star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star Неприлично пред(по)ложение
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неприлично пред(по)ложение  (Прочетена 19691 пъти)
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« -: Юли 07, 2008, 14:51:46 »

Айде сега, какви готини неприлични предложения сте получавали ? ( дето се вика, може да са били от непознат навитак на улицата, ама да са ви харесали ). А какви вие сте правили ? Или сте чули от филмче, книжка, чалга песен  ?  Smile

Аз, нале съм Лъв, демек - отворенгьоз, дето мед му капе от сърцето кат' го ласкаят, та се сетих за това:

Значи, да е било от преди 3-4 години, когато бях елегантен, атлетичен и вървежен, на хъм хъм... готик парти...
Не познавах мацката. Дойде да се запознае с мен, с думите " Толкова си готин, че исках да видя дали си истински"...
С присъщата си дървесина, пардон дървения, абе дърводелство направо, не помня какво съм изръсил, но продължението беше ( бях облечен по последния писък на не-умрялата мода, черна коприна и кожа, ма то тогава имаше плочки, перки, мерки, не като сега - дръжки ) - "Кажи ми че имаш крила и можеш да ме отвлечеш на някое тъмно и романтично място ".
Много надуто и нереално всъщност, но какво да правя, запомнил съм го.

Друго дето се сещам, по време на секс сцена - "Ти просто ме опияняваш " ...
Тук вече си помня дърводелската реплика - " от виното ще да е..."  Lol

Айде, вие сте Cheesygrin
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #1 -: Юли 07, 2008, 16:04:51 »

хм  Cheesygrin... в момента се сещам за едно  Cheesygrin ... не точно пред(по)ложение, а ...  по-скоро двусмислена констатация, с която се опитаха да ме изкарат от равновесие ... и успяха  Lol - продаваш грях! на което дори не се сещам как реагирах  Lol, абе сещам се, ама не е за тук  Lol
и като се оплаках на един познат, репликата му беше - ооо, значи този, който ти го е казал е ценител Lol Lol Lol

п.п. надявам се си излязал от депресията   Stuart което е жалко  Razz, защото тъкмо бях решила, че има с кой да се напия депресарската  Cheesygrin Razz
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #2 -: Юли 07, 2008, 16:08:53 »

Йее, някой се престраши да пише.
Ми, не, не съм излязъл, държи ме дълго обикновено, или докато не се случи нещо много хубаво, или докато не се случи нещо мноо кофти, дето да ми покаже че има накъде надолу да се отиде...
Пиенето е едно от малкото неща, които наистина умея  Smile
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #3 -: Юли 07, 2008, 16:59:37 »

В момета се сещам как 1 приятел хърватин взе книжка и черпи за да се изфука. Аз, на български: "Е, кога ще ме учиш да карам?" Бурен смях от страна на сърби, хървати, македонци. Аз съответно гледам тъпо и не знам какво толкова съм казала. Познайте какво значи "карам" на сръбски  Lol  Lol  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Юли 08, 2008, 17:56:56 »

Оо, на какви реплики не съм била адресат! Lol Всеки ден са някакви хитове Lol Свежо от вчера : "Господи..това не може да е истина.."
Обаче толкова сериозно и отчаяно го каза момчето, че едвам издържах един метър, да не се разсмея, мъчейки се да не се подхлъзна с високите обувки и роклята, в басейна Big grin
Активен
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #5 -: Юли 08, 2008, 18:08:09 »

След един продавач на картички, който успя да убеди шефката си че прическата и прилича на шейната на дядо коледа, и след това да спи с нея, нищо не ме учудва вече.
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #6 -: Юли 08, 2008, 19:28:42 »

Днес на плажа едно момче  на плажа гледа как приятелката ми си обува лилавите панталонки и казва "Еххх,лилавото ми е любимият цвят..жалко че си имам приятелка!"  Stuart Или докато бях седнала леко разклечена и един,с който си говорехме,ми сочи долнището на банския и казва "Виждам ти филийте"   Ninja
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #7 -: Юли 09, 2008, 13:10:57 »

филиите ?  Blink
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Юли 09, 2008, 13:17:46 »

Филиите,филиите  Blink
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #9 -: Юли 09, 2008, 13:19:44 »

Имам богато въображение и съм виждал веднъж-дваж частите от тялото дето са под долнището на банския, ама това с "филиите" трудно го преглътнах  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #10 -: Юли 09, 2008, 14:15:33 »

За филии не знам, но на никакъв плаж не си била!
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Юли 09, 2008, 14:26:37 »

За филии не знам, но на никакъв плаж не си била!

Добре,на басейн бях,прощавай.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #12 -: Юли 09, 2008, 16:07:41 »

Явно нещо ти тежи в момента, извинявай, не съм се заяждал с лошо, само на игра.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Bambina
Newbie
*

« Отговор #13 -: Юли 09, 2008, 19:25:09 »

А ти не разбра ли, че в провинцията (оу, да се разбира всичко извън Варна и морето) му казват плаж, ааа ? Big grin
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #14 -: Юли 09, 2008, 23:22:15 »

Разбрах, но не одобрявам. Smile
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #15 -: Юли 09, 2008, 23:25:43 »

A кой го интересува ? Tongue
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #16 -: Юли 09, 2008, 23:32:43 »

Всеки, които живее на по-малко от половин туба бензин от плажа.  Wink
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юли 09, 2008, 23:59:45 »

Я преброй, пиленце, тук колко сте такива, на половин туба Cheesygrin Kiss
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юли 10, 2008, 07:05:44 »

Хич не сме малко. Пък рано или късно всички ще стигнете до тук. Просто няма къде другаде да идете.  Cheesygrin
Активен

molly
Newbie
*
Публикации: 903

« Отговор #19 -: Юли 10, 2008, 09:28:47 »

Всеки, които живее на по-малко от половин туба бензин от плажа.  Wink

Може би си имал предвид "който"? Razz
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #20 -: Юли 10, 2008, 10:17:40 »

Тъй вярно!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #21 -: Юли 14, 2008, 23:44:36 »

Седя си аз на бара в една дискотека, да си почина малко от танци и пристига някакъв фен, застава до мен и започва на български: защо си сама на бара, защо не танцуваш...и явно после решава да вкара голямата доза магнетичен чар, хвърля еротичен поглед през рамо и казва: wanna push my buttons?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #22 -: Юли 16, 2008, 10:47:38 »

Оня ден един пич се беше засилил да ме сваля, но като дойде момента ... седи и гледа и не знае какво да каже.Минавам аз покрай един автомонтйорски гараж ... и си тръгва точно въпросния пич с няква наточена кола (мерджан) .. и кара по тротоара след мен . Аз мърдам встрани за да мине , щото вече се ядосах .И той започна да ми тидитка.При което се обърнах погледнах го  заплашително и продължавам да вървя.Човека изфорцира и ме засича отпред , аз спирам и гледам умно и се чудя  Rolling Eyes Lol Той отваря прозореца и с усмивка 100 карата : "ама как сериозно ме погледнааа , много ме изкефи " и аз :"ми нормално , ти кво очакваш Lol " И той седи и гледа и се чуди кво да каже , мсили нещо , ма нищо не успя да измисли и аз му посочих пътя да продължава , че да мина аз , викам : "карай" и той : "не , мини ти  , път на дамите"  Lol Lol Lol Lol после си продължих  и не спирам да се хиля , хората по улицата ме гледаха сякаш съм луда  Cheesygrin

Иначе редовно по улиците някакви подвиквания , комплименти , секс предложения дори , които просто са супер смешни и много ме забавляват. Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юли 16, 2008, 23:10:22 »

Аз много се забавлявам с барманчетата ми   Cheesygrin
Аз:Сложи ми лед!
Той:Къде да ти го сложа?
Аз:смях
Колегата:В чинийка?
Той:Ама ледът мокър ли да е?
Аз:Не!Влажен!
Той:Ейййй..ти ги разбираш нещата!
Аз:я чао!
Той:"чао" ще ми викаш като дойда у вас!
Аз:Поръчвам голяма кола!
Той:А малка не щещ ли?!
Аз:Не!
Той:Ти само по големи си падаш!

Или:
Аз объркала съм поръчка към бармана:Любов ще ме прощаваш..
Той:ще те прощавам..ще се опитам..
Аз:Кажи от какво имаш нужда да ти го предоставя!
Той:От Един Див Секс ... ама може и само секс!Еййй,как се облизваш..аххх,к'во ти мисляяя...
Аз:Колко милоооо...
Той:Тва дето ти го мисля въобще не е мило!

И т.н.т. много са сладки.. бих ги чукнала  Drop White flag

Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #24 -: Юли 16, 2008, 23:22:26 »

хахаха пийс  и ние бяхме така .

Кой ще чукнеш ти беееееееееее  Lol Lol Lol Аз съм на път екс управителя ....  Surprised
Активен

Don’t feed the forum trolls
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #25 -: Юли 17, 2008, 02:07:11 »

Аз много се забавлявам с барманчетата ми   Cheesygrin
Ох, много директни тия Lol Като се прибера в БГ и наште ме вземат от летището, със сигурност ще спрем в Хепи и само ще си мисля какво си говорят барманите и сервитьорките Lol Да ми е сладко!
Активен

C’est tout!
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #26 -: Септември 02, 2008, 20:17:02 »

Филиите  Lol Lol Lol Гадно.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #27 -: Септември 03, 2008, 12:07:33 »

Един познат на една колежка:"Айде кога свършваш смяна?След половин час?Ще те изчакаме и ще те водя на бар!Вашите не те пускат?..ее добре ще идем за половин час и в 1 ще си у вас!Ще ти пусна Вероника ..аа .. не слушаш ли..И аз не слушам!Ще ти пусна Радио 1 и ще се размажем!ЕЕЕйй,колко много обици имаш-и аз ще си сложа,заради теб!Ще дойда и само като влезна у вас и ще завладея целия етаж!Аз съм Царят Лъв! .. Аа не щеш да те возя? Айде утре пак ще дойда.."  Толкова лесна ли съм му изглеждала или само си правеше гаргара на устата Hammering
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #28 -: Септември 06, 2008, 17:21:50 »

Един познат казвал на жените -'аз теби щъ ибъ, или няма да тъ ибъ".
Интересното е че имало и такива дето се навивали.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #29 -: Септември 06, 2008, 20:04:58 »

Един познат на една колежка:...
Толкова лесна ли съм му изглеждала или само си правеше гаргара на устата Hammering

Последно на колежка или на теб?
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #30 -: Септември 06, 2008, 20:51:02 »

Някакъв познат на нейна колежка казал на пийс....  Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #31 -: Септември 07, 2008, 10:36:14 »

Аха.  Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Септември 07, 2008, 13:51:03 »

Много е трудно за разбиране  Smile

Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #33 -: Септември 08, 2008, 03:56:46 »

Аз още преглъщам това за филиите, па минаха два месеца....
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #34 -: Септември 09, 2008, 00:41:01 »

Lol И аз.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #35 -: Септември 09, 2008, 10:32:14 »

Ха-ха.Див кикот през нощта.ФИЛИИ!!!

Прости предложения всякакви,и аз съм вадила едно или две-"Кога ще ти го лапам с респект" е последното,което съм ръсила.

А иначе си имам няколко наизустени свалки и ако ми сервират нещо банално и аз отговарям с някоя.

"Знаеш ли колко тежи бялата мечка-Колко?-Достатъчно да разбие леда между нас..."
"Не ти ли омръзна да ми се въртиш из главата...".Обикновено следва смях.
Активен
SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #36 -: Септември 10, 2008, 09:04:41 »

При мен на  филиите казват пържола.
И много често някакви простаци ме питат "чешаш ли пържолата"   Lol
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #37 -: Септември 10, 2008, 09:17:46 »

ОМГ  Lol Голямо забавление в тази тема. Аз пък с нищо не мога да се похваля. Мен мъжете не ме харесват, освен ако им се навра в ръцете.  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #38 -: Септември 11, 2008, 00:25:31 »

При мен на  филиите казват пържола.
И много често някакви простаци ме питат "чешаш ли пържолата"   Lol

E не.  Lol Това вече е прекалено.  Lol
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #39 -: Септември 11, 2008, 01:04:28 »

ОМГ  Lol Голямо забавление в тази тема. Аз пък с нищо не мога да се похваля. Мен мъжете не ме харесват, освен ако им се навра в ръцете.  Lol
*разтваря широко ръце и чака  Razz Lol
Активен

sweet_hell
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #40 -: Октомври 15, 2008, 03:39:04 »

е не, леле как се смях, па особено на тва с филиите, ще падна да се смея, и защо подяволите  толкова малко отговоти има по темата Blink а е толкова готЕнка. Та... аз съм малко нова, ей сегинка се регнах и не знам дали ще се задържа много много тука, ама доста интересни неща прочетох из вашия форум, та чак се късах от смях. А сега по темата...
Сещам се за много неПРИЛИЧНИ предложения:
*в дискотека, аз както винаги съм на подиума* един пич дойде при мен и  още с приближаването "подхвърли" "видях ти шундата, а ще може ли да ти видя и бикините" Blink шах и мат!!!
Другото което ми идва на акъла е:
"толкова си непослушна, че ще те прибера у нас и ще те накажа със секс сутрин обед, вечер и между почивките пак нказания"  Confused
Още едно дет се сещам е : "не знам как се целуваш, ама ако и в леглото си толкова добра както в лизането на сладоледа (лижех си сладоледа) те зимам за жена"
Активен

Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса.
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #41 -: Октомври 15, 2008, 22:06:01 »

много многословни тез свалячи  Blink ето къде ми бил проблема, не скалъпвам такива изречения чак Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #42 -: Октомври 16, 2008, 10:48:54 »

Смешното в случая е, че със сигурност могат да се намерят представители сред редовете на сваляните, които ще се вържат дори и на такъв подход.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #43 -: Октомври 16, 2008, 12:06:02 »

Ъъ за жените ли говориш ?
Има такива "самосвали" измежду тях, дето и едни изречение не им трябва  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #44 -: Октомври 16, 2008, 12:55:57 »

Да, за жените говоря. Ти колко мъже познаваш, които могат да се впишат сред сваляните?
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #45 -: Октомври 16, 2008, 13:14:17 »

значи, въпроса може и да е малко подвеждащ принципно, но не много  Lol
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #46 -: Октомври 16, 2008, 22:20:22 »

Мен ме сваляха тъпо.Много тъпо.Питаха ме колко е часът, и си извадих GSM-a и отговорих.При което мацето (некво лапе беше) извади нейният и каза -"виж моя е същия".И същият си беше - Сименс це 45.И като я питах защо тогава ме питаш БЕ, ми отговори "еми за да се запознаем".
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #47 -: Октомври 17, 2008, 03:19:52 »

бе не е като да не са ме сваляли, ама то аз съм Гарф, не мъж, та не се брои...

сещам се, докато бях барманче, идват две девойки на бара и си взимат по бира, обаче едната се задържа нещо, гледа ме и ми вика " каменица, ма повечето мъже не знаете защо". Аз не бях много на кеф, пък и момата ми беше твърде розова на визия че да и обърна внимание, та казах " ми да, аз не знам примерно", при което тя ми се усмихна и с глас дето трябваше сигурно да ми докара болезнена ерекция " ами ела на моята маса да пийнем по бира и може и да научиш" .

Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #48 -: Октомври 17, 2008, 04:19:54 »

Много по женски прозаично те е сваляла тази мадама, Garfield...

Ама защото пък, ако горките девойки бяха дошли просто да ви заговорят, вие щяхте да йм се трогнете особено. Пак щяхте да стигнете до заключението, че ви свалят, само дето щяхте и да си помислите, че не йм стиска да ви покажат, че йм харесвате... Glare
Активен

C’est tout!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #49 -: Октомври 17, 2008, 08:06:35 »

Това е щото жените си мислим, че по дифолт сме си неустоими и не трябва да се пънем много, едно изпърхване на миглите и мъжът е длъжен (!!!) да се е поболял от любов и сексуални желания по нас.  Lol
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #50 -: Октомври 17, 2008, 20:22:00 »

Сещам се едно брутално. Минаваме 4 момичета покрай някакви там и едниния реве: "Компот от сливи! Компот от сливи! Искате ли да ви покажа Айфеловата си кула?"  Blink Lol
А, и веднъж един младеж се преби с колелото пред мен и една приятелка, ние се чудим да помагаме ли, да се смеем ли, а той такъв става, изтръсква се и вика "Видяхте ли какво ми причинихте?"  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #51 -: Октомври 17, 2008, 20:58:46 »

Еййй, къде се изгуби, липсваше  Kiss Втората историйка е много сладка  Cheesygrin
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #52 -: Октомври 18, 2008, 00:46:18 »

ИМам един приятел, не на живо но в чатовете си правеше е-бати гаргарата.Пипваше някой произволен ник-нейм, женски разбира се, и започваша да я псува.Колкото може по-обидно.Изведнъж "установяваше" че е направил грешка, и започваше да се извинява, да реди нежни думи, да прави комплименти.Ако мацката вържеше (в по-честите случаи), я чакаше да налапа цялата кука, и и съобщаваше че е жертва на експеримент.После и казваше коя подред е , коя е за тази седмица, и преди да получи реакция излизаше от чата.
Активен
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #53 -: Октомври 18, 2008, 14:38:47 »

Еййй, къде се изгуби, липсваше  Kiss Втората историйка е много сладка  Cheesygrin
Почивки, нямаше интернет, после пък не ми се влизаше...такива работи  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #54 -: Октомври 28, 2008, 10:58:35 »

Аз се сещам за една реплика, която ми беше едно много страшно изживяване, но и смешно.Веднъж като отивах на училище- май беше 12ти клас- и в уличката отстрани, която е доста пуста, един циганин срещу мен и най-отчетливо и тихичко ми каза, почти на ушенце "такава висока като тебе не съм е*ал". Аз изтръпнах и забързах крачка. Успокоих се като стигнах в училище. Все пак беше на косъм от нещо по-страшно от 'предложение', но слава Богу ми се размина. Сега ми е смешно- не съм толкова висока, че да предизвиквам интерес като някое рядко животно  Lol само 1.73 съм  Razz
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #55 -: Ноември 13, 2008, 12:54:28 »

Е той манго ако е бил компактен 156 см, к'во се чудиш Cheesygrin

Тамън да пълзи по канали и да влиза през прозорци
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #56 -: Декември 28, 2008, 16:46:55 »

наскоро чух следната размяна на реплики между мои колеги, която ме потресе :
" ...... ма, патко заспала, да ти го пльосна между филиите"
"Ти хубаво ще ми го пльоснеш, ама филиите са с лютеница"...

Активен

Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #57 -: Декември 28, 2008, 20:00:30 »

о не мога
как можа тва да го напишеш и как можах аз да влезна тук да го прочета
съсипа ми хубавата вечер

Lol Lol Lol

(то дори не ми е и смешно,
ужасно е
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #58 -: Януари 15, 2009, 03:10:02 »

наскоро чух следната размяна на реплики между мои колеги, която ме потресе :
" ...... ма, патко заспала, да ти го пльосна между филиите"
"Ти хубаво ще ми го пльоснеш, ама филиите са с лютеница"...

Lol Lol Lol олелеееее мен яко ме разсмя  Lol Lol Lol
Активен
galchetto
Newbie
*
Публикации: 22

« Отговор #59 -: Септември 29, 2010, 23:44:09 »

Много интересна и забавна темичка си имате тук Smile
 Аз се сещам за едно по спецялно предложение.Човека,които ми го прати ми беше много скъп и може би за това съм го запомнила.Става въпрос за един смс последван от позваняване на вратата.А именно...
Чухме се по телефона с въпросния човек и аз му казвам,че влизам да си взема душ и ще бързам после за среща с едни приятелки.Затваря ме телефона и тъй като човекът знае че седя в банята с часове след 10-15 мин.  ми праща смс със следното съдържание... "Само си представи,че докато си под душа аз ще съм клекнал под теб,а дългия ми език ще те разгорещява дълго и мачително докато накрая не ме молиш с притихнал глас.. '' Хм..... само като се сетя за смс-а и ми става хубаво,да не говорим за срещата след това. Smile в прочем още си пазя този смс Smile
Активен
Bambina
Newbie
*

« Отговор #60 -: Септември 30, 2010, 18:35:26 »

На 'дългия ми език' ме загуби Lol
Не бе, шегувам се, кой не е получавал подобни леко 'too much' смс-и Smile Аз като си спомня какъв развързан обожател имах по едно време ми става лошо!
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: