star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Секс на живо
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс на живо  (Прочетена 8636 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 6941

« -: Май 31, 2008, 15:07:22 »

Темичката е плагиатствана от друг форум  Cheesygrin

Въпросът е дали сте гледали секс на живо и при какви обстоятелства? Възбужда ли ви? А правили ли сте пред други ? Аз съм сънувала, че го правя пред други хора, май ми е тайна фантазия  Lol

Имам един приятел, който си мечтае да гледа друга двойка. И чух, че имало заведения по морето 9Златни пясъци), където се предлага в програмата. Знаете ли други заведения- в София, по Южното Черноморие? Може да се хванем да идем цялата компания  Cheesygrin Ужас, много перверзна тема се получи, но все пак кажете, каквото знаете ;)
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #1 -: Май 31, 2008, 16:31:45 »

Хаха. Е то не е като представление бе, хващаш се и отиваш да гледаш.  Lol Lol Lol
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

peace&violence
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #2 -: Май 31, 2008, 16:34:03 »

Спахме с една двойка в една стая на едно парте снощи и другите бяха доста бурни.Ама не съм сигурна дали правеха секс. Rolling Eyes
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.
Eli
Newbie
*
Публикации: 4758

« Отговор #3 -: Май 31, 2008, 16:36:13 »

Като бях в гимназията една моя съученичка ме покани на гости. По едно време се появи и гаджето й, започнаха да се целуват пред мен, на мен естествено ми стана неудобно и се обърнах на другата страна, та докато се усетя вече и други работи правеха Blink при което аз станах и си тръгнах. Те и двамата не са лоши, ама си падат малко кукувици. Странни хора с две думи.

Другият път бях на един купон, който след прилично количество алкохол прерастна в истинска оргия. Аз по същият начин - станах и си излязох, просто такива неща не ме кефят.

И още една случка, макар и да не става въпрос за секс Red face Бях на дискотека, не й помня името, ама беше на Пиротска. Става въпрос за 2000 - 2001 г. някъде. Та имаше там нещо като сцена със стълби. Имаше и една група момчета - около 30 май бяха, чужденци, бяха дошли в България по повод някакво състезание и на другия ден си тръгваха. Та DJ-ят пусна оная песен за стрийптиз на Джо Кокър и тия като се настаниха на стълбите и като започнаха да се събличат Lol и за секунди останаха без абсолютно нищо Lol Та изведнъж се намерих пред 30-на готини, голи мъже Love eyes Ей такава гледка пожелавам на всекиго Wub
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7059

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #4 -: Май 31, 2008, 16:51:01 »

Не, благодаря...
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 6616

« Отговор #5 -: Май 31, 2008, 16:56:06 »

Не, благодаря...

и аз така  Lol не само че не ми е възбуждащо, ами ми е гнусна само мисълта за това ...
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 4956

Усмивка

« Отговор #6 -: Май 31, 2008, 16:59:41 »

Хаха. Е то не е като представление бе, хващаш се и отиваш да гледаш.  Lol Lol Lol

Има такива места. За София съм сигурна. За други градове в БГ не съм чувала. Но в други държави си го има Smile
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2304

« Отговор #7 -: Май 31, 2008, 17:29:35 »

Бургас, Морската градина, всяка лятна събота вечер.Напълно безплатно, според късмета ви - може да ви поканят и да се включите.

Активен

В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност
sexy
Newbie
*

« Отговор #8 -: Май 31, 2008, 17:48:38 »

За мен е възбуждащо, но зависи... Трябва да са секси участниците...  Smile
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3317

Keep on rollin' baby

« Отговор #9 -: Май 31, 2008, 19:57:08 »

Гледал съм
Правил съм
Какво пък чак толкова ?
 Unsure
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
molly
Newbie
*
Публикации: 903

« Отговор #10 -: Май 31, 2008, 20:21:22 »

Ми не ме възбужда мисълта да гледам някви как правят секс, още пък по-малко мен да ме гледат, ама не ме слушайте, аз имам консервативни разбирания Smile.
Активен
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #11 -: Юни 01, 2008, 00:41:19 »

Гледал съм
Правил съм
И от двете по много ми се е случвало поради обстоятелства. Rolling Eyes
Активен

las cuentas
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #12 -: Юни 01, 2008, 01:01:57 »

Да ме е възбуждало - не мисля.
Някво странно... ама не бих казал че ми прави нещата по-приятни или неприятни.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2347

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #13 -: Юни 01, 2008, 11:36:06 »

Веднъж бях у една приятелка (малко като на Ели разказа), по едно време приятелят й дойде и започнаха да се натискат, а аз бях на съседното легло. Не е като да съм ги гледала, ама не можех и да си тръгна, защото ме беше извикала да й пазя страх  Shocked  Lol

А аз да съм го правила, случвало се е две двойки да го правим на съседни легла като бяхме на едно село, но никой не е гледал другите, защото сме били доста заети тогава.  Stuart Но честно казано действаше ми малко или много възбуждащо, беше като съравнование  Red face
Активен

Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!

Magic Cubes
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 6616

« Отговор #14 -: Юни 01, 2008, 15:54:36 »

ама май не правите разлика между това да правиш секс при наличие на други хора поради стечение на обстоятелствата и това да отидеш специално някъде, за да гледаш такова нещо .... а според мен темата на Корнелия беше за вторият вариант.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #15 -: Юни 01, 2008, 16:02:10 »

Самата идея за саревнованието ми е тъпа - гледал съм какво става само ако нямам по-интересни неща за правене.

Пък и малко хора имат шанс  Devil

А да ходя да гледам някъде - едва ли, освен ако цяла компания не се замъкне натам.
« Последна редакция: Юни 01, 2008, 16:04:14 от Garfield » Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2347

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #16 -: Юни 01, 2008, 16:20:09 »

Въпросът е дали сте гледали секс на живо и при какви обстоятелства? Възбужда ли ви? А правили ли сте пред други ?

Confused Що ли си мисля, че като начало беше за споделяне по принцип, а после беше вмъкнала, че има вариант и да си платиш за услугата?
Активен

Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!

Magic Cubes
sexy
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юни 01, 2008, 16:43:41 »

Според мен пък може да се получи доста... интересно Devil, ако те поканят да гледаш и после евентуално се включиш. Това за любителите на тройките.  Wink

Или обратното. Мъж или жена да ви гледат, и после да се присъединят.

Може и само с гледане де, ама май е по- странно така.  Big grin

И въпросът е не да има просто разни хора в стаята, а да има хора, за които знаеш, че гледат и че това ги възбужда.  Wink
Активен

peace&violence
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #18 -: Юни 01, 2008, 17:33:07 »

Предпочитам swing или тройка-четворка.Даже бих казала че съм доста отворена към такива предложения,естествено,при условие че не съм обвързана.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #19 -: Юни 01, 2008, 17:39:37 »

аз съм гледала в Холандия
не беше нещо кой знае какво
Не се възбуждам от подобни изпълнения,с една дума не съм фенка
Активен

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #20 -: Юни 01, 2008, 17:46:27 »

Аз съм навита на всякви неща, тройки мойки, оргии и т.н. , стига обаче да не съм във връзка и да нямам чувства към никой в момента.  Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3745

...dreamer...

« Отговор #21 -: Юни 01, 2008, 17:48:11 »

Аз съм навита на всякви неща, тройки мойки, оргии и т.н. , стига обаче да не съм във връзка и да нямам чувства към никой в момента.  Smile
и аз така....иначе ако съм в нещо сериозно....просто...не мерси  Rolling Eyes
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #22 -: Юни 01, 2008, 18:02:16 »

Е то ако си обвързан не е суинг,просто си е масовка Smile
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #23 -: Юни 05, 2008, 07:50:21 »

Е то ако си обвързан не е суинг,просто си е масовка Smile

Да дава Господ всекиму Smile  Lol Алелуя  Lol
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2141

« Отговор #24 -: Юни 05, 2008, 10:20:44 »

Боже аз пък за първи път чувам, че има такива заведения  Blink, явно съм много изостанала  Smile.
Правила съм секс пред други хора, но не за да ме гледат, а така се е случвало, че не сме били сами в стая и т.н., както Фани каза обстоятелствата са били такива.........................но да правя секс специално заради някои, да знам че ме гледат и се възбуждат ми се струва такава гнусотия, че въобще не бих си го и представила. Това ми минава доста разбиранията, струва ми се дори прекалено извратено  Rolling Eyes.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: