star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star Неприлично пред(по)ложение
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неприлично пред(по)ложение  (Прочетена 19692 пъти)
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #50 -: Октомври 17, 2008, 20:22:00 »

Сещам се едно брутално. Минаваме 4 момичета покрай някакви там и едниния реве: "Компот от сливи! Компот от сливи! Искате ли да ви покажа Айфеловата си кула?"  Blink Lol
А, и веднъж един младеж се преби с колелото пред мен и една приятелка, ние се чудим да помагаме ли, да се смеем ли, а той такъв става, изтръсква се и вика "Видяхте ли какво ми причинихте?"  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #51 -: Октомври 17, 2008, 20:58:46 »

Еййй, къде се изгуби, липсваше  Kiss Втората историйка е много сладка  Cheesygrin
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #52 -: Октомври 18, 2008, 00:46:18 »

ИМам един приятел, не на живо но в чатовете си правеше е-бати гаргарата.Пипваше някой произволен ник-нейм, женски разбира се, и започваша да я псува.Колкото може по-обидно.Изведнъж "установяваше" че е направил грешка, и започваше да се извинява, да реди нежни думи, да прави комплименти.Ако мацката вържеше (в по-честите случаи), я чакаше да налапа цялата кука, и и съобщаваше че е жертва на експеримент.После и казваше коя подред е , коя е за тази седмица, и преди да получи реакция излизаше от чата.
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #53 -: Октомври 18, 2008, 14:38:47 »

Еййй, къде се изгуби, липсваше  Kiss Втората историйка е много сладка  Cheesygrin
Почивки, нямаше интернет, после пък не ми се влизаше...такива работи  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #54 -: Октомври 28, 2008, 10:58:35 »

Аз се сещам за една реплика, която ми беше едно много страшно изживяване, но и смешно.Веднъж като отивах на училище- май беше 12ти клас- и в уличката отстрани, която е доста пуста, един циганин срещу мен и най-отчетливо и тихичко ми каза, почти на ушенце "такава висока като тебе не съм е*ал". Аз изтръпнах и забързах крачка. Успокоих се като стигнах в училище. Все пак беше на косъм от нещо по-страшно от 'предложение', но слава Богу ми се размина. Сега ми е смешно- не съм толкова висока, че да предизвиквам интерес като някое рядко животно  Lol само 1.73 съм  Razz
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #55 -: Ноември 13, 2008, 12:54:28 »

Е той манго ако е бил компактен 156 см, к'во се чудиш Cheesygrin

Тамън да пълзи по канали и да влиза през прозорци
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #56 -: Декември 28, 2008, 16:46:55 »

наскоро чух следната размяна на реплики между мои колеги, която ме потресе :
" ...... ма, патко заспала, да ти го пльосна между филиите"
"Ти хубаво ще ми го пльоснеш, ама филиите са с лютеница"...

Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #57 -: Декември 28, 2008, 20:00:30 »

о не мога
как можа тва да го напишеш и как можах аз да влезна тук да го прочета
съсипа ми хубавата вечер

Lol Lol Lol

(то дори не ми е и смешно,
ужасно е
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #58 -: Януари 15, 2009, 03:10:02 »

наскоро чух следната размяна на реплики между мои колеги, която ме потресе :
" ...... ма, патко заспала, да ти го пльосна между филиите"
"Ти хубаво ще ми го пльоснеш, ама филиите са с лютеница"...

Lol Lol Lol олелеееее мен яко ме разсмя  Lol Lol Lol
Активен
galchetto
Newbie
*
Публикации: 22

« Отговор #59 -: Септември 29, 2010, 23:44:09 »

Много интересна и забавна темичка си имате тук Smile
 Аз се сещам за едно по спецялно предложение.Човека,които ми го прати ми беше много скъп и може би за това съм го запомнила.Става въпрос за един смс последван от позваняване на вратата.А именно...
Чухме се по телефона с въпросния човек и аз му казвам,че влизам да си взема душ и ще бързам после за среща с едни приятелки.Затваря ме телефона и тъй като човекът знае че седя в банята с часове след 10-15 мин.  ми праща смс със следното съдържание... "Само си представи,че докато си под душа аз ще съм клекнал под теб,а дългия ми език ще те разгорещява дълго и мачително докато накрая не ме молиш с притихнал глас.. '' Хм..... само като се сетя за смс-а и ми става хубаво,да не говорим за срещата след това. Smile в прочем още си пазя този смс Smile
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #60 -: Септември 30, 2010, 18:35:26 »

На 'дългия ми език' ме загуби Lol
Не бе, шегувам се, кой не е получавал подобни леко 'too much' смс-и Smile Аз като си спомня какъв развързан обожател имах по едно време ми става лошо!
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: