star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Тунинг-какви корекции ( бихме искали да; ще:или вече) имаме
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тунинг-какви корекции ( бихме искали да; ще:или вече) имаме  (Прочетена 47194 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #25 -: Май 08, 2008, 21:38:17 »

Хммм... Аз никога не съм се притеснявал да говоря за пари. Може би, защото нямам много. Smile Както и да е, да й са живи и здрави и да им се радва дълги години.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #26 -: Май 09, 2008, 09:02:32 »

Вчера разглеждах сайта на въпросния доктор Ильо и пощръклях - може би най-много искам липосукция, после цици и за черешка корекция на носа. Горе долу е това.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #27 -: Май 09, 2008, 09:34:38 »

Липосукция на какво, бе моме  Lol Ти с тия диети стана 30 кила, откъде смяташ да смучеш?
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #28 -: Май 09, 2008, 09:41:09 »

Корем-морем, тва-онова Cheesygrin

и искам още да ми преманат един белег, нали има такива корекции.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #29 -: Май 09, 2008, 09:53:18 »

Алин, ако момичета като теб искат "поне" 3 корекции, другите сигурно трябва да се самоубиват.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #30 -: Май 09, 2008, 10:01:53 »

Ееее вие пък веднага се втелясвате много. Казах, че докато се ровех в сайта и си набелязах тези 4 неща и се запалих за тази идея. Нали знаете, че всеки човек си вижда на себе си кусурите много повече, отколкото другите ги виждат, поне аз съм така.
Все пак това си е една женска глезотия, която мен ме привлича, и си е глезотия вярно Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 09, 2008, 10:06:49 »

И аз мога да кажа, че си виждам някои кусури повече от другите, но дори и безплатно да ми предложат нещо такова, пак не бих го направила. И винаги ми е било чудно дали млади момичета, които още дори не са изстрадали промените след бременност или пък някой тежък проблем, променил физиката им, се кълцат, защото държат да са перфектни полу-богини или от комплекси. Още повече - може да имам чупка на носа, за която са ми са се подигравали и да ми се е искало да имам готин нос като другите, но само при мисълта за операция и после ще имам някакъв обикновен нормален нос и имам чувството, че половината ми идентичност заминава.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #32 -: Май 09, 2008, 10:16:08 »

Определено ако някога реша да се кълцам ще е след като родя. Още повече, че моят приятел беше против да си увелича устните с инжекции за временно, та камо ли да е много щастлив от някаква операция. Не че неговото мнение за мен е водещо, но все пак. Преди ми беше много чудна и странна всяка една пластична операция, но сега вече не виждам нещо кой знае колко стряскащо нещо.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #33 -: Май 09, 2008, 11:02:37 »

Мислех да не пиша тук, защото не искам хирургична намеса върху себе си, но просто... Винаги съм си мислела, че пластичните операции си ги правят само богатите лелки, които се чудят с какво да си уплътняват времето, а не здрави и прави млади момичета и жени, които със сигурност са харесвани и обичани и не им липсва самочувствие... Затова и леко се стряскам, като прочета някоя млада девойка да иска да си "оправя" разни неща.. Но, разбира се, съм ЗА това, щом въпросното момиче / жена не се чувства пълноценно заради нещо в начина, по който изглежда. Ако това наистина й пречи. Аз имам гигантски белег, но никога не съм мислила сериозо да го оправям. Харесвам си го, както спомена Бизар, това си е част от моята идентичност, да не говорим, че го имам от преди съзнателния си живот и някак съм го възприела за част от себе си. Дори до известна степен съм се научила да го харесвам. Не знам как ще се чувствам след като родя, живот и здраве, но... Има време, надявам се да разбера. Но просто съм така възпитана, че винаги съм била привърженик на естествените неща. Не знам дали това би се променило след раждането.  Confused
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #34 -: Май 09, 2008, 11:18:54 »

Бизар, каква чупка бе душко Lol

Аз лично не бих се решила на подобно нещо. Не че нямам неща, които не си харесвам, просто не ми пречат дотолкова, че да се подложа на операция заради тях.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #35 -: Май 09, 2008, 17:55:04 »

Аз сега ще хвърля бомба в темата.
Мъж ми каза, че силиконовите гърди са много гадни на пипане. Били като камък.

Аз лично не бих си сложила, но това вече си е личен избор.
Активен

Моето име е Любов.
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Май 09, 2008, 18:21:20 »

Да бе, голяма бомба. Всеки мъж, пипал силиконови гърди казва това + че са неприятно студени.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #37 -: Май 09, 2008, 18:35:17 »

Четох преди месец може би статия във вестника, че най-модерният подарък тази година за абитуриентките бил пластична операция. И конкретен случай имаше - баба платила на внучката операция на цици.
Аз съм на мнение "никога не казвай "никога". На този етап не искам да правя никакви операции. Може би след като родя, ако имам възможност и желание, бих искала да си повдигна бюста или нещо подобно. Но чак силикон и т.н. не. От нос, от друго всичко съм доволна. Единствена възможна корекция може да имам на лицето и то от две три по-големи бенчици. И ако има някакъв проблем с тях... Не знам точно как се процедира, но се махат май.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #38 -: Май 09, 2008, 18:40:37 »

Махат се, да. Аз на това щях да се подложа лятото, но все отлагах. И като гледам, скоро няма да стане.
Предполагам, че ако нещо увисне или пък понатрупам мазнинки, бих се легнала под ножа. Не харесвах носа си, но това вече не ми е пречка. По-кофти би ми станало, ако някоя част от тялото, с която съм свикнала, се промени. това би ме накарало да се оперирам  Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #39 -: Май 09, 2008, 20:26:46 »

Корекции от такъв тип приемам само ако наистина се налага - имаш изгаряния, жестоки белези и нещо подобно. Аз съм абсолютен привърженик на естествената красота, естественото излъчване и подобни интервенции ми идват малко пресилени, да не кажа каприз. Но всеки разполага с живота си както му харесва, както е възпитан и т.н. Ако на някой му харесва да има цици и задник по каталог- да се оформя какво си пожелае. Аз моят задник не го одобрявам, но го предпочитам през изкуствен такъв  Smile Същото се отнася и за прекаляния сивеещ изкуствен солариумен тен (това във връзка с долната тема).
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #40 -: Май 09, 2008, 22:13:23 »

Аз съм за корекците...особено сега да ми пооправят корема дето ми е подарък от моята кокона и да ми поизмучат малко задника. Относно циците, нещо не съм привърженик на имплантите, но това си е лично мое мнение. Но със сигурност съм подръжник на естетическата хирургия, защото хайде всяка да си признае рано или късно в един момент, на определена възраст имаме нужда от малко оформяне за да си повдигнем самочувствието.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #41 -: Май 09, 2008, 22:18:05 »

Аз съм за корекците...особено сега да ми пооправят корема дето ми е подарък от моята кокона...

И аз така . И знам , че ще го направя рано или късно.Даже мисля да е скоро , само ми трябва време да се отърся от шубето Smile Не мога да привикна с мисълта, че съм на 22 години и корема ми прилича на този на германските бабички по плажа в Златни пясъци, раждали по 5 деца. Аз даже и бонус имам- милион огромни стрии Smile Та съм "за" корекциите. Също така се замислям, ако не успея да сваля паласките с упражнения и диета , да ги пипна и тях. Единствено силикон не бих си сложила, но не защото не ми харесва, а защото ме е страх да ми имплантират разни предмети,които не мога да контролирам,  в тялото. Smile
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #42 -: Май 09, 2008, 22:20:47 »

Мин аз килата ги свалих. Даже съм на теглото си от преди 10-12 години. Ама ми остана една кожаааа за чудо и приказ  Lol
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #43 -: Май 09, 2008, 22:22:22 »

Ами и аз почти съм си достигнала миналите кила, но кожата, кожатаааа... И шибаните паласки. Задника и краката ми се смалиха, ама те си седят мамицата им... Crazy Hammer
Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #44 -: Май 10, 2008, 07:12:49 »

абсолютно съм за пластичната хирургия и според мен някои неща не са въпрос на каприз или ниско самочувствие , а осъзнаване на някакъв недостатък и не виждам нищо лошо в това да го поправиш . Има момичета с лица като кукли и огромни носове . Защо да не го коригира ... ?! Баах тази индивидуалност , ако не желаеш да се гледаш в огледалото и плачеш . 3 хилки и моята съседка се ожени година по късно - промени и се цялото поведение ( за по добро ) . Друг факт - моя приятелка , след раждане ... Смазваше се от фитнес , тялото и е склуптура с виснали цици -е това няма как да го стегнеш . Сега се чувства перфектно с нови бомби  Cheesygrin Е то е грехота нещо да разваля това тяло ! Всяка си решава какво иска да промени и защо и няма значение на колко е години , а какво иска и как ще се чувства . Няма естествена красота , има добре поддържана жена .
разбира се , изключваме оувър нещата , като силикон колкото земното кълбо  Lol Lol Lol Lol Lol
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
alin
Newbie
*

« Отговор #45 -: Май 10, 2008, 08:58:07 »

Махат се, да. Аз на това щях да се подложа лятото, но все отлагах. И като гледам, скоро няма да стане.
Предполагам, че ако нещо увисне или пък понатрупам мазнинки, бих се легнала под ножа. Не харесвах носа си, но това вече не ми е пречка. По-кофти би ми станало, ако някоя част от тялото, с която съм свикнала, се промени. това би ме накарало да се оперирам  Rolling Eyes
Бенките като се махнат не трябва мястото да се излага на слънце и затова мисля, че не е най-подходящия момента да се махат лятото.
Майка ми си ги маха по врата - с нещо като игла, което ги изгаря и незнам си още какво. След като й ги махнаха не трябваше да се пече или показва на слънце, а самото място на бенката стана като раничка, която след известно време изчезна.
Аз също имам бенки по врата и все ме карат да ми ги махнат, но тази манипулация ми е безумно неприятна, дори не обичам да ги пипам.
Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 10, 2008, 11:34:52 »

Аз имам две, които от години се каня да резна. Едната е над цицата, а другата е точно на гръбнака ми. Ама лятото точно заради морето отложих всичко. Сега не бих се подложила, но по-нататък със сигурност  Smile
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #47 -: Май 10, 2008, 11:55:57 »

Незнам.....аз съм чувала, че махането на бенки е опасно, понякога.  Rolling Eyes
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #48 -: Май 10, 2008, 12:04:48 »

Едва ли има хирургичесска намеса, която да не крие риск. Все пак се правят изследвания, вземат се проби от бенките. Едната ми е много наложителна, презрамката на сутиена минава точно през нея, а като сложа от онези силиконовте става направо ужас.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #49 -: Май 10, 2008, 12:05:03 »

Принципно може да е опасно, но зависи какви са
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: