star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Тунинг-какви корекции ( бихме искали да; ще:или вече) имаме
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тунинг-какви корекции ( бихме искали да; ще:или вече) имаме  (Прочетена 47136 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #200 -: Февруари 17, 2013, 22:06:35 »

Днес си купих сутиен 80 А...Какво да ви кажа...Ако има -А и той ще ми стане Razz
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #201 -: Февруари 18, 2013, 10:01:55 »

Брей, тази темичка много ме учуди. Не вярвах, че толкова хора са склонни да правят оперативни корекции по себе си. Аз трябва искрено да си мразя някоя част и да ми е твърд комплекс, за да се реша. Пък май не се чувствам така крайно за нищо.
Преди си мразех краката и коленете, но после разбрах, че по неясни за мен причини мъжете точно тях харесват...В мойто съзнание едни хубави крака не са така слаби и стърчащи, ама нейсе, мъжете са странни Винаги съм се дразнила на лицето си от гледна точка на бузи и месища- дори като бях 40 кила с мокри дрехи и изглеждах, все едно ще се счупя, на снимките само в лице хората мислеха, че съм лееко пухкава. Сега да не говорим. Тъй че това е безнадеждно   Razz Но имах едно проекто гадже, което пък беше влюбено точно в бузите ми, само искаше да ги гали и мачка и изпадаше в нежни чувства  Lol Мъжете са шантави.

От друга страна много си харесвам гърдите, макар точно тук пак тия ми ти мъже да смятат (не всички де), че са по-малки от необходимото. Аз съм си твърда чашка Б, преди бях между А и Б, но сега  пълня Б доволно. Пък и харесвам и че са кръгли и стегнати иии абе харесвам си ги   Cheesygrin Трябва да свикна да слагам деколтета, докато още са хубави, че нищо не се знае  Rolling Eyes Имам малък белег от операция (не за силикон, направо не разбирам как някой доброволно ще си го причини..), но вече почти не личи, пък и е на място, на което се вижда само ако съм напълно съблечена.

От лицето си харесвам устните и очите, носът става, косата напоследък ме дразни, иначе много я обичам.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #202 -: Февруари 18, 2013, 10:14:51 »

Аз първо си мислех, че моите гърди са безвъзвратно загубени, сега са ми направо миниатюрни с обичайния им размер. Но след като си изрових сутиените от преди бременостите и виждам колко са малки, сега ги изпълвам добре и разбирам, че на мен оригинално гърдите просто не са ми големи Cheesygrin Все пак като ги гледам младежките ми на снимка, са ми най-перфектната форма и вид, винаги съм си ги харесвала, сега са доста по-различни, но пък ареоли, зърна, кожа, всичко се поприбра малко или много. Просто не са стегнати топки, приличат на гърди на жена, по-разляти такива. Сами по себе си вече не са уау, но пък са в хармония с тялото ми. Всъщност вероятно никога няма да разбера наистина хубави ли са, защото може да са гигантски, може да са спаружени, за моя мъж винаги са уау, а на мен ми харесват по-скоро според душевното ми състояние. Така, че явно просто трябва да си вярвам повече Cheesygrin
Просто последните години свикнах да имам бомбастични гърди, а сега трябва да се пренастройвам да стоя със стегнат и глътнат корем, че да не стърчи пред тях Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #203 -: Февруари 18, 2013, 10:30:10 »

Не ме обезсърчавайте дее, аз с такъв интерес чакам да видя колко ще пораснат като забременея някой хубав ден, а вие изтъкнахте реалността след това и отново се обезсръчавам :(

Аз съм решила тази година да се стегна (т.е. да стана по-гъвкава) и да сваля някой и друг килограм, защото предполагам, че едно е да забременееш на 63, друго е на 58 кг примерно...Макар че май тялото си наглася килограмите, които са му нужни и сигурно това са сметки без кръчмаря  Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #204 -: Февруари 18, 2013, 10:36:44 »

Как точно ще станеш по-гъвкава? Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #205 -: Февруари 18, 2013, 10:41:54 »

Как точно ще станеш по-гъвкава? Lol

Мии ако човек не спортува дълго време, не прави упраженения и т.н. тялото губи еластичност...не знам как да ти го обясня, ама примерно ако преди си можел да се извиваш под определени ълги и посоки, ако загубиш форма, не можеш или ти е трудно. Представи си един дебел човек колко е подвижен и един слаб. Не е само до килограми, но спомагат, ако се обездивижиш заради тях.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #206 -: Февруари 18, 2013, 10:47:47 »

Може да пробваш да ходиш на пластика, много помага, но е сериозен гърч.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #207 -: Февруари 18, 2013, 11:03:45 »

Пластиката е най-страхотното нещо - толкова хармонично и красиво извайва тялото, стойката става по-изправена, движенията - по-грациозни... Верно е сериозен гърч, но е приятен, а след тренировката си усещаш тялото божествено просто.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #208 -: Февруари 18, 2013, 11:07:33 »

Това някакъв спорт ли е, за пръв път го чувам?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #209 -: Февруари 18, 2013, 11:12:17 »

Звучи добре, защото аз съм от прегърбените стойки, нали съм висока...
ще се разровя къде го има това чудо, макар че си искам плуване, но гърбът ми и без това е гадно широк и огромен (забравих да го спомена към лошите неща, нищо, че май само аз си го забелязвам) , та може тази пластика да е добър вариант..
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #210 -: Февруари 18, 2013, 11:13:51 »

Нещо такова, правят се упражнения за разтягане. Статичен спорт е, така да се каже, но доста натоварва тялото и го оформя. Като йогата, предполагам. Аз ходих при салса инструкторката ми и комбинирахме пластика с лейди'с стайл, което ми беше перфектно просто.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #211 -: Февруари 18, 2013, 11:18:35 »

Нищо нормално не намирам из нета, един от първите резултати беше танцуване на пилон http://comunicatorbg.com/sonyapolestudio.html
Междудругото ми се вижда яко и бих опитала, само ме е страх да не се окаже, че всички около мен се готвят за сериозен занаят  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #212 -: Февруари 18, 2013, 11:30:30 »

Съмнява ме да няма из София такова нещо, мога да поразпитам софийските танцьори.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #213 -: Февруари 18, 2013, 11:57:00 »

Корни,защо трябва да се изказваш толкова категорично бащински всеки път като се стигне до някакви подобни теми- корекции,операции,фитнеси и подобни,не дай си Боже смяна на цвета на косата.
Приеми,че докато ти в твоите очи си достигнала максималното си излъчване,т.е не се стремиш да докараш по-различен вид или ъпгрейд,при други не е така. Някои хора имат в главата си определена представа как трябва (!) да изглеждат и се борят за нея,не виждам кой знае колко светотатство. Това,че ти харесваш малките си гърди не е общовалидно правилно и специално тази част от анатомията-дето е извор на неограничен брой комплекси и изобщо довършва цялостния женски вид,това е повече от разбираемо, ми се струва.Това са някакви елементарни разсъждения,не знам що се чудиш толкова. Ако ти си окей с това да си например слаба,друг иска да е слаб,с извивки и ясно очертани плочки например. Т.е дава с една стъпка по-усилено. Пък ти отстрани му викаш - не те разбирам,добре ти е така,аз се харесвам.

Както казах за мен е малко чийт като в игра,ако имаше упражнения за дигнат бюст бих ги правила,но в края на краищата то и гравитацията не е много честна,така че няма да се свеня някой ден да дръпна с щипките някоя и друга мръвка.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #214 -: Февруари 18, 2013, 12:08:29 »

Але, за пореден път ме застрелваш тия дни с отговор на мой пост  Lol Къде видя, че се харесвам толкова, изредих  поне 5 неща, които не харесвам, няма да ги повтарям  Razz Но казах, че чак до операции не бих стигнала, ако не ми е силен комплекс . Сега сори, че си харесвам гърдите, ако искаш виж пак за лицето, гърба, краката, че да видиш, че съм далеч от "максимално излъчване".

И не знам защо толкова те възмущавам, като и други казаха, че не биха се пипнали (Кат май, Ути..).

Като човек, който е бил на операция и то дори не особено тежка, не разбирам защо някой би легнал под ножа с всичките му рискове доброволно, ако здравето не го налага...Хич не е приятно и не говоря само за припева " да се харесваме, каквито сме", а за всички възможни рискове...

От друга страна ми е интересно да чета какво мислят другите, точно това е готиното на форума, че има консерви като мен (в това отношение) и луди глави като някои от вас..тъй че нека дискусиите са градивни, а не само да цъкаме с език колко задръстено-бащински мисли някой, сакън да е на различно мнение от масовото  Razz
« Последна редакция: Февруари 18, 2013, 12:16:53 от Korneliq » Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #215 -: Февруари 18, 2013, 12:22:43 »

Защото все се даваш за пример как еди-какво си ти не е как трябва,ама ти било харесвало,демек не разбираш другите що не се възприемат като тебе,един вид да взимат пример . Все пак чета те,не си ги смуча от въздуха тия неща. И не знам ,не можеш да кажеш точно какво мислиш баш умерено ли или просто се оплиташ като пате в кълчища. Няма нужда от сори,ти пък-чак толкоз  Lolаз просто си споделям,имала съм изключително голям брой комплекси,дето съм си ги изкоренила,така че нищо не ме плаши особено.

И аз съм лягала под ножа няколко пъти,не под пластичния нож де,но за мен това не е кой знае колко страшен процес и преживяване. Аз имам доста голямо доверие в медицината като цяло ,повечето изредени рискове обикновено ми са в сферата на потенциална опасност,ама не баш реална.

Просто специално за гърдите няма друг начин,няма да пораснат ни с търкане,ни с мазане,трениране,увещаване или дърпане. Искаш голяма хубава цица,ама много я искаш и това е- друг вариант няма. Не вярвам някой да умира от кеф при идеята,но като вариантите са мега ограничени,не знам що има място за прокламации.

И сега като ти прочетох поста ,ми направи впечатление- реално Кат и Ути и двете не са раждали,демек не се знае какво зайче ще излезне от шапката. Може па бебето да ти избие зъбите хаха.

П.С като казах максимално излъчване нямах предвид това,на което ти си изключително доволна,а това,докъдето ти си спряла и не буташ повече,но си окей с границата.

П. С 2 Стига сега пак по детински,как някой ти бил цъкал ,че си бил консерва,ей богу,не знам за гърдите,ама това ти е голям комплекс. Както казах много пъти,харесва ми как мислиш ,а то и за доста неща,но някой път даваш една идея по-категорично и не баш на място. Ако съм считала,че е тъпо,щях да реагирам остро,смятам знаеш. Cheesygrin

« Последна редакция: Февруари 18, 2013, 12:36:55 от aleto » Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #216 -: Февруари 18, 2013, 13:06:15 »

Аз си признах, че не знам как ще ме изненада съдбата и не мога да бъда категорична, но по принцип и аз съм консерва. Razz Макар че фактът, че си нося грозен розов белег през половината бедро и не ми дреме, че бих могла да имам "нормално" бедро, горе-долу доказва колко съм навита да лягам под ножа.  Lol Но и аз съм възпитавана в духа на "Ти си уникална такава, каквато си, и трябва да се обичаш" и смея да твърдя, че колкото и да е клиширано, при мен работи. Възприемам си се добре и съм в душевен мир, което е най-важното. И поощрявам всеки да прави каквото се иска, за да бъде в душевен мир, щото в крайна сметка наистина веднъж се живее и човек трябва да се стреми да бъде това, което иска да бъде.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #217 -: Февруари 18, 2013, 13:53:37 »

А аз къде съм казала, че никога не бих си подложила циците на операция? Нищо подобно. Ако се наложи, лягам под ножа.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #218 -: Февруари 18, 2013, 14:16:14 »

не знам къде да го пльосна, но нека е тук, че си говорите за цици.
Ходих в Хъ и Мъ-то онзи ден. Купих си сутиени, доволно. Но как така от размер D на друга марка,  станах В на тази. И ми пасват перфектно. Странна работа.... Вече няма да вярвам на чашки.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #219 -: Февруари 18, 2013, 14:24:39 »

Много странно, моят си е точният ми размер - 75С и от малките ми. Т.е. всички сутиени почти са ми този размер, но някои все пак са с по-големи чашки, а този дето си взех сега ми е съвсем точно на компактните ми гърди.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #220 -: Февруари 18, 2013, 15:17:40 »

Але, на мен си ми харесва да се иразявам крайно  Cheesygrin

От умилкване "даа, и ти си прав за себе си" и средни положения ще е егати скуката...
Нека си имаме категорични мнения, било то и за силикона  Lol

А за боядисване, ще се боядисам, как, просто искам поне малко да побелея. Инак съм решила да съм червенокоса  Cheesygrin На моята кожа друго не отива...

П.П. Говорейки за гърди, помня едно гадже как имаше категории " малки, малки към средни, средни, средни към големи, големи, огромни"  Lol По-добро е от чашките  Cheesygrin  Та, не се водя към "малки" по тези категории поне   Razz

П.П.2 Изобщо не ми е комплекс за консервата, напротив, не винаги да залиташ по всичко ново и модерно е голяма гордост. Ако ми беше комплекс, щях със зъби и нокти да твърдя, че съм много модерна и либерална и просто не сте ме разбрали. Просто твърде малко познавам хората явно и следейки форума, съвсем по детински се учудвам колко са различни хората и как нещо, което съм мислела, че е супер голямо изключеие, се оказва масова практика. Понякога ме е яд, че не мога и аз като еди кой си, но повечето пъти се радвам, че съм различна, зависи от случая.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #221 -: Февруари 18, 2013, 15:29:28 »

А говорейки за Енти- какво става с нея, защо не пише изобщо?
Някой знае ли нещо за нея? Бих питала по-конкретно, но Феята пак ще ме обяви в грозно любопитство  Razz

Помня, че много им се възхищавах едно време на двамата с мъжа й, какви са руси, красиви и бурно сексуални  Cheesygrin И бях фенка на Енти, но почти нищо друго не помня...
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #222 -: Февруари 18, 2013, 15:30:35 »

Корни, сакън, червена коса само на млечно бяла кожа! Ти си имаш лек тен и според мен хич не си за червено, нещо шоколадово ще ти е много добре.

Смайли, нищо чудно и да са разменени номерата. Аз си купих сутиен от там с чашка Б, защото А-то бяха видимо по-огромни от Б, а тези бяха най-малките и съответстваха на А от същия модел, но друг цвят. И то фабрично са разменени, защото номерчето е зашито.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #223 -: Февруари 18, 2013, 15:53:11 »

Корни, сакън, червена коса само на млечно бяла кожа! Ти си имаш лек тен и според мен хич не си за червено, нещо шоколадово ще ти е много добре.

Ето, добавям и кожата към оплакванията- нищо не ми отива- нито русо, нито червено, то за какво да си пипам косата, като пак кестеняво/шоколадово...егати скуката  Cry

Но пък е супер да не изгаряш де и да ти е устойчива кожата на всичко  Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #224 -: Февруари 18, 2013, 15:57:43 »

Имам поне една тъмна приятелка с къдрева, червена коса, много им отива, просто червеното е нюанс на иначе тъмните им коси, просто не е ярко.
Активен

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: