САЩ с огромните молове, с Уолмарт и Мейсис, с евтините ресторантчета, където за 6 долара все още можеш да преядеш, абе не знам, може и да не е толкова зле, колкото ми се вижда, но наистина пазарът е доста ограничен и каквото и да търся никога не го намирам или го намирам на някаква абсурдна цена. Сигурна съм, че в Германия е по-добре, поне от това, което съм видяла, но може и да греша, все пак не съм живяла там Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #12 -: Август 01, 2008, 08:41:49 »

Ели, кога ти приключва въпросното "изгнание" в Белгия? И знаете ли следващата дестинация?  Rolling Eyes
Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #13 -: Август 01, 2008, 16:12:32 »

Изобщо не се знае нито къде отиваме след това, нито кога ще ми приключи изгнанието Rolling Eyes Тва е най-гадното. При всички случаи до 2 години съм аут от тука, ама и това много време ми се вижда Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #14 -: Август 02, 2008, 08:16:53 »

Със сигурност не е малко, но пък за толкова време, тъкмо свикнеш с новото място и трябва да се местиш  Rolling Eyes Аз не бих издържала. Но пък си имаш страхотен мъж и едно диваче, където и да си, семейството е с теб  Kiss
Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #15 -: Август 02, 2008, 14:49:24 »

Аз гледам по-позитивно на нещата-тъкмо ми омръзва на едно място и отивам на друго Smile
Активен

Блондинка
Newbie
*
Публикации: 191

« Отговор #16 -: Февруари 18, 2009, 17:22:36 »

Аз гледам по-позитивно на нещата-тъкмо ми омръзва на едно място и отивам на друго Smile

Искам и аз така  Cry
В събота ще потърся въпросния препарат.
Активен

Женското предположение е много по-точно от мъжката убеденост. Ръдиард Киплинг
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #17 -: Февруари 26, 2009, 21:49:46 »

И аз с Меглио чистя печката и грила.Преди това ползвах някакъв(не помня Медикс ли беше) оранжев с портокал...не бях доволна.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: