star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Тунинг-какви корекции ( бихме искали да; ще:или вече) имаме
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тунинг-какви корекции ( бихме искали да; ще:или вече) имаме  (Прочетена 67364 пъти)
Liliq
Newbie
*
Публикации: 607

« Отговор #275 -: Април 19, 2018, 15:37:50 »

Благодаря! Дано да ми се получат хубаво!
Което ме подсети, понеже явно за да има баланс, вежди и мигли хич си нямам, ама мустак, ехее Lol
Та някой с лазерна епилация на горна устна? Нямам кой знае колко де, тънки и не много светли косми, чудя се дали ще има ефект. Тук до нас има един "Лазер Център", ще взема да отида.
Много се отпуснах тази зима и нищо не съм правила за себе си, някаква вечна умора ме беше налегнала, та сега ми се иска да положа малко грижи.
Лъвче, успех!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17284

A believer

« Отговор #276 -: Април 19, 2018, 15:40:00 »

В тоя салон има и лазерна епилация, направо я питай Стейси като ходиш за веждите.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6316

Усмивка

« Отговор #277 -: Април 19, 2018, 16:39:49 »

Тази Стейси такава реклама, че чак на мен ми се ходи вече при нея Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16069

« Отговор #278 -: Април 19, 2018, 19:37:24 »

Еми аз мустак при Стейси Lol Lol Lol От 2 процедури има супер ефект. Сега с тоя нос ще видя кога ще ида на трета Razz

Смайли, ако я видиш ще искаш да живееш в салона Cheesygrin

Стига бе, Лъвче, ще мине супер и ще ти е мега удобство после!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #279 -: Април 19, 2018, 20:33:25 »

Поне мустак нямам Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #280 -: Април 20, 2018, 09:13:48 »

Що се касае до косми - всичко имам.
Виж цици нямам Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4289

« Отговор #281 -: Април 24, 2018, 09:53:36 »

Искам и аз снимка и на вежди и на нос Smile
Кумата си прави мигли, ама тя ги лепи. Някъде в софето беше.. аз не знам длаи някога ще се навия за цици, то докато се навия, ще стана стара баба сигурно.. пуст страх Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8506

« Отговор #282 -: Май 01, 2018, 13:42:12 »

Хора, мина ми операцията вчера. Днес вече прогледнах  Cheesygrin Изобщо не е толкова безобидна, колкото разправят по прегледите. Оперирах се в клиниката на др Хубанов, по метода Femto iLasik. Работи се с два лазера - с първия Femto режат роговичното капачето на окото, а с втория вече правят корекцията. В операционната бях точно 30 минути, като по 10 секунди на око е същинската работа. Femto лазера е по-неприятната част, там трае около половин минута на око силния натиск, и е изключително важно да не мърдаш, защото ако се прецака чак след месец може да се повтори процедурата.
Истината е, че болките започнаха след около 30 минути, точно когато се прибрах вкъщи. Лявото око беше добре, търпеше се, но дясното беше ад. Повръщаше ми се от болка, чувството е все едно са ми забили трън в окото, но не мога дори да го докосна. Не можех и да си отворя очите, те се надуха, кървясаха, пулсираха. Да се стискам от болка чак ми се изкриви горната устна. Това ми се е случвало само като раждах Диляна, та, сещате се. Надрусах се стабилно с Нурофен, Оки, Диазепам още в болницата, а преди лягане с Валерян и Валидол и успях да спя около 6-7 часа през нощта. Днес като се видяхме с другите "вчера 7 човека ни правиха), се оказа, че и те са имали същите оплаквания. Кой го е боляло само едно око, кой и двете, само една жена с минимален астигматизъм нямаше оплаквания.
Най-страшния момент беше, когато трябваше да гледам червената лампа, а като ми отвориха роговицата лампата изчезна! Просто не виждах нищо, притесних се, че ослепях, защото виждах само черно, взех да шавам, викам, че лампата я няма..... След 10 секунди като махнаха диоптъра лампата се появи, отдъхнах си, доктора каза, че вече няма диоптър на това око и затова съм "прогледнала".
Абе, снощи виках на мъжа ми, че съжалявам, че ако съм знаела какво е нямаше да се подложа. Но днес като ми махнаха защитните твърди лещи от очите и първо подледа ми се спря на едно младо докторче и викам "лелее, колко хубаво виждаам CheesygrinLol Умряха да се смеят, чак се изчерви човека.
В момента съм с 80% зрение, очака се другата седмица да е 100%. Днес също ме боли дясното око, но се почерпих едно Оки и си свиркам. Опитах да изляза вън, но от вятъра и светлината, макар и със слънчеви очила, не се търпеше и веднага се качих вкъщи.
Така и не съм казала на приятелите си какво ще си правя, малцина хора знаят, но тук от край време всичко се казва  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #283 -: Май 01, 2018, 13:52:35 »

Хайде честито!

А кой лекар те оперира?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #284 -: Май 01, 2018, 13:56:53 »

Олеле, звучи ужасно...Браво, че е минало Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1432

« Отговор #285 -: Май 01, 2018, 14:02:32 »

Радвам се, че е минало Smile
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #286 -: Май 01, 2018, 14:04:14 »

Хубанов. Само той прави лазерните корекции. Имаше един гост-лекар, който тъкмо се върнал от Истанбул. Слушах ги какво коментираха, "конфиденциална" информация, но останах доволна от избора си. Хубанов му правеше показно на мен, по метод, който нарече на себе си  Big grin. От опита в САЩ и Турция откраднал занаята и добавил нещо от себе си. Каза, че уреда, с който връща капачето на място е един вид негов патент. Уж било най-щадящо, коментираха какви са разликите от другите очни клиники. Ако някой се интересува нещо по-конкретно за определени лекари бих отговорила лично, да не излизат по търсачки разни мнения като на махленска клюкарка Cheesygrin
Вчера имаше две жени от Бургас, една от София, една от Търговище и трима бяхме варненци. Изненадах се защо софиянката чак до тук е дошла, при положение, че има Вижън в София, но не попитах.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13676

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #287 -: Май 01, 2018, 16:47:44 »

Добре, отказа ме  Lol
Кажи за финансовата част, че съвсем да ме разубедиш! И с колко диоптъра беше?
Айде другата седмица да си си възвърнала и останалите 20% и никога повече да не се сещаш за очила, диоптри и въпросния ден!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #288 -: Май 01, 2018, 17:18:23 »

-2.5 и 1 астигматизъм. Едната мацка беше с - 6, днес излязохме и двете на равен резултат на таблото  Cheesygrin. Един младеж пък беше с - 6 на едното и +1 на другото, плюс кривогледство, и пак го оправиха. Абе хора, сега излязохме с колата, все едно за първи път минах по улиците. Гледам номерата на колите, секундите на светофарите, видях климатиците на далечни блокове и прането на целия квартал😀
Реално самия лазер, който коригира НЕ боли, там се вдига малко пара и замириса на изгоряло. Просто ако и двете очи бяха като лявото - нищо работа, но дясното ми видя сметката.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #289 -: Май 01, 2018, 19:00:45 »

Хайде скоро пак да си направим варненска среща, че да ни видиш и нас по-добре колко сме по-хубави Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #290 -: Май 01, 2018, 20:25:56 »

Ми аде! Само да минат кръвоизливите, че съм малко като нокаутирана и съм пушка  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #291 -: Май 01, 2018, 21:45:04 »

Супер Лъвче!! Минала е болката, важното е да се чувстваш вече добре и резултата да е налице!
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #292 -: Май 02, 2018, 09:42:03 »

Честито. Гадното е минало, сега само се кефи. И аз гледам така да правя, въпреки че и аз казах след операцията, че сега не бих я направила Razz Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7233

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #293 -: Май 02, 2018, 09:46:55 »

Изненадах се защо софиянката чак до тук е дошла, при положение, че има Вижън в София, но не попитах.

Още от комунистическо Варна е известна в медицинските среди с офталмологията, хич не се и учудвай. Smile И дано като ти мине първоначалния кеф от острото зрение, да не се разочароваш от видяното.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
lioness
Newbie
*

« Отговор #294 -: Май 02, 2018, 16:08:33 »

Много е яко, хора! Днес вече нямам грам болка, само стават "сухи" очите, но на всеки три часа капя по два вида капки и веднага ми олеква. Чак ми идва да се разплача, виждам толкова далеч, виждам и много ярко! Дори се чудя нормално ли е толкова да блести светлината или нещо не ми реагира мозъка правилно  Lol Получава твърде много информация  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #295 -: Май 02, 2018, 17:02:25 »

Хахаха, блести си, да.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
kateto
Newbie
*

« Отговор #296 -: Май 02, 2018, 20:58:16 »

Хахаха, блести си, да.  Lol

къф си гаден.. що й се подиграваш бреееееее!
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #297 -: Май 02, 2018, 23:23:16 »

Хаха, как да й се подигравам, потвърждам й просто.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #298 -: Май 10, 2018, 15:12:29 »

Една седмица след операцията - 0 диоптъра, 0' астигматизъм, очно налягане перфектно и 100% възстановено зрение! Неописуемо е, още слагам капки по схема и се пазя, но виждам толкова добре! Препоръчвам на всички, които го обмислят. Несравнимо е. Никога повече няма да ми се запотяват очилата като влизам/излизам, никога няма да си слагам лигави лещи в очите и на следващата сутрин да чистя секрети като луда, никога няма да ме заслепява слънцето през лупите като шофирам.
Е, реалист съм, като наближа 50 сигурно ще сложа малък диоптър за четене, но 20 години ще си гледам на воля  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #299 -: Май 10, 2018, 15:24:03 »

Една седмица след операцията - 0 диоптъра, 0' астигматизъм, очно налягане перфектно и 100% възстановено зрение! Неописуемо е, още слагам капки по схема и се пазя, но виждам толкова добре! Препоръчвам на всички, които го обмислят. Несравнимо е. Никога повече няма да ми се запотяват очилата като влизам/излизам, никога няма да си слагам лигави лещи в очите и на следващата сутрин да чистя секрети като луда, никога няма да ме заслепява слънцето през лупите като шофирам.
Е, реалист съм, като наближа 50 сигурно ще сложа малък диоптър за четене, но 20 години ще си гледам на воля  Cheesygrin

Казвам ти аз Kiss
Активен

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: